کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کار افتادگی در امريکا ايالت تگزاس
دوستان مادر من 2 ماه از کار افتادگی داره ميگيره ميخواستم ببينم به جز بيمه و حقوق چه مزايای ديگه ايی داره مثلاً شنيده بودم بيليت بعضی جاهای تفريحی با کارتش رايگان هست يا .......
لطفا اگه کسی اطلا عات کامل داره ممنون ميشم با ما هم در اشتراک بزاره
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام ميشه لطفا زمانى كه ثبت نام لاتارى ٢٠١٧ شروع شد اطلاع رسانى كنين ،،، تشكر ،، مثل هر سال اواسط اكتبر يعنى مهر ماه بايد باشه ؟؟ ممنونم

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-06-20 ساعت 22:30)giantstar نوشته:  دوستان مادر من 2 ماه از کار افتادگی داره ميگيره ميخواستم ببينم به جز بيمه و حقوق چه مزايای ديگه ايی داره مثلاً شنيده بودم بيليت بعضی جاهای تفريحی با کارتش رايگان هست يا .......

فکر کنم جاهای تفریحی ، سینما و .. رایگانه
می گذرد ...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-06-20 ساعت 22:30)giantstar نوشته:  دوستان مادر من 2 ماه از کار افتادگی داره ميگيره ميخواستم ببينم به جز بيمه و حقوق چه مزايای ديگه ايی داره مثلاً شنيده بودم بيليت بعضی جاهای تفريحی با کارتش رايگان هست يا .......

سلام ببخشید من مدتی هست دنبال این موضوع بودم میشه لطف کنید بفرمایید از چه طریقی مادرتان از کارافتادگی گرفتند از طریق سن بوده یا خدای نکرده بیماری و به کجا باید مراجعه کرد
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان