کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2015
در این تاپیک به سوالات مطرح شده برندگان لاتاری 2015 می پردازیم.
لطفا از پرسیدن سوالاتی که انجمن مرتبط با آنها در تالار وجود دارد در این تاپیک خودداری کنید.
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سالهای قبل به تاپیکهای زیر را ببینید:
2014
2013
2012

این تاپیک و تاپیک های دیگر داخل این تالار مخصوص خوش و بش و احوالپرسی نیست. لطفا تنها در صورتی که سئوالی دارید که به موضوع تاپیک های دیگر مرتبط نبوده و باعث از هم گسستگی مطالب آنها خواهد شد این جا مطرح و یا به سئوالات دیگران پاسخ دهید.
رعایت مورد فوق باعث منظم شدن تالار و کاهش زمان دسترسی به اطلاعات توسط هر کدام از کاربران از جمله خود شما در آینده خواهد شد.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، atlantis770 ، A_A ، saboteur ، m.ghoreishi ، msar ، Farimahh ، Daneshjo ، hooman017
یعنی هر سوالی داشتیم اینجا بزنیم؟
عدم تایید نمیخوره؟؟؟!
تشکر کنندگان: varchandi ، ai.sa88 ، msar ، Daneshjo
وای چه ساکته اینجا !
2014AS56## / کیس 1 نفر / رویت قبولی 3 May / ارسال مدارک 12 May - دی اچ ال / سفارت : ابوظبی / ویزا یکضرب:May 15
تشکر کنندگان: msar ، Daneshjo
(2014-10-01 ساعت 22:05)atlantis770 نوشته:  یعنی هر سوالی داشتیم اینجا بزنیم؟
عدم تایید نمیخوره؟؟؟!

به شرطی که مربوط به سئوالات مرتبط با تاپیک های دیگه نباشه و مرتبط با لاتاری 2015 باشه با خیال راحت بزنید. از عدم تایید خبری نیست.

آآآآآما اگر از این به بعد کسی در تاپیک های دیگه سئوال غیر مرتبط پرسید اونجا هم عدم تایید میخوره چون این تاپیک رو که واسه قشنگی نساختیمBig Grin
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: A_A ، aghamilad ، babak12 ، MJAVADIAN ، soruosh ، sasybala69 ، m.ghoreishi ، سوین ، samane1363 ، msar ، Daneshjo
پس با اجازه من اولین سوالم رو میپرسم.
میخواستم بپرسم چرا عدس پلو میخوام درست کنم عدسها اینقد سفت هستن؟
اول باید عدس رو بذارم بپزه بعد به برنجها اضافه کنم؟؟
(آقا بهداد جان! من هرچی تاپیکهای دیگه رو گشتم به همچین سوالی برنخوردم. مطمئنم در هیییییییچ تاپیکی مطرح نشده!!!)
تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، Ali_Hunter ، m.ghoreishi ، sasybala69 ، ArashDone ، ai.sa88 ، mandikhanum ، msar
خوب قربان از وقتی که قبول میشید عدسهای عدس پلو یه همچین حالتی پیدا میکنند. بعدش که آمریکا تشریف میبرید عدسها چون زود پز هستن دیگه خیلی خوب جواب میدن و له نمیشن. البته خدای نکرده اگر ریجکت شدین عدس ها به حالت قبلی برمیگردن! میگن اونهایی که کلیرنس میخورن به جای استعلام از KCC فال عدس هم بگیرند گاها دقیق تر جواب میگیرن . به این صورت که هر چی عدس ها سفت تر بشه معنیش اینه که پروسه کلیرنسشون به پایان نزدیک تر میشه!

این جواب شما که خواستید انتقادی طنز آمیز داشته باشید. اما جواب جدی شما
آتلانتیس جان حقیقتش من کلا با این تاپیک موافقت زیادی از اول نداشتم اما الان میبینم که یک سری سئوالات گاها پیش میاد که به هیچکدوم از تاپیک ها بطور مستقیم مرتبط نیست. به خاطر همین ما هم نمیتونیم عدم تاییدشون بزنیم چون در صورت اعتراض به جای کاربر جایی برای نشانی دادن بهش نداریم که بره اونجا جواب بگیره.

مثلا سئوال میخواهی قفل TSA بگیریم یا نه. برای دیدن موضوعاتی که اینجا میشود مطرح کرد میتوانی به تاپیک های سال قبل مشابه سری بزنی.
امیدوارم که این تاپیک البته زیاد شلوغ نشود که پیدا کردن جواب داخلش ساده تر باشد
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، MJAVADIAN ، Ali_Hunter ، m.ghoreishi ، goliii ، Memolk ، ماهی دریا ، h.maghsoudi ، ArashDone ، ai.sa88 ، msar ، Daneshjo
(2014-10-02 ساعت 13:30)behdadK نوشته:  خوب قربان از وقتی که قبول میشید عدسهای عدس پلو یه همچین حالتی پیدا میکنند. بعدش که آمریکا تشریف میبرید عدسها چون زود پز هستن دیگه خیلی خوب جواب میدن و له نمیشن. البته خدای نکرده اگر ریجکت شدین عدس ها به حالت قبلی برمیگردن! میگن اونهایی که کلیرنس میخورن به جای استعلام از KCC فال عدس هم بگیرند گاها دقیق تر جواب میگیرن . به این صورت که هر چی عدس ها سفت تر بشه معنیش اینه که پروسه کلیرنسشون به پایان نزدیک تر میشه!

این جواب شما که خواستید انتقادی طنز آمیز داشته باشید. اما جواب جدی شما
آتلانتیس جان حقیقتش من کلا با این تاپیک موافقت زیادی از اول نداشتم اما الان میبینم که یک سری سئوالات گاها پیش میاد که به هیچکدوم از تاپیک ها بطور مستقیم مرتبط نیست. به خاطر همین ما هم نمیتونیم عدم تاییدشون بزنیم چون در صورت اعتراض به جای کاربر جایی برای نشانی دادن بهش نداریم که بره اونجا جواب بگیره.

مثلا سئوال میخواهی قفل TSA بگیریم یا نه. برای دیدن موضوعاتی که اینجا میشود مطرح کرد میتوانی به تاپیک های سال قبل مشابه سری بزنی.
امیدوارم که این تاپیک البته زیاد شلوغ نشود که پیدا کردن جواب داخلش ساده تر باشد

مرسی. جوابمو گرفتم.
برم آمریکا اولین عذایی که میپزم، عدس پلو با دستور شما خواهد بود...
تشکر کنندگان: ArashDone ، msar ، Daneshjo
ممنون بابت این تاپیک
من رتبه ام حدود 8 هزار هست و فکر میکنم نوبت مصاحبه ام اوایل تابستون بعد باشه ، چون نگرانی اینو دارم که کلیر بهم بخوره و حتی ویزا بهم نرسه ، میخواستم ببینم میتونم لاتاری 2016 هم الان ثبت نام کنم؟ مشکلی تو روند پرونده ی 2015 من ایجاد نمیکنه؟
ممنون میشم جواب بدید و یا اگه کسی هم تو سالهای قبل شرایط منو داشته از تجربه اش بگه.
شماره کیس:2015AS00008XXX
تاریخ رویت قبولی:2014 , May 15
کنسولگری: ANKARA
تعداد افراد منظور در کیس : 1
ارسال فرمهای سری اول: 2014 , August 15
کارنت شدن کیس: -
مصاحبه: -
دریافت کلیرنس: -
دریافت ویزا: -
ورود به آمریکا: -
دریافت گرین کارت: -
جمع تقریبی هزینه‌ها: 14.000 تومان بابت تزریق واکسن هپاتیت , 360.000 تومان ترجمه مدارک
تشکر کنندگان: ofrfar ، r.bazargan ، msar ، Daneshjo
(2014-10-03 ساعت 15:07)ostaad نوشته:  ممنون بابت این تاپیک
من رتبه ام حدود 8 هزار هست و فکر میکنم نوبت مصاحبه ام اوایل تابستون بعد باشه ، چون نگرانی اینو دارم که کلیر بهم بخوره و حتی ویزا بهم نرسه ، میخواستم ببینم میتونم لاتاری 2016 هم الان ثبت نام کنم؟ مشکلی تو روند پرونده ی 2015 من ایجاد نمیکنه؟
ممنون میشم جواب بدید و یا اگه کسی هم تو سالهای قبل شرایط منو داشته از تجربه اش بگه.
سلام دوست عزیز با تبریک برای قبولی شما .....بنظرم تو تاپیک2013 بودند کسانی که ثبت نام کرده بودتد وحتی قبول شدند و مشکلی پیش نیومد....خودتونم میتونید اون تاپیکها رو مطالعه بفرمایید.
عكاسي كه عكس خوب با كيفيت ٥*٥ بكيره و چاپ كنه چي سراغ دارين؟
شماره کیس: 2015AS28xx/ارسال فرمهای سری اول:21may/کارنت شدن کیس: سپتامبر/مصاحبه:هفته آخر نوامبرANKARA/جمع تقریبی هزینه‌ها: ٢٠٤ ترجمه بدون تاييد+٦٥ پست+٤٥ ميليون وثيقه مدرك+١٤٠ واكسن و كارت زرد
همه چيز درباره مصاحبه- فوكوس بر آنكارا
تشکر کنندگان: r.bazargan ، msar ، Daneshjo ، Esfahan2015
اقا منم یه سوال دارم من عینک میزنم ایا باید عکسم با عینک باشه؟
ایا باید 2 عدد عکس قبل از مصاحبه به سفارت بفرستم؟ و ایا روز مصاحبه هم باز هم عکس میخواهند؟
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
(2014-10-07 ساعت 20:18)mendoosh نوشته:  عكاسي كه عكس خوب با كيفيت ٥*٥ بكيره و چاپ كنه چي سراغ دارين؟

ضلع جنوب غربی میدان ونک
تشکر کنندگان: babak12 ، mendoosh ، r.bazargan ، گلنوش گلی ، msar ، Daneshjo ، hooman017
(2014-10-07 ساعت 20:25)رضا2015 نوشته:  
(2014-10-07 ساعت 20:18)mendoosh نوشته:  عكاسي كه عكس خوب با كيفيت ٥*٥ بكيره و چاپ كنه چي سراغ دارين؟

ضلع جنوب غربی میدان ونک

اسمشو خاطرتون نيست؟Big Grin
شماره کیس: 2015AS28xx/ارسال فرمهای سری اول:21may/کارنت شدن کیس: سپتامبر/مصاحبه:هفته آخر نوامبرANKARA/جمع تقریبی هزینه‌ها: ٢٠٤ ترجمه بدون تاييد+٦٥ پست+٤٥ ميليون وثيقه مدرك+١٤٠ واكسن و كارت زرد
(2014-10-07 ساعت 21:12)mendoosh نوشته:  
(2014-10-07 ساعت 20:25)رضا2015 نوشته:  

ضلع جنوب غربی میدان ونک

اسمشو خاطرتون نيست؟Big Grin

فتوسان؟
(2014-10-04 ساعت 01:13)ofrfar نوشته:  
(2014-10-03 ساعت 15:07)ostaad نوشته:  ممنون بابت این تاپیک
سلام دوست عزیز با تبریک برای قبولی شما .....بنظرم تو تاپیک2013 بودند کسانی که ثبت نام کرده بودتد وحتی قبول شدند و مشکلی پیش نیومد....خودتونم میتونید اون تاپیکها رو مطالعه بفرمایید.

سلام
خواستم بگم منهم دقیقا همین استرس رو دارم.میترسم دوباره ثبت نام کنم بعدش مغایرتی ایجاد شه.
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان: r.bazargan ، msar ، Daneshjo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان