کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
زندگی و کار در بوفالو BUFFALO
این تاپیک بنا به در خواست یکی از کاربران ایجاد شده است .

لطفا در صورتی که اطلاعات مفیدی در مورد این شهر دارید ان را با سایر کاربران در میان بگذارید .

با ارزوی موفقیت برای همه
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: David1 ، alireza.nayyeri ، Ali Sepehr ، radman87 ، mohammadg846 ، golia ، alirezanz
بوفالو Buffalo از شهرهای بزرگ ایالت نیویورک آمریکا است که در نزدیک مرز آمریکا و کانادا قرار دارد.

شهر بوفالو دومین شهر بزرگ ایالت نیویورک است که در نزدیکی آبشار نیاگارا قرار دارد.

شهر بوفالو در طول ۵۰ سال گذشته شاهد کاهش شدید جمعیت بوده است و جمعیت آن از نزدیک ۵۰۰۰۰۰ در سال ۱۹۵۰ به کمتر از ۳۰۰۰۰۰ نفر در سال ۲۰۰۰ رسیده است.

تیم بوفالو بیلز از این شهر است

کد پی‌اچ‌پی:
[img]http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A8%D9%88%D9%81%D8%A7%D9%84%D9%88%D8%8C_%D9%86%DB%8C%D9%88%DB%8C%D9%88%D8%B1%DA%A9[/img] 
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، maryam.azad ، faraz15 ، alirezanz
بافلو بی شک از ارزونترین شهرهای امریکا و به نوشته مجله فوربس ، رتبه اول در مقرون به صرفه بودن رو داره ، من خودم ایشالله اگر قسمت شد می خوام از بافلو شروع کنم. این لینک مقاله مجله فوربس
http://www.buffalonews.com/business/buff...g-20140311

فکر کنم علت ارزونیش هم این هست که در محاسباتشون قیمت خانه رو در نظر گرفتند .و علت ارزونی خانه بی تاثیر از رشد منفی جمعیت این شهر نداره.
البته من بافلو رو فقط به خاطر ارزونی انتخاب نکردم ، بلکه کار مربوط به رشته مکانیک گرایش ساخت در این شهر بیشتر هست .
پاسخ
تشکر کنندگان: mojgan m ، radman87 ، maryam.azad ، faraz15 ، alirezanz
برای چی جمعیتش کم شده کار حتما نیست؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: radman87 ، alirezanz
(2015-05-24 ساعت 23:48)ginjer نوشته:  برای چی جمعیتش کم شده کار حتما نیست؟؟؟

بوفالو روی نوار زنگ زده هست که Rust Belt رو سرچ کنید یا در وکیپیدیا نگاه کنید بهتر توضیح داده ،بصورت خلاصه اش این هست که قبلا صنعت ساخت و تولید مثل خودرو سازی و قالب سازی بوده و به علت اینکه در کشورهای در حال توسعه نیروی کار ارزانتر هست ، این سرمایه گذارها و تولیدی ها به این کشورها مثل چین رفته اند و بوفالو در حال تغییر به صنایعی هست که تکنولوژی بیشتر یعنی دانش بیشتر می خواهد و ارزش افزوده بیشتر دارد ، پیش می رود مثل قالب سازی های پیشرفته و سبک .
پاسخ
تشکر کنندگان: mojgan m ، radman87 ، maryam.azad ، faraz15 ، golia
(2015-05-25 ساعت 13:56)David1 نوشته:  
(2015-05-24 ساعت 23:48)ginjer نوشته:  برای چی جمعیتش کم شده کار حتما نیست؟؟؟

بوفالو روی نوار زنگ زده هست که Rust Belt رو سرچ کنید یا در وکیپیدیا نگاه کنید بهتر توضیح داده ،بصورت خلاصه اش این هست که قبلا صنعت ساخت و تولید مثل خودرو سازی و قالب سازی بوده و به علت اینکه در کشورهای در حال توسعه نیروی کار ارزانتر هست ، این سرمایه گذارها و تولیدی ها به این کشورها مثل چین رفته اند و بوفالو در حال تغییر به صنایعی هست که تکنولوژی بیشتر یعنی دانش بیشتر می خواهد و ارزش افزوده بیشتر دارد ، پیش می رود مثل قالب سازی های پیشرفته و سبک .

ممنون از پاسخ تون
اتفاقی که برای Detroit, Michigan افتاد همینطور بود البته خیلی شدیدتر. اما بوفالو شهر توریستی و زیبایه فقط امیدوارم از لحاظ امنیت هم خوب باشه چون شهرهای اینجوری امنیت شون مشکل دار میشه
پاسخ
تشکر کنندگان: mojgan m ، maryam.azad ، faraz15 ، alirezanz
سلام چطوري ميشه اقدام كرد؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
من جوشكار هستم و از لحاظ مالي همه جوره ساپورت هستم

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.من دانشجوی حسابداری هستم.میشه لطفا یه تاپیک هم برای شغل حسابداری در امریکا یا کانادا بزنید؟.ممنون میشن

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ساکن بوفالو
اگه ممکنه در مرود هزینه اجازه و خوراک و پوشاک و سایر هزینه ها بگویید در چه وضعیتی است؟ به نظر می رسه از دالاس تگزاس هم کم هزینه تر باشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-14 ساعت 13:23)mojtaba01 نوشته:  سلام دوستان ساکن بوفالو
اگه ممکنه در مرود هزینه اجازه و خوراک و پوشاک و سایر هزینه ها بگویید در چه وضعیتی است؟ به نظر می رسه از دالاس تگزاس هم کم هزینه تر باشه؟

ميتونيد از اطلاعات  اينجا   استفاده كنيد . اميدوارم دوستان ساكن بوفالو هم در اين مورد نظر بدن چون در مورد امنيت و كار آمار خوبي نداره .
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz
سلام دوست عزیز
سپاس از شما. ظاهراً در اجاره خانه خیلی از دالاس بهتره ولی در موارد دیگر خیر.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-14 ساعت 13:59)mojtaba01 نوشته:  سلام دوست عزیز
سپاس از شما. ظاهراً در اجاره خانه خیلی از دالاس بهتره ولی در موارد دیگر خیر.
سلام ، قابلي نداشت
البته اطلاعات اون سايت بر اساس نظراتي هستش كه مردم ميتونن در اونجا بذارن شما ميتونيد اطلاعات تخصصي تر با جامعه آماري بزرگتر رو در سايتهاي زير نيز پيدا كنيد
www.bestplaces.net
www.areavibes.com
www.livability.com
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان