آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

مهاجرسرا یک سایت غیرانتفاعی است.
دوستان عزیز سلام

با مدیر شدن دو تن از دوستان حدس زدم شاید سو تفاهمی برای عزیزان در مورد خارج شدن سایت از شیوه ی مدیریت غیرانتفاعی اش پیش بیاید و کاملا هم منطقی است و لازم دونستم توضیحاتی چند رو در این زمینه خدمتتون عرض کنم.

همونجوری که همه می دونید بقای سایتی به این عظمت نیازمند هزینه ی مالی است و کسی معمولاً نمی تونه این هزینه رو بدون بازده منطقی ای بپردازه و همونطوری که در همایش برندگان ‎2015‎ خدمت یک سری از دوستان عرض کردم سایت در سال ‎2012‎ تا مرز تعطیلی کامل هم پیش رفت اما اعتماد ‎Admin‎ عزیز به بنده کمک کرد تا بتونم خدمت رسانی کنم.

بعنوان مدیر مهاجرسرا و حافظ منافع سایت نه شرکت خدمتتون عرض می کنم که اگر شرکت بنده در سایت فعالیت می کنه فقط در سایت کار اطلاع رسانی خواهد کرد و هیچ قصد دیگری جز ارائه اطلاعات موثق نداره و اگر هم دوستان من توی ارائه ی اطلاعات اشتباهی داشتند می تونید نظراتتون رو همونجا به اشتراک بگذارید تا به نتیجه درست برسیم.

دوستان مدیری که در شرکت فعالیت دارند نه معصوم هستند و نه غیر قابل خطا و اشتباه و اگر موردی پیش اومد بنده بعنوان مدیر مهاجرسرا و حافظ منافع سایت جوابگو هستم و دید تجاری ای در این سایت نداشته ام و ندارم و نخواهم داشت.

ممنونم از همگی
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول ‎
021-44622214-16

هر آنچه در مورد لاتاري بايد بدانيد.
‎https://telegram.me/pariztravel

یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: nora ، Rock ، sce ، Shahabpk ، hrghoreshi ، msar ، Aghaman
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان