کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2014-09-07 ساعت 16:36)rainolf نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 16:15)behdadK نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 14:08)rainolf نوشته:  2 عدد کارت نقره ای مترو با 10 درهم شارژ و یک عدد سیمکارت اتصالات با شماره رند جهت واگذاری موجود میباشد. لازم به ذکره این شماره بسیار خوش یمنه و سفارت باهاش تماس گرفته برای گرفتن ویزا..... Wink

قربان فکر میکنم هر کدام را 2 ماه استفاده نکنید باطل میشن درسته؟ آخرین بار از هر کدام کی استفاده کردید؟ به زمان بنده نمی خوره اما شاید دوستانی که اول اکتبر مصاحبه میروند به کارشون بیاد
بله اگر 3 ماه استفاده نشه میسوزه ولی من آخرین بار 29 آگست بعد از گرفتن ویزا ازشون استفاده کردم و تا آخر نوامبر قابل استفاده هستن.....

من بین آخرین روز سفر اول و اولین روز سفر دومم دقیقا 3ماه و 14 روز فاصله بود و هر دو (کارت مترو و سیمکارت) فعال بودن البته سیمکارت من du بود.
case number: 2014AS31xx, مصاحبه:26 فوریه ابوظبی، نتیجه:کلیرنس(برگه آبی)، کلیر:26 می(بعد از 89 روز) ویزا:18ژوئن، ورود به آمریکا:5 دسامبر
لس آنجلس، سوشال:26دسامبر، گرین کارت:31دسامبر
سرزمین من جاییست که مردمانش برای ترک آن به یکدیگر تبریک می گویند
تشکر کنندگان: rainolf ، behdadK ، A_A ، قصه گو ، sunflower00
میبینم دوستان به دایی رضا در بازار گرمی کمک میکنند. آقا ما مشتری شدیم تبلیغات زیادی نکنید دست زیاد نشه :دی
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: rainolf ، A_A ، sunflower00
(2014-09-09 ساعت 12:47)behdadK نوشته:  میبینم دوستان به دایی رضا در بازار گرمی کمک میکنند. آقا ما مشتری شدیم تبلیغات زیادی نکنید دست زیاد نشه :دی

آقا بهداد گل ما مجانی تقدیم میکنیم.... چوب کاری نفرمائید.
تشکر کنندگان: behdadK ، A_A ، babak12 ، sunflower00
ما هم ابوظبي پياده شديم از جمعه تا دوشنبه كه مصاحبه بود و بعد از مصاحبه رفتيم دوبي تا پنج شنبه.نووتل هتل كنار هتل آيبيس در ابوظبي و گراند لندمارك هتل روبروي ايستگاه الاتحاد در دوبي، سفر دوم هم رفتيم فلورا گراند الرقه،به نظرم انتخاب هامون خوب بود. كارت سيلور ما بعد از دويست روز كه براي دريافت ويزا رفتيم هنوز كار مي كرد.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
سلام به دوستان.
بانوی قصه گو، آقا رضای گل ، یا سایر دوستان به نظرتون اول کار ابوظبی هتل بگیریم و کارهای مدیکال رو اونجا انجام بدیم و تا مصاحبه اونجا بمونیم بعدن بریم دوبی هم از نظر هزینه و هم راحتی کار با توجه به تجربتون چطوره؟ اینم در نظر داشته باشین که ما دو تا بچه همراهمون داریم.
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: A_A ، قصه گو ، sunflower00
ما از سايت بوكينگ هتل كرفتيم و آف خورده بود.اون موقع اقامت در ابوظبي و در دبي واسه ما يه قيمت در اومد.به هر حال مديكال ابوظبي هم خلوتره و هم ارزونتر و همون فرداش جواب رو ميده.در ضمن ابوظبي شهري نيست كه هميشه هوس كني يا برات پيش بياد كه براي گشتن به ديدنش بري. فرصتي بود كه از دستش نداديم و خيلي هم راضي هستيم.هتل هاش به مراتب با كيفيت تر از هتل هاي دبي هستند. فقط حواستون باشه اگه خداي نكرده كليرنس خورديد،بعد از كلير شدن براي تمديد مديكال باز هم بايد به كلينيك قبلي مراجعه كنيد. براي بار دوم ما دبي هتل گرفتيم و بين دبي و ابوظبي در رفت و آمد بوديم.و به مراتب باز هم وضع مديكال ابوظبي بهتر از دبي بود!!
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
بله به نظر من هم منطقی میاد که به ابوظبی برید و بعد از مصاحبه برید به دوبی چون دوبی جای دیدنی بیشتر داره (البته کلا امارات چنگی به دل نمیزنه) برای رزرو هم یه سر به سایت berimsafar.com بزنید من چند باری ازش استفاده کردم و خیلی راضی بودم قیمتهاش هم از بوکینگ معقول تره....
تشکر کنندگان: babak12 ، areb1356 ، A_A ، قصه گو ، aaraam ، sunflower00 ، miyu ، behdadK ، آلیس-1980 ، مریم فتوحی ، samane1363
کارت نقره ای منم فعال بود بعد از شش ماه که بار دوم رفتیم واسه ویزا
ببینید بستگی به خودتون داره من چون می خواستم دستم تو بلیط رفت وبخصوص برگشت باز باشه و خوب حوصله بعد فرودگاه تا ابوظبی رفتن رو نداشتم رفتم دبی اما ابوظبی هم خوبه بخصوص فراری پارک و پارک ابی یاس بهر حال با این همه هزینه که میکنین خوش هم بگذرونین!
تشکر کنندگان: A_A ، areb1356 ، babak12 ، قصه گو ، aaraam ، sunflower00 ، miyu ، behdadK ، reasonable ، r.bazargan ، samane1363
دوستان ما برای اقامت هتل اسکای لاین دبی را انتخاب کردیم، هتل تمیز و مرتب و نزدیک به مترو بود...
دفعه اول که برای مصاحبه دبی بودیم، با ملیکا و پرداخت نفری ۱۵۰ درهم رفتیم سفارت، ولی اوایل سپتامبر از ترنسفر هتل استفاده کردیم و نفری ۷۰ درهم دادیم...خیلیم راضی بودیم...
جامانده از لاتاری
كيس نامبر : ***5 / ابوظبي / کلیرنس/ آپدیتها 1 و 3 و 4 و 29 آپریل٬ ۸ جولای،۱۱ اگوست(کیس اصلی)،۱۲ اگوست(کیس همراه)، ۱۸ آگوست، ۲۱ آگوست،۴ سپتامبر ،ویزا هرگز
تشکر کنندگان: babak12 ، behdadK ، A_A ، aaraam ، areb1356 ، قصه گو ، rezasadeghi ، reasonable ، sunflower00 ، lida55 ، smhh7441 ، HERMES7 ، r.bazargan ، shahabjafari
دوستان عزیز و گلم سلام
امیدوارم سلامت و برقرار باشید . خوشحال می شوم در حد بضاعت و تجربه خودم در خدمت هموطنان عزیزم باشم . یک توصیه مهم دارم :
برنامه ریزی کنید و کارهاتون را با زمان بندی مناسب پیش ببرید . خوب تحقیق کنید و عجولانه تصمیم نگیرید .بلیط و ویزا و هتل را حتماً یکی دو ماه زود تر اقدام کنید . سفر نامه های سال های گذشته حاوی اطلاعات خیلی گرانقیمت و کم نظیری هست غافل نشید . من خودم خیلی استفاده کردم .
سبز و سربلند باشید .
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
خوب بیایید یه خورده تاپیک سفر به امارات رو گرم کنیم.
من هیچ کاری برای سفرم که حدود یک ماه و نیم دیگه است نکردم.
اول از همه اینکه اصلا قصد ندارم با ایران ایر و کاسپین و آسمان و قشم ایر و ... مسافرت برم. هنوز آخرین باری که مسافرت خارجی با آسمان رفتم یادم نرفته.
میمونه ماهان و هواپیماهای بین المللی

اول پرواز های بین المللی
میتونین چیپو ایر برید و چک کنید حداقل قیمت رو. برای تاریخی که ما میخواهیم رفت و برگشت بریم بهترین قیمت ها یک توقفه هستند که طبیعتا برای سفر 2 ساعته احمقانه است. (قطر یا گلف که یک سر میروند قطر و بحرین و اونجا 3 تا 6 ساعت معطل میشید و بعد میرن امارات!) اینجوری با 324 دلار مثلا باید 4 صبح فرودگاه باشی و 11 برسی دبی و چیزی ازت باقی نمونده دیگه و کل روز رو باید استراحت کنی! تازه 324 دلارش هم میشه 1050 تومن که الان باز به صرفه نیست.
بدون استاپ هم کمترین قیمت برای فلای دوبی هست که یک هواپیمایی بسیار ارزانه و طبیعتا کیفیت پایین (هرچند به نظر بهتر از ماهان هم باشه) ولی قیمت 392 دلار میشه (یعنی 1250) ولی مشکلی که داره اینه که ساعت 4:20 دقیقه صبح دبیه. واسه کسی که جایی دبی داره و میخواد از روزش استفاده کنه عالیه اما ساعت 5 صبح با بار تا ظهر که هتل رو میخواهی تحویل بگیری چه کار کنی من نمیدونم. ضمنا برای کسانی که میخواهند درست 2 روز قبل از مصاحبه اونجا باشن هم خیلی منطقیه چون شما حتما به نوبت صبح مدیکال شوکلا میرسید و فردا صبح یا عصرش نتیجه رو تحویل میگیرید و پس فرداش میرید مصاحبه و برگشت. اما برای ما کنسله
اگر هم کمی سر کیسه را شل کنید تنها گزینه دیگه اماراته که البته از همه کیفیتش بهتره ساعت 7 صبح و 2 عصر و 12 شب به دبی میرسه و 3 و 6 و 8 و 12 شب از دبی به تهران پرواز داره. یعنی منطقی اش برای من اینه که 5 پرواز از تهران داشته باشم 7 برسم و برگشت 12 شب برگردم به تهران. اما قیمتش 520 دلار یا یه چیزی حدود 1700 هست که من منطقی نمیدونم اینقدر هزینه هواپیما کنم حتی اگر مجبور باشم ترجیح میدم روی پول هتل بگذارم. البته روزانه دارم چک میکنم آفر 50% اگر خورد بریم:دی اما با این قیمت منتفیه

ماهان که برای اون تاریخ زمانی که صبح برم و از اون روزم استفاده کنم (ساعت 10 میرسه دبی) و شب برگردم که بتونم بعد از مصاحبه به فرودگاه برسم چون 1.5 ماه فاصله داره قیمت هاش فضاییه. 1300 حدودا نفری در میاد در صورتی که برای 3-4 هفته دیگه رو بزنی با 750-850 سر و تهش هم میاد. (شایان ذکر که کمترین قیمت ایران ایر 650 هست که اینطوری 200 نفری اضافه دادن واقعا میصرفه)
از یکی از آشنا ها هم که آژانس داره پرسیدم گفت که الان وقت مناسبی برای پرواز گرفتن و هتل گرفتن نیست و کمی باید نزدیک تر بشی (فاصله 1 ماه) و البته ما که احتمالا یکضرب نیستیم اگر بلیط چارتری و تور با ماهان هم گیر آوردیم و 100-200 تومن صرفه جویی میشد کرد حتما اون رو انتخاب میکنیم.

هتل هم دیدم برای 3 روز میشه یه 4 ستاره متوسط از بریم سفر به قیمت 1 تومن برای دو نفر پیدا کرد . و هزینه ویزا هم که میشه 250 درهم چون فوری نمیخوایم (220 تومن) . اگر ماهان 750 تومنی پیدا کنم (که بعید میدونم )میشه 3000 یا نفری 1500.
با اون رفیقمون صحبت کردم و شرایط رو گفتم که گفت اگر تورها باز بشه با نفری 1300-400 بتونه با شرایط ما گیر بیاره.
خلاصه نتیجه این شد که فعلا الکی هزینه نکنیم چون عجله ای هم نیست. این چند هفته هم ماهان رو چک میکنم هم چیپو ایر رو اما در کنارش همیشه مد نظر دارم که احتمال 99% تور بگیرم.

راستی بوکینگ چک کردم درسته که گزینه هاش بیشتره اما نوع تخفیفش با بریم سفر متفاوته. بعضی جاها که بریم سفر تخفیف داره بوکینگ عددی بالاتر میده اما طبیعتا هتل هایی که بوکینگ گذاشته میبایست قیمت هاش جذاب باشه. ما که کردیت کارت نداریم هزینه خرید از شرکت ها هم نمیصرفه واسمون ترجیح هم دادیم واسه یه همچین کاری به آشنا رو نندازیم. هتل پارسیان رو قیمت نکردم. به خاطر محدودیت فرهنگی اش با وجود خوبی هاش و صرفه نظر از قیمتش تقریبا قطعیه که نریم.

صبر میکنیم تا 2-3 هفته دیگه
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
[quote='behdadK' pid='553223' dateline='1412068104']
خوب بیایید یه خورده تاپیک سفر به امارات رو گرم کنیم.
من هیچ کاری برای سفرم که حدود یک ماه و نیم دیگه است نکردم.
اول از همه اینکه اصلا قصد ندارم با ایران ایر و کاسپین و آسمان و قشم ایر و ... مسافرت برم. هنوز آخرین باری که مسافرت خارجی با آسمان رفتم یادم نرفته.
میمونه ماهان و هواپیماهای بین المللی

سلام اقا بهداد
میگم رو گزینه هتل ابوظبی هم کار می کنی با اینکه توی فکر دوبی هستی؟ اگر در این مورد مقایسه ریالی هم کردی بنویس بی زحمت . Smile
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: A_A ، قصه گو ، sunflower00 ، r.bazargan
قربان روی گزینه ابوظبی اصلا کار نکردم. از نظر هزینه ای اگر به نفعتون نشه به ضررتون نمیشه قطعا. در ضمن کیفیت بهتری هم بدست خواهید آورد.
ما برنامه گذاشتیم اولین روز رو ظهر اونجا باشیم بریم هتل بارها رو بگذاریم بریم گردش . فردا صبح اول وقت بریم NMC و باز گردش و پس فرداش هم اول پارک آتلانتیس و شب هم نتیجه رو بگیریم.
حالا همون شب میتونیم حرکت کنیم به ابوظبی و هتل برای یک شب بگیریم و یا صبحش بگیریم که هر چه فکر کردیم 2 ساعت زودتر بیدار شدن به شب رو از دست دادن و درگیری انتخاب هتل جدا و هماهنگی با آژانس و هتل و خرکش کردن چمدان ها میصرفه. ضمنا هزینه 3 شب هتل با دوشب یکجا و یک شب جای دیگه متفاوته و معمولا به ضرر.

از اول تصمیمان این بود که همه اش دبی باشیم و تفریح بکنیم و یک سرهم صبح مصاحبه ساعت 5 از هتل بیرون بریم با تاکسی خودمون رو برسونیم به ترمینال از اونجا با اتوبوس 5:15 بریم ابوظبی 7:15 و با تاکسی بریم دم سفارت 7:30.
هزینه هم میشه چیزی در حدود نفری 90 -80 درهم که هم از رقم ترانسفر دوستان کمتره هم کله سحر بیدار نمیشیم و هم در بین راه کولر و اینترنت خوب داریم.

اما اگر میخواهید صرفه جویی کنید و جای خاصی از دبی را در نظر ندارید ابوظبی برید هزینه تون حداقل 100-200 تومنی فکر کنم کاهش پیدا کنه با کیفیت برابر یا بهتر از دبی. به علاوه آسایش شما افزایش قابل توجهی داره

راستی ماهان فروش های ویژه دوره ایش کم شد و از 7-8 تا شد 3 تا. امیدوارم به زودی فروش ویژه دبی بگذاره که اگر اینطور بشه خیلی خوب میشه.
تشکر کنندگان: قصه گو ، babak12 ، sunflower00 ، aaraam ، A_A ، مریم فتوحی ، HERMES7 ، r.bazargan ، samane1363 ، arveen100
برام جالبه که هیچکس در این تاپیک چیزی نمینویسه.
مثل اینکه امسال از مهاجرسرا اولین نفری که دبی میره منم!!
خط شکن بودن هم بد نیست.

راستی دوستان اولین سری تورها بیرون آمده. برای ماهان هم هتل های معمول 4 ستارشون بین 1500 تا 1700 در نوسانه. هتل لند مارک رقه 4 ستاره 1550 و لند مارک گرند 1699.
حالا باید ببینیم همسر گرامی به چه هتلی راضی میشه:دی

راستی دوستان برای تفریحات چه پیشنهادی دارن؟
من که گشتم دیدم پارک آبی بی بروبرگرد وایلد وادی بهتره. آتلانتیس مثل اینکه زیاد حال نمیده. قیمت وایلد وادی نفری 235 درهم و در نوامبر از 10 تا 6 عصر هست. برای چک کردن نوامبر و اینکه خدای نکرده در اون تاریخ بسته نباشه میتونین از سایت زیر استفاده کنین:
http://www.jumeirah.com/en/hotels-resort...ts-online/
البته هزینه لاکر جداگونه هست مثکه (مطمئن نیستم برای آتلانتیس اما اینطور بود) و هزینه نهار هم مثکه دولا پهنا حساب میشه.
از ما بهتران هم در نظر داره سافاری صحرا رو حتما بریم که اونهم عصر هست و نفری 150 درهم با شام و مخلفات.

وایلد وادی که نمیصرفه روز اول بریم چون تا جاگیر بشیم و سر بچرخونیم و لباس عوض کنیم و به خودمون بیایم 2 -3 ساعت اولش رو از دست میدیم و باید اونجا تازه بریم ناهار بخوریم! روز دوم هم فکر کنم بعد از NMC یه زمانی رو از دست بدیم.
سافاری هم که شب آخر نمیتونیم بریم . بریم با قلیون و شتر سواری مصاحبه چه شود!
خلاصه یا برنامه مون باید این باشه که سافاری رو همون شب که رسیدیم بریم و فرداش بعد از NMC و یا پس فرداش بریم وایلد وادی
یا سافاری رو بگذاریم شب دوم و واید وادی را صبح فرداش. که اینطوری هم از تفریحات شدید کف و خون قاطی میکنیم.
خلاصه سفر رفتن این بدی ها رو هم داره. تازه من KFC و برگر کینگ و پیزا هات رو کجای دلم بگذارم که از بس اینها رو اینجا ندیدیم هر دفعه عین ندید پدید ها باید حداقل یه بار سر بزنیم. فکر کنم باید موقع برگشتنی بیرون بر بگیریم بیایم تو هواپیما بخوریم:دی
به به . یه همسفر پیدا شد. البته شما یک ماه قبل از من مصاحبه میرید. برای کارهاتون چه کردید؟ هتل و بلیط و هزینه و برنامه. خوشحال میشم بنده و سایر دوستان رو در جریان بگذارید. بعد هم که دست پر برگشتید سفرنامه فراموش نشه.
تشکر کنندگان: r.bazargan ، HERMES7

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان