کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام دوستان یه سوال فوری دارم
ببخشین من می خوام به مسئول برگزاری کنگره بگم این دعوت نامه ایی که برای من فرستاده رو بفرسته خودش به سفارت ، یعنی به ایمیل سفارت
من واسه 4 نوامبر وقت دارم ایروان ، کسی می دونه ایمیلشون رو ؟
4 تا ایمیل تو سایت زده کدومه؟
consyerevan@state.gov (for general inquiries and questions about non-immigrant visas)
IVYerevan@state.gov (for immigrant visa and adoption-related inquiries)
IranIVYerevan@state.gov (for Iranian citizen’s immigrant visa inquiries)
ACSYerevan@state.gov (for inquiries related to American Citizen Service
تشکر کنندگان:
(2014-10-28 ساعت 07:41)aliaz91 نوشته:  سلام دوستان یه سوال فوری دارم
ببخشین من می خوام به مسئول برگزاری کنگره بگم این دعوت نامه ایی که برای من فرستاده رو بفرسته خودش به سفارت ، یعنی به ایمیل سفارت
من واسه 4 نوامبر وقت دارم ایروان ، کسی می دونه ایمیلشون رو ؟
4 تا ایمیل تو سایت زده کدومه؟
consyerevan@state.gov (for general inquiries and questions about non-immigrant visas)
IVYerevan@state.gov (for immigrant visa and adoption-related inquiries)
IranIVYerevan@state.gov (for Iranian citizen’s immigrant visa inquiries)
ACSYerevan@state.gov (for inquiries related to American Citizen Service

IranIVYerevan@state.gov (for Iranian citizen’s immigrant visa inquiries
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
تشکر کنندگان:
میبینم که کسی دیگه نمیره ایروان Big Grin
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، jojo_hami
(2014-11-01 ساعت 12:00)meisamg1362 نوشته:  میبینم که کسی دیگه نمیره ایروان Big Grin
فک کنم من فقط انتخاب کردم ارمنستان رو . افیسر میبینه فقط ما هستیم. ویزا یه ضرب رو میده خیال خودش رو راحت میکنه.Big GrinBig Grin
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: behjat ، meisamg1362 ، m.ghoreishi ، mandikhanum
من پانزده روز دیگه میرم..................
کیس نامبر:$$$1
تاریخ رویت قبولی:1 می
تعداد نفرات کیس:1 نفر
کنسولگری: ایروان
تاریخ مصاحبه:هفته سوم نوامبر
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، behjat ، ARSAMNEW ، k1_m_1358 ، hamid99
با این وضعیت احتمالاً تو اوج سرما باید بریم مصاحبه...
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: behjat ، ARSAMNEW ، k1_m_1358
دوستان من الان ارمنستان هستم ، ديروز صبح دمه سفارت واقعا به معناي واقعي سرد بود
منفي ٢ درجه
شبا منفي ٣ ٤ هم ميشه
تا ميتونين لباس بپوشين Smile)
B1 : no clearance , 04,11,2014
DV 2016 waiting
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، behjat ، rbrb-2015 ، azarmidokht ، ARSAMNEW ، HERMES7 ، hedyhoney ، mandikhanum
بچه ها توجه داشته باشید که ایروان مردمش به سختی انگلیسی بلدن و خیابوناش هم راهنمای انگلیسی نداره ، ترکیه هم همینطور بود ، ایران مغازه دارا هم به وان تو ثری فور بلدن ، ترکا اصلا بلد نبودن

یکی از دوستای من سال گذشته ایروان مصاجبه داشت و الان هم امریکاست ،میگفت واسه مدت خونه ارزونه فقط به گرمایشش باید توجه کنید

واسه همتون آرزوی موفقیت میکنم ،

راسی یه قطره نفازولین هم ببرید واسه آبریزش بینیه ،
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: babak12 ، k1_m_1358 ، behjat ، shahrooz s ، m.ghoreishi ، sam11 ، mandikhanum
با سلام و آزوی موفقیت برای تمام دوستان
من دوبار که رفتم ارمنستان از شرکت هیور سرویل آپارتمان گرفتم خیلی راضی بودم حتی یکبار به پیشنهاد دوستان رفتم سراغ دلال های اونجا دیدم خونه هایی که نشون میدهند قابل مقایشه نیست فقط تا جایی که میتونید چونه بزنید خیلی چونه بزنید مخصوصا تو این فصل که توریست کم هستش راه میان این هم لینکش : http://www.hyurservice.com/eng/
2014AS2XXX
دریافت نامه اول 1MAY
دریافت نامه دوم13EPTEMBER
تاریخ مصاحبه ایروان27NOVEMBER
کلیرنس برگه خوشرنگ آبی
تعداد اعضای کیس 2
تاریخ دریافت ویزا 12jun2014 Big Grin
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، HERMES7 ، shahrooz s ، ofrfar ، behjat ، sam11 ، ed2008 ، mandikhanum
(2014-11-05 ساعت 09:47)aliaz91 نوشته:  دوستان من الان ارمنستان هستم ، ديروز صبح دمه سفارت واقعا به معناي واقعي سرد بود
منفي ٢ درجه
شبا منفي ٣ ٤ هم ميشه
تا ميتونين لباس بپوشين Smile)
اقا گزارش سفر فراموش نشه امسال انگاری خیلی ارمنستانی ها کم هستند و اطلاعات مصاحبه رفته ها خیلی ذیقیمته
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: behjat ، rbrb-2015 ، k1_m_1358 ، hamid99 ، sam11
دوستان
یعنی کسی نیست که رفته باشه امسال ارمنستان و گزارش سفر رو بنویسه؟!!!!!!!! لطفا دوستانی که رفتند اطلاعات بدن
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، behjat ، k1_m_1358
سلام دوستان
به لینک سفرنامه من تو امضام میتونین مراجعه کنین. امیدوارم مفید باشه.
شاد باشین.
تشکر کنندگان: nora-nora ، jojo_hami ، k1_m_1358 ، hamid99 ، sam11 ، sweety.alireza
سلام به همه دوستان من 15 دسامبر مصاحبه دارم .می خوام زمینی برم با ماشین خودم.Wink
تشکر کنندگان: behjat ، hamid99 ، ARSAMNEW
(2014-11-24 ساعت 17:41)tishtrya نوشته:  سلام به همه دوستان من 15 دسامبر مصاحبه دارم .می خوام زمینی برم با ماشین خودم.Wink
به سلامتی موفق باشید لطفا بعد از سفر سفرنامه یادتون نره
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: bia2mob ، hamid99 ، sweety.alireza ، ARSAMNEW
با سلام
سفرنامه اقای بهداد رو برای خودم توی ورد ویرایش و دسته بندی کردم و تبدیل به پی دی اف کردم حیفم اومد برا دوستان نزارم تاکسانی که مثل من دوست داشته باشن پرینت بگیرن و همراه خودشون توی سفر داشته باشن امیدوارم دوستان از کار من راضی باشن با آرزوی موفقیت برای همگی

برای دانلود اینجاکلیک کنید

WinkWinkWinkWinkWinkWink
2013 = has been not selected
2014 = has been not selected
2015= کیس نامبر 8200 و کارنت نشدن
2016  در پروسه ‎2015‎ بودم و ثبت نام نکردم
2017 = has been not selected
2018 = has been not selected
2019= has been not selected
تشکر کنندگان: faravaz ، k1_m_1358 ، shahin2737 ، 123a ، hamid99 ، sweety.alireza ، mandikhanum ، ARSAMNEW ، masoud398 ، tamana2016

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان