کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث وتبادل نظر در خصوص آنالیز فایل CEAC 2015
(2015-07-13 ساعت 00:20)ican2015 نوشته:  
(2015-07-12 ساعت 23:52)mehrdad_123 نوشته:  
(2015-07-12 ساعت 23:38)ziba_sunset نوشته:  
(2015-07-12 ساعت 23:34)ziba_sunset نوشته:  
(2015-07-12 ساعت 23:27)mehrdad_123 نوشته:  عاشق حل مسئله هستم . آفرین حالا میشه به من بگید شما 900 کیس را چطور محاسبه کردید ؟
تعداد کیسهایی که تو جولای و اگوست از at nvc به حالتready دراومدن
البته این عدد شما یه ایراد هم داره کیسهای ایشود و رفیوز هم ردی دارن که اونهارو هم باید به عددت اضافه میکردی

(2015-07-12 ساعت 23:27)mehrdad_123 نوشته:  عاشق حل مسئله هستم . آفرین حالا میشه به من بگید شما 900 کیس را چطور محاسبه کردید ؟
البته این عدد شما یه ایراد هم داره کیسهای ایشود و رفیوز هم ردی دارن که اونهارو هم باید به عددت اضافه میکردی

۱- کیس های ایشود که مصاحبه رفتند که ایشود شدند و ویزا مبارکشون پس چرا اضافشون کنم بعله من دیدم زیر مجموعه شون ردی هستند (که من دلیلش را نمیدونم اگه نرفتند مصاحبه را حق میدم بهتون) اما من گفتم من کیس هایی که مصاحبه نرفتند را در نظر گرفتم
۲ کیس های رفیوز هم بدا به حالشون اما باز اون هام مصاحبه رفتند و رد شدند دلیل نداره من اضافه شون کنم اون ها یک بار کم شدند دوباره من کمشون کنم امار غلط میشه
۳- گفتید کسایی که در جولای و اگست از nvc به ردی تبدیل شدند 900 نا من میخوام بدونم نحوه محاسبه تون را شما چطور کسایی که فرم اشون را دیر ارسال کردند میفهمید ردی شدند بعله کیس هایی که به موقع تبدیل میشند را میشه فهمید اما این کیس های قدیمی را از کجا میفهمید؟

سلام دوستان
همه readyها مصاحبه نرفته نیستند. برخی از اینها مانند ما مصاحبه رفتند و مثل ما نفر اصلی اپ خورده و نفرات بعدی بدون مشکل بودن ولی بدلیل وابستگی به نفر اصلی تا زمان کلیر شدن نفر اصلی در فایل سیس بحالت ready میمانند.
شما ردی های کیسهای ایشود و رفیوز رو مستحق ویزا فرض کردی یعنی 157 نفر در ضمن 36 نفر از کیسهای رفیوز هم ap موندن که در مجموع 193 نفر میشه. حرف اخرمن تردید ندارم تو فایل 30 سپتامبر سیمون بالای هزار نفر ردی داریم تو اسیا و بازهم میگم اگه تعداد مصاحبه شونده های سپتامبر با توجه به نبودن کارنتی جدید حدود صد نفر باشه همه هم کلیر بشن ویزای اسیا به 7800 تا هم نمیرسه که این یعنی ظلم به ما کارنت نشده ها
شماره کیس:2015AS8XXX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر > ارسال فرمهای سری اول:jun
تشکر کنندگان: mohammad_sepah ، bahar101 ، Shahram914 ، َalikh ، رامشه
حالا امسال ویزا کم میاد یا نه؟

فرستاده شده از Nexus 7ِ من با Tapatalk
تشکر کنندگان: َalikh ، bahar101
(2015-07-13 ساعت 08:19)azad229 نوشته:  حالا امسال ویزا کم میاد یا نه؟

فرستاده شده از Nexus ۷ِ من با Tapatalk

نظر شخصی من اینه که نه کم نمیاد. با این وضع کارنتی اضافه هم میمونه
شماره کیس:2015AS8XXX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر > ارسال فرمهای سری اول:jun
تشکر کنندگان: r.bazargan ، َalikh ، bahar101 ، ebrahim1e ، Aghaman ، ریحانا
(2015-07-13 ساعت 00:42)ziba_sunset نوشته:  
(2015-07-12 ساعت 23:38)ziba_sunset نوشته:  
(2015-07-12 ساعت 23:34)ziba_sunset نوشته:  تعداد کیسهایی که تو جولای و اگوست از at nvc به حالتready دراومدن

(2015-07-12 ساعت 23:34)ziba_sunset نوشته:  تعداد کیسهایی که تو جولای و اگوست از at nvc به حالتready دراومدن

۱- کیس های ایشود که مصاحبه رفتند که ایشود شدند و ویزا مبارکشون پس چرا اضافشون کنم بعله من دیدم زیر مجموعه شون ردی هستند (که من دلیلش را نمیدونم اگه نرفتند مصاحبه را حق میدم بهتون) اما من گفتم من کیس هایی که مصاحبه نرفتند را در نظر گرفتم
۲ کیس های رفیوز هم بدا به حالشون اما باز اون هام مصاحبه رفتند و رد شدند دلیل نداره من اضافه شون کنم اون ها یک بار کم شدند دوباره من کمشون کنم امار غلط میشه
۳- گفتید کسایی که در جولای و اگست از nvc به ردی تبدیل شدند 900 نا من میخوام بدونم نحوه محاسبه تون را شما چطور کسایی که فرم اشون را دیر ارسال کردند میفهمید ردی شدند بعله کیس هایی که به موقع تبدیل میشند را میشه فهمید اما این کیس های قدیمی را از کجا میفهمید؟

سلام دوستان
همه readyها مصاحبه نرفته نیستند. برخی از اینها مانند ما مصاحبه رفتند و مثل ما نفر اصلی اپ خورده و نفرات بعدی بدون مشکل بودن ولی بدلیل وابستگی به نفر اصلی تا زمان کلیر شدن نفر اصلی در فایل سیس بحالت ready میمانند.
شما ردی های کیسهای ایشود و رفیوز رو مستحق ویزا فرض کردی یعنی 157 نفر در ضمن 36 نفر از کیسهای رفیوز هم ap موندن که در مجموع 193 نفر میشه. حرف اخرمن تردید ندارم تو فایل 30 سپتامبر سیمون بالای هزار نفر ردی داریم تو اسیا و بازهم میگم اگه تعداد مصاحبه شونده های سپتامبر با توجه به نبودن کارنتی جدید حدود صد نفر باشه همه هم کلیر بشن ویزای اسیا به 7800 تا هم نمیرسه که این یعنی ظلم به ما کارنت نشده ها
با تعداد کارنتی های اعلام شده تعداد افراد واجد ویزا طبق اخرین فایل سیمون 8740 نفر خواهد بود که اگر 10% هم به هر دلیلی گیر بکنند (امسال گفتن که ماه های اخر رو برای کلیرنس میگذارن( یعنی ساراگرو گفت) ) باز هم 8000 ویزا قطعا صادر خواهد شد
به نظر میرسد که امسال میخواهند حداکثر 8500 و حداقل 8000 تا ویزا را صادر کنند
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، hamed shayan
با سلام.من با كيس 2015AS0000803x هيچ اميدي براي صدا كردن نيست؟من هيچ خبري ندارم.مهاجرسرا هم هيچ خبري نداده.
تشکر کنندگان:
(2015-07-14 ساعت 09:57)houshym نوشته:  
(2015-07-13 ساعت 00:42)ziba_sunset نوشته:  
(2015-07-12 ساعت 23:38)ziba_sunset نوشته:  البته این عدد شما یه ایراد هم داره کیسهای ایشود و رفیوز هم ردی دارن که اونهارو هم باید به عددت اضافه میکردی

سلام دوستان
با تعداد کارنتی های اعلام شده تعداد افراد واجد ویزا طبق اخرین فایل سیمون 8740 نفر خواهد بود که اگر ۱۰% هم به هر دلیلی گیر بکنند (امسال گفتن که ماه های اخر رو برای کلیرنس میگذارن( یعنی ساراگرو گفت) ) باز هم 8000 ویزا قطعا صادر خواهد شد
به نظر میرسد که امسال میخواهند حداکثر 8500 و حداقل 8000 تا ویزا را صادر کنند
امسال قطعا به 8000 نمیرسه. اگر تا کیس 8600 کارنت میکردن این عدد به 8300 میرسید. پارسال هم مشکل کلیر نشدن نبود. مشکل اتمام ویزا بود.
تشکر کنندگان:
(2015-07-14 ساعت 10:00)tinitini نوشته:  با سلام.من با كيس 2015AS0000803x هيچ اميدي براي صدا كردن نيست؟من هيچ خبري ندارم.مهاجرسرا هم هيچ خبري نداده.
نه دوست عزیز
متاسفانه کات آف آسیا رو 7650 اعلام کردن.
It's time for Plan B now,
موفق باشین.
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، ARSAMNEW ، ریحانا ، bahar101 ، hamed shayan ، sinapco
سلام دوستان براى 2016 به نظرتون كيس 68xx كارنت ميشه و safe هست؟ ممنون

شماره كيس: 2016AS68XX__كنسولگرى: Ankara__تعداد افراد كيس: 1__ارسال فرم هاى سرى اول: June 07

رحمت خداوند ممکن است تأخیر داشته باشد اما حتمی است. (آنتونی رابینز)
تشکر کنندگان: ریحانا ، bahar101
(2015-07-15 ساعت 08:05)Behinaz نوشته:  سلام دوستان براى ۲۰۱۶ به نظرتون كيس 68xx كارنت ميشه و safe هست؟ ممنون

اگر مثل امسال باشه احتمالا بایدsafe باشه و برای مصاحبه میرید . میدونید که امسال تا 7650 رو اعلام کردند .اما اگر یکضرب نگرید ویزا رو معلوم نیست پروسه اداریش یا همون کلیر چقد طول بکشه و آیا بهتون ویزا برسه یانه .ایشالا که یکضرب می گیرید.
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، Behinaz ، areb1356 ، ریحانا ، bahar101 ، hamed shayan
(2015-07-15 ساعت 09:53)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-07-15 ساعت 08:05)Behinaz نوشته:  سلام دوستان براى ۲۰۱۶ به نظرتون كيس 68xx كارنت ميشه و safe هست؟ ممنون

اگر مثل امسال باشه احتمالا بایدsafe باشه و برای مصاحبه میرید . میدونید که امسال تا 7650 رو اعلام کردند .اما اگر یکضرب نگرید ویزا رو معلوم نیست پروسه اداریش یا همون کلیر چقد طول بکشه و آیا بهتون ویزا برسه یانه .ایشالا که یکضرب می گیرید.
قطعا این شماره مطمئن خواهد بود و مطمئن باشید که سال 2016 بهتر از 2014 و 2015 خواهد بود
f
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: r.bazargan ، hamed shayan ، bahar101 ، ریحانا
خوب دوستان ظاهرا این طور که فکر میکردیم سر سفارت ها در اگوست یکم خلوت بشه ظاهرا نمیشه!
الان سیس افریقا و اروپا رو دیدم بعضی از کیس های اروپا سفارت خونه شون رو انکارا و ایروان زدن
ایروان حدود 260 نفر برای اگوست داره و انکارا 369 نفر و ابوظبی 3 نفر از اروپا و 48 نفر از افریقا جمعا 51 نفر برای اگوست داره!
تشکر کنندگان: areb1356 ، AliReza.Sh ، sinapco ، bahar101 ، rbrb-2015
(2015-07-17 ساعت 11:58)رضا2015 نوشته:  خوب دوستان ظاهرا این طور که فکر میکردیم سر سفارت ها در اگوست یکم خلوت بشه ظاهرا نمیشه!
الان سیس افریقا و اروپا رو دیدم بعضی از کیس های اروپا سفارت خونه شون رو انکارا و ایروان زدن
ایروان حدود 260 نفر برای اگوست داره و انکارا 369 نفر و ابوظبی ۳ نفر از اروپا و 48 نفر از افریقا جمعا 51 نفر برای اگوست داره!
اگه سپتامبر بشه موضوع کفایت میکنه به نظرم
تشکر کنندگان:
با سلام

کیس نامبر من **69 هست و هفته اول آگوست - آنکارا -- مصاحبه دارم. با توجه به داشتن خدمت سربازی سپاه خودم و شغل دولتی همسرم ( بعنوان فرد همراه ) و از طرفی مشاهده سوابق کیس های دیگه و طولانی بودن پروسه کلیرنس و اینکه تاریخ صدور ویزاها فقط تا پایان سپتامبر هست ! میخواستم بدونم که کسی از دوستان میتونه تحلیل درستی از وضعیت پیش رو به من بده . ؟؟؟
- با توجه به اینکه همه کیس ها هم کارنت نشدند و علی الحساب یه عده از دوستان از گردونه خارج شده اند .
- از طرفی صف کلیرنس خورده ها بسیار طولانی به نظر میرسه ( اگه اشتباه میگم لطفاً بگید ) .
- تحلیلی از آمار ویزاهای صادر شده وجود داره آیا ؟؟؟ که ما بر اساس اون شانس خودمون رو برای گرفتن ویزا تخمین بزنیم ؟؟؟
در سایت CEAC وضعیت Ready هست در تاریخ 30 جون

با سپاس
تشکر کنندگان:
با توجه به تحليل ها پسس ويزا كم نمياد ولي سهميه ايران چئ ؟چند تا به ايران ميدن ؟چند نفرايراني. ويزاندارن؟
٢٠١٥، ايالت تگزاس، شهر دالاس
تشکر کنندگان:
ویزای ایران 3500 عدد هست شواهدی که نشون میده امسال اگر کل ایرانی ها ویزا رو بگیرن که انشاله میگرین بین 3000 تا 3300 ویزا نیاز داریم.
امسال کمبود ویزا نداریم و تا لحظه اخر ویزا هست
تشکر کنندگان: آزاده_امین ، sinapco ، bahar101 ، hilda60 ، AliReza.Sh ، ریحانا ، sherwean001

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان