کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-08-03 ساعت 16:16)alirezasadrearhami نوشته:  
(2015-08-03 ساعت 15:12)sepehr007 نوشته:  سلام به همگی
ایا این درست است که ۲ هفته اخر اگوست شروع به اعلام میکنند ؟ من امروز ویزا بولتن رو دیدم ولی چیزی شبیه جدول صفحه ۱ ندیدم !
لطفا اگر اشتباه میکنم تصحیح کنید و اگر هم شروع کردند به اعلام کردند به همه اطلاع بدهیم.

متشکر

سلام دوست عزيز هفته دوم هر ماه ميلادي اعلام مي كنند
لطف کردی
فقط یک سوال دوباره که میخواهم مطمن بشوم !
من کانفرمیشن نامبر رو گرفتم (همان که بارکد دارد) این بدین معنا است که کیس کارنت شده ؟ و فقط باید منتظر اعلام شماره باشیم ( شماره زیر ۱۰۰۰ است) ؟
بازهم تشکر و عذرخواهی از بابت سوال دوباره
تشکر کنندگان: farrokh33 ، j.modarres
(2015-08-03 ساعت 16:19)sepehr007 نوشته:  
ایا این درست است که ۲ هفته اخر اگوست شروع به اعلام میکنند ؟ من امروز ویزا بولتن رو دیدم ولی چیزی شبیه جدول صفحه ۱ ندیدم !
لطفا اگر اشتباه میکنم تصحیح کنید و اگر هم شروع کردند به اعلام کردند به همه اطلاع بدهیم.

متشکر

لطف کردی
من کانفرمیشن نامبر رو گرفتم (همان که بارکد دارد) این بدین معنا است که کیس کارنت شده ؟ و فقط باید منتظر اعلام شماره باشیم ( شماره زیر ۱۰۰۰ است) ؟

سلام
هرماه (ازاواسط اگوست به بعد) تعدادی اعلام میکنن به طور مثال سال گذشته از صفر تا 2500 و هر ماه به اون تعدادی اضافه می کنند الی آخر که البته 2015 تا 7650 (فکر کنم این حدود ) اعلام شد . این شماره ها کارنت شدند و براساس نوبت مبتنی بر شماره کیس و زمان ارسال فرم نامه دوم براشون جایگزین میشه (رجوع کنبد به همون سایتی که دیدید برنده شدید)البته حدود 2 هفته بعد از کارنت شدن
توصیه اکید دارم همه صفحات این سایت رو بخونید بسیار ارزشمنده
2016as36XX
برنده اصلی همسرم / کل کیس 3 نفر
آنکارا سپس تغییر به  ابوظبی توسط خودشان
مصاحبه 7 ژانویه   = >   دوران شیرین کلیرنس ( گفت یک تا دو ماه) Big Grin
اپدیتها ی سیس => 7 و 11 و 14 و 15 و 20 و 21 و 25 ژانویه ، 20 اوریل فقط نفر اصلی ( بگمونم بدلیل ای میل )
17 می فقط نفر اصلی ، 19 می کل کیس آپ دیت و نفراصلی or شد!!
٥ جون پاس ها رو تحويل دادم و همون روز همه مون اپ ديت شديم
٦ جون دوباره اپ ديت شديم و نفر اصلي دوباره / شد
٧ جون نَفَر اصلي و پسرم ايشيو شدند  ولي بنده ظاهرا گيرم (اما اپ ديت شدم)؟؟؟
١٢ جون ويزاي منم ايشيو شد!!!

ورود به امريكا ١٩ جون
درخواست پاس سفيد ٢٠ جون

راه در جهان یکی است و آن راه راستی است
تشکر کنندگان: lighthouse ، farrokh33 ، sepehr007 ، Interuniversal ، j.modarres ، ahmad120
(2015-08-03 ساعت 16:19)sepehr007 نوشته:  

متشکر

لطف کردی
سلام دوست عزیز اون شماره ای که بار کد دارد وتوی نامه اول(یعنی نامه قبولیتان است)شماره کیس نامبر شماست که تا آخرین مرحله لاتاری به اون نیاز دارید وبا آن شماره شناخته میشوید .از هفته دوم هر ماه میلادی تعدادی شماره اعلام میکنندکه برای 2ماه بعد مصاحبه دارند (که به اون میگن کارنت شدن) اولین کارنتی های 2016 هم درماه اگست اعلام میشود که احتمالا هفته آینده است وبرای اکتبر به مصاحبه میروند بعد از اعلام کارنتی ها اگر شماره شما کارنت شد وفرم رو به موقع پر کرده باشید حدود یک هفته تا 20 روز طول میکشد تا نامه دوم (نامه دعوت به مصاحبه جایگزین نامه اول شود ).توصیه میکنم از همین الان از نامه قبولیتان یک پرینت بگیرید ونگه دارید چون شما نیاز به پرینت نامه اول دارید .چون شماره شما زیر 1000 است اگر به موقع فرم را پر کرده باشید به احتمال زیاد هفته آینده کارنت میشوید ودر اکتبر به مصاحبه میروید از همین الان مدارک رو آماده کن .شاد باشید
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، sepehr007 ، ALIREZA_DEN ، A2000 ، j.modarres ، ahmad120
سلام دوستان عزیز
احتمالا هفته آینده اولین کارنتی ها اعلام میشود برخی از دوستان تازه وارد پرسش هایی رو مطرح میکنند ونیاز به راهنمایی دارن و بدون داشتن اطلاعات اولیه نمیتوان به اونها پاسخ داد و راهنمایی کرد .فعال کردن امضا(یعنی نوشتن اطلاعات اولیه کیس) میتواند کمک شایانی به شما باشد لطفا موارد زیر را رعایت کنید 1-هرگز هرگزتمام شماره کیس تان رو ننویسیدفقط دوشماره اول را بنویسید وبجای دوشماره آخر++ بگذارید 2-تاریخ پر کردن فرمds260رو بنویسید با این اطلاعات میتوان حدس زد که شما چه موقع به مصاحبه دعوت میشید .3-با نوشتن تعداد نفرات هم میتوان آمارها رو بهتر تحلیل کرد.
روزگارانی شاد را برای شما آرزو میکنم
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، Rira_1982 ، Amir.AA ، ho_tasha ، ALIREZA_DEN ، A2000 ، Interuniversal ، j.modarres ، a_cute65
سلام دوستان
من امروز كه سايت بولتن ويزارو نگاه ميكردم، تقريباً تمام سالها بين ٩ تا ١١ سپتامبر اولين كارنتي ها براي اكتبر رو اعلام كرده بودن
كيس لاتري ٢٠١٦/ ورود به امريكا: ٨ جون ٢٠١٦
لينك سفرنامه من:
http://www.mohajersara.com/forum/thread-...#pid693160
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، farrokh33 ، A2000 ، j.modarres
چند روز دیگه مونده که سری اول رو اعلام کنن؟
-شماره کیس: 54xx
-کنسولگری: ایروان
-ارسال فرم: June 05
تعداد افراد: یک نفر
کارنت شدن کیس: February
مصاحبه: April 12
وضعیت: Ap
دریافت ویزا:...
تشکر کنندگان: j.modarres
(2015-08-03 ساعت 23:21)Mey30 نوشته:  چند روز دیگه مونده که سری اول رو اعلام کنن؟

حدود ٧، ٨ روز دیگه اعلام میشه.
تشکر کنندگان: farrokh33 ، Mey30 ، j.modarres
سلام دوستان خوش شانس.
هنوز خبری نشده؟
کیس نامبر:**2016AS000005/رویت قبولی:3 جون/ ارسال فرم:9 جون/کارنت شدن:12 آگوست/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:29 سپتامبر- 11:30 شب/ تاریخ مصاحبه:3 نوامبر/ محل سفارت:آنکارا-همون آنکارا/دریافت ویزا:تکضرب 3 نوامبر/دریافت گرین کارت:5 دسامبر(یعنی 22 روز بعد از ورود)/اولین ورود به آمریکا:ایشالا 13 نوامبر ساعت 9:15 صبح به وقت دالاس/مقصد:دالاس/جمع تقریبی مخارج تا حالا:هی داره زیاد میشهBig Grin

تشکر کنندگان: farrokh33 ، j.modarres
(2015-08-03 ساعت 22:45)Rira_1982 نوشته:  سلام دوستان
من امروز كه سايت بولتن ويزارو نگاه ميكردم، تقريباً تمام سالها بين ٩ تا ١١ سپتامبر اولين كارنتي ها براي اكتبر رو اعلام كرده بودن

سلام
دوست عزیز اعلام شماره پرونده ها در سایت ویزا بولتن برای هر سال از ماه آگوست (نه سپتامبر) شروع میشه و هر ماه برای ۲ماه آینده، کیس نامبرها اعلام میشه، به این ترتیب، درماه آگوست اولین سری کیس نامبرهای لاتاری ۲۰۱۶ برای ماه اکتبر اعلام میشه و مصاحبه ها رسما از اکتبر شروع خواهد شد.
موفق باشید
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: Rira_1982 ، farrokh33 ، A2000 ، j.modarres ، ehsan TT ، ahmad120 ، Neda Gh
ارسال مجدد:
دوستان این که همه منتظرن ببینن امسال وضعیت کارنتی ها به چه صورت پیش میره و از این جهت استرس دارن غیر قابل انکاره، اما خواهش میکنم الکی تاپیک رو شلوغ نکنید و با حدس زدن های بدون سند و منطق، به بقیه استرس ندید. جناب مدیر این تاپیک رو واسه این گذاشتن که هر ماه که سری جدید شماره ها اعلام میشه، مباحث مربوط به بولتن و کارنت شدن رو در این تاپیک دنبال کنیم. هنوز هیچ کیس نامبری کارنت نشده، 60 تا ارسال و 4 صفحه از تاپیک اشغال شده!!!! دوستان بخدا ما حالا حالاها با این تاپیک سروکار داریم. یه خواهش از تک تکتون دارم و اونم اینه که انقد به بقیه استرس ندید و بذارید همه چی روال عادی خودش رو طی کنه. بیاید زندگیمون رو توی این مدت وقف گمانه زنی در این خصوص نکنیم. توی این مدت علاوه بر این که به زندگی و کارمون طبق روال قبل ادامه میدیم، بهترین کار میتونه انجام کارای مربوط به واکسیناسیون، آماده کردن مدارک واسه ترجمه، کسب مهارت برای ادامه زندگی در آمریکا، کسب اطلاعات راجع به ایالت های مختلف آمریکا و از همه مهمتر تقویت زبان انگلیسی باشه. صبور بودن و داشتن امید و انگیزه مهمترین فاکتورهای اخلاقی توی این راه هستش. توی انجام هیچ کاری عجله نکنیم، پل های پشت سر رو خراب نکنیم، به لاتاری بعنوان اولین و آخرین شانس زندگیمون نگاه نکنیم و توی تمام مراحل صداقت پیشه کنیم. اتحاد و همدلی رو هم فراموش نکنیم.
امیدوارم تمام دوستان موفق به دریافت ویزا بشن و توی مراحل بعدی زندگی هم موفق باشند.
ممنون از همه دوستان
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
سلام دوستان امروز بولتین ویزا coming soon زد احتمالا دوشنبه 10 اگست اولین سری کارنتی ها رو برا ماه اکتبر میزنه .شاد باشید
امیدوارم امسال بهترین بولتن رو تو این سالهای اخیر داشته باشه و این تاپیک با دلخوشی شروع و ادامه و پایان پیدا کنه.
تشکر کنندگان: farrokh33 ، Rira_1982 ، لطف اله ، jaberi1986 ، Amir.AA ، A_A ، Behinaz ، matin86 ، j.modarres
سلام دوستان میخواستم بدونم که منظورتون از بولتین ویزا همون نامه دومی است که جای نامه اول میشینه

شماره کیس 29xx 
تعداد کیس 2 نفر
مصاحبه 3 نوامبر ارمنستان شامل کلیرنس
?????? اندکی صبر سحر نزدیک است  ???????
تشکر کنندگان: farrokh33
(2015-08-05 ساعت 00:21)m.abdeahad نوشته:  سلام دوستان میخواستم بدونم که منظورتون از بولتین ویزا همون نامه دومی است که جای نامه اول میشینه

نه دوست من بولتن در واقع یه جور خبر نامه است که نوبت بندی برای visa های مختلف را برای ۲ ماه آینده اعلام میکنه

http://travel.state.gov/content/visas/en...letin.html
تشکر کنندگان: لطف اله ، ed2008 ، farrokh33 ، j.modarres
(2015-08-05 ساعت 00:21)m.abdeahad نوشته:  سلام دوستان میخواستم بدونم که منظورتون از بولتین ویزا همون نامه دومی است که جای نامه اول میشینه

سلام
اول تو بولتن ویزا اعلام میشه که چه کیس نامبرهایی کارنت میشن مثلا سال 2015 تا شماره 2500 در ماه اکتبر اعلام شدن.
Visa Bulletin
بعد به سایت https://www.dvlottery.state.gov مرجعه میکنین و اگر فرم های DS-260 را زود پر کرده باشین و (کیس نامبرتون جزء اعلامی های در بولتین ویزا باشه) نامه دوم جایگزین نامه اول میشه
Accepted Lottery 2016 - 05 May 2015
Case No:2016AS000002** =>Location Interviews : Ankara
Send Form DS260 : 09 JUN 2015
Current Visa Bulletin : 12 AGU 2015 =>Second Letter : 29 Sep 2015
Time of the interview : 02 Nov 2015 => AP
AP => Processing Pending

Updates :11/01/2016...=>02/03/2016...=>  04/03/2016...Processing Completed
تشکر کنندگان: لطف اله ، sepehr007 ، ed2008 ، ho_tasha ، farrokh33 ، j.modarres

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان