کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
منم نامزدي هستم ٢sep مصاحبه دارم سربازي معاف شغل دولتي نداشتم.برخورد افيسر؟ سوالا چي بود؟

تشکر کنندگان: smpf ، ARSAMNEW
(2015-08-03 ساعت 12:34)SAMI 71 نوشته:  آقا پیمان تبریک میگم با آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی.
فقط یه سوال راجع به معافیت سوال خیلی میپرسه یا مهم نیس براشون
ممنونم .نه خیلی سوال در مورد معافیت نپرسید

(2015-08-03 ساعت 12:35)mehdi610 نوشته:  
(2015-08-03 ساعت 12:00)psms نوشته:  هورا ما امروز سفارت آمریکا در ایروان بودیم ویزای یک ضرب گرفتیم منتظر سفرنامه ما باشید به امید ویزای یک ضرب همتون.....

مبارک باشه. منم یه ماه دیگه اونجا وقت دارم.
به امید ویزای یک ضرب برای همه بچه ها.
ممنون. موفق باشید
تشکر کنندگان: smpf ، ریحانا ، ARSAMNEW
(2015-08-03 ساعت 12:36)vahid4573 نوشته:  منم نامزدي هستم ٢sep مصاحبه دارم سربازي معاف شغل دولتي نداشتم.برخورد افيسر؟ سوالا چي بود؟

فقط خونسرد باشید و حقیقت را بگید
افسیر مردی جا افتاده و فوق العلاده مثبت و باهوش بود مطمین باشید یک ضرب خواهید گرفت جای نگرانی نیست.
تشکر کنندگان: ریحانا ، smpf ، ARSAMNEW
ممنون سوال چي پرسيد؟كلا چقدر طول كشيد

در مورد
تاریخ ازدواج
یا ازدواج دیگری داشتید یا نه
اسم و فامیل مادر
شغل در ایران
خدمت سربازی
ایالت یا شهری که برای زندگی در آمریکا انتخاب کردید و علت انتخاب

(2015-08-03 ساعت 13:16)vahid4573 نوشته:  ممنون سوال چي پرسيد؟كلا چقدر طول كشيد

7 دقیقه خانمی که از ما مدارکمون و گرفت و 7 دقیقه هم افیسر اصلی .تمام
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، smpf
خيلي هم عالي پس چيزه خواستي نبود.ايشالا موفق باشي

تشکر کنندگان: smpf
(2015-08-03 ساعت 14:50)vahid4573 نوشته:  خيلي هم عالي پس چيزه خواستي نبود.ايشالا موفق باشي

همچنین شما
سلام دوباره دوستان.
معمولا برای ایمیل وقت گرفتن مدیکال، چقدر طول میکشه تا این خانم کریستین بهمون جواب بده و وقت تعیین کنه؟
سلام بچه ها ما هم یکضرب گرفتیم . اصلا نگران نباشید خیلی راحته

آقا پیمان هم ما اونجا دیدیم جلو تر از ما رفتم بهتون تبریک میگم پیمان جان
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: smpf ، ARSAMNEW ، ریحانا ، khalilkhah ، ebrahim1e ، mehr22
یکی از بچه های دیگه هم بود که مجرد بود وای ap خورد . ولی میدونم خیلی مهم نبود چون کلییرش میاد به زودی زود
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: ریحانا ، smpf
مباركه مهدي جان لاتاري بودين؟چه سوالاي پرسيد؟چقدر طول كشيد؟سربازي؟شغل دولتي؟

(2015-08-03 ساعت 20:02)vahid4573 نوشته:  مباركه مهدي جان لاتاري بودين؟چه سوالاي پرسيد؟چقدر طول كشيد؟سربازي؟شغل دولتي؟

قربونت داداش . اره لاتاری بودیم. خیلی اسرار داشت راجب کارمون و کارتون دقیقا چیه و چی کار میکنید و چند بار از خانمم پرسید تو بیمارستان کار نکردید که خانومم گفت نه . برنده اصلی خانومم ماما درمانگاه خصوصی خودم هم سربازی معاف شغل کاسب
(2015-08-03 ساعت 19:50)مهدی هژ نوشته:  یکی از بچه های دیگه هم بود که مجرد بود وای ap خورد . ولی میدونم خیلی مهم نبود چون کلییرش میاد به زودی زود

تبریک میگم لطفا امضاتونو هم مزین به یکضرب بفرماییدSmile
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
خدارو شكر تمام شد هر جور بود منم ايشالا ١ ماه ديگه نامزدي كيسم.نامزدي نبود؟

تشکر کنندگان: ریحانا ، ARSAMNEW ، smpf
(2015-08-03 ساعت 19:46)مهدی هژ نوشته:  سلام بچه ها ما هم یکضرب گرفتیم . اصلا نگران نباشید خیلی راحته

آقا پیمان هم ما اونجا دیدیم جلو تر از ما رفتم بهتون تبریک میگم پیمان جان

ایشالا مبارک باشه هورااااا
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: مهدی هژ ، smpf

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان