کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خلاصه پیشرفت کیس های EB3 و EB2 (به غیر از NIW )
سلام. این تاپیک رو بنا به پیشنهاد تعدادی از دوستان باز می کنم برای تبادل اطلاعات کسانیکه پروسه را شروع کرده اند.

موضع رسمی مهاجرسرا همچنان غیرقانونی دانستن تمامی شرکت های واسط است. کاربرانی که این روش را در تاپیک های عمومی یا در پیام های خصوصی به دیگر کاربران ترویج کنند قوانین مهاجرسرا را نقض کرده و یوزر آن ها بسته خواهد شد.

این تاپیک فقط و فقط مخصوص بحث در مورد پیشرفت پرونده کسانی هست که این پروسه را شروع کرده اند صرف نظر از اینکه با کدام شرکت یا وکیل اقدام کرده اند. از دوستانی که می خواهند در این تاپیک شرکت کنند تقاضا می شود که امضای خود را به صورت زیر تغییر دهند:
Category: EBx - xxxx
PERM filed with DOL: Sep2014
PERM Approved: PENDING
I-140 Filed with USCIS: PENDING
I-140 Approved: PENDING
Visa Interview: PENDING
Clearance: PENDING
Visa Granted: PENDING

هرگونه بحث درمورد آشنایی با پروسه، روش های کاریابی، و هر آنچه فرد قبل از شروع این پروسه باید بداند در تاپیک دیگر "ویزای EB3" خواهد بود.
Category: EB2 (Advance Degree) - PERM filed with DOL: Sep2014 - PERM Approved: Feb2015 - I-140 Filed with USCIS: Mar2015 - I-140 Approved: Apr2015- I-485 Approved: Jun2015 - Green Card Received: July2015

N400 Filed: April2020
پاسخ
تشکر کنندگان: Masbafa ، m_vaziran ، sara.e ، JAVID2015 ، jakq32 ، Amirshiraz ، sherwean001
(2015-06-01 ساعت 18:21)lordsaroman نوشته:  سلام. این تاپیک رو بنا به پیشنهاد تعدادی از دوستان باز می کنم برای تبادل اطلاعات کسانیکه پروسه را شروع کرده اند.

موضع رسمی مهاجرسرا همچنان غیرقانونی دانستن تمامی شرکت های واسط است. کاربرانی که این روش را در تاپیک های عمومی یا در پیام های خصوصی به دیگر کاربران ترویج کنند قوانین مهاجرسرا را نقض کرده و یوزر آن ها بسته خواهد شد.

این تاپیک فقط و فقط مخصوص بحث در مورد پیشرفت پرونده کسانی هست که این این پروسه را شروع کرده اند صرف نظر از اینکه با کدام شرکت یا وکیل اقدام کرده اند. از دوستانی که می خواهند در این تاپیک شرکت کنند تقاضا می شود که امضای خود را به صورت زیر تغییر دهند:
Category: EBx (xxx) - PERM filed with DOL: Sep2014 - PERM Approved: PENDING- I-140 Filed with USCIS: PENDING- I-140 Approved: PENDING

هرگونه بحث درمورد آشنایی با پروسه، روش های کاریابی، و هر آنچه فرد قبل از شروع این پروسه باید بداند در تاپیک دیگر "ویزای EB3" خواهد بود.

ممنون، ایجاد چنین تایپیکی بسیار بجا بود تا افرادی که از این طریق اقدام کردند تبادل نظر و اطلاعات داشته باشند.
به امید خبرهای خوب از پیشرفت پرونده های دوستان
Category: EB3 - unskilled worker
PERM filed with DOL: Apr 2015
PERM Approved: Oct 2015
پاسخ
تشکر کنندگان: sara.e ، sherwean001
سلام دوستان من ۱ ماه پیش از این طریق اقدام کردم و الان فایل نامبر وزارت کار را گرفتم که نشون میده register هست. جایی هست که بشه قبل از Labor certificate بتونم خود را چک کنم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: m_vaziran
سپاس فراوان از جناب lord بخاطر تشكيل اين فروم ، انشاله كه دوستان عزيزم با رعايت قوانين و مقررات بيش از پيش بهره لازم را ببرند و بتوانند از تجربيات پيشكسوتان استفاده كنند
EB2
ANKARA
interview : 13 may 2016  
two line : 7 Dec 2016  
OR : 16 Dec 2016
Clearance : 27 Dec 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: Masbafa ، sara.e ، JAVID2015 ، Baharak mansouri
سلام جناب lord ، معمولاً چند روز پس از مشاهده قبولي در سايتهاي آرائه شده توسط جنابعالي (permchecker.com & dolstats.com ) تأييديه براي وكيل و كارفرما ارسال ميگردد؟ ظاهراً انهم بصورت برگه هاي آبي رنگ يا ... ميباشد. واينكه ظاهراً يك نسخه هم براي uscis ارسال ميكنند و ان چه زماني ميباشد ؟ لطفاً در اين خصوص در صورت امكان توضيح بدهيد. ممنون
EB2
ANKARA
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-06-03 ساعت 16:35)m_vaziran نوشته:  سلام جناب lord ، معمولاً چند روز پس از مشاهده قبولي در سايتهاي آرائه شده توسط جنابعالي (permchecker.com & dolstats.com ) تأييديه براي وكيل و كارفرما ارسال ميگردد؟ ظاهراً انهم بصورت برگه هاي آبي رنگ يا ... ميباشد. واينكه ظاهراً يك نسخه هم براي uscis ارسال ميكنند و ان چه زماني ميباشد ؟ لطفاً در اين خصوص در صورت امكان توضيح بدهيد. ممنون

سلام. وقتی PERM قبول می شه و شما تو اون سایت ها می بینید همون روز به وکیل یک ایمیل زده می شه برای اطلاع. اما حدود 2 هفته طول می کشه که وزارت، اصل Labor Certificate رو بفرسته به وکیل. آبی هم نیست. سفیده. بعد شما باید اصل اون رو امضا کنید. همچنین اونا دفعه اول برای USCIS نمی فرستند چون قراره خود شما با فرم I-140 بفرستید اصل Labor Certificate رو. اما اگر گمش کنید اون موقع باید با وزارت کار مکاتبه کنید و این بار اونا مستقیما به USCIS می فرستند.
Category: EB2 (Advance Degree) - PERM filed with DOL: Sep2014 - PERM Approved: Feb2015 - I-140 Filed with USCIS: Mar2015 - I-140 Approved: Apr2015- I-485 Approved: Jun2015 - Green Card Received: July2015

پاسخ
تشکر کنندگان: m_vaziran ، Masbafa ، pelertishia ، JAVID2015 ، sherwean001
(2015-06-03 ساعت 17:26)lordsaroman نوشته:  
(2015-06-03 ساعت 16:35)m_vaziran نوشته:  سلام جناب lord ، معمولاً چند روز پس از مشاهده قبولي در سايتهاي آرائه شده توسط جنابعالي (permchecker.com & dolstats.com ) تأييديه براي وكيل و كارفرما ارسال ميگردد؟ ظاهراً انهم بصورت برگه هاي آبي رنگ يا ... ميباشد. واينكه ظاهراً يك نسخه هم براي uscis ارسال ميكنند و ان چه زماني ميباشد ؟ لطفاً در اين خصوص در صورت امكان توضيح بدهيد. ممنون

سلام. وقتی PERM قبول می شه و شما تو اون سایت ها می بینید همون روز به وکیل یک ایمیل زده می شه برای اطلاع. اما حدود ۲ هفته طول می کشه که وزارت، اصل Labor Certificate رو بفرسته به وکیل. آبی هم نیست. سفیده. بعد شما باید اصل اون رو امضا کنید. همچنین اونا دفعه اول برای USCIS نمی فرستند چون قراره خود شما با فرم I-140 بفرستید اصل Labor Certificate رو. اما اگر گمش کنید اون موقع باید با وزارت کار مکاتبه کنید و این بار اونا مستقیما به USCIS می فرستند.
با سلام خدمت شما جناب lordsaroman . می خواستم بدونم هزینه ای که شما بابت ویزای eb3 skilled worker ( eb2) می پردازید چقدر است ؟ با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-06-04 ساعت 22:40)mamm نوشته:  با سلام خدمت شما جناب lordsaroman . می خواستم بدونم هزینه ای که شما بابت ویزای eb3 skilled worker می پردازید چقدر است ؟ با تشکر
صفر دلار. چون کارفرما همه رو می ده.

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به دوستان مقيم امريكا وزارت كار ديروز چهارم آمار نداده احتمالاً تعطيل بودن مناسبت خاصي بوده ؟
EB2
ANKARA
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-06-05 ساعت 00:23)lordsaroman نوشته:  
(2015-06-04 ساعت 22:40)mamm نوشته:  با سلام خدمت شما جناب lordsaroman . می خواستم بدونم هزینه ای که شما بابت ویزای eb3 skilled worker می پردازید چقدر است ؟ با تشکر
صفر دلار. چون کارفرما همه رو می ده.

سلام... میگم مدیر جان!! شما اونجایی ، تخصص هم که داری خب معلومه که صفر دلار واست درمیاد(البته صفر صفرهم فکر نکنم، چون بالاخره پول یه سری کارهای اداری و فرمها که باید داده باشی؟؟؟ اگه اونها رو کارفرما داده که نشون میده خیلی متخصصی و خیلی میخوانت که خیلی هم عالیه و باعث افتخار ما... )

ولی تو روش eb3 unskilled worker حالا بگیم 50-60 هزارتا زیاده ولی دیگه 15-20 هزارتا که واقعا خرج واقعیش میشه... نمیشه؟؟؟ بالاخره 2-3 تا شرکت و وکیل خصوصی دارن کار میکن کلی دفترو دستک دارن خب هرکدوم 7-8 هزار تا واقعا هزینه سرویسشون باشه میشه 20هزارتا دیگه
Category: EB3-Unskilled Worker ----- PERM filed with DOL: 02.May.2015
Preferred City: Houston ----- Preferred Job: Cooks, Fast Food
Audit Received: No ----- Audit Received Date: n/a
PERM Approved: 18.Nov.2015 -----
I-140 Approved: PENDING ----- Visa Interview: PENDING
Clearance: PENDING ----- Visa Granted: PENDING
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستانى كه از طريق EB3-unskilled worker اقدام كردند، همين سه نفريم؟!
(ferix ; sara.e ; Masbafa)
خانم sara.e كه audit خوردن، يعنى من كه تاييد فايلم تو ماه مارس بوده، فعلاً پرچم دار جامعه ى منتظرانم؟
ولى فكر مى كنم بيشتر از اين بوديما! (البته بجز اكانت هاى قلابىِ سابق)
ابراز وجود كنيد تا بدونيم كيا پروندشون تو اولويت رسيدگى هستش.
PERM filed with DOL: Apr 2015
PERM Approved: Oct 2015
پاسخ
تشکر کنندگان: sara.e ، alirezar ، dr.omid
(2015-06-06 ساعت 21:29)Masbafa نوشته:  دوستانى كه از طريق EB3-unskilled worker اقدام كردند، همين سه نفريم؟!
خانم sara.e كه audit خوردن، پس گويا من كه تاييد فايلم تو ماه مارس بوده، فعلاً پرچم دار اين جامعه ى سه نفره ام.

با سلام دوستان ، من هم EB3 اقدام كردم . مجوز اداره كارم تاييد شد ، الان در مرحله اداره مهاجرت هستم .
پاسخ
تشکر کنندگان: m_vaziran ، Masbafa ، jakq32 ، kaz
(2015-06-06 ساعت 21:29)Masbafa نوشته:  دوستانى كه از طريق EB3-unskilled worker اقدام كردند، همين سه نفريم؟!
خانم sara.e كه audit خوردن، يعنى من كه تاييد فايلم تو ماه مارس بوده، فعلاً پرچم دار جامعه ى منتظرانم؟

آقای JAVID هم هستن فکر میکنم که ازین طریق اقدام کردن . اما شما پرچمدار هستین ومنتظر خبرای خوشتون هستیم Wink
PERM filed with DOL: Audit
پاسخ
تشکر کنندگان: Masbafa
سوال داشتم از جناب lord . اینکه سایتی هست که فایل نامبر رو وارد کنیم و بگه که کلا" پروندمون چه وضعیتی داره؟ تو سایت هایی که دادین من گشتم . هیچکدوم نمیگن که الان پرونده مثلا" مثل من audit خورده . نمیدونم کجا باید پیگیری کنم.
PERM filed with DOL: Audit
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-06-06 ساعت 23:25)sara.e نوشته:  

آقای JAVID هم هستن فکر میکنم که ازین طریق اقدام کردن . اما شما پرچمدار هستین ومنتظر خبرای خوشتون هستیم Wink

دوستان عزيز در قسمت بالا يكي از دوستان سوال كرده بودند در موردlober certificat سوال كرده بودن ، دوستان برگ lober certificate از جنس كاغذ مخصوصي هست كه تقريبا شباهت زيادي به كاغذ گذرنامه دارد ولي متفاوتر ، ميگن از نوعي الياف در ساختش استفاده شده ، با دست كشيدن بر روي كاغذ مشخص ميشود ، رنگ ان سبز كم رنگ هست ، اصل ان براي شما ارسال مي شود كه بايد ان را امضا فرماييد و به همراه فرم I-140 كه امضا فرمودين به اداره مهاجرت ارسال ميگردد .
پاسخ
تشکر کنندگان: m_vaziran ، Masbafa ، pelertishia ، ferix ، f.vakili

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان