آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

گفتگو های مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی ۲۰۱۶
[عکس: 29305126834190055600.gif]

اين تاپيك براي گفتگو هاي مربوط به اعلام نتايج لاتاري ۲۰۱۶ ايجاد شده است.
لطفا نظرات تحليلي خود را اينجا بنويسيد.

توجه داشته باشید که این تاپیک از نظر محتوا با تاپیک شمارش معکوس اعلام نتایج لاتاری ‎2016‎ متفاوت است. بنابراین لطفا مطالب جدی و در خور توجه خود را اینجا بنویسید.

در صورت نیاز به مشاوره حضوری یا دریافت خدمات از شرکت پاریزتراول می توانید با شماره تلفن های تهران ‎16-44622214-021‎ یا شماره همراه ‎1253557-0912‎ یا شماره رایگان آمریکا ‎85315315-021‎ تماس بگیرید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول ‎
021-44622214-16

هر آنچه در مورد لاتاري بايد بدانيد.
‎https://telegram.me/pariztravel

یافتن نقل قول‌ها
[عکس: uhs5_ezgif.com-gif-maker.gif]
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول ‎
021-44622214-16

هر آنچه در مورد لاتاري بايد بدانيد.
‎https://telegram.me/pariztravel

یافتن نقل قول‌ها
من سال اول ثبت نامم بود ولی چندسالی هست که میشناسم لاتاری رو متاسفانه برنده نشدم برای تمام برندگان آرزوی موفقیت میکنم خیلی خوش شانس هستند. منم شرایطم جور بود کاش میشد حیف ‎Sad
یافتن نقل قول‌ها
تبریک میگم به همه دوستانی که قبول شدن
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative ‎Processing‎

یافتن نقل قول‌ها
میخوام به نوبه ی خودم به همه برندگان ‎2016‎ تبریک بگم

ارزوی شاد کامی دارم برای تک تکتون.[/size][/align]
یافتن نقل قول‌ها
منم با 2 تا شانس برنده نشدم...
یافتن نقل قول‌ها
ناظم جان موضوع تاپیک رو اشتباها نوشتی ‎2015‎ در صورتی که باید ‎2016‎ می نوشتی!
‎2012-2017‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: shahryar_eng ، آلیس-1980 ، mfte.teacher ، pooria_sn1 ، ostokhan
خودم
همسرم
خواهرم
داداشم
پدر و مادرم
پدر زن و مادر زنم
داییم
برادر خانمم
هیچکدوم قبول نشده
یافتن نقل قول‌ها
یکبار کامنت گذاشتم ولی منتشر نشد
توی یه سایت دیگه خوندم که همه شاکین و شایع کرده بودند که اسم ایران از لاتاری حذف شده ظاهرا ‎!!! .‎ حتی یک نفر هم قبولی در بینشون نبود . موضوع یکم به نظر بودار می آد.
به هر حال من خودم رو برای هر حالتی آماده کرده بودم ولی اگه 1 درصد مورد فوق صحت داشته باشه واقعا نامردی کردند.
ولی خوب نباید زود قضاوت کرد.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: nima_no ، alirezanz ، tabim4 ، shahryar_eng ، mfte.teacher ، khorsandi ، bia2mob ، S0SHiANT ، ostokhan
بنده هم با دو شانس رد شدم ووارد سال سوم میشم اعضای برنده و خوش شانس مبارک باشه ما که کسی رو سراغ نداریم.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: alirezanz ، tabim4 ، MEHR52 ، shahryar_eng ، Sam2014 ، khorsandi ، manheb1 ، amir_ebrahimi99 ، ostokhan
خب دوستان ما هم قبول نشدیم ( من ، داداشم ، همسرم ‎) Big Grin
دوستانی که قبول شدن لطفاً یه سر برید سیاتل که بچه های منتظر سرای ‎2016‎ خودشون رو کشتن و برنامه ریزی ها کردند ‎... :| Big Grin
ایشالله نتیجه ها هم اشتباه باشه که یه بار دیگه بتونیم شانسمون رو امتحان کنیم چون هیچکی قبول نشده ‎! Big Grin

پایدار باشید
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: alirezanz ، nima_no ، tabim4 ، MEHR52 ، shahryar_eng ، khorsandi ، Daneshjo ، حامد ، ostokhan ، vahidbaq
من هم با دو شانس برنده نشدم
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: alirezanz ، tabim4 ، shahryar_eng ، حامد ، ostokhan
چرا یکی نمیاد بگه قبول شده ما هم خوشحال شیم
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: alirezanz ، nima_no ، tabim4 ، shahryar_eng ، takpar1371 ، Daneshjo ، حامد ، ostokhan
سلام.من هم با دو تا شانس برنده نشدم
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: alirezanz ، tabim4 ، shahryar_eng ، Daneshjo ، حامد ، ostokhan
سلام یه همگی,منم برنده نشدم,تبریک به کسانی که برنده شدن.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: alirezanz ، MEHR52 ، shahryar_eng ، khorsandi ، Daneshjo ، حامد ، ostokhan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان