آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

گردهمایی برندگان 2015
این تاپیک برای بحث و تبادل نظر برای برگزاری گردهمایی های برندگان لاتاری ‎2015‎ توسط شرکت ایمیگرنجل ایجاد شده است.

طبق اعلام شرکت ایمیگرنجل در صورت تمایل به حضور در این گردهمایی ها می توانید پیامکی با فرمت :

خط اول نام کاربری مهاجرسرا
خط دوم نام و نام خانوادگی
خط سوم شماره حدودی کیس نامبر
خط چهارم شهر محل سکونت

به شماره ‎10006671477153‎ پیامک نمایید تا در سامانه پیامکی شرکت ثبت نام شوید و متعاقب آن دعوتنامه شرکت در گردهمایی ها برای شما ارسال گردد.

در صورت داشتن هرگونه سوالی در این رابطه می توانید با شماره تلفن های تهران ‎7-88805186-021‎ یا شماره همراه ‎1253557-0912‎ یا شماره رایگان آمریکا ‎85315315-021‎ تماس بگیرید.
یافتن نقل قول‌ها
[عکس: 29763871357391023300.gif]
یافتن نقل قول‌ها
بسیار عالی.
به امید خدا امشب که برنده شدم حتما جزو اولین کسانی هستم که به شما پیام می دم. به نظر من وقتی کسی به شهر دیگه توی ایران مسافرت می کنه حتما قبلش می گرده یه نفر که آشنا باشه پیدا می کنه و سوالات خودش رو راجب هتل و محل های تفریحی می پرسه.
حالا اونی که می خواهد بره یه کشور دیگه با فرهنگ، زبان و قوانین کاملا متفاوت با ایران، حتما باید یه راهنمای حرفه ای داشته باشه.
یافتن نقل قول‌ها
مهاجرسرا در نظر دارد اولین گردهمایی برندگان ‎2015‎ را در تاریخ جمعه 26 اردیبهشت 93 برابر با 16 می ‎2014‎ با موضوع نحوه تکمیل فرم های اولیه برندگان لاتاری برگزار نماید.

از علاقمندان به شرکت در گردهمایی خواهشمندیم پیامکی با فرمت :

خط چهارم شهر محل سکونت

به شماره ‎10006671477153‎ پیامک نمایید تا در سامانه پیامکی ما ثبت نام شوید و متعاقب آن دعوتنامه شرکت در گردهمایی ها برای شما ارسال گردد.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: samansaba ، pari pariaaa ، r.bazargan ، javidk ، پ ث ، zamin18zaman ، smpf ، hamedrouhi
(2014-05-04 ساعت 23:24)MOHAJERSARA نوشته:  
مهاجرسرا در نظر دارد اولین گردهمایی برندگان ‎2015‎ را در تاریخ جمعه 26 اردیبهشت 93 برابر با 16 می ‎2014‎ با موضوع نحوه تکمیل فرم های اولیه برندگان لاتاری برگزار نماید.

خط چهارم شهر محل سکونت

به شماره ‎10006671477153‎ پیامک نمایید تا در سامانه پیامکی ما ثبت نام شوید و متعاقب آن دعوتنامه شرکت در گردهمایی ها برای شما ارسال گردد.

وضعیت این گردهمایی به چه صورت هست؟ من اس ام اس دادم به همین شماره
اگه قطعی هست میخوام از شهرستان بیام تهران
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: Nazem ، ALIARAD ، smpf
دوستان عزیز سلام

امروز با یکی از دوستان تیم ایمیگرنجل تهران که صحبت می کردم پرسیدم آیا مطمئناً شما دسترسی به فرم ‎DS-260‎ از حالا دارید که روز گردهمایی بتونید برای دوستان بازش کنید و نحوه ی تکمیلش رو آموزش دهید و در جواب این ‎Screen Shot‎ رو دریافت کردم که مطمئن شدم دسترسی دارند و روز گردهمایی می تونند آنلاین فرم رو به شما آموزش بدند.

[عکس: 36880058332518728760.jpg]

اولین گردهمایی برندگان ‎2015 :‎ جمعه 26 اردیبهشت 93 برابر با 16 می ‎2014‎ با موضوع نحوه تکمیل فرم های اولیه برندگان لاتاری برگزار می گردد

خط چهارم شهر محل سکونت

یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: Nazem ، bia2mob ، جهان20 ، بازگشت ، sobsin ، ابی22 ، A_A ، SomeOneX ، atlantis770 ، omidjon2001 ، ALIARAD ، Rooz ، smpf ، hamedrouhi
من اس ام اس زدم پاسخی دریافت نکردم
کیس نامبر:$$$1
تاریخ رویت قبولی:1 می
تعداد نفرات کیس:1 نفر
کنسولگری: ایروان
تاریخ مصاحبه:هفته سوم نوامبر
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: miladfr12 ، shahmiri ، smpf
ایا امکان مشاهده انلاین گردهمایی وجود داره - برا من که در شهرستان هستیم و سخته اومدن

ممنون می شم راهنمایی کنید مرسی
2013 = has been not selected
2014 ‎= has been not selected
2015= کیس نامبر ‎8200‎ و کارنت نشدن
‎2016‎  در پروسه ‎2015‎ بودم و ثبت نام نکردم
2017 = has been not selected
یافتن نقل قول‌ها
سلام،من هم ۲روزه فهمیدم برنده شدم.الان یه پیامک به شماره ای که دادید میفرستم
لطفا راهنمایی کنید از کجا باید شروع کرد
شماره كيس: ‎**2015AS000052‎
تاريخ رويت قبولي: ٢ مي
تعداد افراد كيس: 2 نفر
سفارت: انكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 6 سپتامبر
تاريخ كارنت: مارچ ٢٠١5
دريافت نامه دوم: 25 مارچ
تاريخ مصاحبه: 11می
تاریخ آپدیتها: 12 می-14می-2 جون
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: ZSHSHSH ، smpf
سلام
من به شماره ای که دادین اس ام اس زدم اما هیچ جوابی نیومد! باید چیکار کنم؟
شماره كيس: ‎**2015AS000052‎
تاريخ رويت قبولي: ٢ مي
تعداد افراد كيس: 2 نفر
سفارت: انكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 6 سپتامبر
تاريخ كارنت: مارچ ٢٠١5
دريافت نامه دوم: 25 مارچ
تاريخ مصاحبه: 11می
تاریخ آپدیتها: 12 می-14می-2 جون
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: smpf
با سلام
از اینکه وقت میذارید و به سوالات جواب میدید واقعا متشکرم.
اگه امکانش هست فرم رو بصورت آنلاین آموزش بدید. چون اومدن به تهران برای اکثریت امکانپذیر نیست.
ممنونم.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: tapartoor600 ، puryapurya ، m007 ، smpf
سلام
این گردهمایی ساعت چند تا چنده؟
ممنون میشم ساعتشو هم اطلاع بدید.
یافتن نقل قول‌ها
اقا پس هیچ اطلاعی در مورد زمان مکان گردهمایی به دست ما نرسیده. من دو بار اطلاعاتم رو به اون شماره ه اعلام کرده بودین اس ام اس کردم ولی هیچ جوابی دریافت نکردم.
❶کيس نامبر ‎: 2015AS46##‎ ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری ‎: Ankara‎ تغيير به ‎Yerevan‎ ❹ارسال فرمهای سری اول ‎: June 30‎ ❺کارنت: ‎February‎ ❻تاریخ مصاحبه ‎: April 15‎ ❼دريافت ويزا : يك ضرب

یافتن نقل قول‌ها
زمان و مکان دقیق این گردهمایی کی به دست ما میرسه؟
یافتن نقل قول‌ها
سلام با تشکر از شما

می خواستم بدونم برای افرادی که قادر به شرکت حضوری نیستند چه باید بکنند
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: tapartoor600 ، r.bazargan ، goliii ، toghrol120 ، smpf

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان