آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

وقتی 21 سالت تموم بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام
دیشب یه وکیل توی ‎voa‎ راجع به لاتاری صحبت میکرد گفت فرزندان زیر 21 سال که به همراه والدین هستند اگر در زمان مصاحبه 21 سالشون تموم شده باشه در مصاحبه ردشون میکنند و مبنای سنی برای صفارت زمان مصاحبه هست ولی همین شبکه چند وقت پیش با یه وکیل دیگه صحبت می کرد که در جواب این سوال گفتن سن فرزندان در زمان اسم نویسی مهم هست که زیر 21 سال باشند من چند وقتی هست که 21 سالم تموم شده و خیلی این موضوع نگرانم کرده اگر کسی راجع به این مسله چیزی میدونه به من بگه ممنون می شم.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
نه زمانه ثبت نام اینترنتی مهمه . نگران نباش
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز

تا آنجایی که یادمه تو سایت خود سازمان آمریکا خوندم سن در زمان مصاحبه مطرح است و حتی از برندگانی که فرزندانی دارند که 21 سال آنها تمام میشود خواسته شده بود که با ‎kcc‎ تماس بگیرند. تا در صورت ممکن مصاحبه آنها زودتر انجام شود .برای اطلاع بیشتر میتونی به سایت سازمان سری بزنی این مورد در قسمت سوالهای جواب داده شده هست.
‎2009as7000‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام
فایل ‎pdf‎ جواب به سوالت را دارم چون بلد نبودم اینجا چطور فایل ‎attach‎ نتونستم فایل ‎attach‎ کنم .آدرس ایمیلت را بده برات میفرستم.یا میتونی خودت تو سایت دنبال این فایل بگردی.متاسفانه فکر کنم کمی دیر شده.

‎instructions for immigrant visa applicants‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
آخه تولد من مرداد بوده اصلا اون موقع هنوز مصاحبه ای برای ‎2009‎ در کار نبود ولی من فرم های ‎2010‎ رو هم که دیدم هنوز تاریخ تولد من بود ولی برای بچه های نیمه دوم خوب همه ی نیمه دومی ها تا اسفند 21 سالشون تموم میشه در حالی که برای ‎2010‎ هنوز قرعه کشی انجام نشده الان من باید کار خاصی انجام بدم به نظرتون؟؟؟؟
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
ولی بعیید میدونم که برای کسی مصاحبه زودتر انجام بشه
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز
درسته .مطلب را دوباره خوندم مصاحبه زودتر انجام نمیشه.فکر کنم با ‎kcc‎ سوالت رو مطرح کنی جواب قابل قبولی بگیری و خیالت هم راحت میشه .ولی اون فایلی که گفتم رو حتما" بخون راجع به کیس شما توضیح داده.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
بی بی خاتون

خیالت راحت باشه سن فرزندان در زمان اسم نویسی الکترونیکی مهم هست که زیر 21 سال باشند.‎Each unmarried child under 21 years of age at the time of your electronic entry‎

اقتباس از

http://www.travel.state.gov/pdf/T1026V-D...tin(3).pdf
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
بابک عزیز ممنون
دیشب صفحه ی اصلی dv-lotteryرو که راجع به این مطلب بود پیدا کردم و خیالم راحت شد از همه ی شما ها هم ممنونم و لیلی عزیز شما هم مطلب رو اشتباه متوجه شدی او چیزی که شما به من گفتی مربوط به پدر و مادر هایی هست که گرین کارت دارن و حالا می خوان برای بچه هاشون اقدام کنن اما در هر صورت از همتون ممنونم .
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
نه من نه ‎bibikhatoon‎ به هیچ کدوم ویزا ندادن .
‎This Visa bulletin things killing me, waiting to comes current.‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان