کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
(2015-03-10 ساعت 00:41)taba60 نوشته:  سلام دوستان گل مهاجرسرایی
1.دوستان یکی از استرس های من تمکن مالی هست ،من میتونم پرینت از بانک انصار بگیرم تا سقف70میلیون تومان
سوالم اینه که حتی یه روزم نمیتونم پولو تو حساب نگه دارم چون دارم قرض میکنم.متصدی بانک میگفت اینکه تو این پولو یه روزه میریزی و برداشت میکنی تو پرینت نشون میده(بخاطر معدل حساب و ازاین حرفا که من نفهمیدم) این درسته؟ و آیا اینکار مشکل نداره؟ سفارت نفهمه بیچاره شیم
2.پرینت رو از شعبات ارزی باید بگیریم یا همه بانکها میتونن بدن؟ نامه به لاتین همون پرینته مالیه؟
3. مبلغ 70میلیون برای یکنفر زیاد نیست؟
کمکککککککککککککککککککککک
توصیه من هم اینه که بانک انصار نذارید. بانک پاسارگاد به من
گفت در خد 10 دقیقه هم توی حساب باشه ماموجودی بگیریم کافیه.
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: hilda60 ، taba60 ، HERMES7
من از پاسارگاد تمکن گرفتم. ولی هیچ مهر برجسته نداره. فقط یه هولوگرام داره و چند تا امضا اون زیر. درسته؟
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-03-17 ساعت 17:38)aidaz نوشته:  من از پاسارگاد تمکن گرفتم. ولی هیچ مهر برجسته نداره. فقط یه هولوگرام داره و چند تا امضا اون زیر. درسته؟
بله درسته نگران نباشين
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: HERMES7 ، aidaz ، p00ya2001
سلام یه سوال داشتم میشه یه شخصی تو بانگ پاسارگاد حساب داشته باشه یه سال پیش به مبلغ پونصد هزار تومن بعد دو ماه مونده به مصاحبه بیاد هفتاد میلیون بریزه تو همون حسابش بعد تمکن مالی بگیره ، میشه این یا باید همه پول رو یکدفعه و نزدیک به مصاحبه تو حسابش بریزه ، ممنون میشم جواب بدین دوستان:-)
تشکر کنندگان:
(2015-03-26 ساعت 23:13)almascanada نوشته:  سلام یه سوال داشتم میشه یه شخصی تو بانگ پاسارگاد حساب داشته باشه یه سال پیش به مبلغ پونصد هزار تومن بعد دو ماه مونده به مصاحبه بیاد هفتاد میلیون بریزه تو همون حسابش بعد تمکن مالی بگیره ، میشه این یا باید همه پول رو یکدفعه و نزدیک به مصاحبه تو حسابش بریزه ، ممنون میشم جواب بدین دوستان:-)
بله دوست من میشه و هیچ مشکلی نداره
سعی کنید نزدیک مصاحبه باشه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: HERMES7 ، hilda60
(2015-03-27 ساعت 17:38)fati.d نوشته:  آشنایی که من در ایالات متحده دارم اصرار داره که نامه اسپانسری به من بده تا در صورت نیاز ازش استفاده کنم (بزارید به پای خوش شانسیم، دوس دارن اسپانسرم باشن) باتوجه به اینکه من مجردم و بیکار و دانشجو و حدود 80 تا 90 میلیون میتونم تمکن مالی ببرم به نظرتون این زحمت رو به اونا بدم واسه تدارک مدارک یا اینکه با همین تمکن مالی به خدا توکل کنم و برم مصاحبه؟
در مورد تمکن مالی از حساب کوتاه مدت بانک مسکن اگه کسی تجربه ای داره ممنون میشم راهنمایی کنید
روز مصاحبه ما یه پسر جوون بود بیکار دانشجو مجرد معاف و نزدیک 40 50 میلیون تمکن داشت. که یک ضرب گرفتن.. حالا باز خودتون میدونید . ما هم مدارک اسپانسر رو داشتیم ولی رو نکردیم فقط تمکن 80 میلیونی برا دونفر رو نشون دادیم که اصلا نگفت از کجا اوردی و هیچ سوالی ازمون نپرسید. دیگه اسپانسر رو هم نشون ندادیم... البته کیس با کیس فرق میکنه بازم هرچی صلاحه
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: fati.d ، k1_m_1358
(2015-03-27 ساعت 17:43)hilda60 نوشته:  
(2015-03-27 ساعت 17:38)fati.d نوشته:  آشنایی که من در ایالات متحده دارم اصرار داره که نامه اسپانسری به من بده تا در صورت نیاز ازش استفاده کنم (بزارید به پای خوش شانسیم، دوس دارن اسپانسرم باشن) باتوجه به اینکه من مجردم و بیکار و دانشجو و حدود 80 تا 90 میلیون میتونم تمکن مالی ببرم به نظرتون این زحمت رو به اونا بدم واسه تدارک مدارک یا اینکه با همین تمکن مالی به خدا توکل کنم و برم مصاحبه؟
در مورد تمکن مالی از حساب کوتاه مدت بانک مسکن اگه کسی تجربه ای داره ممنون میشم راهنمایی کنید
روز مصاحبه ما یه پسر جوون بود بیکار دانشجو مجرد معاف و نزدیک 40 50 میلیون تمکن داشت. که یک ضرب گرفتن.. حالا باز خودتون میدونید . ما هم مدارک اسپانسر رو داشتیم ولی رو نکردیم فقط تمکن 80 میلیونی برا دونفر رو نشون دادیم که اصلا نگفت از کجا اوردی و هیچ سوالی ازمون نپرسید. دیگه اسپانسر رو هم نشون ندادیم... البته کیس با کیس فرق میکنه بازم هرچی صلاحه

ببین دوست عزیز به چند دلیل اکیدا توصیه میکنم با نامه تمکن خودتون برید،
۱. با این شرایطی که شما گفتید احتمال گرفتن یکضرب رو دارید، وقتی اسپانسر معرفی کنید خودتون با دست خودتون نه ۱۰۰ ٪ ولی به احتمال زیاد AP رو واسه خودتون میخرید چون سفارت باید صحت شرایط اسپانسرتون رو بررسی کنه.
۲. اگر اسپانسر داشته باشید عملا اون مسعول هست تقریبا بسیاری از هزینه های شما رو متقبل بشه (مگر این که خودش تو فرم محدودیت بگذاره که در این صورت خیلی دیگه به درد اراعه به سفارت نمیخوره)، حالا فرض کنید شما وارد آمریکا شدید و میخواهید برای یک مسعله ی خاص به طور قانونی از کمک دولت استفاده کنید ولی اینجاست که اگر اسپانسر داشته باشید دیگه این کمک شاملتون نمیشه، توضیح اینکه اونجا توزیع مالیات و یارانه بر اساس درآمد هست و وقتی شما کسی رو دارید که متعهد هست که هزینه های شما رو بده و توانایی این کار رو هم داره دیگه دلیلی برای کمک دولتی نمیمونه.
۳.ایشالا که رابطتون با اون شخص همیشه همینقدر دوستانه بمونه ولی وقتی کسی همچین کاری برای آدم میکنه اگرم خودش توقع نداشته باشه آدم احساس دین میکنه و تو فکر این هست که بالاخره یک جوری جبران کنه، نظر ها متفاوته ولی فکر کنم وقتی آدم خودش میتونه مشکلش رو حل کنه چرا مسعولیت برای خودش بخره ، ایشالا جای دیگه که واقعا نیاز هست از کمک ایشون استفاده کنید.
در نهایت به نقل از پیشکسوتان همین سایت اگر میخواهید مدارک اسپانسر رو با خودتون ببرید، ولی به هیچ وجه رو نکنید مگر این که مجبور بشید مثلا تمکنتون اشکالی داشته باشه(که من که تا الآن ندیدم )، بعدم اگر آفیسر گفت چرا تا الآن این رو ندادی عین واقعیت رو بگید که نمیخواستید مسعولیت برای کسی ایجاد کنید و خودتون توانایی مالی کافی رو دارید. در مورد بانک هم همین که حساب قابل برداشت باشه درست هست و خیلی این که کدام بانک باشه تفاوت نداره ،تو نامه ی تمکنتون تاریخ افتتاح حساب رو دقت کنید درج کنن.، ترجیحا اگر افتتاح حساب هم قدیمی باشه میگن بهتره ولی اینم خیلی مهم نیست، تو سفارت اساس بر راه اندازی کار هست نه سنگ اندازی. ایشالا موفق باشید
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: masmori ، hilda60 ، fati.d
دوستان سلام، واسه تمكن مالي جايي يا كسي رو ميشناسين بشه ازش پول گرفت براي يك روز ؟
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان:

نامه تمکن بگیرید بهتره
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: fati.d ، p00ya2001
دوستان سلام.خونه ای که دارم بصورت وکالتی و قولنامه ای خریدم.دو سال پیش.وسند داره اما بنامم نیست.بنظرتون تو این زمان باقیمونده تقریبا یه ماهه بنام بزنم که مستلزم هزینست و دوندگی یا اینکه این نوع مالکیت هم براشون قابل قبوله و وکالتنامه محضریو ترجمه کنم

2015as49xx
پروردگارا
آرامشی به من عطا کن تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
و شجاعتی به من ده تا چیز هایی که میتوانم تغییر دهم
و عقلی که تشخیص دهم تفاوت میان این دو را
کیس نامبر : 2015as47xx /ابوظبی 10may/ سربازی س پاه/کار خصوصی
(2015-03-28 ساعت 09:49)ali3875 نوشته:  

نامه تمکن بگیرید بهتره

منم موافقم تمكن مالي بهتره
از اون آشناتون در مواقع ضروري تر تو امريكا استفاده كنيد
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: fati.d
(2015-03-28 ساعت 17:10)parsa.pormand@yahoo.com نوشته:  دوستان سلام.خونه ای که دارم بصورت وکالتی و قولنامه ای خریدم.دو سال پیش.وسند داره اما بنامم نیست.بنظرتون تو این زمان باقیمونده تقریبا یه ماهه بنام بزنم که مستلزم هزینست و دوندگی یا اینکه این نوع مالکیت هم براشون قابل قبوله و وکالتنامه محضریو ترجمه کنم

2015as49xx

سلام اگه ميتوني پول جور كني ( حتي قرض كني يه روزه ) يه روزه بزاري بانك تمكن مالي بگيري بهتره چون واسه اينكاري كه ميخواي بكني اولا بايد سند به نام باشه بعدش بايد ارزشگذاري توسط دادگستري انجام بشه كه خيلي وقت گيرو هزينه بره
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست

تشکر کنندگان:
سلام به دوستانی که فقط خدا حامیشونه
من دو تا حساب بانکی دارم باید مجموعش به چه عددی برسه (دو نفر هستیم)؟
یک نمونه هم اگه دارین از استعلام موجودی از بانک عکس بگیرین بزارین ممنون میشم یا متنش رو مختصر بگید
(2015-03-30 ساعت 08:32)nima24 نوشته:  سلام به دوستانی که فقط خدا حامیشونه
من دو تا حساب بانکی دارم باید مجموعش به چه عددی برسه (دو نفر هستیم)؟
یک نمونه هم اگه دارین از استعلام موجودی از بانک عکس بگیرین بزارین ممنون میشم یا متنش رو مختصر بگید

سلام
به اين قسمت برو همه چي توش هست
http://www.mohajersara.com/thread-7064.html
موفق باشي
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست

تشکر کنندگان:
سلام دوستان من امروز یک حساب باز کردم و دارم پول میریزم و پرینت میگیرم اینجوری خیلی ضایع نیست؟؟
حساب قدیمی دارم ولی کسی که داره بهم پول قرض میده حساسه و میگه فقط تو بانک خودم...
درضمن بانک سینا هست نمیدونم اعتبارش خوبه یا نه
کیس نامبر:2015َAS20XX
رویت قبولی: may20
ارسال فرم : 1 Oct
کارنت شدن کیس: Oct
تعداد افراد کیس:یک
نامه دوم: 24 feb
مصاحبه: 12 April
آبدیت :
13 Apr
24 June
27 July