کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج بعد از قبولی در لاتاری
[عکس: 29305126834190055600.gif]

اگر در زمان ثبت نام برای لاتاری مجرد بوده اید و بعد از دریافت نامه قبولی ازدواج کرده یا قصد ازدواج دارید گفتگو های این تاپیک را دنبال کنید.

در صورت نیاز به مشاوره حضوری یا دریافت خدمات از شرکت پاریزتراول می توانید با شماره تلفن های تهران 16-44622214-021 یا شماره همراه 1253557-0912 یا شماره رایگان آمریکا 85315315-021 تماس بگیرید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: Kaveh ، حاجی واشنگتن
[عکس: uhs5_ezgif.com-gif-maker.gif]
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، a_cute65
سلام به همگی
دوستانی که موقع ثبت نام بعنوان متاهل ثبت نام کردن و حال انکه تاهل انان در شناسنامه ثبت نشده و سند ازدواجشان بتاریخ بعد از قبولی لاتاری هست ممکنه این افراد موقع مصاحبه به درد سر بیفتند یا حتی کیسشان رد شود
من به این دوستان توصیه میکنم موقع ارسال مدارک به سفارت مدارک ازدواج را نفرستند و سعی کنند این مدارک را موقع
رفتن به سفارت دستی ببرند تا افیسر فرصت مطالعه و برسی نداشته را نداشته باشد
این موضوع برای افرادی که این مشکل را دارند بسیار استرس زاست و به این شکل میتوانند از سد ان عبور کنند در سالهای اخیر چند نفر از دوستان با همین روش مشکلشان رفع شد
موفقیت همگی را آرزومندم
تشکر کنندگان:
(2015-05-07 ساعت 09:59)پرستو نوشته:  سلام به همگی
دوستانی که موقع ثبت نام بعنوان متاهل ثبت نام کردن و حال انکه تاهل انان در شناسنامه ثبت نشده و سند ازدواجشان بتاریخ بعد از قبولی لاتاری هست ممکنه این افراد موقع مصاحبه به درد سر بیفتند یا حتی کیسشان رد شود
من به این دوستان توصیه میکنم موقع ارسال مدارک به سفارت مدارک ازدواج را نفرستند و سعی کنند این مدارک را موقع
رفتن به سفارت دستی ببرند تا افیسر فرصت مطالعه و برسی نداشته را نداشته باشد
این موضوع برای افرادی که این مشکل را دارند بسیار استرس زاست و به این شکل میتوانند از سد ان عبور کنند در سالهای اخیر چند نفر از دوستان با همین روش مشکلشان رفع شد
اگر سوالی دارشتید در این مورد میتواننم بیشتر راهنمایی کنم
موفقیت همگی را آرزومندم

راهکاری قانونی برای این دوستان سراغ داریم که می تونند ضمن مراجعه به شرکت پاریز تراول از مشاوره رایگان وکلای ما بهره مند شوند.
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان: Kaveh ، Mahmood129
اگه بعدش ازدواج کنن چی؟
تاریخ رویت قبولی: May 08 2015 ساعت 5 صبح .
شماره کیس  2016AS44XX
سفارت : ارمنستان
تعداد افراد منظور در کیس 2 نفر  
مصاحبه 18 : فوریه همسرم یک ضرب و خودم مراحل اداری

کلیر: با معجزه ی خدا سوم آگوست .....                 
خدایا منو این دنیا پاک کردی ، اون دنیا هم پاکم کن ....
تشکر کنندگان:
(2015-05-08 ساعت 07:18)tyrex نوشته:  اگه بعدش ازدواج کنن چی؟

ازدواج بعد از قبولی مشکلی ندارد
میتوانید تاپیک مربوط به همین موضوع مربوط به سالهای گذشته را مطالعه کنید
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: Pariz Travel ، a_cute65
(2015-05-08 ساعت 07:45)Aghaman نوشته:  
(2015-05-08 ساعت 07:18)tyrex نوشته:  اگه بعدش ازدواج کنن چی؟

ازدواج بعد از قبولی مشکلی ندارد
میتوانید تاپیک مربوط به همین موضوع مربوط به سالهای گذشته را مطالعه کنید

با تشکر از آقا من قهرمان که کمک دوستانی که جدیداً برنده شدن میکنن
کارشناس ارشد شرکت پاریز تراول
021-44622214-16
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، hassan8ir ، Aghaman
دوستان باز میشه لطفا تمام نکاتی واسه کسایی که تازه برنده شدن و قصد ازدواج دارنو بگید .خیلی ممنون میشم.
چه چیز هایی ممکنه که ریجکت بشن؟ و چجوری میشه احتمال دادن ویزاو بالا برد؟
اون افسر چه سوال هایی می پرسه؟ از کجا می تونم بفهمم که همزمان با هم میریم سفارت؟؟
چون هنوز عقد نکردم و نگران هستم
تاریخ رویت قبولی: May 08 2015 ساعت 5 صبح .
شماره کیس  2016AS44XX
سفارت : ارمنستان
تعداد افراد منظور در کیس 2 نفر  
مصاحبه 18 : فوریه همسرم یک ضرب و خودم مراحل اداری

کلیر: با معجزه ی خدا سوم آگوست .....                 
خدایا منو این دنیا پاک کردی ، اون دنیا هم پاکم کن ....
تشکر کنندگان:
(2015-05-08 ساعت 20:25)tyrex نوشته:  دوستان باز میشه لطفا تمام نکاتی واسه کسایی که تازه برنده شدن و قصد ازدواج دارنو بگید .خیلی ممنون میشم.
اون افسر چه سوال هایی می پرسه؟ از کجا می تونم بفهمم که همزمان با هم میریم سفارت؟؟
دوست عزیز شما تا عقد نکنید با هم به مصاحبه دعوت نمی شید، اگر قبل از فرستادن فرم عقد کنید و به کیس اضافه بشید و مدارک مربوط به عقدتون رو با مدارک دیگه ای که سفارت می خواد ارسال کنید. تو نامه ی دوم که برای دعوت به مصاحبه هست اسم شما هم خواهد بود.نگران نباشید،خیلی از دوستان بودند که بعد از قبولی ازدواج کردند و الان هم ویزاشون رو گرفتن و اومدن.
تشکر کنندگان: tyrex ، r.bazargan
سلام به همگی، اول از همه تبریک میگم به دوستانی که برنده شدند ، دوم فقط میخواستم به دوستان پیشنهاد کنم ( بر اساس تجربه شخصی خودم) اگر امکان ازدواج محیاست شک نکنید و به همراه همسرتون وارد عرصه سخت مهاجرت بشینCool . اگر به این فکر هستین که اول خودم برم بعد اقدام کنم و اینها راحت 2سال رو از دست میدین ، 2سال از بودن با کسی که دوستش دارین ( صرفا روی صحبت با عشاق عزیز که خوشانس هم هستن و برنده شدن میباشد Big GrinBig Grin)
هیچ نگرانی هم بابت سفارت و ایجاد مشکل برای کیس و این موارد نداشته باشید . خیلی خیلی روشن واضح دوستان توضیح دادن .
F2A

ارسال مدارک Jan/30
دريافت فرم رسيد : Feb/02
انتقال مدارك به سرويس سنتر كاليفرنيا :Aug/28
تاريخ اپروو: Sep/24
...
تشکر کنندگان: alireza051@gmail.com ، امیررضا.س
(2015-05-08 ساعت 20:25)tyrex نوشته:  دوستان باز میشه لطفا تمام نکاتی واسه کسایی که تازه برنده شدن و قصد ازدواج دارنو بگید .خیلی ممنون میشم.

منم زمانی که برنده شدم نامزد بودم بعد از برنده شدنم بلافاصله عقد کردیم (البته بعد از سه ماه فرمها رو ارسال کردیم .اگر واقعا قصد ازدواج دارید بلافاصله عقد رسمی کنید و فرمها رو هرچه زودتر ارسال کنید) و فرمها رو ارسال کردیم.نامه دعوت به مصاحبه برای هردوی ما اومد با هم رفتیم مصاحبه و تنها سوال آفیسر این بود که کجا آشنا شدید ما هم گفتیم همکار بودیم همین!

هیچ دیگه نپرسید و گیری هم نداد منم یکضرب گرفتمRolleyes

البته من کلی عکس و پرینت ایمیل و... با خودم بردم که اصلا بهش اشاره هم نشد و تحویل نگرفتن
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: alireza051@gmail.com
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان:
باسلام. بهترین زمان برای ازدواج بعد از قبولی لاتاری کی هست؟ که هم شانسمو کم نکنه هم همسرم معطل نشه.
تشکر کنندگان: Pariz Travel
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان:
(2015-05-13 ساعت 15:56)amirrezat نوشته:  باسلام. بهترین زمان برای ازدواج بعد از قبولی لاتاری کی هست؟ که هم شانسمو کم نکنه هم همسرم معطل نشه.

بلافاصله Big Grin
همونطور که میدونید بعد از قبولی و دریافت نامه اول باید فرم های مربوطه تکمیل و به کی سی سی ارسال بشه ، اگر تمایل به ازدواج دارین اول مبارک باشه ایشالا دوما قبل از ارسال فرم ها .
البته بعد از ارسال فرم ها و حتی بعد از دریافت نامه دوم هم این امر امکان پذیر هستش اما سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندن.
با آرزوی خوشبختیBig Grin
F2A

ارسال مدارک Jan/30
دريافت فرم رسيد : Feb/02
انتقال مدارك به سرويس سنتر كاليفرنيا :Aug/28
تاريخ اپروو: Sep/24
...
تشکر کنندگان: amirrezat

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان