کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره تایید ثبت نام (Confirmation Number)
من امروز داشتم برای مادرم ثبت نام می کردم، صفحه بررسی اطلاعات وارد شده اومد و continue رو زدم. اما بعدش دوباره یه صفحه ای اومد میشد توش اطلاعات وارد کرد و پایینش نوشته بود:
Submission In Progress
Your submission is currently in the process of being submitted. To retrieve your confirmation page, please click the "Check Submission" button below.

هر چقدر اون دکمه Check Submission رو زدم باز به همین صفحه برگشت. از اونجایی که confirmation نگرفتم، قاعدتا انجام نشده دیگه درسته؟ می تونم دوباره ثبت نام کنم؟
کیس نامبر: 2015AS8XX> پسر 25 ساله، دانشجو در زمان مصاحبه، بدون سابقه کار دولتی و معاف از سربازی> سفارت: استکهلم> ارسال فرم ها: 26 May> کارنت: 22 August> مصاحبه : 3 October > کلیر: December 5 > ورود به آمریکا: March 4> دریافت سوشیال: March 16> دریافت گرین کارت: April 17
تشکر کنندگان:
(2014-10-29 ساعت 17:43)luigiazzuri4 نوشته:  من امروز داشتم برای مادرم ثبت نام می کردم، صفحه بررسی اطلاعات وارد شده اومد و continue رو زدم. اما بعدش دوباره یه صفحه ای اومد میشد توش اطلاعات وارد کرد و پایینش نوشته بود:
Submission In Progress
Your submission is currently in the process of being submitted. To retrieve your confirmation page, please click the "Check Submission" button below.

هر چقدر اون دکمه Check Submission رو زدم باز به همین صفحه برگشت. از اونجایی که confirmation نگرفتم، قاعدتا انجام نشده دیگه درسته؟ می تونم دوباره ثبت نام کنم؟

دوباره ثبت نام کردم و confirmation داد. در نتیجه duplicate نبوده و قبلی ثبت نشده بوده
کیس نامبر: 2015AS8XX> پسر 25 ساله، دانشجو در زمان مصاحبه، بدون سابقه کار دولتی و معاف از سربازی> سفارت: استکهلم> ارسال فرم ها: 26 May> کارنت: 22 August> مصاحبه : 3 October > کلیر: December 5 > ورود به آمریکا: March 4> دریافت سوشیال: March 16> دریافت گرین کارت: April 17
تشکر کنندگان:
(2014-10-29 ساعت 17:59)luigiazzuri4 نوشته:  
(2014-10-29 ساعت 17:43)luigiazzuri4 نوشته:  من امروز داشتم برای مادرم ثبت نام می کردم، صفحه بررسی اطلاعات وارد شده اومد و continue رو زدم. اما بعدش دوباره یه صفحه ای اومد میشد توش اطلاعات وارد کرد و پایینش نوشته بود:
Submission In Progress

دوباره ثبت نام کردم و confirmation داد. در نتیجه duplicate نبوده و قبلی ثبت نشده بوده

درود.

به دلیل اینکه مدت زمان وارد کردن اطلاعات شما طولانی شد به همین دلیل ثبت اطلاعات امکان پذیر نبود و مجددا باید ثبت نام میکردید که همینکار رو هم کردید..مشکلی هم نداره
تشکر کنندگان: luigiazzuri4 ، y.n
درود..

در صورتی که ثبت نام تایید شده باشد باید به همچین صفحه ای روبرو شوید..

موفق و سربلند باشید..
التماس دعــآآآ

[عکس: complete-DV.png]
تشکر کنندگان:
دوستانی که کامفیرمیشن نامبر گرفتن بهتره علاوه بر اینکه اونو در کامپیوتر یا کاغذ یا اینور اونور کپی کنند.تو نوت پد یاهو میل ذخیره کنند اینجوری حتی اگه کامپیوترتونم بترکهBig Grin بازم کامفیرمیشن نامبرو دارید درضمن درهرجا که پی سی تون دسترسی نداشته باشید می تونید از کامپیوتر دیگری هم نتایجو چک کنید.
[عکس: 0r4g72heqziq.png]
تشکر کنندگان: asher ، vahidbaq ، Snowman
سلام

آیا حتما کانفیرمیشن نامبر باید بصورت : 2016ASxxxxxxxxxx باشه؟

من دو ساله که ثبت نام میکنم اما AS که برای آسیا هست رو نمیزنه و
بصورت مثلا 20163Nxxxxxxxxxx هست
تشکر کنندگان:
(2014-11-01 ساعت 18:30)Kingrazor نوشته:  سلام

آیا حتما کانفیرمیشن نامبر باید بصورت : 2016ASxxxxxxxxxx باشه؟

من دو ساله که ثبت نام میکنم اما AS که برای آسیا هست رو نمیزنه و
بصورت مثلا 20163Nxxxxxxxxxx هست

دوست عزیز اونی که 2016ASxxxxxxxxxx هست میشه کیس نامبر که هنوزه شما ندارید !! این برای زمانی است که قبول شدید این شکلی میشه

در حال حاضر برای ثبت نام همون چیزی که گرفتید درسته
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12 ، Kingrazor ، vahidbaq

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان