کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
منتظرسرای 2016
با سلام

همونطور که سال گذشته احتمالا دیدید منتظرسرا نسبت به سالهای قبلش کمی تغییر کرده و فقط برای افرادی که کلیرنس خوردن نیست و شامل تمام افراد حاضر در پروسه ی لاتاری از زمان قبولی تا دریافت ویزا انشاالله هستش.
در این تاپیک سعی خواهد شد به امور مربوط به منتظرسرا پرداخته بشه تا بهتر با آن آشنا بشید و مشکلات شما رفع بشه و همچنین درجریان تغییرات و بروزرسانی های احتمالی در سایت منتظرسرا قرار بگیرید.
آدرس سایت امسال : http://2016.montazersara.net

برای مشاهده منتظرسرای دوستان 2015 ای هم میتونین روی این متن کلیک کنین.

امکانات فعلی منتظرسرا:
۱- امکان ثبت تمامی اطلاعات روند دریافت ویزا توسط خود اشخاص
۲- نمایش آماری اطلاعات هرسفارت بصورت جداگانه ( اطلاعاتی شامل : تعداد کل کیس های هر سفارت - تعداد کیس های مصاحبه شده-تعداد کیس های در انتظار مصاحبه-تعداد کیس های منتظر کارنت شدن-تعداد کیس های یکضرب گرفته-تعداد کیس های کلیرنس خورده-تعداد کیس های رد شده)
۳- نمایش جدولی کیس های کلیرشده و منتظر کلیرشدن و روزهای در انتظار
۴- نمودار نمایش اطلاعات آماری هر سفارت در قسمت دید کلی

نکات :
-سایت منتظرسرا یکی از سرویسهای رایگان مهاجرسرا و شرکت پرواز سبز آرزو است.
-برای امنیت بیشتر درصورتی که کیس نامبرخود را بصورت کامل هم وارد کنید ۲ رقم سمت راست کیس نامبر بصورت خودکار حذف شده و حرف X جایگزین آن می شود.
-اگر احساس میکنید اطلاعاتی میدید که ممکنه علیه شما ازش استفاده بشه اجباری در دادن اطلاعات کامل نیست. مثلا اعلام دقیق شغل اصلا و ابدا توصیه نمیشه و بسنده کردن به اینکه کارتان دولتی یا آزاد است یا اصلا کاری انجام نمی دهید کفایت میکند.

به امید ویزا گرفتن تمام شما دوستان عزیز 2016 ای
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
پاسخ
منتظر سرا...واقعا چیزی سختر از انتظار و بلاتکلیفی هست؟ تا یک سال باید تو این شرایط زندگی کنیم...ایشالا که آخرش خوش باشه
CN:2016AS48XX
ارسال فرم اولیه: 25 MAY
کارنت:ژاتویه
مصاحبه:هفته اخر مارچ ایروان
نتیجه : ای پی
اپ دیت: روز مصاحبه و 5 اپریل
پاسخ
تشکر کنندگان: matin86
با سلام
این سایت باز نمیشود http://۲۰۱۶.montazersara.net
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-19 ساعت 16:44)mehrdad_latery نوشته:  با سلام

عدد 2016 رو بصورت انگلیسی تایپ کنید باز میشه
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: saboteur ، victor2016
(2015-08-19 ساعت 21:57)Siamak.k نوشته:  
(2015-08-19 ساعت 16:44)mehrdad_latery نوشته:  با سلام

عدد ۲۰۱۶ رو بصورت انگلیسی تایپ کنید باز میشه
سلام دوست من
انجام شد با تشکر فراوان
M.v
پاسخ
تشکر کنندگان: saboteur ، Siamak
با سلام
والا ما كه هرچي سرچ كرديم همچين سايتي رو پيدا نكرديم
آي دونت نو
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-25 ساعت 20:01)Interuniversal نوشته:  با سلام
والا ما كه هرچي سرچ كرديم همچين سايتي رو پيدا نكرديم
آي دونت نو

اشتباهی که در نوشتن این آدرس هست اینه که 2016 باید به لاتین نوشته بشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-18 ساعت 12:03)hadir نوشته:  منتظر سرا...واقعا چیزی سختر از انتظار و بلاتکلیفی هست؟ تا یک سال باید تو این شرایط زندگی کنیم...ایشالا که آخرش خوش باشه

به نظر من پروسه مهاجرت یه پروسه ای که به صبر و طاقت زیادی احتیاج داره یه فرقی که بین کیسهای لاتاری با سایر کسایی که قصد مهاجرت دارند همین امادگی برای مهاجرته جون کیسای لاتاری که ما هستیم گاها بعضیهامون هیچ گونه اماده برای زندگی تو یه کشور جدید رو ممکنه نداشته باشیم.
پاسخ
تشکر کنندگان: lighthouse ، Siamak ، Amir.AA ، matin86 ، Good luck 2016 ، Hana2015 ، behjan ، Interuniversal ، sahar2016 ، golia
با سلام

من از مدیر سات درخواست دارم با توجه به تجربیات چندین سالتون در پروسه لاتاری، بهتر یک جدول قرار دهید و کیس نامبر ها را در آن دسته بندی کنید و نشان دهید حدودا در چه تاریخی برای مصاحبه دعوت میشوند.. این کمک خیلی بزرگیه:

مثلا 1000-1500 در .... ماه

1500 تا 2000 در .... ماه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-14 ساعت 01:29)hoseinonline نوشته:  با سلام

من از مدیر سات درخواست دارم با توجه به تجربیات چندین سالتون در پروسه لاتاری، بهتر یک جدول قرار دهید و کیس نامبر ها را در آن دسته بندی کنید و نشان دهید حدودا در چه تاریخی برای مصاحبه دعوت میشوند.. این کمک خیلی بزرگیه:

مثلا 1000-1500 در .... ماه

1500 تا 2000 در .... ماه
درود حسين جان
اين كار عملي نيست چون هر سال سرعت كارنتي ها با سال ديگه فرق ميكنه و خداي ناكرده اين كاري كه شما ميگيد ممكنه باعث گمراهي بچه ها بشه و اونارو به اشتباه بيندازه. هيچ كس نميتونه كارنتي هاي ماه بعد را به طور دقيق پيش گويي كنه و فقط ميشه حدس و گمان زد. پس بهترين راه اينه كه بچه ها منتظر بمونن تا ويزا بولتن جديد اعلام بشه تا بتونن با خيال راحت به كاراشون برسن. موفق باشي.
پاسخ
تشکر کنندگان: matin86 ، Interuniversal
سلام
پدر من لاتاری 2016 برنده شدن و case no ایشون زیر 1900 هست ما 10 jul ثبت نام کردیم ولی هنوز نامه ی دوم نیومده ایا باید تا به امروز این نامه می اومد؟
لطفا راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-17 ساعت 00:12)ferina1370 نوشته:  سلام
پدر من لاتاری ۲۰۱۶ برنده شدن و case no ایشون زیر 1900 هست ما ۱۰ jul ثبت نام کردیم ولی هنوز نامه ی دوم نیومده ایا باید تا به امروز این نامه می اومد؟
لطفا راهنمایی کنید

نگران نباشيد به اميد خدا تا اواخر هفته آينده نامتون مياد اگه آنلاك نكرده باشيد!
كيس نامبر:2016AS00004xxx  >>> رؤيت قبولى:12may>>>ارسال فرم:15may >>> تعداد افراد كيس:٤نفر>>> سفارت:ايروان >>>كارنت:9november>>>  نامه دوم:17november >>>  تاريخ مصاحبه:هفته سوم ژانويه>>>نتيجه:كليرنس>>آپديت ها Sad 19,20,21,22ژانويه) ،(2,19,25,26آگوست)
كليرى 26آگوست بعد از 220روز انتظار دريافت ويزاى برنده اصلى و بچه ها:٣١آگوست
شغل برنده اصلى خصوصى و سربازى س
كيس دوم خانه دار و همچنان كليرنس چون زمان تحويل پاسپورتها ويزا بهم داده نشد بااينكه تو سايت ستاره دار اعلام نشده بود كيس نامبرمون
پاسخ
تشکر کنندگان:
شماره کیس: 2016AS000065xx
تاریخ رویت قبولی: 8May2015
کنسولگری: Ankara
تعداد افراد منظور در کیس :
ارسال فرمهای سری اول: 25June2015
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی هزینه‌ها:
کنسولگری: Ankara تغییرش دادن به ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس : فقط خودم
کارنت شدن کیس: 9March2016
مصاحبه: 23May2016
دریافت کلیرنس:--------
دریافت ویزا:25MAY2016
ورود به آمریکا:14SEP2016
دریافت گرین کارت: NOV2016
جمع تقریبی هزینه‌ها:
پاسخ
تشکر کنندگان: matin86
آنلاک چی هست.

من بعد از ارسال فرم 260 دیگه کار دیگه ای انجام ندادم!!! مگه بازم باید فرمی پر می کردیم!!!

ضمنا من همه واکسن ها را زدم اما هپاتیت بی را خود انیستستو گفت برای افراد بالای 18 سال لازم نیست
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-18 ساعت 00:19)hoseinonline نوشته:  آنلاک چی هست.

من بعد از ارسال فرم 260 دیگه کار دیگه ای انجام ندادم!!! مگه بازم باید فرمی پر می کردیم!!!

ضمنا من همه واکسن ها را زدم اما هپاتیت بی را خود انیستستو گفت برای افراد بالای 18 سال لازم نیست
سلام دوست عزیز.
نه نباید فرم دیگه ای پر کنید
بعضی از دوستان بعد از پر و ارسال کردن فرم DS260 متوجه میشوند که یه قسمت هایی از فرم رو اشتباه پر کردند و میخواهند که فرمشون رو دوباره باز کنند ولی از اون جایی که فرمی که ارسال کردیم قفل شده (lock) مجبور میشن که درخواست بدن تا فرمشون رو دوباره باز کنند یا همون آنلاک (unlock). که البته طبق نوشته های دوستان این کار برای کسانی که اشتباهات خیلی کوچیک داشتن و میتونن روز مصاحبه به آفیسر توضیح بدن کار درستی نیست چون شاید باعث بشه که نامه ی دوم براشون دیرتر بیاد حتی با وجود کارنت شدن. امیدوارم موضوع رو براتون خوب توضیح داده باشم که متوجه بشید. با آرزوی موفقیت برای همه دوستان Rolleyes
کنسولگری: Ankara تغییرش دادن به ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس : فقط خودم
کارنت شدن کیس: 9March2016
مصاحبه: 23May2016
دریافت کلیرنس:--------
دریافت ویزا:25MAY2016
ورود به آمریکا:14SEP2016
دریافت گرین کارت: NOV2016
جمع تقریبی هزینه‌ها: