کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهلت ثبت نام لاتاری 2016
کاربران گرامی مهلت ثبت نام لاتاری 2016 از سه شنبه شب نهم مهر ماه 93 یعنی 1 اکتبر 2014 تا 11 آبان 93 برابر با 2 نوامبر 2014 می باشد. لطفا به این مساله دقت فرمایید.
امید به قبولی همه در این سال...
چیزی که خیلی من رو ترسوند امروز یکی از یاران همیشه گی و با وفای مهاجران اقا طاهر کاملی فر TM tv گفت که به دوستان راهنمای لاتری میکنه که این کار باعث میشه هر ننه قمری یاد بگیره و بتونه ثبت نام کنه که باعث کم شدن شانس کسانی که
آرزو و کارو زندگی ایندشون از بین بره میشه لطفا دوستانی که دسترسی به TM دارن و شخص ایشون این مورد رو گزارش کنن تا
ایشون ببینند تعداد افرادی که مخالف هستن زیاده دست از این اموزش بکشن خواهش میکنم اقدام کنین ادرس و ایمل هم که همه
میدونید با یه سرچ کوچیک میاد...TM tv جدی بگیرین.
با تشکر
3D Lead Artist & Designer
Making Video Games

7 سال تجربه ساخت بازی های کامپیوتری در شرکت های بازی سازی ایران به عنوان
سرپرست مدل سازی و مدیر ناظر تولید کیفی بازی در 3 عنوان موفق امده به بازار ایران.
امید به راهنمایی علاقهمندان.
DV 2015 نشد...
DV 2016 حتما میشه خیلی امیدوارم...(نشد..)
DV 2017...?
تشکر کنندگان: sib 24 ، taherifar ، King Eagle ، alirezanz
متاسفانه جو بدی به وجود اومده ... هرکی با هر شرایطی داره لاتاری پر میکنه . دوستانی که واقعن برنامه ای ندارن لطف کنن ثبت نام نکنن وقتی 6000 نفر برنده میشن 3000 نفر بر میگردن ... تازه اینا برنده ها هستن ... پس دوستانی که واقعن شرایطشو ندارن پر نکنن . طرف پول بلیط هواپیما رو نداره ثبت نام میکنه . کاشکی پولی بود این لاتاری
تشکر کنندگان: اشکان 3D ، vahidbaq ، taherifar ، DIVE ، King Eagle ، alirezanz
با سلام
واقعا باید فکری بشه در خصوص ثبت نام این جور افراد
منم واقعا به پولی شدن اعتقاد دارم
اگه حتی 100 دلار هم هزینه داشته باشه ثبت نام 1/10 میشه.
تشکر کنندگان: battosai ، DIVE ، King Eagle ، alirezanz
سلام به همه ..
از قبول شده های رفته و نرفته
و قبول نشده ها
امسال بازم شرکت میکنم.
اونقدر اسم مینویسم تا بالاخره ویزا خودش بیاد در خونمون.....Big Grin
زندگی شما تنها زمانی بهتر می شود که خودتان بهتر شوید . برایان تریسی
2013 - قبولی+ مصاحبه + کلیرنس + اتمام سهمیه ویزا
2014 - شرکت نکردم
2015 - ناقبول
2016- شاید ..اگه بشه چی میشه
(2014-09-17 ساعت 18:30)mahssa نوشته:  یعنی واقن باید از کلیرنس 2014 به این تاپیک نقل مکان کنم؟؟؟؟... Sad

هی منم همین بلا سرم اومد
SadSadSadSad
تشکر کنندگان: reasonable ، pari pari ، King Eagle ، alirezanz
(2014-09-23 ساعت 01:31)اشکان 3D نوشته:  کاربران گرامی مهلت ثبت نام لاتاری 2016 از سه شنبه شب نهم مهر ماه 93 یعنی 1 اکتبر 2014 تا 11 آبان 93 برابر با 2 نوامبر 2014 می باشد. لطفا به این مساله دقت فرمایید.
چیزی که خیلی من رو ترسوند امروز یکی از یاران همیشه گی و با وفای مهاجران اقا طاهر کاملی فر TM tv گفت که به دوستان راهنمای لاتری میکنه که این کار باعث میشه هر ننه قمری یاد بگیره و بتونه ثبت نام کنه که باعث کم شدن شانس کسانی که
آرزو و کارو زندگی ایندشون از بین بره میشه لطفا دوستانی که دسترسی به TM دارن و شخص ایشون این مورد رو گزارش کنن تا
ایشون ببینند تعداد افرادی که مخالف هستن زیاده دست از این اموزش بکشن خواهش میکنم اقدام کنین ادرس و ایمل هم که همه
با تشکر
سلام دوست عزیز
جناب اشکان ببینید ما هیچوقت نمیتونیم جلوی کسی را بگیریم که به مردم کمک میکنه . کلا هر سال بیشتر از سال قبل شرکت میکنه . شما این مورد را برای نگرانیتون قرار ندید . دیگه این شانس شماست اگر قسمت باشه اینشالا قبول میشید .
موفق باشید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

(2014-09-23 ساعت 13:05)Mahmood129 نوشته:  
(2014-09-23 ساعت 01:31)اشکان 3D نوشته:  کاربران گرامی مهلت ثبت نام لاتاری 2016 از سه شنبه شب نهم مهر ماه 93 یعنی 1 اکتبر 2014 تا 11 آبان 93 برابر با 2 نوامبر 2014 می باشد. لطفا به این مساله دقت فرمایید.
با تشکر
سلام دوست عزیز
جناب اشکان ببینید ما هیچوقت نمیتونیم جلوی کسی را بگیریم که به مردم کمک میکنه . کلا هر سال بیشتر از سال قبل شرکت میکنه . شما این مورد را برای نگرانیتون قرار ندید . دیگه این شانس شماست اگر قسمت باشه اینشالا قبول میشید .
موفق باشید

مدیره عزیز.درسته همه چیز به شانس و قسمت بستگی داره اما این حقیقت وجو داره که بعضی ها بدون داشتن نیاز و شرایط. الکی ثبت نام میکنن و شانس بقیه کم میکنن.بنظر من ادم باید برای هرچیزی که باعث میشه حق ادم ضایع بشه اعتراض کنه
تشکر کنندگان: battosai ، اشکان 3D ، مریم فتوحی ، King Eagle ، alirezanz
(2014-09-23 ساعت 01:31)اشکان 3D نوشته:  چیزی که خیلی من رو ترسوند امروز یکی از یاران همیشه گی و با وفای مهاجران اقا طاهر کاملی فر TM tv گفت که به دوستان راهنمای لاتری میکنه که این کار باعث میشه هر ننه قمری یاد بگیره و بتونه ثبت نام کنه که باعث کم شدن شانس کسانی که ...

با درود فراوان
به عقیده من اگر تمام مردم ایران هم شرکت کنند و فقط یک نفر سهمیه ایران باشه و خدا بخواد اسم شما در میاد Smile

" خداوندا قدرتی به من بده که با تمام وجود باورم کنم که تو تنها سرنوشت مرا رقم میزنی و تمام خواسته هایم را فقط از تو بخواهم آمین "
چمدانی نشسته بر دوشم    زخم هایی به قلب مغلوبتم
پرتگاهی به نام آزادی    مقصد راه آهنم باشد

آنقدر در می زنم تا در به رویم واکنی
رخصت دیدار رویت را به من اعطا کنی
تشکر کنندگان: hamid32 ، feidom30 ، babak12 ، ofr ، Seyedehsanhosseini ، reasonable ، King Eagle ، younes58 ، alirezanz
با سلام من هم از 2014 به اين تايپيك كوچ كردم عرض سلام ميكنم به دوستاي خوبم
با رفتن احتمال بودن بیشتر میشود(ماكه نرفتيم).. ***4 ، تعداد 3 نفر ، مصاحبه اواخرمارچ و حكايت ما همچنان باقيست
تشکر کنندگان: n-az ، battosai ، babak12 ، hadi.nikjo ، ffrfar ، hamid32 ، reasonable ، pari pari ، King Eagle ، alirezanz
سلام .من دفعه اوله میخام ثبت نام کنم!ی دعا واسه من هم بکنید
تشکر کنندگان: ofr ، taherifar ، babak12 ، hamid32 ، King Eagle ، alirezanz
دفعه اوله!خدایا به اونایی که واقعا استحقاقشو دارن بده قبولی رو ن به اونایی که الکی ثبت نام میکنن
تشکر کنندگان: Death ‎Angel ، arman_ghasr68 ، ofr ، hamid32 ، King Eagle ، younes58 ، alirezanz ، smhh7441
منم دفعه ی اولمه که ثبت نام میکنم
دوستان امیدتون به خدا باشه
الکی به خودتون استرس وارد نکنید
به لطف خدا هرکسی قسمتش باشه امسال برنده میشه
تشکر کنندگان: babak12 ، hamid32 ، Harmony ، King Eagle ، alirezanz ، smhh7441
سلام دوستان
حوادث 2014 تجربیات جدید برامون به ارمغان آورد.
من با تمام قوا برای 2016 خودم رو آماده میکنم.چون زندگی کلا کسب تجربه است.
پس پیش به سوی تجربیات جدید.

سرافراز باشید.مثل سرو
در این مرداب دنیا نیلوفر باش!
خدا رو دوست دارم.

[عکس: pray-different.jpg]
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: lighter ، pari pariaaa ، b_argi ، sce ، قصه گو ، King Eagle ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان