کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2016
(2015-08-19 ساعت 13:02)امیررضا.س نوشته:  به نظر شما ۹ جون فرستاده باشی نامه کی میاد؟

همونطور که دوست عزیزمون مهدی جان کامل و جامع توضیح دادن شما بجز ارسال 9 جوون باید ببینی کیس نامبرت چنده. به این معنی که اگر کیس 5000 به بالا در تاریخ 9 جون ارسال کرده باشه جزء ارسالهای عالی محسوب میشه و به محض کارنت شدن نامه دومش رو به موقع دریافت خواهد کرد
ولی کیس نامبر زیر 1000 در تاریخ 9 جون فرستاده باشه ممکنه با اندکی تاخیر نسبت به هم رده های خودش که اول می ارسال کردند نامه دوم رو دریافت کنه.

در ضمن قابل ذکر هست طبق تجربه 2015 که اولین سال ارسال فرم 260 بصورت انلاین بوده برای عدم تاخییر در دریافت نامه دوم باید حداقل بین ارسال فرم 260 و کارنت شدن حداقل 5 ماه فاصله باشه. پس دوستانی که اشتباهات مهم در فرم دارن اگر کیس نامبر بالای 4500 دارن تقریبآ شامل این فرصت 5 ماهه هستن و میتونن با ضریب اطمینان بالاتر نسبت به دوستان دیگر فرم رو انلاک و تصحیح کنند ولی نظر شخصی بنده اینه که به هیچ عنوان انلاک نکنید.
امیدوارم تا حدودی شبهات دوستان برطرف شده باشه
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Siamak ، sepideh1234 ، matin86 ، Mehdi0065 ، Amir.AA ، ben123 ، zari-mlk ، marysa ، Interuniversal ، lotfe.kh
(2015-08-19 ساعت 13:18)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-08-19 ساعت 13:02)امیررضا.س نوشته:  به نظر شما ۹ جون فرستاده باشی نامه کی میاد؟

همونطور که دوست عزیزمون مهدی جان کامل و جامع توضیح دادن شما بجز ارسال ۹ جوون باید ببینی کیس نامبرت چنده. به این معنی که اگر کیس 5000 به بالا در تاریخ ۹ جون ارسال کرده باشه جزء ارسالهای عالی محسوب میشه و به محض کارنت شدن نامه دومش رو به موقع دریافت خواهد کرد
ولی کیس نامبر زیر 1000 در تاریخ ۹ جون فرستاده باشه ممکنه با اندکی تاخیر نسبت به هم رده های خودش که اول می ارسال کردند نامه دوم رو دریافت کنه.

در ضمن قابل ذکر هست طبق تجربه ۲۰۱۵ که اولین سال ارسال فرم 260 بصورت انلاین بوده برای عدم تاخییر در دریافت نامه دوم باید حداقل بین ارسال فرم 260 و کارنت شدن حداقل ۵ ماه فاصله باشه. پس دوستانی که اشتباهات مهم در فرم دارن اگر کیس نامبر بالای 4500 دارن تقریبآ شامل این فرصت ۵ ماهه هستن و میتونن با ضریب اطمینان بالاتر نسبت به دوستان دیگر فرم رو انلاک و تصحیح کنند ولی نظر شخصی بنده اینه که به هیچ عنوان انلاک نکنید.
امیدوارم تا حدودی شبهات دوستان برطرف شده باشه

ضمن تشكر از توضيحات كاملتون فكر كنم پنجم ماه مي تازه نتايج اعلام شد
1 - شماره کیس:2016AS000009XX
2 - تاریخ رویت قبولی: May - 6 - 2015
3 - کنسولگری: ANKARA
4 - تعداد افراد منظور در کیس : 3
5 - ارسال فرمهای سری اول: May - 24 - 2015
6 - کارنت شدن کیس: August - 12 - 2015
7 - نامه دوم  25 August
8 - مصاحبه  هفته سوم اکتبر
9 - وضعیت AP
10 - كلير  9 March
صدور ویزا  21 March
تشکر کنندگان: zari-mlk
دوست عزیز.چه جوری بین ارسال فرم و کارنت شدن میتونه 5 ماه فاصله باشه؟اعلام نتایج 5 می بود و تو آگوست هم کارنت.چه جوری این بازه 5 ماه میشه؟
کیس نامبر:**2016AS000005/رویت قبولی:3 جون/ ارسال فرم:9 جون/کارنت شدن:12 آگوست/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:29 سپتامبر- 11:30 شب/ تاریخ مصاحبه:3 نوامبر/ محل سفارت:آنکارا-همون آنکارا/دریافت ویزا:تکضرب 3 نوامبر/دریافت گرین کارت:5 دسامبر(یعنی 22 روز بعد از ورود)/اولین ورود به آمریکا:ایشالا 13 نوامبر ساعت 9:15 صبح به وقت دالاس/مقصد:دالاس/جمع تقریبی مخارج تا حالا:هی داره زیاد میشهBig Grin

تشکر کنندگان:
(2015-08-20 ساعت 13:18)امیررضا.س نوشته:  دوست عزیز.چه جوری بین ارسال فرم و کارنت شدن میتونه ۵ ماه فاصله باشه؟اعلام نتایج ۵ می بود و تو آگوست هم کارنت.چه جوری این بازه ۵ ماه میشه؟

منظور کیس نامبر های بالای 4000 هست
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: marysa
من الان یه سرچی توی خلاصه ی پیشرفت کار 2015 ای ها زدم.دیدم که کیس های سه رقمی حدودا توی 19 یا 20 سپتامبر اومده.احتمالا سه رقمی ها هم تو همون حول و حوش بیاد.
کیس نامبر:**2016AS000005/رویت قبولی:3 جون/ ارسال فرم:9 جون/کارنت شدن:12 آگوست/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:29 سپتامبر- 11:30 شب/ تاریخ مصاحبه:3 نوامبر/ محل سفارت:آنکارا-همون آنکارا/دریافت ویزا:تکضرب 3 نوامبر/دریافت گرین کارت:5 دسامبر(یعنی 22 روز بعد از ورود)/اولین ورود به آمریکا:ایشالا 13 نوامبر ساعت 9:15 صبح به وقت دالاس/مقصد:دالاس/جمع تقریبی مخارج تا حالا:هی داره زیاد میشهBig Grin

تشکر کنندگان: matin86
(2015-08-20 ساعت 13:49)امیررضا.س نوشته:  من الان یه سرچی توی خلاصه ی پیشرفت کار ۲۰۱۵ ای ها زدم.دیدم که کیس های سه رقمی حدودا توی 19 یا 20 سپتامبر اومده.احتمالا سه رقمی ها هم تو همون حول و حوش بیاد.

اگه ١٩-٢٠ سپتامبر نامه دوم بياد قطعا مصاحبه براي حداقل يك ماه بعدش خواهد بود.
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان: Mehdi0065
سلام
سپاس از مطالب مفیدی که در اختیار کاربران قرار می دید

بنده با کیس نامبر حدود 1700 در تاریخ 10 جون متوجه شدم که جزء برندگان هستم و فرم 260 رو هم 22 جون فرستادم . با توجه به تجربه شما می خواستم بدونم آیا احتمالش هست مصاحبه من به سال آینده بیافته؟؟ من هنوز واکسیناسیون رو شروع نکردم چند شنیدم در ابوظبی آزمایش خون می گیرن و باید هنوز تیتر واکسیناسیون تو خون باشه ؟؟ خیلی گیج شدم
9case**17
تعداد کیس 2 نفر
همسر سربازی س- شغل مدرس دانشگاه
ارسال فرم 19جون
تاریخ مصاحبه 3 دسامبر- ایروان
وضعیت : کلیر در تاریخ 4 آپریل
آپدیت 16 دسامبر - 1 آپریل آپدیت شبانه - 4 آپریل کلیر
مقصد  به امید خدا  میتون
تشکر کنندگان: marysa
فکر نمیکنم.به احتمال بسیار زیاد شما این ور سال مصاحبه میشی.چون کیس نامبرتون هم نسبتا متوسط به بالاست.
برای واکسناسیون هم هر چه زودتر به مرکز واکسیناسیوت شهری که زندگی میکنید ویا هلال احمر.چون من خودم ساکن اصفهان هستم و به هلال احمر مراجعه کردم.اونجا با پزشک مسئول هماهنگ کن.احتمالا ایشان کارت واکسنتا اگه داشته باشی میبینه و اگه نداشته باشی یه آزمایش آنتی بادی برات مینویسه که جوابش حدودا یه هفته طول میکشه تا بیاد.فقط سریع تر اقدام کن.چون یه سرس واکسنا مثل هپاتیت یا mmr چند مرحله ای بوده و ممکن است 3 الی 4 ماه طول بکشه.اگه نزده باشی زمتن میبره.به نظر من از همین شنبه صبح اولین کار برو دنبالش.
مدارکت هم کم کم جمع و جور کن و آماده کن برای ترجمه.
موفق باشی.

تشکر کنندگان: zari-mlk
(2015-08-20 ساعت 22:22)2ladan نوشته:  سلام

بنده با کیس نامبر حدود 1700 در تاریخ ۱۰ جون متوجه شدم که جزء برندگان هستم و فرم 260 رو هم 22 جون فرستادم . با توجه به تجربه شما می خواستم بدونم آیا احتمالش هست مصاحبه من به سال آینده بیافته؟؟ من هنوز واکسیناسیون رو شروع نکردم چند شنیدم در ابوظبی آزمایش خون می گیرن و باید هنوز تیتر واکسیناسیون تو خون باشه ؟؟ خیلی گیج شدم
دوست عزیز شرایط من هم مثل شماست ، کیس نامبر 1700 ، من فرم DS-260 رو اواسط جولای فرستادم و هنوز برای واکسیناسیون اقدامی نکردم. حال منتظرم ببینم زمان و مکان مصاحبه کی میشه .
تشکر کنندگان: alirezafarhang81
دوستان عزیز. با توجه به کیس نامبرتون هر چه زودتر برای واکسناتون اقدام کنید.چون بعضی هاش مدتش طولانیه.

تشکر کنندگان:
(2015-08-20 ساعت 22:22)2ladan نوشته:  سلام

بنده با کیس نامبر حدود 1700 در تاریخ ۱۰ جون متوجه شدم که جزء برندگان هستم و فرم 260 رو هم 22 جون فرستادم . با توجه به تجربه شما می خواستم بدونم آیا احتمالش هست مصاحبه من به سال آینده بیافته؟؟ من هنوز واکسیناسیون رو شروع نکردم چند شنیدم در ابوظبی آزمایش خون می گیرن و باید هنوز تیتر واکسیناسیون تو خون باشه ؟؟ خیلی گیج شدم

سلام.
شما فرم DS260 رو نسبتا دیر ارسال کردید، اما زیاد هم دیر نبوده. در کل در نظر داشته باشید که هیچ قانون و قاعده ای در این خصوص وجود نداره. پس از اونجایی که احتمال داره برای ماه اکتبر به مصاحبه دعوت بشید و از اونجایی که از یک ماه قبل مصاحبه نباید واکسنی دریافت کنید، اگر میتونید ظرف همین چند روز نسبت به تزریق حداقل واکسن های تک مرحله ای و همچنین مرحله اول سایر واکسن ها، اقدام کنید و همینطور برای دریافت کارت واکسیناسیون بین المللی خودتون اقدام کنید و حتی الامکان کارت های واکسن قبلی خودتون رو جهت ثبت در کارت بین المللی به پزشکتون ارائه بدید و یا از ایشون بخواید که تاریخ های واکسیناسیون قبلیتون رو به صورت حدودی در کارت براتون ثبت کنند. پس حتما حواستون باشه که نهایتا از اول سپتامبر واکسنی تزریق نکنید. روزی که برای معاینات و آزمایش های پزشکی به مرکز پزشکی مورد اعتماد سفارت مراجعه میکنید، در صورتی که پزشک صلاح بدونه، مراحل بعدی واکسیناسیونتون رو همون جا تزریق میکنه. پس اصلا جای نگرانی نداره.
یه خواهش داشتم و میخواستم بگم که گاهی اوقات راهنمایی اشتباه دوستان، میتونه برای یک نفر خیلی گرون تموم بشه، پس خواهش میکنم لطفا در راهنمایی کردن کمی تامل کنید.
امیدوارم جزو اولین گروه های مصاحبه در ماه اکتبر باشید. موفق باشید
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: ho_tasha ، jaberi1986 ، matin86 ، zari-mlk ، ehsan TT ، Neda Gh
این دوستمون ماجراهای زندگیش در آمریکا رو به صورت مصور در اینستاگرام میزاره شاید براتون جالب باشه.... rz1210@
تشکر کنندگان: Amir.AA ، A_A
(2015-08-20 ساعت 15:02)humsun نوشته:  
(2015-08-20 ساعت 13:49)امیررضا.س نوشته:  من الان یه سرچی توی خلاصه ی پیشرفت کار ۲۰۱۵ ای ها زدم.دیدم که کیس های سه رقمی حدودا توی 19 یا 20 سپتامبر اومده.احتمالا سه رقمی ها هم تو همون حول و حوش بیاد.

در تاپیک انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015 از تاریخ 15 اگست سال گذشته به بعد نامه دوم برندگان ( با توجه به شماره کیس نامبر و تاریخ ارسال فرم DS-260 ) برای ایشان ارسال گردیده است و با توجه به شروع مصاحبه ها در هرسال از ابتدای اکتبر اولین مصاحبه ها در تاپیک مزبور به تاریخ 9 اکتبر و دیگری 15 اکتبر دیده میشود . موفق باشید.
تشکر کنندگان: ho_tasha
بنظر میرسه تا دوستان پیشکسوت 2015 از استرس کلیرنس هم دوره های خود رها نشن و یه سری به این تاپیک نزنن اینجا سوت و کوره !!!!!!
تشکر کنندگان:
(2015-08-22 ساعت 09:39)A2000 نوشته:  
(2015-08-20 ساعت 15:02)humsun نوشته:  

در تاپیک انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۵ از تاریخ 15 اگست سال گذشته به بعد نامه دوم برندگان ( با توجه به شماره کیس نامبر و تاریخ ارسال فرم DS-260 ) برای ایشان ارسال گردیده است و با توجه به شروع مصاحبه ها در هرسال از ابتدای اکتبر اولین مصاحبه ها در تاپیک مزبور به تاریخ ۹ اکتبر و دیگری 15 اکتبر دیده میشود . موفق باشید.
بله تاريخهايي كه تو اون تاپيك عنوان شده ٩ و ١٥ و ... هست ولي در سفرنامه ها اول و دوم اكتبر مصاحبه داشتند معلومه كه همه برنده ها در موضوعات مختلف شركت نداشتند.
در توضيح پاسخم به آقاي اميرضا بايد بگم هر كسي كه نامه دومش رو دريافت كنه بين ١/٥ تا يك ماه زمان داره تا روز مصاحبه
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان