کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گردهمایی برندگان ۲۰۱۶
سلام..من از اهواز هستم و قبول شدم..بار اولم بود که شرکت میکردم..خیلی خوشحالم...بلاخره قانون جذب که بهش اعتقاد دارم جواب داد ...
برنده 2016
کیس:::**24
ارسال فرم:::16 may
تعداد نفرات کیس(3نفر)
برنده(خانم)...خانه دار..رشته مترجمی زبان...
تاریخ مصاحبه::::4 اکتبر(انکارا تغییر به ابوظبی)
ویزای یک ضرب خودم و دخترم
شوهرم کلیرنس (س:ارتش..)(.شرکت خصوصی)
آپدیت ها..9دسامبر؛؛؛25 ژانویه؛؛؛؛6مارچ؛؛؛9مارچ
مقصد کارولینای شمالی(شهر رالی)
ورود به امریکا ...خودم و دخترم25 مارچ ..
ویزای همسرم?⌛?✅?
(2015-05-09 ساعت 00:41)hamed.fa نوشته:  سلام دوستان. من در لاتاری ۲۰۱۶ برنده شدم. تازه چند ساعت پیش فهمیدم.
ولی هیچی از اینکه بعدش باید چکار کنم نمیدونم. لطفا راهنماییم کنید.
چندتا سوال مهم هم دارم لطفا اگه کسی میتونه کمکم کنه.
مرسی

سلام

با پاریز تراول به شماره های 16-44622214-021 تماس بگیرید راهنماییتون می کنیم.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: miran ، Ali94
به همه دوستانی که قبول شدن تبریک میگم.فقط میتونین بگین حدود چند نفر قبولی داشتیم
تشکر کنندگان: MonaAMD ، ghobad2121 ، mohammadg846 ، Ali94
دوستان عزیز سلام...همسر بنده هم دیروز در 2016 برنده شدند.امیدوارم بتونم از کمکهای شما دوستان و این سایت بهره ببرم.ممنون از همه شما..
تشکر کنندگان: abbas41 ، ali0854 ، mohammadg846 ، khorsandi ، Ali94
سلام. میشه بگید شماره کیس نامبر چه مفهومی داره؟ آیا این شماره دلیلی واسه قبولی میتونه باشه و یا بر عکس؟ لطفا راهنمایی کنید.
شماره کیس: 2016AS4XXX
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ
سفارت: ابوظبی
سربازی معاف و کار خصوصی
کارشناسی ارشد مکانیک
وضعیت: AP آپدیتها: 15، 16، 17
آپدیتهای ایمیلی: 22 مارچ و 3 می
آپدیت دو خطی: 2 آگوست - تبدیل به or: روز 4 آگوست
تشکر کنندگان: mohammadg846 ، Ali94
(2015-05-09 ساعت 21:18)moh.saee نوشته:  سلام. میشه بگید شماره کیس نامبر چه مفهومی داره؟ آیا این شماره دلیلی واسه قبولی میتونه باشه و یا بر عکس؟ لطفا راهنمایی کنید.

* واژه کیس نامبر هم به معنی شماره وضعیت پرونده می باشد، که این شماره بعد از قبولی در لاتاری به شما ارائه می گردد .
Example: 2016AS000020000
کیس نامبر از ۳ بخش تشکیل می شود قسمت اول مربوط به اطلاعات سال لاتاری می باشد بطور مثال دی وی 2016 و قسمت دوم مربوط به قاره یا سرزمین می باشد بطور مثال آسیا و قسمت آخر هم شماره پرونده می باشد .
AFRICA AF
ASIA AS
EUROPE EU
NORTH AMERICA (BAHAMAS) NA
OCEANIA OC
SOUTH AMERICA, and the CARIBBEAN SA

این شماره هر چقدر کوچکتر باشد دعوت کردن ایشان برای مصاحبه نزدیک تر است.
تشکر کنندگان: Gl@diator ، safajoo ، mohammadg846 ، elahe mousavi ، Ali94 ، copol
سلام دوستان منم با کیس نامبر ؟؟45 برنده شدم.ضمن تبریک به سایر برنده شدگان دو سوال داشتم

1 حدودا کی وقت ملاقاتم در سفارت میشه؟
2 من ارشدم و دفاع نکردم چنانجه تا وقت سفارتم نتونم دفاع کنم و مدرک بگیرم چطوری مطرحش باید کنم؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: Ali94
کسی که برنده نشده هم میتونه تو همایش شرکت کنه؟
DV-2013 - DV-2014 - DV-2015 - DV-2016 - DV-2017 - DV-2018 - DV-2019 - DV-2020 - DV-2021 - DV-2022 - DV-2023 - DV-2024 - DV-2025 - DV-2026 ...STOPPED!

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲

🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: ofrfar ، mehrezand ، MEHR52 ، Ali94
(2015-05-10 ساعت 11:56)reyhaneh_h نوشته:  کسی که برنده نشده هم میتونه تو همایش شرکت کنه؟

متاسفانه دلیل محدودیت جا خیر
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان: MEHR52 ، Ali94
(2015-05-09 ساعت 23:33)ghobad2121 نوشته:  سلام دوستان منم با کیس نامبر ؟؟45 برنده شدم.ضمن تبریک به سایر برنده شدگان دو سوال داشتم

۱ حدودا کی وقت ملاقاتم در سفارت میشه؟
۲ من ارشدم و دفاع نکردم چنانجه تا وقت سفارتم نتونم دفاع کنم و مدرک بگیرم چطوری مطرحش باید کنم؟؟؟؟؟

اگه روند مثل امسال باشه حدودا" فروردین سال بعد .
تو فرم 260 می نویسید که دانشجو این مقطع هستید و البته آخرین مدرکی رو که تا الان گرفتین بنویسید.
کلا" زیاد خودتون رو آدم مهمی جلوه ندین چون احتمال ap خوردنتون بیشر میشه.
تشکر کنندگان: mohammadg846 ، Ali94 ، copol
سلام.همسر من برنده 2016 شده.خودم هم در این سایت ثبت نام کردم اما ایمیلی برای فعالسازی نیومده....چه کنم؟
تشکر کنندگان: foruzanfar ، Ali94
با سلام، ببخشيد باتوجه به اينكه عيد مبعث تعطيل ممكنه خيلي از افراد تهران نباشند، امكانش هست تاريخ همايش تغيير بدهيد؟
(2015-05-10 ساعت 23:30)setareh1106 نوشته:  با سلام، ببخشيد باتوجه به اينكه عيد مبعث تعطيل ممكنه خيلي از افراد تهران نباشند، امكانش هست تاريخ همايش تغيير بدهيد؟

دوست عزیز بخاطر اینکه سالنی که هماهنگ کردیم روزهای تعطیل دیگه اش پر هست احتمال 99.99 درصد توی همون روز عید مبعث همایش برگزار میشه.
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

سلام ، ممنون بابت سایت خوبتون ، گردهمایی هنوز برگذار نشده ؟
{وضعیت: AP } ---{مصاحبه:هفته دوم نوامبر}--- {شماره کیس: 2016AS-04xx} --- {کنسولگری: ایروان} --- {تعداد افراد : ۱} --- {ارسال فرمهای سری اول: 3 June} ---
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، Ali94
سلام و تبریک به همه کسانی که برنده شدن
من هم این شانس رو آوردم میشه بگید همایش برگزار شده یا نه؟ اگه نشده تاریخش کی هست؟
{وضعیت: AP } ---{مصاحبه:هفته دوم نوامبر}--- {شماره کیس: 2016AS-04xx} --- {کنسولگری: ایروان} --- {تعداد افراد : ۱} --- {ارسال فرمهای سری اول: 3 June} ---
تشکر کنندگان: Gl@diator ، Ali94

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان