آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

گرفتن کارت Global Entry یا NEXUS
سلام. می خواستم این تاپیک رو باز کنم برای دوستانی که در حال حاضر گرین کارت دارند و علاقه مند به گرفتن کارت ‎Global Entry‎ یا ‎NEXUS‎ هستند.
به طور خلاصه این کارت برای کسانی صادر می شه که سفر زیاد دارند و به عنوان مسافر با ریسک پایین شناسایی بشند. این افراد با داشتن این کارت هنگام ورود به آمریکا یا کانادا دیگر در صف طولانی کاستوم نمی ایستند تا با آفیسر صحبت کنند. بلکه به کیوسک های مخصوص رفته و بعد از گرفتن رسید مستقیما به ‎baggage claim‎ می رند. همچنین این دو برنامه، شامل ‎pre-TSA‎ هم می شه که برای پرواز های داخلی آمریکاست و شما می تونید در صف مخصوص که خیلی سریع تر و راحت تر هست از ‎security‎ رد بشید.

[عکس: how_to_use_a_cbp_trusted_traveler_pass_i...ss_tpc.jpg]

من تا حالا ندیدم هیچ ایرانی ای برای این ها اقدام کنه. اما من چون سفر زیاد می رم، بعد از اینکه گرین کارتم اومد به صورت آنلاین اقدام کردم. بعد از ‎Background Check‎ توسط آمریکا و کانادا که 6 هفته طول می کشه بعدش شما باید وقت مصاحبه بگیرید تا آفیسر با شما مصاحبه کنه. اگه فقط برای ‎Global Entry‎ خواین اقدام کنید که فقط برای آمریکا هست اون وقت فقط با آفیسر ‎CBP‎ آمریکا مصاحبه دارید. اگر برای ‎NEXUS‎ که هم شامل آمریکا و کانادا می شه شما در یک روز هم با آفیسر ‎CBP‎ آمریکایی مصاحبه می کنید هم با آفیسر کانادایی.

من امروز از مصاحبه اومدم ‎(NEXUS)‎ و مصاحبه اش بسیار مفصل و طولانی بود حدود یک و ساعت و نیمی طول کشید. آفیسر آمریکایی کلی سوالات ریز درمورد زندگی و کارم و سوابق مهاجرتی ام می کرد. آفیسر کانادایی هم کلی سوال در مورد شغل و شرکت و پروژه هام و غیره. حالا بهم گفتند که تا یک ماه دیگه کارتت میاد.

اگه کسی اقدام کرده اینجا بگه.
اگر هم کسی اقدام نکرده و علاقه منده که اقدام کنه سوالی باشه درخدمتیم.
مراحل اقدام ویزای ‎EB3‎ و ‎EB2‎  
غیر قانونی بودن شرکت های واسط
هزینه های کارفرما
منبع برای منتظران ‎PERM

‎Category: EB2 (Advance Degree) - PERM filed with DOL: Sep2014 - PERM Approved: Feb2015 - I-140 Filed with USCIS: Mar2015 - I-140 Approved: Apr2015- I-485 Approved: Jun2015 - Green Card Received: July2015‎
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: ed2008 ، behzadb57 ، behdadK ، shahab2000 ، feidom30 ، Paradox ، leader-m
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان