کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام ببخشيد ميشه لطف كتيد سريع راهنماييم كنيد. چطور بايد پست كنيم؟؟؟ جايي بايد ثبت نام كنيم؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2015-09-06 ساعت 22:27)ho_tasha نوشته:  
(2015-09-06 ساعت 22:23)m_kh نوشته:  
(2015-09-06 ساعت 22:11)م.صاد نوشته:  
(2015-09-06 ساعت 21:03)ho_tasha نوشته:  
(2015-09-06 ساعت 20:59)m_kh نوشته:  كتك چيه نفرمايين Big Grin حتماً

سلام من ٨ اكتبر مصاحبه دارم
با با خدا رو شکر بالاخره یکی با ما مصاحبه داره؟
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
به امید ویزای یکضرب.
شما وقت دکتر گرفتین و هتل و بلیط رزرو کردین؟
موفق باشید دوستان
کسی یک اکتبر نیست؟
شما پست ثبت نام کردید؟
وقت دكتر هنوز نگرفتم هتل هيلتون پرواز ماهان گرفتم.شما وقت گرفتين مداركتونو پست كرديد

شما چند شب هيلتون گرفتين و از كجا گرفتين؟
من اخر اين هفته همزمان نامه تمكن ميگرم و پست ميكنم.
به شما دكتر چه زماني رو داد براي مديكال؟

من هنوز وقت دکتر نگرفتم ولی احتمالا برای 28sep باید بگیرم
شماره کیس : **201600000AS3
تاریخ رویت قبولی : 9 may
تعداد افراد : 1
کنسولگری : آنکارا
تاریخ ارسال فرم :11 may
کارنت شدن کیس : 12 Aug
تاریخ دریافت نامه دوم : 27 Aug
تاریخ مصاحبه : 1 oct
نتیجه : یکضرب
مقصد: کالیفرنیا
تاریخ اولین ورود :18 feb
تاریخ دریافت سوشال سکیوریتی :
تاریخ دریافت گرین کارت : 4 jun بعد از 4ماه انتظار
تشکر کنندگان: ریحانه34
(2015-09-05 ساعت 16:47)ho_tasha نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 10:56)راحیل۲۰۱۶ نوشته:  
(2015-09-04 ساعت 17:24)م.صاد نوشته:  
(2015-09-02 ساعت 13:53)راحیل۲۰۱۶ نوشته:  
(2015-09-02 ساعت 09:34)راحیل۲۰۱۶ نوشته:  من نتونستم براتون پیغام خصوصی بفرستم.میشه لطفا منو راهنمایی کنید برای آژانس که قیمت مناسب تری میده.
ممنون
چون تعداد پستهایی که گذاشتم 25 تا نیسن نه پیغام خصوصی میتونم بدم
راحیل جان سلام عزیزم
منم همون روز مصاحبه دارم با شما من ماهان گرفتم 900 و هتلم آنکارا پلازا
ممنون از پاسختون.به امید موفقیت براتون
با سلام خانوم راحیل
امیدوارم مشکلتون حل شده باشه؟ چیکار کردین بلیط و هتل رو گرفتین یا خیر؟
سلام
بله من مشکلم حل شد و هتل و بلیط گرفتم به کمک یکی از دوستام که تو آژانس کار میکرد.
من چون پستام کمه نتونستم براتون ایمیل بزنم.ممنون از کمک و پیگیریتون
شماره کیس : **4
تعداد افراد : ۱
تاریخ مصاحبه : ۱ oct
دریافت ویزا :3 OCT
تشکر کنندگان: ho_tasha

(2015-09-06 ساعت 20:24)م.صاد نوشته:  
(2015-09-06 ساعت 18:09)m_kh نوشته:  چشم حتماً به اميد ويزا يكضرب
سلام
شما کی مصاحبه دارید؟

به امید ویزای یکضرب.
موفق باشید دوستان
کسی یک اکتبر نیست؟
شما پست ثبت نام کردید؟
سلام
من وقت مصاحبه 1 اکتبره و وقت دکتر هم 28 سپتامبر.پس فردا هم (چهارشنبه) مدارکمو با DHL پست میکنم چون آمادست.
شماره کیس : **4
تعداد افراد : ۱
تاریخ مصاحبه : ۱ oct
دریافت ویزا :3 OCT
تشکر کنندگان: marysa ، م.صاد
(2015-09-07 ساعت 10:11)راحیل2016 نوشته:  

(2015-09-06 ساعت 20:24)م.صاد نوشته:  سلام
شما کی مصاحبه دارید؟

به امید ویزای یکضرب.
موفق باشید دوستان
کسی یک اکتبر نیست؟
شما پست ثبت نام کردید؟
سلام
من وقت مصاحبه ۱ اکتبره و وقت دکتر هم 28 سپتامبر.پس فردا هم (چهارشنبه) مدارکمو با DHL پست میکنم چون آمادست.
چیزی برای گفتن نیست چون آرزوی موفقیت و پیروزی و ویزای یکضرب ما منتظریم شما حتماً سفرنامه بنویسید
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,481)
تشکر کنندگان: marysa ، م.صاد ، chakavakl
سلام دوستان
من پرواز و هتل رو خودم گرفتم. هتل رو از booking.com و پرواز هم ماهان. البته یک پیشنهاد من بعد از اینکه کارهام رو انجام دادم صرفا 100 تومن به نفعم شد که بنظرم ارزش نداره. تور بگیرید بهتره. واسه خودم هم تجربه شد. پرواز من 5 اکتبر هست و وقت دکتر هم 6 اکتبر گرفتم که البته هنوز ایمیل کانفرم وقت نیومده از دکتر. صرفا یک ایمیل اومد که شما ثبت کردید وقتتون رو و تایید نهایی به شما اعلام خواهد شد. این تا اینجا
باقیشم از آنکارا به امید خدا براتون مینویسم. من وقت مصاحبه ام 8 اکتبر هست.
CN:6XX✈ IV: 8/Oct/۲۰۱۵ ✈Ankara✈ Per:۲✈ Status:Was AP
Finally 15 April 2016 After 187 tough days Smile  : Clearance
Issued:5 May 2017
تشکر کنندگان: Siamak ، ho_tasha ، humsun ، m_kh ، Interuniversal ، golia
(2015-09-08 ساعت 12:50)masoud1362 نوشته:  سلام دوستان
من پرواز و هتل رو خودم گرفتم. هتل رو از booking.com و پرواز هم ماهان. البته یک پیشنهاد من بعد از اینکه کارهام رو انجام دادم صرفا 100 تومن به نفعم شد که بنظرم ارزش نداره. تور بگیرید بهتره. واسه خودم هم تجربه شد. پرواز من ۵ اکتبر هست و وقت دکتر هم ۶ اکتبر گرفتم که البته هنوز ایمیل کانفرم وقت نیومده از دکتر. صرفا یک ایمیل اومد که شما ثبت کردید وقتتون رو و تایید نهایی به شما اعلام خواهد شد. این تا اینجا
باقیشم از آنکارا به امید خدا براتون مینویسم. من وقت مصاحبه ام ۸ اکتبر هست.
دوست عزیز تو فرودگاه همیدیگرو ملاقات میکینیم. دقیقاً برای من هم به اینگونست و فقط فرقش این است که من تور گرفتم.
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,481)
تشکر کنندگان: humsun
بچه ها من دوشنبه مصاحبه دارم, اگه ایشالله ویزا یکضرب بگیرم, دقیقا چندروز تا گرفتن پاسپورتم از پست طول میکشه؟ میخوام برا پرواز برگشتم هماهنگ کنم
كيس نامبر:**8 2016AS /ارسال فرم: May22 /مصاحبه: Oct 19 /آنکارا / ویزا یکضرب/ ورود به آمریکا: 24 Nov
دریافت گرین کارت:23 2015Dec
تشکر کنندگان: sherwean001 ، humsun ، mehdihk
(2015-09-08 ساعت 19:08)sepideh1234 نوشته:  بچه ها من دوشنبه مصاحبه دارم, اگه ایشالله ویزا یکضرب بگیرم, دقیقا چندروز تا گرفتن پاسپورتم از پست طول میکشه؟ میخوام برا پرواز برگشتم هماهنگ کنم
ببنید شما پرواز برگشت رو سیستمی بگیرید که بتونید به راحتی تغییر بدین شما باید تا جمعه احتمالاً اونجا بمونید چون 3 تا 5 روز کاری زمان میبره که برسه به دستتون
موفق باشید
سفرنامه
تشکر کنندگان: sherwean001 ، sepideh1234 ، humsun
(2015-09-08 ساعت 19:08)sepideh1234 نوشته:  بچه ها من دوشنبه مصاحبه دارم, اگه ایشالله ویزا یکضرب بگیرم, دقیقا چندروز تا گرفتن پاسپورتم از پست طول میکشه؟ میخوام برا پرواز برگشتم هماهنگ کنم

من اين سوال رو از دوستان ٢٠١٥يي پرسيدم، گفتند پروسه مديكال و مصاحبه و اخذ ويزا حدوداً ١٠ روز طول ميكشه.
حالا خودتون ميتونين محاسبه كنين، البته قاعدتاً اين ١٠٠٪ نيست.
موفق باشيد
كيس لاتري ٢٠١٦/ ورود به امريكا: ٨ جون ٢٠١٦
لينك سفرنامه من:
http://www.mohajersara.com/forum/thread-...#pid693160
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، humsun ، ho_tasha ، marysa
با سلام به دوستان عزیز
نمیدونستم این مطلب رو کجا بزرام اگر جای اشتباهی هست معذرت میخوام.
ببنید من امروز نامه بانک رو گرفتم نامه بانک پاسارگاد به این شکل هستش
امیدوارم موفق باشید
[عکس: bvxp0b43n073_t.jpg]

Account Balance Certificate Sample.pdf - 3.8 MB
سفرنامه
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، Interuniversal
(2015-09-08 ساعت 13:47)ho_tasha نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 12:50)masoud1362 نوشته:  سلام دوستان
من پرواز و هتل رو خودم گرفتم. هتل رو از booking.com و پرواز هم ماهان. البته یک پیشنهاد من بعد از اینکه کارهام رو انجام دادم صرفا 100 تومن به نفعم شد که بنظرم ارزش نداره. تور بگیرید بهتره. واسه خودم هم تجربه شد. پرواز من ۵ اکتبر هست و وقت دکتر هم ۶ اکتبر گرفتم که البته هنوز ایمیل کانفرم وقت نیومده از دکتر. صرفا یک ایمیل اومد که شما ثبت کردید وقتتون رو و تایید نهایی به شما اعلام خواهد شد. این تا اینجا
باقیشم از آنکارا به امید خدا براتون مینویسم. من وقت مصاحبه ام ۸ اکتبر هست.
دوست عزیز تو فرودگاه همیدیگرو ملاقات میکینیم. دقیقاً برای من هم به اینگونست و فقط فرقش این است که من تور گرفتم.
به امید خدا. تور با یک هتل 4 ستاره چقد براتون دراومد؟
CN:6XX✈ IV: 8/Oct/۲۰۱۵ ✈Ankara✈ Per:۲✈ Status:Was AP
Finally 15 April 2016 After 187 tough days Smile  : Clearance
Issued:5 May 2017
تشکر کنندگان:
(2015-08-31 ساعت 15:37)م.صاد نوشته:  
(2015-08-31 ساعت 14:48)راحیل۲۰۱۶ نوشته:  سلام به همه
من دنبال یه هتل با قیمت مناسب تو آنکارا هستم.میشه راهنماییم کنید.و اینکه بلیط برگشت را رو چه حسابی بگیرم از اونجایی که نمی دونم کارم چقد طول میکشه.میشه راهنمایی کنید.ممنون میشم
سلام منم درست نمیدونم ولی از چندنفر پرسیدم گفتن هتل رویال هتل خوبیه قیمتشم خوبه و اینکه واسه برگشت ۴-۵روز بعد از مصاحبه بگیرید که انشاالله جز یکضربیا هستید و لازم نمیشه تغییرش بدید اگرم که خدایی نکرده...اون چند روز آنکارا عشق و حال میکنید.
شما کی مصاحبه دارید؟

ووست عزیز هتل رویال تا سفارت چقدر فاصله داره؟
تشکر کنندگان:
(2015-08-31 ساعت 15:56)ho_tasha نوشته:  دوستان عزیز سلام.
ابتدا تقاضا دارم که امضاتون و حتماً تاریخ دقیق مصاحبه رو اعلام کنید ببینیم که به چه صورت هست تا بتوانیم بهتر به هم کمک کنیم.
توجه داشته باشید حتماً booking.com استفاده کنید و بررسی نمایید
دوستان من این تجربه رو از دوستان بدست آوردم و به شما میگم سعی کنید هتلی انتخاب کنید که در بوکینیک رنکینگ خوبی داشته باشه و نسبت به خودش مقبول باشه و همچنین reviewهای منفی نه مثبت فقط منفی مطالعه کنید چون خیلی کمکتون می کنه د رانتخاب هتل مناسب.
دوستان دیگه میگن که مثبت ها رو خود هتل مینویسه. و یا حد اقل از درجه اعتبار ساقطه.
در مورد پرواز ببینیند سعی کنید ابتدا وقت دکتر رو بگیرید و سپس اقدام به گرفتن پرواز و هتل کنید چون بدین صورت کاملا معلوم هست وضعیت شما به چه صورت هستش.
دوستان عزیز چون تارخ رفت شما معلوم هست مشکلی نیست و به راحتی با یه پرواز چارتر می تونید برید با کمترین هزینه من بودم ایرانی میگرفتم.
ولی ولی ولی ولی ولی ولی ولی ولی ولی ولی ولی ولی ولی ولی ولی ولی ولی ولی ولی ولی ولی ولی ولی ولی ولی ولی ولی ولی چون احتمال داره که ان شاالله و به امید خدا دوستان ویزای یکضرب بگیرند پرواز سیستمی بگیرید که با پرداخت مبلغ کمی تغییر بدین به دین صورت بهترین کار هست.
من به شخصه برای رفت و برگشت از این روش خودم دارم استفاده می کنم و چون آنکارا جای دیدنی زیادی نداره من فردای مصاحبه بلیط برگشت گرفتم چون باید سرکار هم باشم. ولی ان شاالله با انرژی مثبت اگر ویزا گرفتم باید بمونم پس بلیط برگشت رو به صورت سیستمی تغییر میدم.
دوستان این نظرات شخصی من بود و دوستان نظرات درست رو بگن تا بنده هم استفاده کنم.
انرژی مثبت++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

سلام

چجوری میتونم امضا درست کنم؟
در تنظیمات همچین چیزی ندیدم
شماره کیس: 2016AS00004xxx
سفارت آنکارا => ابوظبی
تعداد 1 نفر

تشکر کنندگان:
(2015-09-10 ساعت 20:09)Aliasghar.Abbasi نوشته:  
(2015-08-31 ساعت 15:56)ho_tasha نوشته:  دوستان عزیز سلام.
ابتدا تقاضا دارم که امضاتون و حتماً تاریخ دقیق مصاحبه رو اعلام کنید ببینیم که به چه صورت هست تا بتوانیم بهتر به هم کمک کنیم.
توجه داشته باشید حتماً booking.com استفاده کنید و بررسی نمایید
دوستان من این تجربه رو از دوستان بدست آوردم و به شما میگم سعی کنید هتلی انتخاب کنید که در بوکینیک رنکینگ خوبی داشته باشه و نسبت به خودش مقبول باشه و همچنین reviewهای منفی نه مثبت فقط منفی مطالعه کنید چون خیلی کمکتون می کنه د رانتخاب هتل مناسب.
دوستان دیگه میگن که مثبت ها رو خود هتل مینویسه. و یا حد اقل از درجه اعتبار ساقطه.
در مورد پرواز ببینیند سعی کنید ابتدا وقت دکتر رو بگیرید و سپس اقدام به گرفتن پرواز و هتل کنید چون بدین صورت کاملا معلوم هست وضعیت شما به چه صورت هستش.
دوستان عزیز چون تارخ رفت شما معلوم هست مشکلی نیست و به راحتی با یه پرواز چارتر می تونید برید با کمترین هزینه من بودم ایرانی میگرفتم.
ولی ولی ولی ولی ولی ولی ولی ولی ولی ولی ولی ولی ولی ولی ولی ولی ولی ولی ولی ولی ولی ولی ولی ولی ولی ولی ولی ولی چون احتمال داره که ان شاالله و به امید خدا دوستان ویزای یکضرب بگیرند پرواز سیستمی بگیرید که با پرداخت مبلغ کمی تغییر بدین به دین صورت بهترین کار هست.
من به شخصه برای رفت و برگشت از این روش خودم دارم استفاده می کنم و چون آنکارا جای دیدنی زیادی نداره من فردای مصاحبه بلیط برگشت گرفتم چون باید سرکار هم باشم. ولی ان شاالله با انرژی مثبت اگر ویزا گرفتم باید بمونم پس بلیط برگشت رو به صورت سیستمی تغییر میدم.
دوستان این نظرات شخصی من بود و دوستان نظرات درست رو بگن تا بنده هم استفاده کنم.
انرژی مثبت++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

سلام

چجوری میتونم امضا درست کنم؟
در تنظیمات همچین چیزی ندیدم

دوست عزيز شما بايد بيش از ١٠ ارسال داشته باشيد.
كه ميتونيد از داخل سفرنامه دوست عزيز yesorno فرا بگيريد.
موفق باشيد.

سفرنامه
تشکر کنندگان: Aliasghar.Abbasi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان