کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
(2015-05-18 ساعت 08:03)doyar2004 نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 07:47)gholamrezaei نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 07:37)doyar2004 نوشته:  
(2015-05-17 ساعت 19:55)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-17 ساعت 18:41)doyar2004 نوشته:  سلام
تعداد اعضای کیس ما ۴ نفره ، من به هزار زحمت 80 میلیون جور کردم یکبار ریختم به حساب همسرم در بانک پاسارگاد و گواهی گرفتم بعد یکبار ریختم به حساب خودم و برای اینکه مثلا رد گم کنم Tongue دوازده میلیون از حساب خارج کردم و گواهی گرفتم ، اما حالا که دقت می کنم توی هر دو گواهی موجودی حساب یه قسمت داره که نوشته Plaese note و بعد زیرش شرح این تراکنش ها رو نوشته ، حالا من چیکار کنم ، آفیسر شک نمیکنه Sad

سلام
دوست عزیز شما بر اساس جدول منتشر شده باید حداقل مبلغ 29813 دلار نامه تمکن ارائه کنید. حالا اگر بر اساس نرخ امروز دلار حدود 3300 حساب کنیم شما باید حدود 98400000 تومان موجودی داشته باشی. در ضمن نامه تمکن فقط یکی و اونم بنام شخص برنده کیس تهیه و ارائه کنید
لینک جدول: http://www.mohajersara.com/Thread-%D9%86...#pid524558

با توضیحات شما دوستان من واقعا نا امید شدم چون اشتباه بزرگی کردم و بخاطر اینکه مصاحبه ام نزدیکه دیروز با عجله پست کردم ، حالا به آفیسر چی بگم؟

سلام ، همون طور که دوستان گفتند شما لب مرز هستید ، لذا پیشنهاد میکنم ی سند ملکی هم ترجه کنید بی تاثیر نیست.

خیلی ممنون دوست من از راهنماییتون ، بله سند خونه رو میتونم ترجمه کنم و همراه ببرم ، الان استرس دارم آفیسر سوال کرد بگیم 80 میلیون موجودی داریم و منظورمون این نبوده که می خواستیم موجودی بیشتر نشون بدیم
آقا الان یه معجزه شد Wink من دیروز با پست TNT مدارک رو فرستادم الان پیگیری کردم گفتن ما برای سفارت آمریکا نمیتونیم ببریم و مدارکتون برگشت خورده فردا بیاید بگیرید ، یعنی حالا میتونم گواهی تمکن ها رو مجدد بفرستم ، الان با توجه به توضیحات دوستان و با توجه به اینکه امکان افزایش موجودی برام نیست فقط همون تمکن خانومم 80 میلیون که برنده اصلی هست را بفرستم با توجه به اینکه گردش مالی هم تو گواهیش هست ؟
ﺷﻤﺎﺭﻩ ﮐﯿﺲ: 2015AS00005XXX / سفارت : آنکارا / تعداد افراد کیس : 4 نفر /رویت قبولی : May 1 / فرستادن مدارک : June 12 / تاریخ کارنت : 14 April / نامه دوم : 24 April/ مصاحبه : 8 june / سه تا یکضرب یکنفر AP / کلیرنس 25 august / صدور ویزا 27 august
تشکر کنندگان: ebrahim1e
نجات در صداقت است ، باید آفیسر رو در مورد صداقت خودتون مطمین کنید . به خدا توکل کنید و نگران نباشید .
❶کيس نامبر : 2015AS6###
❷ تعداد افراد :۴ نفر
❸ مصاحبه : July 6- Abudhabi
❹ سه نفر یکضرب ، یکنفر کلیرنس
❺ آپديتها : 12 و 13و 14و 28 جولای خودم ، 15 و 29 جولای نفر اصلی ، 10آگوست تمام کیس ، 13 آکوست فقط خودم ، 14 آگوست کلیر
❻ کلیر: 14 آگوست
❼ مقصد: نامعلوم

[/color]هر کجا هستم،باشم ، آسمان مال من است. پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین مال من است.
تشکر کنندگان: doyar2004 ، Siamak
(2015-05-18 ساعت 08:36)doyar2004 نوشته:  آقا الان یه معجزه شد Wink من دیروز با پست TNT مدارک رو فرستادم الان پیگیری کردم گفتن ما برای سفارت آمریکا نمیتونیم ببریم و مدارکتون برگشت خورده فردا بیاید بگیرید ، یعنی حالا میتونم گواهی تمکن ها رو مجدد بفرستم ، الان با توجه به توضیحات دوستان و با توجه به اینکه امکان افزایش موجودی برام نیست فقط همون تمکن خانومم 80 میلیون که برنده اصلی هست را بفرستم با توجه به اینکه گردش مالی هم تو گواهیش هست ؟

دوست عزیز تجربه نشون داده ترجمه سند ملک یا ماشین پذیرفته نمیشه و افیسر فقط موجودی حساب رو در نظر میگیره. حالا شما میخوای سند ملک رو ترجمه کنی و همرات داشته باشی بحثش جداست.
(در ضمن تاحالا هیچ کیسی بخاطر عدم ارائه تمکن مالی ریجکت نشده ولی نهایتآ باید تمکن رو کامل یا اسپانسر معرفی کنید تا ویزا صادر شود)
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان:
سلام من یه راهنمایی از پیشکسوتان میخواستم بدونم من با کیس نامبر 6000ب بالا که احتمالا خرداد و تیر سال دیگس مصاحبم من به احتمال قوی آلمانم ینی بهار میرم آلمان برای ادامه تحصیل که هم قانونی خارج شم هم مدارکمو بگیرم.با این وجود باید 8000 یورو تو حسابم در آلمان باشه من اگه با همون موجودی بلوک شده تو بانک آلمان برم برای مصاحبه کفایت میکنه؟؟ینی همونو ازم قبول میکنن.؟ممنونم
ثبت نام در پست ابوظبی برای پیکاپ ویزا
کیس نامبر:2016AS000064XX/رویت قبولی:20 مي/ ارسال فرم:8جولای/کارنت شدن:9مارچ/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:26مارچ/ تاریخ مصاحبه:نیمه دوم می/ محل سفارت:آنکارا تغییر به ابوظبی/دریافت ویزا:۱۷ می/دریافت گرین کارت:-------/اولین ورود به آمریکا:۲۰ می/مقصد:شیکاگو
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-05-22 ساعت 21:59)sinar نوشته:  سلام من یه راهنمایی از پیشکسوتان میخواستم بدونم من با کیس نامبر 6000ب بالا که احتمالا خرداد و تیر سال دیگس مصاحبم من به احتمال قوی آلمانم ینی بهار میرم آلمان برای ادامه تحصیل که هم قانونی خارج شم هم مدارکمو بگیرم.با این وجود باید 8000 یورو تو حسابم در آلمان باشه من اگه با همون موجودی بلوک شده تو بانک آلمان برم برای مصاحبه کفایت میکنه؟؟ینی همونو ازم قبول میکنن.؟ممنونم

خير دوست عزيز شما بايد 15-17 هزار دلار يا معادل رياليشو تو حساب تو ايران داشته باشين و بتونين نامه تمكن مالي از بانك ايراني بگيرين

به صفحه اول همين تاپيك مراجعه كنيد
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان:
سلام دوستان
قبولی dv2016 هستم کیس 5xxx
الان من که به همراه خانومم داریم اقدام میکنیم ( یعنی دو نفریم و بچه نداریم ) چند دلار باید توو حساب داشته باشیم؟ 19920؟
معادلشو به ریال بخوام حساب کنم با ارز مرجع دولتی مبنای اوناست یا دلار آزاد؟
شماره کیس: ‎ 2016AS52xx■ تاریخ رویت قبولی: ‎9 May ■ کنسولگری: ‎تغییر از آنکارا به ابوظبی‎ ■ تعداد افراد: 2 نفر
ارسال فرمهای260: 15 May‎ ■ کارنت شدن: 9 Feb‎ ■ نامۀ دوم: 22 Feb‎ ■ مصاحبه: 5 April ■ نتیجه: AP
خدمت س پ ا ه ، شغل خصوصی ، ازدواج بعد از قبولی و قبل از ارسال فرم 260
آپدیتها: 17 آپریل، 19 آپریل، 21 آپریل، 3 آگوست آپدیت طلایی و دوخطی از آمریکا، 4 آگوست ساعت 12 ظهر آپدیت از سفارت و or
4 آگوست ساعت 6 عصر به لطف خدا دریافت ایمیل کلیری بعد از 4 ماه.
تشکر کنندگان:
(2015-05-23 ساعت 22:24)ben123 نوشته:  سلام دوستان
قبولی dv2016 هستم کیس 5xxx
الان من که به همراه خانومم داریم اقدام میکنیم ( یعنی دو نفریم و بچه نداریم ) چند دلار باید توو حساب داشته باشیم؟ 19920؟
معادلشو به ریال بخوام حساب کنم با ارز مرجع دولتی مبنای اوناست یا دلار آزاد؟

سلام دوست عزیز. این لینک رو ملاحضه کنید http://www.mohajersara.com/Thread-%D9%86...#pid524558
تشکر کنندگان: ben123
(2015-05-18 ساعت 21:22)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 08:36)doyar2004 نوشته:  آقا الان یه معجزه شد Wink من دیروز با پست TNT مدارک رو فرستادم الان پیگیری کردم گفتن ما برای سفارت آمریکا نمیتونیم ببریم و مدارکتون برگشت خورده فردا بیاید بگیرید ، یعنی حالا میتونم گواهی تمکن ها رو مجدد بفرستم ، الان با توجه به توضیحات دوستان و با توجه به اینکه امکان افزایش موجودی برام نیست فقط همون تمکن خانومم 80 میلیون که برنده اصلی هست را بفرستم با توجه به اینکه گردش مالی هم تو گواهیش هست ؟

دوست عزیز تجربه نشون داده ترجمه سند ملک یا ماشین پذیرفته نمیشه و افیسر فقط موجودی حساب رو در نظر میگیره. حالا شما میخوای سند ملک رو ترجمه کنی و همرات داشته باشی بحثش جداست.
(در ضمن تاحالا هیچ کیسی بخاطر عدم ارائه تمکن مالی ریجکت نشده ولی نهایتآ باید تمکن رو کامل یا اسپانسر معرفی کنید تا ویزا صادر شود)

آقای قریشی اگر ترجمه سند رو با گزارش ارزیابی ببرن که مشکلی نداره !!!
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، لطف اله
(2015-06-08 ساعت 14:15)krdsara نوشته:  

نيازي نيست يه نامه تمكن مالي مشكل رو حل ميكنه
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، لطف اله
(2015-06-08 ساعت 14:15)krdsara نوشته:  

بله درسته بنده هم عرض کردم مشکلی نداره ولی تجربه نشون داده افیسرها خیلی توجه ای به سند ملکی نمیکنن. پس بهترین و بی دردسرترین راه نامه تمکن مالی از بانک هستش
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من مجردم و 1 جولای مصاحبه دارم آنکارا میخوام بدونم 50 میلیون نامه تمکن بگیرم کفایت میکنه؟
درود و سپاس

ی سوال دیگه نامه تمکن رو باید پست کنم آنکارا یا دستی ببرم؟
تشکر کنندگان:
(2015-06-10 ساعت 18:54)mojtaba165 نوشته:  سلام دوستان
من مجردم و ۱ جولای مصاحبه دارم آنکارا میخوام بدونم 50 میلیون نامه تمکن بگیرم کفایت میکنه؟
درود و سپاس

بله دوست من کافی هست
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
(2015-06-10 ساعت 18:54)mojtaba165 نوشته:  سلام دوستان
من مجردم و ۱ جولای مصاحبه دارم آنکارا میخوام بدونم 50 میلیون نامه تمکن بگیرم کفایت میکنه؟
درود و سپاس

سلام
بله 50 میلیون مبلغ قابل قبولی برای یک نفر هست.
شما باید یک سری کپی از کلیه مدارکتون رو 15 روز قبل از مصاحبه برای سفارت آنکارا بفرستید که شامل کپی نامه تمکن مالی هم میشه و اصلش رو روز مصاحبه ازت میگیرن.
موفق باشی
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: ehsan TT
با شلام به دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه چگونه ارزشگذاری انجام می شه؟
من خونه دارم و سند به نام خودم هست آیا فقط ترجمه نیاز هست و اینکه چگونه ارزشیابی میشه؟
با تشکر از دوستان
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,485)
تشکر کنندگان:
(2015-06-29 ساعت 01:00)ho_tasha نوشته:  با شلام به دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه چگونه ارزشگذاری انجام می شه؟
من خونه دارم و سند به نام خودم هست آیا فقط ترجمه نیاز هست و اینکه چگونه ارزشیابی میشه؟
با تشکر از دوستان
سلام دوست من
چند نفرین شما!؟
اصلا سراغ ترجمه سندو ... نرو
اگه یه نفری ۲۵ ٪ بالای خط فقر آمریکا تو حسابت باشه حله Smile
مثلا برای ایالت تگزاس خط فقر فکر کنم ۱۱۶۱۷$ هست
فکر کنم اینو تو گوگل سرچ کنی میاره
Poverty line in USA in 2015
یعنی ۵۰ میلیون چن روز تو حساب باشه و تمکن بگیری حله
سوال داشتی در خدمتم

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، آزاده_امین

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان