کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چگونه از زمان کلیرنس بهترین بهره را ببریم؟
(2015-05-17 ساعت 21:31)رضا2015 نوشته:  سلام به همه دوستان

با توجه به شرایطی که افراد بعد از شنیدن جمله افیسر که اعلام میکنه کیس شما نیاز به بررسی داره و این سایت رو چک کنید! فرد دچار یک سری شرایط برزخی میشه ،این تاپیک رو ایجاد کردم.
هدف تاپیک بهینه کردن این زمان و استفاده از تجارب افراد هست.
امیدوارم این تاپیک به دوستانی که تو این شرایط هستن کمک شایانی کند.
البته بعضی ها شاید فکر کنن دیر شده این تاپیک ولی به نظرم به توجه به کلیر هایی که داشتیم و کسانی که تو کلیرنس هستن و کسانی که باید مصاحبه برن تجربه همه دوستان را پذیرا هستیم.

موفق باشید .

مرسی از ایجاد این تاپیک...
حتما خیلی به‌دردمون می‌خوره... Smile
تشکر کنندگان: endeavour ، bahar101 ، Iaccept ، Daneshjo ، mordad
(2015-05-18 ساعت 10:58)مير منصور نوشته:  http://www.mohajersara.com/attachment.php?aid=3551

این فایل خیلی عالی و جامع بود...
مرسی... Smile
تشکر کنندگان: Linspire ، Iaccept ، Daneshjo ، mordad
(2015-05-17 ساعت 21:44)Abdorrezaa نوشته:  من کاملا انتظار شنیدن اون جمله رو داشتم و اصلا برزخی نشدم. ولی خیلی از افراد واجد شرایط شنیدن این جمله رو دیدیم که چون خیال پروری میکردن و خودشونو آماده نکردن ضربه نسبتا شدیدی خوردن و برجک مرجکشون خراب شد.
بنده سعی کردم از این زمان استفاده کافی ببرم و در کلاسهای فنی حرفه ای ثبت نام نمودم. بعد از رویت نتایج لاتاری هم مجددا پس از سالها کلاس زبان رو شروع کردم که بعلت شهریه زیاد بعد از چند ترم بیخیال شدم و فعلا درگیر کلاسهای نیمه رایگان فنی حرفه ای هستم. به شما هم پیشنهاد میکنم تا میتونید خودتون رو همه فن حریف کنید پیش از رفتن.
چه کلاسی میرید اگه فضولی نیست؟

این سایتم برای زبان خوبه استفاده کنید
talkenglish.com
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: Iaccept ، sardar ، Daneshjo ، mordad
(2015-05-19 ساعت 18:45)Manamehr نوشته:  
(2015-05-17 ساعت 21:44)Abdorrezaa نوشته:  

talkenglish.com
فضولیم باشه اشکال نداره, ما در این سایت پاسخگوی فضولی های مهاجرتی شما هستیم. (الکی مثلا من ناظمم)
حضور شما عارضم که یک دوره کافی شاپ و نانوایی رفتم، دوره شیرینی پزیم داره تمام میشه Big Grin، دوره راهنمای طبیعت گردی(اگر برم سیاتل) تازه شروع شده، کشتکار گلخانه های خاکی و آبی، کاشی کار، پرورش دهنده توت فرنگی هم نوشته بودم که به دلیل تداخل نتونستم برم.
شما به پرتال سازمان فنی حرفه ای مراجعه کنید میتونید با تمام آموزشها و آموزشگاهها آشنا شید.
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
تشکر کنندگان: behjat ، shahin2737 ، laleht ، pmoudi ، m.ghoreishi ، bahar101 ، nora-nora ، Iaccept ، samane1363 ، Daneshjo ، mordad
از زبان خوندن غافل نشید . ضمنا یکی از داغ ترین شغل ها در اینجا HVAC هست .
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: laleht ، AliReza.Sh ، r.bazargan ، bahar101 ، nora-nora ، Iaccept ، samane1363 ، Daneshjo ، mordad
(2015-05-20 ساعت 01:04)tajhizgaran نوشته:  از زبان خوندن غافل نشید . ضمنا یکی از داغ ترین شغل ها در اینجا HVAC هست .
HVAC? چه شغلیه؟مرسی
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: Iaccept ، samane1363 ، mordad
(2015-05-20 ساعت 01:16)behjat نوشته:  
(2015-05-20 ساعت 01:04)tajhizgaran نوشته:  از زبان خوندن غافل نشید . ضمنا یکی از داغ ترین شغل ها در اینجا HVAC هست .
HVAC? چه شغلیه؟مرسی

هر کاری که به تهویه مطبوع ربط داشته باشد . از طراحی مهندسی تا اجرا و تعمیرات
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: laleht ، behjat ، hilda60 ، m.ghoreishi ، bahar101 ، nora-nora ، Iaccept ، samane1363 ، Daneshjo ، mordad

چه جالب من اينو شنيده بودم كه بچه هايى كه ايران تو طراحى hvac بودن اونجا سريع كار پيدا كردن از امروز برم تو شركت بگم هرچى document درباره hvac دارين بدين من كار كنم Big Grin
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، r.bazargan ، bahar101 ، nora-nora ، Iaccept ، samane1363 ، mordad
(2015-05-20 ساعت 08:25)laleht نوشته:  

چه جالب من اينو شنيده بودم كه بچه هايى كه ايران تو طراحى hvac بودن اونجا سريع كار پيدا كردن از امروز برم تو شركت بگم هرچى document درباره hvac دارين بدين من كار كنم Big Grin

اين چه مدل شغليه ديگه؟ hvac يعني چي؟

كيس:43xx
تاريخ مصاحبه :٢٢ آپريل
محل مصاحبه: ابوظبي
وضعيت:AP
تعداد افراد كيس: ٤
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: Iaccept ، samane1363 ، mordad
(2015-05-20 ساعت 08:33)1362amin1362 نوشته:  
(2015-05-20 ساعت 08:25)laleht نوشته:  

اين چه مدل شغليه ديگه؟ hvac يعني چي؟

ايشان كه خودشون بالاى پست من جواب دادن

(HVAC (Heating, Ventilation and Air Conditioning
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، bahar101 ، nora-nora ، Iaccept ، samane1363 ، mordad ، ازاده حسيني
سلام دوستان به به تایپیک جدید مبارک
مدیر ارجمند دستت درد نکنه خیلی مثمر ثمره
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: laleht ، bahar101 ، Iaccept ، Daneshjo ، mordad
(2015-05-19 ساعت 21:09)Abdorrezaa نوشته:  
(2015-05-19 ساعت 18:45)Manamehr نوشته:  
(2015-05-17 ساعت 21:44)Abdorrezaa نوشته:  

talkenglish.com
فضولیم باشه اشکال نداره, ما در این سایت پاسخگوی فضولی های مهاجرتی شما هستیم. (الکی مثلا من ناظمم)
حضور شما عارضم که یک دوره کافی شاپ و نانوایی رفتم، دوره شیرینی پزیم داره تمام میشه Big Grin، دوره راهنمای طبیعت گردی(اگر برم سیاتل) تازه شروع شده، کشتکار گلخانه های خاکی و آبی، کاشی کار، پرورش دهنده توت فرنگی هم نوشته بودم که به دلیل تداخل نتونستم برم.
شما به پرتال سازمان فنی حرفه ای مراجعه کنید میتونید با تمام آموزشها و آموزشگاهها آشنا شید.

سلام
ببخشید سه تا سوال...
1- این دوره‌هایی که فرمودین، مدرک هم می‌دن آخرش؟
2- مدرکش برای ترجمه و استفاده تو آمریکا معتبره؟
3- کیفیت آموزش در چه حدیه؟ خوبه؟

مرسی
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، p00ya2001 ، samane1363 ، Daneshjo ، mordad
سلام.
منم سوال دوستمون pmoudi رو دارم و البته دو سه تا سوال ديگه.
- اين دوره ها كه فرموديد مربوط به همه ي شعب فني حرفه اي هست يا استان به استان متفاوته ؟
- اگه ميشه در مورد ميزان ساعت آموزش هر دوره و هزينه هاش هم يه توضيحي بفرماييد.
ممنون به خاطر وقتي كه ميذاريد.
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Iaccept ، samane1363 ، Daneshjo ، mordad
استان به استان و مرکز به مرکز فرق داره، مثلا مرکز شماره 9 که آموزشگاه مادر به حساب میاد اکثر دوره ها از مکانیکی و جوشکاری گرفته تا کشاورزی و پرورش قارچ رو داره، یا مرکز زعفرانیه که مخصوص انفورماتیکه، یا مرکز اقدسیه که مخصوص آموزشهای هتلداری و گردشگری است. هزینه ثبت نام و آزمون دور و بر 15 هزارتومن میچرخه و مدرکش تو تمام کشورهایی که آموزش فنی و حرفه ای دارن قابل قبوله. vocational degree میگن بهش
داخل سایت برید همه دوره ها و ساعت آموزشی رو دقیق نبشته.
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
تشکر کنندگان: laleht ، pmoudi ، m.ghoreishi ، nora-nora ، Iaccept ، samane1363 ، Daneshjo ، mordad
سلام دوستان من ميخواستم در مورد محل زندكي كه انتخاب كردم صحبت كنم و نظر شما رو هم بدونم ما ٣نفريم يه بسر ٢ساله دارم به همين دليل هم انتخاب محل زندكي خصوصا از نظر امنيت و سطح علمي و دانش خيلي برامون مهمه به خاطر همين سن خوزه رو انتخاب كرديم در مورد شغل جون من اينجا هم كار خودم رو دارم فرقي نميكنه كجابريم ولي راستش هزينه هاي بالاي زندكي تو شهرهاي كاليفرنيا نكرانم كرده.البته خانمم سابقه كار بازرسي استاندارد ماشينهاي كشاورزي و راهسازي داره كه فكر نكنم اونجا بدرد بخوره.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، Iaccept ، samane1363 ، Daneshjo ، mordad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان