کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: شماره کیس شما کدام گزینه است؟
زیر 1000
13.21%
72 13.21%
1000 تا 2000
12.29%
67 12.29%
2000 تا 3000
12.48%
68 12.48%
3000 تا 4000
11.01%
60 11.01%
4000 تا 5000
14.86%
81 14.86%
5000 تا 6000
13.39%
73 13.39%
6000 تا 7000
13.94%
76 13.94%
7000 تا 8000
4.95%
27 4.95%
8000 تا 9000
1.47%
8 1.47%
9000 به بالا
2.39%
13 2.39%
مجموع 545 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره کیس برندگان 2016
نه دوست عزيز به اينصورتم نيست ! بودن كسايى كه خيلى زود جواب گرفتن و كليرنسشون طولانى مدتم نبوده !همسر من هم همين كيس رو داره !اميدوار باشيد!امسال از سالهاى قبل هم بهتره !كسى كه كليرنس طولانى داشته تنها مشكلش اين موضوع نبوده !ممكنه شغل دولتى يا رشته حساس يا هر مورد ديگه اى داشته !
كيس نامبر:2016AS00004xxx  >>> رؤيت قبولى:12may>>>ارسال فرم:15may >>> تعداد افراد كيس:٤نفر>>> سفارت:ايروان >>>كارنت:9november>>>  نامه دوم:17november >>>  تاريخ مصاحبه:هفته سوم ژانويه>>>نتيجه:كليرنس>>آپديت ها Sad 19,20,21,22ژانويه) ،(2,19,25,26آگوست)
كليرى 26آگوست بعد از 220روز انتظار دريافت ويزاى برنده اصلى و بچه ها:٣١آگوست
شغل برنده اصلى خصوصى و سربازى س
كيس دوم خانه دار و همچنان كليرنس چون زمان تحويل پاسپورتها ويزا بهم داده نشد بااينكه تو سايت ستاره دار اعلام نشده بود كيس نامبرمون
تشکر کنندگان: ho_tasha ، Siamak ، marysa
دوستان با توجه به رفع تحریم ها احتمال اینکه بعضی از شرکت های که برندگان در آن مشغول به کار هستند یا رشته های درسی که قبلاً از آنها بعنوان رشته های خاص نام برده میشد از دستور کار آفیسر ها و KCC برای کلیرنس برداشته بشه؟
شماره کیس: 2016AS7000
تاریخ رویت قبولی:9May2015
کنسولگری:Ankara تغییر به ایروان توسط ‎KCC‎
تعداد افراد منظور در کیس :2
ارسال فرمهای سری اول:13May2015
جمع هزینه واکسنها: هپاتیت 3 مرحله 27000 تومان+مننژیت 40000 تومان+ آنفلوانزا 30000 تومان+ یک نوبت دیفتری و کزاز و MMR دریافت شده+90000 درام هزینه معاینات پزشکی ارمنستان+660 دلار هزینه ویزا
کارنت شدن کیس:Aprill-12 تاریخ مصاحبه : June-7  ساعت 13:30  دریافت کلیرنس:اولین آپدیت June-8،June-9 ، August-19 ، 2-August دریافت ویزا:          ورود به آمریکا:            دریافت گرین کارت:            جمع تقریبی هزینه‌ها:
تشکر کنندگان: marysa
(2015-08-17 ساعت 21:17)Keyvan Lotfi نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 12:53)mojtaba.farzanfar نوشته:  سلام دوستان . دیشب فهمیدیم خانومم برنده شده . کیس نامبرش 700 هستش . تعداد اعضا ۳ نفر . کیس نامبر که کم باشه خوبه یا بد ؟ سفارتم آنکاراست . حالا باید چیکار کنیم ؟

با عرض سلام و تبریک به برندگان لاتاری ۲۰۱۶
اگر جهت انجام مصاحبه در ابوظبی به کشور امارات متحده عربی سفر میکنید، به لینک زیر رفته و از خدمات شرکت طریق القمر جهت ترانسفر، دبی به ابوظبی، آسوده خیال بهره ببرید.
http://www.7unitedstars.com/transport/du...-shuttling

سلام.مبارکه.به سلامتی، هرچه شماره کیس نامبر پائین تر باشه بهتره.دلیلش هم زمان بر بودن پروسه کلیرنس یا همون fbi chek می باشد.حسابی خدا رو شاکر باشید.فقط هرچه سریعتر به دنبال ارسال فرم DS-260 باشید و اشتباهی که من کردم را شما انجام ندید و در همایش دوستان مهاجر سرائی هم به اون اشاره کردن از گفتن جزئیات در فرم جداً خودداری کنید.دلیلش هم حساسیت آفیسرها و اضافه شدن تیک های هست که در برگه صورتی آفیسر مربوطه تیک میزنه.هرچی کلی گویی کنید بهتره و کلیرنستان کمتر طول میکشه.دوست عزیز از امروز بروید برای واکسن ها و دریافت کارت زرد بین المللی واکسیناسیون اقدام کنید.
۱.هپاتیت
۲.تی دی
۳.ام ام آر
۴.آبله مرغان
۵.آنفلانزا

انستیتو پاستور تهران مرکزی:
آدرس : تهران - میدان پاستور - خیابان پاستور شرقی - خیابان ۱۲ فروردین - مرکز انستیتو پاستور
تلفن : ۹-۶۶۹۵۳۳۱۱

انیستیتو پاستور شمیران:
آدرس: خ شریعتی - نرسیده به میدان قدس (دست چپ)- پایگاه شمیران انستیتو پاستور- پلاک ۱۹۹۶
تلفن: ۲۲۷۳۰۰۱۴
ساعت کار: ۱۳ - ۸

با توجه به هزینه بالای تزریق واکسن در کشورهای محل مصاحبه، برای صرفه جویی در هزینه می‌توانید نسبت به تزریق واکسن‌های مورد نیاز و دریافت کارت بین المللی واکسن از انستیتو پاستور اقدام کنید. کارت واکسن بین‌المللی توسط انستیتو پاستور تهران بخش بین‌المللی به عنوان گواهی، جهت اثبات واکسینه بودن دارنده کارت در خارج از ایران، به افراد داده می‌شود.

افرادی که جهت دریافت گرین کارت اقدام می‌نمایند با توجه به سن آنها نیاز به تزریق واکسن‌های ذکر شده از طرف سفارت آن کشور را دارند که با مراجعه به انستیتو و با در دست داشتن پاسپورت، این واکسن‌ها تزریق شده و کارت بین‌المللی واکسیناسیون دریافت می‌نمایند. افراد متولد دی ماه ۱۳۳۴ به بعد، در دو نوبت واکسن MMR را حداقل به فاصله یک ماه، افراد ۵۰ سال و یا مسن‌تر واکسن آنفولانزا و افراد ۶۵ ساله و یا مسن‌تر نیز واکسن پنوموکوک را دریافت می‌نمایند. برای تهیه کارت واکسن بین المللی در استان تهران تنها به شعب انستیتو پاستور تهران مراجعه کنید.

نکته: اگر سابقه بیماری از قبل مثلا هپاتیت یا یرقان دارید حتما با پزشک مشاور مشورت و بعد شروع به تزریق کنید.

زمانی که برای دریافت کارت واکسن بین‌المللی اقدام می‌کنید پاسپورت همه افراد را در اختیار داشته باشید.
هر مدرکی دال بر اینکه هرگونه واکسنی قبلاً زده‌اید را همراه ببرید. کارت واکسنی که از بچگی تا به حال دریافت کردید را با خودتان ببرید به یکی از شعب انستیتو پاستور و سپس به اتاق شماره ۸ برای گرفتن کارت بین المللی مراجعه کنید، دقت کنید شماره پاسپورت واسم و مشخصات درست در کارت وارد شود.
اگر واکسن هپاتیت بی نزده‌اید، نسبت به تزریق آن اقدام کنید؛ بدیهی است در مورد کسانی که قبلا واکسن هپاتیت بی را زده‌اند ارائه کارت واکسن جهت درج در کارت بین المللی کفایت می‌کند.
اگر کمتر از ۱۰ سال از آخرین نوبت تزریق واکسن دیفتری و کزاز به شما می‌گذرد به مسئول بگویید تا تاریخ حدودی آن را در کارت تان ثبت کند، در غیر این صورت این واکسن به عنوان بوستر یا یادآور به شما تزریق خواهد شد و در کارت با این عنوان ذکر خواهد شد.
واکسن دیگری که بابد تزریق شود واکسن MMR علیه سرخک، سرخجه و اوریون است. انستیتو پاستور این واکسن را تنها برای اطفال تزریق می‌کند و بالغین باید به کلینیک‌ها یا مراکز بهداشت و درمان مراجعه کنند تا واکسن را تزریق و گواهی برای ارائه به انستیتو پاستور دریافت کنند، یا این که اگر قبلاً تزریق این واکسن را انجام داده‌اند گواهی مربوطه یا کارت واکسن خود را ارائه کنند.

نکته: اکثر بالغین متولد سال‌های ۱۳۶۰ به بعد در ایران این واکسن را به طور کامل در کودکی دریافت کرده‌اند لذا معمولاً تنها ذکر تاریخ حدودی دریافت واکسن کفایت می‌کند و مسئول مربوطه مهر را وارد خواهد کرد.
نکته: به علت این که واکسن MMR از ویروس زنده ضعیف شده بیماری‌ها تولید می‌شود، هر ماه واکسن نو در سطح تهران توزیع می‌شود. پزشکانی که در مطب اقدام به تلقیح واکسن می‌کنند ممکن است از واکسن تاریخ گذشته استفاده کنند. از معدود مراکزی در تهران که همیشه واکسن تازه تزریق می‌کند، کلینیک دانشگاه تهران واقع در خیابان ۱۶ آذر نبش دانشگاه تهران است. تلقیح واکسن در این مرکز چهارشنبه‌ها صورت می‌گیرد. قبل از مراجعه به این مرکز با تماس با شماره تلفن ۶۱۱۱۲۸۳ از وجود واکسن تازه اطمینان حاصل کنید.
نکته: در اطفال واکسن MMR در ۲ مرحله به فاصله یک ماه از همدیگر تزریق می‌شود.

در انتها کارتی به شما داده می‌شود که نباید در مرکز دیگری آن را پر و یا اضافه و یا مهر کنید پس اگر واکسن دیگری به هر دلیلی در جای دیگری از سرزمینمان زدید یک گواهی در یک سربرگ رسمی از آن مرکز دریافت کنید و با کارت برای ثبت در این کارت که دارای شماره سریال می‌باشد به انستیتو پاستور ببرید.

نکته: جدیدا به بعضی مراجعین برگه سفیدی داده می‌شود که مسئول مربوطه تاکید دارد که این همان کارت واکسن بین المللی است. به هیچ وجه زیر بار نروید و از آن‌ها همان کارت زرد رنگ را درخواست نمایید.
نکته: واکسن هپاتیت بی دارای سه مرحله می‌باشد. مرحله اول که ذکر شد. مرحله دوم یک ماه بعد از مرحله اول تزریق و مرحله سوم شش ماه بعد از اولین مرحله تزریق صورت می‌گیرد. اگر در زمان معاینه پزشکی، نوبت تزریق یکی از مراحل بعدی فرا رسیده باشد، مجبور به تلقیح آن نوبت با هزینه‌ای بالا در خارج از کشور خواهید شد. جمع آوری مدارک تحصیلی و نامه تمکن مالی یکماه تا پانزده روز قبل از مصاحبه باید آماده کنید.ترجمه مدارک نیاز به تأیید دادگستری ندارد و مهر دارالترجمه کافی می باشد.هزینه اضافی نکنید.در مورد سفارتها سوال کرده بودید .روند کلی هر سه سفارت یکی هست ولی تجربه دوستان سالهای قبل رو که مطالعه میکردم ابوظبی مقام اول رو داره که بخاطر هزینه های رفت و برگشت و ویزا ایرانی ها کمتر سراغش می روند و آنکارا مقام دوم رو داره که متاسفانه پزشک معتمد سفارت دکتر اونگان و همسرشان سختگیری زیادی می کنند و هزینه واکسن ابله مرغان را حتی در صورت گرفتن ابله مرغان به هموطنان ایرانی تحمیل می کنند. ولی سفارت آنکارا بعلت نخواستن ویزا برای ترکیه برای ایرانیها از نکات مثبت محسوب میشه.انشاءالله که موفق باشید.Smile
شماره کیس: 2016AS7000
تاریخ رویت قبولی:9May2015
کنسولگری:Ankara تغییر به ایروان توسط ‎KCC‎
تعداد افراد منظور در کیس :2
ارسال فرمهای سری اول:13May2015
جمع هزینه واکسنها: هپاتیت 3 مرحله 27000 تومان+مننژیت 40000 تومان+ آنفلوانزا 30000 تومان+ یک نوبت دیفتری و کزاز و MMR دریافت شده+90000 درام هزینه معاینات پزشکی ارمنستان+660 دلار هزینه ویزا
کارنت شدن کیس:Aprill-12 تاریخ مصاحبه : June-7  ساعت 13:30  دریافت کلیرنس:اولین آپدیت June-8،June-9 ، August-19 ، 2-August دریافت ویزا:          ورود به آمریکا:            دریافت گرین کارت:            جمع تقریبی هزینه‌ها:
تشکر کنندگان: marysa ، ho_tasha ، imerji ، meysam_mac ، Interuniversal ، nazi56 ، sheghi
دوستان اگه از مطالب و پست های سایر دوستان استفاده میکنید، حداقل با ذکر منبع باشه. بالاخره اگه ذکر بشه که مطالبی که میذارید از دوستان با تجربه نقل قول شده، تاثیر بهتری واسه بقیه داره! TongueBig Grin
با تشکر از خانوم پرستو و سایر دوستان
موفق باشید
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: Siamak ، marysa ، ehsan TT
دوستان من شماره كيس ام ٢٢٠٠ است و يك بار هم فرم را انلاك كردم هنوز نامه دوم را دريافت نكردم. كسي مي داند چرا؟!

تشکر کنندگان:
(2015-08-29 ساعت 10:51)Aabearff نوشته:  دوستان من شماره كيس ام ٢٢٠٠ است و يك بار هم فرم را انلاك كردم هنوز نامه دوم را دريافت نكردم. كسي مي داند چرا؟!

درود
دوست عزیز اگر این سوال رو در تاپیک بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها مطرح کنید مناسب تر هستش. اگر تاریخی که فرم DS260 رو ارسال کردید و تاریخ آنلاک کردن رو بگید میشه در این خصوص نظر داد، اما در کل اگر سایت رو چک کردید و نامه دوم رو مشاهده نکردید، احتمال داره در ماه های آینده دعوت به مصاحبه بشید که با توجه به این که فرم رو آنلاک کردید طبیعی به نظر میرسه و جای نگرانی نداره.
موفق باشید
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: ehsan TT
سلام

کیس من حدودا 4300 هست شمارش
معلومه که حدودا کی برای مصاحبه دعوت میشم؟
یک سوال خیلی مهم دارم که اگر کسی لطف کنه با ایمیل بهمجواب بده ممنون میشم
مدرک ارشد من روزانه بوده و گذاشتم اداره کار تا آزاد بشه، بهمن آزاد میشه
اگر زودتر به مصاحبه دعوت بشم میتونم مدرک ارشد رو نبرم و ترجمه لیسانس رو ببرم؟

aa.abbasi@ymail.om
ممنون
شماره کیس: 2016AS00004xxx
سفارت آنکارا => ابوظبی
تعداد 1 نفر

تشکر کنندگان:
(2015-08-30 ساعت 21:48)Aliasghar.Abbasi نوشته:  سلام

aa.abbasi@ymail.om
ممنون
1- روند بولتن اصلن قابل پیش بینی نیست
2- بله همون کفایت میکنه
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: Interuniversal ، nazi56
با توجه به اعلام کارنت 2ماهه اول اکتبر و نوامبر تا3100 و تعداد نفرات برنده لاتاری که کمتر از سال گذشته بوده و همچنین جدول کارنتی های سالهای قبل من فکر میکنم همگی کیس ها تا نهایتا جولای برن مصاحبه شک نکنید . نمیتونم اثبات کنم ولی فکر میکنم اعلام کارنتی ها مشابه 2013 باشه .
تشکر کنندگان: hadir ، K.ONE ، tamana2016 ، matin.sh ، matin86
(2015-09-22 ساعت 15:34)golia نوشته:  با توجه به اعلام کارنت ۲ماهه اول اکتبر و نوامبر تا3100 و تعداد نفرات برنده لاتاری که کمتر از سال گذشته بوده و همچنین جدول کارنتی های سالهای قبل من فکر میکنم همگی کیس ها تا نهایتا جولای برن مصاحبه شک نکنید . نمیتونم اثبات کنم ولی فکر میکنم اعلام کارنتی ها مشابه ۲۰۱۳ باشه .

امیدوارم همینطور باشه
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: tamana2016
سلام دوستان عزیز
یک سوال داشتم دوستانی که مطلع هستند لطفا منو راهنمایی کنن.
من کیس نامبرم نزدیک به 300 هست و فرم ها رو 3 جون سابمیت کردم ولی نامه دوم رو هنوز دریافت نکردم تو فروم دیدم دوستانی که کیس نامبرشون خیلی بالاتره دعوت به مصاحبه شدن.
بنظرتون مشکلی تو روند کارم هست؟ و فکر میکنید کی نامه دوم را دریافت کنم؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان یه سوال فنی داشتم ...
درسال 2015 تعداد نفرات برنده آسیا 20002نفر بود وتعداد کیس هایی که نامه دومشون اومد اگر اشتباه نکنم 7650 بود .حال اگر فرض کنیم بین شماره کیس ها گپ هم نیوفتاده شماره کیس ها در آسیا در حالت کلی میبایست به تعداد نفرات برنده لاتاری بوده باشه(20002 کیس) بدین معنی که در سال 2015 تنها حدود 38% به مصاحبه رفتند و باقی جا مانده اند.
آیا واقعا این درسته ....
من از سال 2014و2013 زیاد اطلاع ندارم اگر دوستان اطلاعی داره یه تحلیل از سالهای قبل داشته باشیم (مصاحبه شده هاو جامانده ها) بد نیست.
تشکر کنندگان:
با سلام
بعد از قبولی در مصاحبه و دریافت ویزا تا چه مدت زمانی فرصت داریم به امریکا سفر کنیم (منظورم چند ماه فرصت داریم که برای اولین بار به امریکا وارد شویم)
تشکر کنندگان:
[quote='matin.s' pid='669798' dateline='1443889732']
با سلام
بعد از قبولی در مصاحبه و دریافت ویزا تا چه مدت زمانی فرصت داریم به آمریکا سفر کنیم (منظورم چند ماه فرصت داریم که برای اولین بار به آمریکا وارد شویم)
[/quo
مدت اعتبار ویزا بر اساس تاریخ مدیکال زده میشه. در واقع از تاریخ مدیکال 6 ماه فرصت دارید که وارد امریکا بشید.
تشکر کنندگان: victor2016 ، Siamak
(2015-09-03 ساعت 00:22)areb1356 نوشته:  
(2015-08-30 ساعت 21:48)Aliasghar.Abbasi نوشته:  سلام

aa.abbasi@ymail.om
ممنون
۱- روند بولتن اصلن قابل پیش بینی نیست
۲- بله همون کفایت میکنه

در فرمی که پر کردین مدرکتونو چی زدین ؟
اگر ارشد! باید با خودتون اصل مدرک رو ببرین در غیر اینصورت برای سفارت داشتن مدرک دیپلم کفایت میکنه
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان