کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهلت ثبت نام لاتاری 2016
(2014-11-02 ساعت 15:36)meysampg نوشته:  سلام دوستان گلم تورو خدا اگه کسی اطلاع داره کمکم کنه..سوالم اینه که آیا شرکت در لاتاری آمریکا تاثیر منفی داره برای دریافت ویزا توریستی آمریکا؟ممنون میشم جواب بنده را بدید

درود.

خیر دوست عزیز.. هیچ تاثیر منفی نداره...

التماس دعا
.
.
.
تشکر کنندگان:
آقا سامی دوست گلم میشه دلیل حرفت را با اصول کار سفارت آمریکا بگید؟ چون واقعا من موندم 2 راهی ممنونت میشم
تشکر کنندگان:
آقای سامی پارسی من یه چیزی راجع به امضاتون بگم؟

نیازی نیست نه یکی نه هزارتا مسلمان برات دعا کنن کافیه خودت از ته قلبت و با ایمان کامل به استجابت دعاتون و قاضی الحاجات بودن خدا یکبار دعا کنی و با شادی مقدمات استجابتش رو فراهم کنی اونوقته که خدا خودش هرچی بخواید بهتون میده
تشکر کنندگان: sami.parsi
(2014-11-02 ساعت 15:53)meysampg نوشته:  آقا سامی دوست گلم میشه دلیل حرفت را با اصول کار سفارت آمریکا بگید؟ چون واقعا من موندم 2 راهی ممنونت میشم

بنده فقط نظر خودمو اعلام کردم..
اونطوری که تو انجمن های مختلف یادمه دیده بودم و اطلاعات کسب کرده بودم.
بازم دوستان اگه نظر خاصی دارن بفرمایند..

(2014-11-02 ساعت 16:10)tabassom نوشته:  آقای سامی پارسی من یه چیزی راجع به امضاتون بگم؟

نیازی نیست نه یکی نه هزارتا مسلمان برات دعا کنن کافیه خودت از ته قلبت و با ایمان کامل به استجابت دعاتون و قاضی الحاجات بودن خدا یکبار دعا کنی و با شادی مقدمات استجابتش رو فراهم کنی اونوقته که خدا خودش هرچی بخواید بهتون میده

درود..

ممنون از انتقادتون... Wink
ما از ته قلبمون دعا کردیم و امیدوارم .انشاله که حاجتمون برآورده شه..
التماس دعا..
.
.
.
.
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
مهلت ثبت نام به پایان رسیده و امید وارم همه شما دراین ازمون قبول بشید
باتشکر Shy
به سراغ من اگر میاید نرم آهسته بیاید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهای من.Rolleyes
تشکر کنندگان:
(2014-11-02 ساعت 17:36)abbas41 نوشته:  دوستان سلام
مهلت ثبت نام به پایان رسیده و امید وارم همه شما دراین ازمون قبول بشید
باتشکر Shy

هنوز تا پیاین ثت نام باقی مانده لطفا در گذاشتن مطالب و پاسخ به مطالب دقت کنید.

Our State Department Web site for the 2016 Diversity Visa program (DV-2016) is now open. The entry submission period for DV-2016 is from 12:00PM EDT (GMT -4) on October 1, 2014 to 12:00PM EDT (GMT -4) on November 3, 2014. The entry form will only be available for submission during this period and this period only. Entries will NOT be accepted through the U.S. Postal Service.
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان:
(2014-11-02 ساعت 13:18)ghzlsa نوشته:  
(2014-11-02 ساعت 12:34)rainbow21 نوشته:  
(2014-10-31 ساعت 21:10)rainbow21 نوشته:  يه سوال
اگر بچه شش ماهش باشه چطور بايد عكس بگيريم !!

دوستان كسي نيست جواب بده Sad

ببرید عکاسی ، خودشون می دونن چطور باید عکس بگیرن
من برای بچه ام وقتی 4 ماهش بود همین کار رو کردم

ميشه بيشتر توضيح بديد
اگر خودمون بخوايم بگيريم چي ؟
كسي نيست راهنمايي كنه [emoji24]

تشکر کنندگان: hameddjj
(2014-11-02 ساعت 19:32)rainbow21 نوشته:  
(2014-10-31 ساعت 21:10)rainbow21 نوشته:  

ميشه بيشتر توضيح بديد

فرد متقاضی و تمامی افراد مجازی که میتوانند به همراه ایشان ثبت کنند (همسر و فرزندان) بایستی حتماً تصویر مناسب و مجاز جهت شرکت در لاتاری تهیه کنند.
حتی اگر کودک یک ماهه دارید، بایستی از ایشان نیز عکس تهیه کنید. اگر کودکتان نمیتواند بنشیند میتوانید به صورت خوابیده رو به دوربین(زمینه سفید_مثل ملحفه و....) از او عکس بگیرید.
در عکس کودکان زیر 2 سال سختگیری زیادی وجود ندارد. اما تهیه تصویر اجباریست.

لینک سایت

برای راهنمایی بیشتر به فروم سال 2015 قسمت مشخصات عکس دیجیتال میتونید برید
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان:
(2014-11-02 ساعت 19:32)rainbow21 نوشته:  
(2014-10-31 ساعت 21:10)rainbow21 نوشته:  يه سوال
اگر بچه شش ماهش باشه چطور بايد عكس بگيريم !!

دوستان كسي نيست جواب بده Sad

ميشه بيشتر توضيح بديد

نمونه صحیح و غلط :
]

صحیح :

[عکس: 091812.png]

به این لینک زیر نگاهی بیندازید :

http://travel.state.gov/content/passport...mples.html

غلط ::

[عکس: baby1_fail_mouthopenfacecovered.png]

[عکس: baby1_fail_parenthandvisible.png]

[عکس: baby1_fail_darkbackground.png]
.
.
.
.التماس دعا
تشکر کنندگان: rezijon ، hameddjj ، nazanin fatemi
(2014-11-02 ساعت 15:36)meysampg نوشته:  سلام دوستان گلم تورو خدا اگه کسی اطلاع داره کمکم کنه..سوالم اینه که آیا شرکت در لاتاری آمریکا تاثیر منفی داره برای دریافت ویزا توریستی آمریکا؟ممنون میشم جواب بنده را بدید

خانم سارا گرو در برنامه ی 2شب پیش v..o..a گفتن که کسانی که لاتری ثبت نام کنن اگه برای ویزای توریستی یا دانشجویی اقدام کنن به مشکل برمی خورن چون شک برانگیزه برای ما. اسمتون رو که بزن تو سیستمشون میاد
یکی از دوستای من 2بار ویزای دانشجویش ریجکت شد به خاطر شرکت در لاتری. دیگه بار سوم موفق شد بگیرهBig Grin
we fight for a better life
تشکر کنندگان: hameddjj ، battosai ، ofrfar
(2014-11-02 ساعت 22:25)fairy نوشته:  

خانم سارا گرو در برنامه ی 2شب پیش v..o..a گفتن که کسانی که لاتری ثبت نام کنن اگه برای ویزای توریستی یا دانشجویی اقدام کنن به مشکل برمی خورن چون شک برانگیزه برای ما. اسمتون رو که بزن تو سیستمشون میاد
یکی از دوستای من 2بار ویزای دانشجویش ریجکت شد به خاطر شرکت در لاتری. دیگه بار سوم موفق شد بگیرهBig Grin
ای بابا چرا الان میگید پس؟!!
من امروز واسه اولین بار تو عمرم ثبت نام کردم. زمستون سال دیگه هم می خوام واسه PHD اقدام کنم.
کاش ثبت نام نمی کردم پس!!
تشکر کنندگان: Rock ، ofrfar
سلام دوستان من همین الان برای لاتاری 2016 ثبت نام کردم بااینکه سرعت اینترنتم خیلی پایینه ولی موفق به ثبت نام شدم
خواستم بگم دوستانی که هنوز ثبت نام نکردن الان بهترین فرصته چون فردا به خاطر ازدحام مراجعه سرعت سایت ثبت نام کند میشه وهمش خطا میده
به امید موفقیت همه دوستان درلاتاری2016 امریکا
تشکر کنندگان: sami.parsi ، Rock ، ofrfar
(2014-11-02 ساعت 23:16)reza_17173 نوشته:  

من امروز واسه اولین بار تو عمرم ثبت نام کردم. زمستون سال دیگه هم می خوام واسه PHD اقدام کنم.

من هم برای اولین باز ثبت نام کردم! تازه کلی هم تحقیق کردم توی فروم های مختلف، از یه وکیل مهاجرت هم پرسیدم! حالا بعد از ثبت نام این خبر میاد! نمیدونم مشکل از منه یا واقعا چیه داستان!!! اما خیلیا گفته بودن مشکلی پیش نیمده براشون. حالا واسه من همین داستان مشکل میشه، ببین کی گفتم...! Sad
If you want something in your life you've never had
you'll have to do something, you've never done

تشکر کنندگان:
(2014-11-03 ساعت 02:17)Rock نوشته:  
(2014-11-02 ساعت 23:16)reza_17173 نوشته:  

من هم برای اولین باز ثبت نام کردم! تازه کلی هم تحقیق کردم توی فروم های مختلف، از یه وکیل مهاجرت هم پرسیدم! حالا بعد از ثبت نام این خبر میاد! نمیدونم مشکل از منه یا واقعا چیه داستان!!! اما خیلیا گفته بودن مشکلی پیش نیمده براشون. حالا واسه من همین داستان مشکل میشه، ببین کی گفتم...! Sad

حالا اگه کسی پشیمون شده از ثبت نام دوباره ثبت نام کنه تا حذف بشه .. :دی
تشکر کنندگان: Hadi_20
دقیقا تا چه ساعتی ثبت نام هست مهلتش تا فردا؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان