کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
منتظرسرای 2015
دوستان عزيز سلام ، در سايت منتظرسرا در بخش registration قسمتي براي waiting for administrative process نيست ! و سه گزينه بيشتر نداره ، لطفا راهنمايي بفرماييد

Interview: Nov 2014
Latest status : Waiting for AP

مصاحبه : Nov 014
تعداد نفرات : 3
وضعیت : کلرینس
تشکر کنندگان: p00ya2001
دوست عزیز شما هنوز AP تون کامل نشده و در حال کلیرنس هستید.. وفتی که کلیر شدید در این قسمت وارد بفرمایید
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان:
(2014-12-21 ساعت 15:27)takecarenima نوشته:  دوستان عزيز سلام ، در سايت منتظرسرا در بخش registration قسمتي براي waiting for administrative process نيست ! و سه گزينه بيشتر نداره ، لطفا راهنمايي بفرماييد

Interview: Nov 2014
Latest status : Waiting for AP

سلام
درصورتی که کلیرنس خوردین وضعیت ویزاتون رو کلیرنس (Administartion Process )را انتخاب کنید و تا زمانی که تاریخ A.P Completed را وارد نکنین بصورت خودکار در حالت Waiting خواهید بود. بعد از کلیرشدن فقط کافیست تاریخ کلیرشدن را وارد کنین تا وضعیت بصورت خودکار تغییر کند برایتان
بازم سوالی بود در خدمتم
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: HERMES7 ، laleht ، m.ghoreishi
جناب صبا!
یه ایده به ذهنم رسید بابت فعال تر شدن منتظر سرا!
اول اینکه اسمش تغییر بکند به جدول برندگان
دوم اینه دوستان امضاهاشون تبدیل بشود به لینک به جدول برندگان...
اینجوری هم امضاها مدیریت بهتری خواهند داشت و هم جدول برندگان قابل بررسی تر خواهد شد..
تشکر کنندگان: milad.nas ، saboteur ، faravaz ، A_A ، Memolk ، goliii ، Abdorrezaa
جناب صبا ؟ :دی با من بودی رضا جان ؟ :دی صبا کیه ؟ :دی
مرسی ایده ی بسیار خوبیست و من به آقای سپهر اطلاع میدم تصمیم گیری با ایشون هست.
البته در مورد امضای افراد نمیشه امضای همه را تغییر داد چون همه ی کاربرا برای بخش آمریکا و لاتاری نیستند لزوما و تغییر امضای تک تک افراد هم کار دشواریست. باید در این مورد بیشتر فکر کرد :-؟
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: HERMES7 ، babak12 ، bahar101 ، goliii
:دی ! ای خرابکار! Smile
تشکر کنندگان: saboteur
چیزی که جالبه اینه که بعضی مدیرای فروم خودشون هنوز تو منتظرسرا نیستن!
شماره کیس : ***2015AS00002 | کنسولگری : آنکارا | افراد کیس : ۲ نفر | ارسال فرم May 23 : DS-260 | کارنت شدن : September | مصاحبه : November و April | دریافت ویزا : کلیر در 2015-04-03
سفرنامه ما
تشکر کنندگان:
قربان اگر بنده رو میفرمایید به دلیل یک سری مسائل شخصی تا زمانی که ویزا رو در پاسم نبینم معذورم. ضمنا عضویت در منتظرسرا اجباری نیست. خوشحال میشدم میتونستم اما در حال حاضر نمیشه و دلیلشم نمیتونم مطرح کنم
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: HERMES7 ، babak12 ، َalikh ، elmira behdad ، A_A ، goliii ، r.bazargan ، AliReza.Sh
سلام من عضو شدم
ولی دیگه نمی تونم وارد بشم
2 بار هم ایمیل زدم که همچین مشکلی دارم ولی کسی جواب نداد
نمی تونم دیگه وارد بشم
فکر کنم کار درستی هم نباشه دوباره عضو بشم
آمارها به هم میریزه اینطوری
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان:
(2015-02-25 ساعت 16:37)varchandi نوشته:  سلام من عضو شدم
ولی دیگه نمی تونم وارد بشم
2 بار هم ایمیل زدم که همچین مشکلی دارم ولی کسی جواب نداد
نمی تونم دیگه وارد بشم
فکر کنم کار درستی هم نباشه دوباره عضو بشم
آمارها به هم میریزه اینطوری

ایمیل و پسوردی که لاگین میشوید را برای بنده پیام خصوصی کنین تا چک کنم
تشکر کنندگان:
منتظر سرا باز نمیشه
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان:
(2014-12-24 ساعت 16:45)رضا2015 نوشته:  یه ایده به ذهنم رسید بابت فعال تر شدن منتظر سرا!
اول اینکه اسمش تغییر بکند به جدول برندگان
دوم اینه دوستان امضاهاشون تبدیل بشود به لینک به جدول برندگان...
اینجوری هم امضاها مدیریت بهتری خواهند داشت و هم جدول برندگان قابل بررسی تر خواهد شد..
رضا این لینک گذاشتن در امضا رو توضیح بده منتظران یاد بگیرند عملی کنند
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
تشکر کنندگان:
منظورم این بود که امضاها لینک بشود به مهاجر سرا که بتونیم امضا همه رو اونجا ببینیم و قیاس کنیم!
این کار رو باید بچه های فنی سایت زحمت بکشن انجام بدن! Smile
تشکر کنندگان:
درود و خسته نباشید.
saboteur عزیز، میخواستم ببینم امکان تغییر نام کاربری هم در منتظر سرا وجود داره ؟ گزینه ش که موجود نیست.
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان:
(2015-06-05 ساعت 21:50)AliReza.Sh نوشته:  درود و خسته نباشید.
saboteur عزیز، میخواستم ببینم امکان تغییر نام کاربری هم در منتظر سرا وجود داره ؟ گزینه ش که موجود نیست.

سلام
اگر نام کاربری که وارد کردین با نام مهاجرسرا یکی نیست بله امکانش هست.
ایمیل و نامی که ثبت کردین را بفرمایید در پیام خصوصی تا تصحیح شود
تشکر کنندگان: AliReza.Sh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان