کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهلت ثبت نام لاتاری 2016
اگر ایشون دیپلم 12 ساله داره و حتما 12 ساله میتونه ثبت نام کنه
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: sami.parsi
ممنون بابت پاسخ دوستان... گفتم اگه مشکل داره سنش رو بیشتر بزنم بعد قبولی بگم اشتباه شد.. حالا که مشکلی نیست خدارو شکر...
ثبت نام انجام شد...ممنون دوستان.. خودمم که اولین روزا ثبت نام کرده بودم..

به امید پیروزی ..پیپ پیپ هوووراااااا
تشکر کنندگان:
نه انصافا خدایی من موندم یه دختر 18 ساله در صورت قبولی چجوری میخواد گلیم خودشو از آب بکشه بیرون تو یه مملکت غریب/ اطراف خودم چند تا هستند که الکی ثبت نام کردن در جایی که اگه بخوان 100 کیلومتر از خونوادش جداش کنن گریه اش در میاد و واسه یه لقمه غذا اشکش سرازیر میشه
بزرگتر از این قشر آدم براش سخته اوایل مهاجرت دووم بیاره یه دختر 18 ساله که جای خودشو داره
منموندم ملت چه فکری میکنن واللهه
تشکر کنندگان:
(2014-10-26 ساعت 22:09)ostokhan نوشته:  نه انصافا خدایی من موندم یه دختر 18 ساله در صورت قبولی چجوری میخواد گلیم خودشو از آب بکشه بیرون تو یه مملکت غریب/ اطراف خودم چند تا هستند که الکی ثبت نام کردن در جایی که اگه بخوان 100 کیلومتر از خونوادش جداش کنن گریه اش در میاد و واسه یه لقمه غذا اشکش سرازیر میشه
بزرگتر از این قشر آدم براش سخته اوایل مهاجرت دووم بیاره یه دختر 18 ساله که جای خودشو داره
البته بستگی به خودش داره مثلا اگه من بودم می تونستمBig Grin ولی یکی که می خواد بشینه گریه کنه افسردگی میگیره زود هم بر می گرده
we fight for a better life
تشکر کنندگان:
(2014-10-26 ساعت 22:09)ostokhan نوشته:  نه انصافا خدایی من موندم یه دختر 18 ساله در صورت قبولی چجوری میخواد گلیم خودشو از آب بکشه بیرون تو یه مملکت غریب/ اطراف خودم چند تا هستند که الکی ثبت نام کردن در جایی که اگه بخوان 100 کیلومتر از خونوادش جداش کنن گریه اش در میاد و واسه یه لقمه غذا اشکش سرازیر میشه

خب حتما یه فکری میکنن دیگه برادر...

اینم دختر دایی ما اونقدری مایه دارن که بتونه چند سال بشینه بخوره فقط ... واسه دانشگاه میخواد بره امریکا ...
تشکر کنندگان: Samia ، ofrfar
دوستان سلام
واسه ثبت نام منظور از zip code و in care of تو لیست چیه? مرسی
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان:
(2014-10-28 ساعت 00:26)babisondes نوشته:  دوستان سلام
واسه ثبت نام منظور از zip code و in care of تو لیست چیه? مرسی

دوست عزیز، Zip Core مربوط به کدپستی هست. In Care Of هم گزینه ی اختیاری است که لازم نیست بنویسید. اما برای اطلاعتون میگم، این گزینه یعنی شما مثلا در خونه ای یک اطاقی دارید، و صاحبخانه شخص دیگری است. شما توی In Care Of که یعنی برسد به دست ...! اسمتون را میزنید که وقتی نامه به صندوق پستی فرستاده شد، صاحبخانه به شما تحویل دهد.
If you want something in your life you've never had
you'll have to do something, you've never done

تشکر کنندگان: Farshid22
dvlottery.state.gov متاسفانه داونه. در این روزهای باقیمانده چه ساعاتی برای زمان ایران بهتر هست ؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-28 ساعت 13:53)feidom30 نوشته:  dvlottery.state.gov متاسفانه داونه. در این روزهای باقیمانده چه ساعاتی برای زمان ایران بهتر هست ؟

درود.
برای همین میگیم ثبت نام رو به اخرین لهظه موکول نکنید.. بازی فوتبال نیست که دقیقه نود انتظار گل داشته باشیم.

هر ساعت و مرتبا سایت را چک کنید.. انشاله که بالا میاد
تشکر کنندگان: feidom30 ، jayjay ، rezijon ، Fifi2015
(2014-10-28 ساعت 01:13)Rock نوشته:  
(2014-10-26 ساعت 02:14)rainbow21 نوشته:  
(2014-10-26 ساعت 00:57)Mahmood129 نوشته:  ببینید حالت طلاق را انتخاب کنید اگر در قسمت بعد اومد باید وارد کنید اگر نیومد پس نمیخات

هر کسی دیپلم 12 ساله یعنی با پیش دانشگاهی با دیپلم قدیم 12 ساله داره به بالا میتونه ثبت نام کنه و قبول شه . با کار هم میشه اما 99 درصد رد میشه
فقط بچه های زیر 21 سال مجرد
شرمنده باز می پرسم
بدجوری شک کردمBig Grin
1-اگر طرف طلاق گرفته باشه و دوتا بچه زیر 21 سال و یکی بالای 21 سال داشته باشه شرایط چطوری میشه ... تعداد بچه هارو باید 2 بزنه ؟

2- و اگر ازدواج کرده باشه و دوتا بچه بالای 21 سال داشته باشه چی ؟ باید تعداد بچه هارو صفر بزنه ؟

دوست عزیزم Rainbow21، شما برای طلاق باید گزینه ی آخر، یعنی Legally Separated را بزنید که جدا شده به صورت قانونی هست. گزینه ی Divorced برای کسانی هست که از هم جدا شده اند یا بهتر بگم جدا از هم زندگی میکنند و قانوناَ نیست. بچه های زیر 21 سال در تمام ازدواج هاتون را باید با مشخصات وارد کنید. چه در اولین ازدواج و چه در آخرین. در مورد دیپلم هم که سامی عزیز پاسخ دادند باید یک نکته اضافه کنم و اون اینکه اگر شما در 5 سال گذشته 2 سال سابقه ی کار حرفه ای در رشته ای دارید نیاز به مدرک دیپلم نیست.
موفق باشید

فکر کنم Divorced میشه کسی که طلاق گرفته این گزینه خیلی مهمه اگه اشتباه بزنید اگه قبول هم بشید فایده نداره
تشکر کنندگان: fairy ، Rock
(2014-10-28 ساعت 14:52)sami.parsi نوشته:  
(2014-10-28 ساعت 13:53)feidom30 نوشته:  dvlottery.state.gov متاسفانه داونه. در این روزهای باقیمانده چه ساعاتی برای زمان ایران بهتر هست ؟

درود.
برای همین میگیم ثبت نام رو به اخرین لهظه موکول نکنید.. بازی فوتبال نیست که دقیقه نود انتظار گل داشته باشیم.

هر ساعت و مرتبا سایت را چک کنید.. انشاله که بالا میاد

ممنون برای کسی پرسیدم.. ضمن اینکه ۷ روز مانده به اتمام (۳ نوامبر) لزوما دقیقه نود محسوب نمیشود. یک نگرانی این بود که مشک.ل کلی و از مخاب.رات باشد که ظاهرا نظر شما این بود که به دلیل ترافیک سایت هست..
تشکر کنندگان:
(2014-10-28 ساعت 01:13)Rock نوشته:  دوست عزیزم Rainbow21، شما برای طلاق باید گزینه ی آخر، یعنی Legally Separated را بزنید که جدا شده به صورت قانونی هست. گزینه ی Divorced برای کسانی هست که از هم جدا شده اند یا بهتر بگم جدا از هم زندگی میکنند و قانوناَ نیست.

دوست عزیز با اجازه صحبتتون رو اصلاح می کنم چون divorced یعنی طلاق گرفتن و legally seprated یعنی جدا از هم زندگی می کنن به صورت قانونی که ما همچین چیزی تو قانون کشورمون نداریم . پس همون گزینه ی divorced برای دوستانی هست که از همسرشون جدا شدن
we fight for a better life
تشکر کنندگان: Mahmood129 ، babak12 ، battosai ، majid7 ، ofrfar ، sib 24 ، Rock ، tartar ، sami.parsi
سلام دوستان
ی سوال داشتم .
مادم خیاط هست . دیپلم هم نداره . ولی جایی کار نمیکرده که سابقه کاری داشته باشه . تو خونه کار میکرده . نمیشه به اسم اون هم ثبت نام کنیم ؟
(2014-10-29 ساعت 20:13)mohamad3893 نوشته:  سلام دوستان
ی سوال داشتم .
مادم خیاط هست . دیپلم هم نداره . ولی جایی کار نمیکرده که سابقه کاری داشته باشه . تو خونه کار میکرده . نمیشه به اسم اون هم ثبت نام کنیم ؟
دوست عزیزم
اگه ایشون ثبت نام کنید قبول هم بشه ریجک میشه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: fairy ، sami.parsi
(2014-10-29 ساعت 20:18)babak12 نوشته:  
(2014-10-29 ساعت 20:13)mohamad3893 نوشته:  سلام دوستان
ی سوال داشتم .
دوست عزیزم
اگه ایشون ثبت نام کنید قبول هم بشه ریجک میشه

ممنون بابت راهنماییتون .
ی سوال دیگه هم داشتم . من الان 21 سال و 3 ماه دارم . میتونم به عنوان فرزند پدرم ثبت نام کنم ؟؟ یا باید زیر 21 سال باشه؟

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان