کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چه داروهایی میشه از ایران به آمریکا برد؟
سلام دوستان
لطفا اگر اطلاعاتی درمورد داروهای که مجاز به بردنشون به آمریکا هست دارید به اشتراک بگذارید.
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
دوست عزیز بهتر است این تاپیک را حذف کنید و سوال مورد نظر را در تاپیک:چه چیزهایی می توانیم با خود ببریم،مطرح کنید.البته نظر مدیران مهم است!با تشکر
تمام سپاسم ازآن كسيست كه به من نيازى نداشت امافراموشم نكرد (کورش کبير)
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh ، msar
(2015-01-11 ساعت 00:56)brb نوشته:  سلام دوستان
لطفا اگر اطلاعاتی درمورد داروهای که مجاز به بردنشون به آمریکا هست دارید به اشتراک بگذارید.

هر دارویی به جز دازوهای مخدر مثل استامینوفن کدئین . البته همراه با نسخه باشه
خدایا چنان کن سرانجام کار ، تو خشنود باشی و ما رستگار.....
پاسخ
من میخوام بدونم اگه بخوام برای چند ماه داروی ام اس برای مصرف شخصی رو ببرم، آیا با نسخه انگلیسی پزشک و شرح بیماری میشه این کار رو کرد؟ سایتی تو امریکا هست که بشه داروهای مجاز رو برای ورود چک کرد؟ من شنیدم که چون داروهای ام اس بیولوژیکی هستند نمیشه بردشون امریکا.
ممنونم اگر اطلاعاتی دارید در اختیارم بگذارید.
پاسخ
(2015-01-12 ساعت 01:24)brb نوشته:  من میخوام بدونم اگه بخوام برای چند ماه داروی ام اس برای مصرف شخصی رو ببرم، آیا با نسخه انگلیسی پزشک و شرح بیماری میشه این کار رو کرد؟ سایتی تو آمریکا هست که بشه داروهای مجاز رو برای ورود چک کرد؟ من شنیدم که چون داروهای ام اس بیولوژیکی هستند نمیشه بردشون آمریکا.
ممنونم اگر اطلاعاتی دارید در اختیارم بگذارید.

azizam ye topic hast be name: che chizhaayi mitavan ba khod be amrika bord,,,,,,man kole 88 safheye in topic ra khundam , ye ja bud ke ye nafar daghighan moshkele shoma ra dasht va mikhast daru bebare amrika, bad bache ha rahnamayish karde budan, man daghighan yadam nis kodum safheye in topic bud, vali boro unja begardi hatman peydash mikon
.
.
.bebakhshid man inja keybparde farsi nadarm,
خدایا چنان کن سرانجام کار ، تو خشنود باشی و ما رستگار.....
پاسخ
تشکر کنندگان: brb ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان