کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ثبت نام خانوادگی و پرسشهای مرتبط با آن
(2014-11-02 ساعت 15:49)kaamiran نوشته:  
(2014-10-28 ساعت 00:04)sami.parsi نوشته:  
(2014-10-27 ساعت 19:20)quf نوشته:  من میخواستم خودم سبت نام کنم ولی در قسمت ادرس لاین مشکل دارم با ادرس که ما مینویسیم فرق داره و اموزش تصویری هم فقط صفحه ی 1 داره ادامش پیدا نکردم
ادرس به چه صورت میشه ؟؟؟

اگر از آدرس پستی شخص دیگری استفاده می‌کنید در قسمت In Care of اسمش را بنویسید. اگر از آدرس پستی خودتان استفاده می‌کنید نیاز به نوشتن نام خود در این قسمت ندارید. در قسمت Address Line 1 و Address Line 2 آدرس خود را بنویسید. در قسمت City/Town اسم شهر و در قسمت District/County/Province/State اسم استان خود را بنویسید. کد پستی خود را از روی قبوض تلفن یا برق استخراج نمایید و آن را در قسمت Postal Code/Zip Code بنویسید. سپس کشور محل سکونت خود را از لیست انتخاب کنید.

مثال: تهران، خیابان آزادی ،خیابان طرشت ،خیابان 18، پلاک 24 کدپستی: 1387654321

Address Line 1: No. 24, 18rd Street

Address Line 2: Azadi Avenue, Tarasht Street

City/Town: Tehran

District/County/Province/State: Tehran

Postal Code: 1387654321

Country:IRAN

شما همچنین می توانید از اصطلاح های زیر برای نوشتن آدرس خود استفاده نمایید:
واحد: Unit
طبقه: Floor
شماره (پلاک): No
کوچه: Alley
بلوار: Blvd
خیابان: St
میدان: Sq
بزرگراه: Free Way
چهار راه: Cross
بعد از: After
قبل از: Before
کوچه: Alley
بلوار: Blvd
خیابان: St
میدان: Sq
جاده: Rd
جنب(نزدیک): Near
طبقه اول: First Floor
طبقه همکف: Ground Floor
ابتدای: First of
انتهای: End of
خیابان بزرگ: Ave
روبروی: In Front of
بن بست: Dead End
ساختمان: Building

در قسمت In Care of اگر برای دریافت نامه قبولی می خواهید از آدرس شخص دیگری استفاده کنید می بایست نام و نام خانوادگی شخص مجاز به دریافت نامه را در این قسمت وارد کنید

نامه قبولی فقط از طریق سایت مربوطه قابل رویته و
برای هیچ آدرسی ارسال نمیشه.

بله درست میفرمایید/ این خط اخری اشتباه بود . . هیچ نامه ای دیگر به ادرس شخص ارسال نمیشه..

اما روال نوشتن ادرس دقیقا به همین صورته

بدرود
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
میخاستم بدونم اونایی که در موقع ثبت نام هنوز بچشون متولد نشده ولی بعد ثبت نام صاحب فرزند میشن باید چجوری ثبت نام کنن....
اگه خدا خواست و در لاتاری برنده شدم در موقع مصاحبه این موضوع حل میشه ویا راه دیگه ای داره ممنون میشم اونایی که در این مورد اطلاعات دارن راهنمایی کنن
تشکر کنندگان:
(2014-11-03 ساعت 12:17)pey.com نوشته:  دوستان سلام
میخاستم بدونم اونایی که در موقع ثبت نام هنوز بچشون متولد نشده ولی بعد ثبت نام صاحب فرزند میشن باید چجوری ثبت نام کنن....
اگه خدا خواست و در لاتاری برنده شدم در موقع مصاحبه این موضوع حل میشه ویا راه دیگه ای داره ممنون میشم اونایی که در این مورد اطلاعات دارن راهنمایی کنن

شما باید تو قسمت فرزند 0 وارد کنید ان شالله بعد از تولد کوچولو و برنده شدن فرم ها رو آپ دیت می کنید
we fight for a better life
تشکر کنندگان: babak12 ، pey.com ، sami.parsi
دوستان عزیز ثبت نام لاتاری 2016 به پایان رسید . برای تک تک دوستان آرزوی موفقیت داریم .
تمام مشخصاتتان را در جای امنی بگذارید تا اینشالا اردیبهشت 94 چک کنید و قبول شدنتون را ببینید .

تاپیک قفل میشه - موفق باشید

ارادتمند شما

محمود
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12 ، majid7

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان