کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو های مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی 2015
(2014-05-16 ساعت 11:55)payam.firouzi نوشته:  با سلام پدر بنده امسال در لاتاری برنده شده است ولی بنده در حال حاضز ۲۱ سالم است و فروردین ۹۴ بیست و یک سالم تمام میشود. چه اقداماتی باید انجام دهم تا وقت مصاحبه جلوتر بیافتد .
با تشکر

سلام تو خود سایت رسمی خودشون صراحتا مورده شما رو نوشته که اگه ی همچین مشکلی هست که سنه یکی از بچه ها داره به ۲۱ میرسه مورد رو با kcc در میون بزارین که وقته مصاحباتونو جلو بندازن یا یه فکری بکنن
تشکر کنندگان: قصه گو
(2014-05-16 ساعت 15:53)قصه گو نوشته:  
(2014-05-16 ساعت 11:55)payam.firouzi نوشته:  با سلام پدر بنده امسال در لاتاری برنده شده است ولی بنده در حال حاضز ۲۱ سالم است و فروردین ۹۴ بیست و یک سالم تمام میشود. چه اقداماتی باید انجام دهم تا وقت مصاحبه جلوتر بیافتد .
با تشکر

با تبريكات فراوان.اخيراً ديده شده يه عده اي كه مداركشونو زودتر يعني در اسرع وقت فرستادن،زودتر هم كارنت شده اند.Smileتازه سن شما در زمان ثبت نام مهمه ،پس نگران نباشيدBig Grin
من داشتم دستورالعمل هایی که تو سایته خودشون نوشترو میخوندم نوشتبود که باید به kcc اطلاع بدید!
تشکر کنندگان: قصه گو
سلام به همگی و تبریک فراوان به قبول شدگان امسال.
منم برنده نشدمSadSad اینم از سال سوم
عمرمون چقدر زود میگذره!
خدایا آنچه را که پیش از آنکه قدرت انجامش را داشته باشم، آرزویش را دارم به من عطا کن..آمییین!
مرض عادی میشه واسه جماعت بیمار..
دوستان
کی میدونه سهم ایرانیان چند نفره؟ (این تعداد براساس پرونده است یا به تعداد افرادی که نامشان ثبت میشه)ممکنه هر سال که می گذره کمتر بشه؟
ممنون
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت همه دوستان عزیز و تبریک به برندگان لاتاری 2015 من هم از شرکت کنندگان هستم که برای سال سوم برنده نشدم و ایمان دارم وقتی که وقتش باشه قبول میشم. از مدیر محترم میخوام مثل سالهای قبل تاپیکی فقط برای اعلام کردن برندگان و توضیح درباره نحوه رویت قبولیشان درست کنند چون آن تاپیک پر از امید بود و خوشحالی که هرسال بااینکه قبول نمیشدم وقتی میخوندم کلی امید و انرژی میگرفتیم و از خوشحالی برندگان خوشحال میشدیم ولی متاسفانه این تاپیک شده تاپیک جنگ و جدل و کینه از خوشحالی برندگان خواهشمند این تاپیک که پرشده از انرژی منفی را قفل کنید
تشکر کنندگان: citizen ، قصه گو ، MEHR52 ، amir2640
سلام من عضو جدید هستم برنده لاتاری۲۰۱۵ونمی دونم از کجا بقیه دوستان متوجه مکان کنسولگری شدند لطفا راهناییم کنید درسایت هم نوشته:

After the Kentucky Consular Center has reviewed your completed Form DS-260 (for DV-2015 program applicants) or Forms DS-230/DSP-122 (for DV-2014 program applicants), you may receive an e-mail from KCC to let you know that an interview has been scheduled at the U.S. Embassy or Consulate you selected on your DS-260 or DS-230 form

یعنی بعد از پر کردن فرم مشخص میشه
تشکر کنندگان: saeed_gh
یکی از باتجربه ها لطفا توضیح بدن چون من نامه رو چندبار نگاه کردم ولی نه انکارا نه ورشو نه ایروان ..... نبود کجا رو باید چک کنم
تشکر کنندگان:
(2014-05-17 ساعت 17:40)sun2015 نوشته:  یکی از باتجربه ها لطفا توضیح بدن چون من نامه رو چندبار نگاه کردم ولی نه انکارا نه ورشو نه ایروان ..... نبود کجا رو باید چک کنم

نامه کدومه؟ مگه واسه شما ایمیل اومده؟؟؟ باسد برید تو سایت خود اداره مهاجرت چک کنید. اونجا هم نوشته که کدوم کنسولگری هستید. Dvlottery.state.gov
تشکر کنندگان: saeed_gh
من یه سوال دارم من فرم که کیس نامبرم داخلش بود را اشتباهی برای یکی فرستادم آیا برام مشکل ساز میشه؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-17 ساعت 19:32)aidin2015 نوشته:  من یه سوال دارم من فرم که کیس نامبرم داخلش بود را اشتباهی برای یکی فرستادم آیا برام مشکل ساز میشه؟

----------
تشکر کنندگان:
(2014-05-17 ساعت 19:41)mona_usa نوشته:  
(2014-05-17 ساعت 19:32)aidin2015 نوشته:  من یه سوال دارم من فرم که کیس نامبرم داخلش بود را اشتباهی برای یکی فرستادم آیا برام مشکل ساز میشه؟

نه مشکلی پیش نمیاد

البته اگه به اون شخص اعتماد داری نه ولی یاید مواظب باشی. الان اون شخص از طرف شما میتونه هر مکاتبه ای با کی سی سی داشته باشه و مسلما میتونه خطر داشته باشه.
تشکر کنندگان: مامان خانم
من مدرکم لیسانس فقط 1 سال سابقه کارم و بیمه هم رد شده آیا مشکلی از لحاظ کار برام پیش می یاد ؟
تشکر کنندگان: shadi79
(2014-05-17 ساعت 19:51)aidin2015 نوشته:  من مدرکم لیسانس فقط 1 سال سابقه کارم و بیمه هم رد شده آیا مشکلی از لحاظ کار برام پیش می یاد ؟

خیر مشکلی نداره
**29:CN
آنکارا- - -ایروان 4wژانویه برگه آبی---11جون ---11جولای دریافت ویزا...ورود به امریکا 1اکتبرلس آنجلس سوشیال 5روز بعد از ورود وگرین کارت 3ماه ونیم بعد از ورود
up6feb 5marSmileSmile

تشکر کنندگان: مامان خانم
(2014-05-17 ساعت 18:53)mohammad877 نوشته:  
(2014-05-17 ساعت 17:40)sun2015 نوشته:  یکی از باتجربه ها لطفا توضیح بدن چون من نامه رو چندبار نگاه کردم ولی نه انکارا نه ورشو نه ایروان ..... نبود کجا رو باید چک کنم

نامه کدومه؟ مگه واسه شما ایمیل اومده؟؟؟ باسد برید تو سایت خود اداره مهاجرت چک کنید. اونجا هم نوشته که کدوم کنسولگری هستید. Dvlottery.state.gov
سلام
فعلا هیچ کس نمی داند شما کدام سفارت هستید تا نامه دوم شما بیاید که در ان ادرس و زمان مصاحبه توضیح داده شده نگران نباشید به طور پیش فرض همه سفارت انکارا هستند و در نامه دوم مکان اصلی مشخص می شود
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان: shadi79 ، puryapurya ، Poziero
(2014-05-01 ساعت 22:01)miladfathi021 نوشته:  وااای خدا

بلاخره بعد از 4 سال آمریکا به ما یه نیم نگاهی کرد

خدایا شکر

50% راه نصیبم شد خدایا اون 50% باقیمانده رو هم نصیبم کن

سلام
تبریک میگم. منم قبول شدم
اگه اشکالی نداره میخوام بدونم شما چیکار کردین من نمیدونم باید چه کار کنم؟
مرسی
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان