کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گردهمایی برندگان ۲۰۱۶
سلام لطفن هزینه‌ی DVD و نحوه‌ی تهیه‌ی اون رو بنویسید با تشکر . . .
تشکر کنندگان: Ali94
(2015-05-20 ساعت 13:41)admin2016 نوشته:  
(2015-05-17 ساعت 00:51)Nazem نوشته:  ضمن تشکر از کلیه 250 نفر دوستانی که در گردهمایی شرکت کردند لازم بذکر است برای آن دسته از عزیزانی که موفق نشدند در مراسم حضور داشته باشند DVD همایش قابل دریافت است.

برای هماهنگی دریافت لطفاً با شماره تلفن های 16-44622214-021 تماس بگیرید.

باسپاس

سلام
ببخشید این دی وی دی ها رایگانه و یا هزینه دریافت میکنید؟

در صورت مراجعه حضوری به دفتر می تونید رایگان تهیه اش کنید. ولی در صورت ارسال با پیک یا پست 20 هزار تومان هزینه ارسال دریافت می شود.

(2015-05-20 ساعت 18:22)Aghaman نوشته:  خداییش این آقای مهدوی خیلی گله
هر وقت میبینمش از صورتش انرژی مثبت فوران میکنه
البته خود آقای سپهر هم که جای خود داره ( البته یه کوچولو شیطونه )
به هر حال غرض از این پست تشکر از شما دوستان بود بابت برگذاری این همایش
کاملا حس و حال ۲۰۱۶ ای ها رو درک میکنم ، قطعا این همایش خیلی کمکشون میکنه
راستی تازه فهمیدم ما باید پارسال 50 تومان میدادیم بابت ورودی همایش ، نمیدونم این آقای سپهر چرا از ما 75 تومان گرفت TongueTongueTongueTongueTongueTongue
شوخی کردم بخندید
در کل خسته نباشید و دستتان درد نکنه دوستان

ممنونم آقامن قهرمان. آقامن رو ببوسید.

پارسال یک نفر ورودیش 50 بود دو نفر 75 تومن Big Grin که البته امسال رایگان شد. Smile
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: Aghaman ، ed2008 ، Ali94
برای دریافت دی وی دی با شماره های 16-44622214-021 تماس بگیرید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: syrene1685 ، Ali94
سلام ممنون nazem
CN: 2016AS26XX ●●● YEREVAN ●●● DS-260: ۸ June ۲۰۱۵ ●●● ۱ PERSON ●●● CURRENT: 12 Agu 2015 ●●● INTERVIEW: N/A
با سلام
پارسال خیلی شلوغتر بود امسال کم بودن
سلام مدیر جان پارسال چند نفر بودند قبولی نه تعداد ورودی امسال چند نفر بوده قبولی؟؟؟
با تشکر و خسته نباشید...
3D Lead Artist & Designer
Making Video Games

7 سال تجربه ساخت بازی های کامپیوتری در شرکت های بازی سازی ایران به عنوان
سرپرست مدل سازی و مدیر ناظر تولید کیفی بازی در 3 عنوان موفق امده به بازار ایران.
امید به راهنمایی علاقهمندان.
DV 2015 نشد...
DV 2016 حتما میشه خیلی امیدوارم...(نشد..)
DV 2017...?
گردهمایی کی برگزار میشه ؟
با سلام
آیا امکان داره سرفصل همایش را اعلام کنید؟

❶ کيس نامبر  2016AS59XX‎
❷ سفارت آنکارا
❸ نامه اول 5 May
❹ مشاهده قبولی 22 May
❺ ارسال فرم 26 May
❻تعداد افراد منظور در کیس 1 نفر
❼مصاحبه 2 May
❽دریافت ویزا 4 May
❾ورود به آمریکا
❿دریافت گرین کارت
±جمع تقریبی هزینه ها 300 واکسن+300 ترجمه+150 پست مدارک به سفارت+600 دلار ویزا و مدیکال
✈ مقصد ایالت نوادا شهر لاس وگاس (برای شروع زندگی از زیر صفر!)

هزینه دی وی دی چقدره؟
(2015-05-06 ساعت 21:42)Nazem نوشته:  البته فعلا بدون برنده ، کم کم پیداشون میشه
سلام آقا ناظم یه سوال میگم اعلام نتایجشون یه مرحله ایه ؟؟ چند سااااله ما شرکت میکنیم وهیچ.....Sadمنتظر مرحله دوم هستیم اگه واقعا ..باشهCool
(2015-05-06 ساعت 16:11)ریحانا نوشته:  دوستانی که قبول شدید تبریک میگم و فقط به خاطر داشته باشید که قبولی تان را به احدی نگویید الان خوشحال هستید و دوست دارید شادیتان را با دیگران درمیان بگذارید ولیکن چندماه دیگر ممکنه پشیمون شوید به همکاران و فامیل و دوستان نگویید بگذارید ویزا که گرفتید همه را غافلگیر و خوشحال کنید . اگر به هردلیلی کارتون خدایی نکرده خوب پیش نره حداقل لازم نیست برای کسی توضیح دهید و یا اگر حتی روند کارتان کند باشد (خصوصا اگر نامبر بالایی داشته باشید) اطرافیان که از شما سوال می کنند چی شد؟؟؟ واقعا جوابهای مکرر اذیتتان می کند .حال خود دانید و امیدوارم دیر این مطلب را نخوانده باشید. به امید موفقیت یکایک شما دوستان
صد در صد موافقم دیدی تو مصاحبه برنده نشدی حالا بیا و جواب حرف دیگرانو بدهSad
(May-06-2015 03:11 PM)ریحانا نوشته است:
دوستانی که قبول شدید تبریک میگم و فقط به خاطر داشته باشید که قبولی تان را به احدی نگویید الان خوشحال هستید و دوست دارید شادیتان را با دیگران درمیان بگذارید ولیکن چندماه دیگر ممکنه پشیمون شوید به همکاران و فامیل و دوستان نگویید بگذارید ویزا که گرفتید همه را غافلگیر و خوشحال کنید . اگر به هردلیلی کارتون خدایی نکرده خوب پیش نره حداقل لازم نیست برای کسی توضیح دهید و یا اگر حتی روند کارتان کند باشد (خصوصا اگر نامبر بالایی داشته باشید) اطرافیان که از شما سوال می کنند چی شد؟؟؟ واقعا جوابهای مکرر اذیتتان می کند .حال خود دانید و امیدوارم دیر این مطلب را نخوانده باشید. به امید موفقیت یکایک شما دوستان
صد در صد موافقم دیدی تو مصاحبه برنده نشدی حالا بیا و جواب حرف دیگرانو بده

RE: گردهمایی برندگان ۲۰۱۶
هزینه دی وی دی چقدره؟

هزینه دی وی دی چقدره؟
(2015-05-08 ساعت 01:21)Nazem نوشته:  دوست عزیز برنده ای از ایران استان خوزستان کانفرم شد.
مگه برندگان 2016 مصاحبشون شروع شده که این دوست عزیز از خوزستان کانفرم شده .
با سلام خدمت مدیریت محترم.

وقتی عکس های همایش رو دیدم بغض گلوم رو گرفت،بین همون صندلی ها یه سری پیر مرد رو دیدم فکر کنم با 80 سال سن،تا مراحل انجام کار و رسیدن به مقصد میشه 85 ساله، بعد من 23 سالمه آیلتس 7 دارم دارم ارشد مکانیک میخونم و باید بشینم تماشا کنم،هییییی خدا بشنو ای خدا تو بشنو این آهههههی که از دل میکشم را بشنو.
تشکر کنندگان: khorsandi ، ali0854 ، ostokhan ، badsajad
(2015-06-04 ساعت 14:34)Moslem.Lotfi نوشته:  با سلام خدمت مدیریت محترم.

وقتی عکس های همایش رو دیدم بغض گلوم رو گرفت،بین همون صندلی ها یه سری پیر مرد رو دیدم فکر کنم با 80 سال سن،تا مراحل انجام کار و رسیدن به مقصد میشه 85 ساله، بعد من 23 سالمه آیلتس ۷ دارم دارم ارشد مکانیک میخونم و باید بشینم تماشا کنم،هییییی خدا بشنو ای خدا تو بشنو این آهههههی که از دل میکشم را بشنو.

داداش خیلی نا امیدی تو هم تا اون سن باید امید داشته باشی
{وضعیت: AP } ---{مصاحبه:هفته دوم نوامبر}--- {شماره کیس: 2016AS-04xx} --- {کنسولگری: ایروان} --- {تعداد افراد : ۱} --- {ارسال فرمهای سری اول: 3 June} ---
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان