کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولين سفر به آمريكا
(2016-04-27 ساعت 07:05)طناز12 نوشته:  دوستان من 32 روزه که رسیدم آمریکا . 165$ رو هم دو روز بعد از ورودم واریز کردم اما هنوز گرین کارتم نیامده,  دوستان عزیز میشه تجربه تون رو بگید و اینکه آیا سایتی هست که مراحل صدور گرین کارت رو بشه پیگیری کرد؟
در ضمن سوشال سکیوریتی رو بدون اینکه ما درخواست بدیم 5 روز بعد از ورودم ارسال کرده بودند.
ممنون اگه پاسخگو باشید

Salam doste aziz man 22 aug omadam amrica va 9 oct greencardam. Resid albate to site ham mitonid check konid vaghti on 165$ ro pardakht kardid yek case number bwheton midw ba on motonid check konid ke to che marhaley hast.
f4
may 2003
ank2010
interview date march 2016
ankara
خودم (نفر اصلی)و بچه ها یکضرب
صدور ویزا 30جون
همسر ap
ورود 22 augest
green card 7 oct
دریافت ایمیل کلیری همسر 12 oct
صدور ویزا همسر 21 NOV
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz
سلام دوستان. من با گرین کارتم برای همسرم اقدام کردم که ایشون اپریل 2016 برای بار اول وارد آمریکا شد. البته آدرسشو کالیفرنیا داده بودیم ولی از تگزاس وارد شد و 2 هفته بعد هم خارج شد. سوشال نامبر بدون اقدام خاصی براش به آدرس کالیفرنیا اومد. جون 2016 نامه I797C براش اومد که بره اثر انگشتو عکسو امضا بده!!!!!!! که برامون عجیب بود.
خلاصه همسرم در اکتبر 2016 برای بار دوم با همون ویزای تو پاسش اینبار وارد نیوجرسی شد و اونجا بایومتریک براش انجام شد و دوباره بعد از 3 هفته خارج شد و تا حالا هنوز از گرین کارت خبری نیست. با کد IOE هم براش ترکینگ میزنم فقط میگه جون 2016 نامه بایومتریک دادیم...
سوالم اینه که اصلا طبیعیه که براش بایومتریک بعد از ورود انجام دادن و اینکه تا الان هم بعد از 9 مااااه هنوز کارت دستش نرسیده؟؟؟؟؟؟ از هر طریقیم میخوایم پیگیری کنیم به نتیجه نمیرسیم که بگن چه مشکلی هست

من خودم الان 1سالو نیمه با پاس سفید خارج از آمریکا هستم ولی خوب برای سفارت این موضوع مسئله ای نبوده.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
سوال داشتم در مورد مدرك پزشكي وقتي بعد از ٦ ماه باطل ميشه اعتبارش ، وقتي زمان زمان كليرينس بيشتر از ٦ ماه طول بكشه ، بايد صبر كنيم جواب كليرنس بياد بعد براي گرفتن دوباره مدرك پزشكي پيش دكتر در انكارا بريم ؟ و ايا وقتي مدرك دوباره گرفتيم بايد وقت سفارت هم داشته باشيم و به سفارت بدهيم ؟
يا قبل جواب هم ميشه رفت معاينه پزشكي دوباره انجام داد و جواب معاينه پزشكي نگه داريم تا وقتي جواب ‎fbi check‎ مياد فقط به سفارت ارايه بديم ،
سفارت انكارا تركيه
مرسي
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-08 ساعت 11:54)bahmantech نوشته:  سلام
سوال داشتم در مورد مدرك پزشكي وقتي بعد از ٦ ماه باطل ميشه اعتبارش ، وقتي زمان زمان كليرينس بيشتر از ٦ ماه طول بكشه ، بايد صبر كنيم جواب كليرنس بياد بعد براي گرفتن دوباره مدرك پزشكي پيش دكتر در انكارا بريم ؟ و ايا وقتي مدرك دوباره گرفتيم بايد وقت سفارت هم داشته باشيم و به سفارت بدهيم ؟
يا قبل جواب هم ميشه رفت معاينه پزشكي دوباره انجام داد و جواب معاينه پزشكي نگه د اريم تا وقتي جواب ‎fbi check‎ مياد فقط به سفارت ارايه بديم ،
سفارت انكارا تركيه
مرسي
سلام دوست عزیز
صبر کنید جواب کلیرنس بیاد بعد برید مجدد تایید پزشکی بگیرین و همراه پاسپورت به سفارت بدین برای ویزا تون چون مدت ویزا برابر با مدت اعتبار پزشکی خواهد بود نگران نباشین دکتر اونگان یه روزه بهتون جواب میده .
کیس  ir1
درخواست   اولیه اردیبهشت 94
اپروو ال مهر 94
نامه nvc آذر 94
ارسال مدارک به nvc دی 94  _7 ژانویه 2016
ایمیل تایید مدارک ازnvc   -فبریه 26-2016

90 روز گذشت و تاریخ 12 ژولای وقت مصاحبه آنکارا
136 روز از تاریخ تکمیل تا روز مصاحبه
ویزا   یه ضرب   چه خاطره آرامی از آنکارا
------------------------------------------------------☆☆
ورود به آمریکا 2 سپتامبر
منتظر گرین کارت و دریافت توسط پست در 7 نوامبر سال 2016 تمام
شاید روزگاری دلم واسه این انتظارها و سختیها حتی تنگ بشه

.......
میدونم که میگذره
فقط کاش اینقدر سخت نگذره که شادی یادمون بره
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-23 ساعت 07:02)عدلی نوشته:  
(2017-02-08 ساعت 11:54)bahmantech نوشته:  سلام
يا قبل جواب هم ميشه رفت معاينه پزشكي دوباره انجام داد و جواب معاينه پزشكي نگه د اريم تا وقتي جواب ‎fbi check‎ مياد فقط به سفارت ارايه بديم ،
سفارت انكارا تركيه
مرسي
سلام دوست عزیز
صبر کنید جواب کلیرنس بیاد بعد برید مجدد تایید پزشکی بگیرین و همراه پاسپورت به سفارت بدین برای ویزا تون چون مدت ویزا برابر با مدت اعتبار پزشکی خواهد بود نگران نباشین دکتر اونگان یه روزه بهتون جواب میده .

به نظر شما براي صرفه جويي در وقت ، مدرك پزشكي را كه گرفتم وقتي تركيه هستم ويزا با مدرك پزشكي بدم به سفارت و اينكه از قبل وقت بايد بگيرم براي دادن مدرك يا از همان تركيه پست كنم به سفارت و منتظر جواب ويزا در همان تركيه باشم , يا كلا وقتي مدرك پزشكي گرفتم برگردم ايران بعد مدرك پزشكي با پاس پست كنم به شركت پست تركيه كه به سفارت برسه و جواب بياد..
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان