کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفرنامه و تجربهٔ مصاحبه در ایروان
با سلام
زکات علم و آگاهی آموزش به دیگران هست-برحسب وظیفه از سایت مهاجر سرا موارد زیادی آموختم و خلاصه و مفید باید ادا کرد پس به نام حق.....
بنده (آقا)نفر اصلی به همراه خانوم یعنی 2 نفر ...یعنی 2 ویزا......!!! کم مصرف و کم خرج ...اما فعلن که ندادن ....شرایط لیسانس برق-پیمانکار- سربازی ناجا
بنده 9 جون مصاحبه داشتم و ای پی خوردم و نقص مدرک
در خصوص هتل بلیط مدیکال تاکسی و.......واقعا کسی اهل مطالعه باشه دوستان کامل توضیح دادن در سفرنامه دوستان 2015 و 2016 ها واقعا همه چیز بیان شده و من تجربیات منحصر به خودم رو میگم.
قریب به یقین به خاطر سربازی ای پی خوردم و نقص مدرکم مربوط به جدایی از همسر سابقم بود که نامه دادگاه داشتم و ترجمه شده ناجیت اون رو ،اما قبول نکردن و گفتن سند محضری باید باشد و وقتی برگشتم ایران در همان محضر سابق مراجعه کردم با پرداخت مبلغ 20000 تومان برام سند زدم و ترجمه کردم و الان منتظرم کلییر شم که ارسال کنم.
2)مراقب سلامتی تون باشید که جدی جدی وضعیت درمان و پزشکاشون داغونه بدون امکانات و کادر درمان کم سواد اما فوق العاده مهربان، پزشک متخصص عفونی در حد بچه راهنمایی ما انگلیسی نمیفهمید به هر حال اگر در هتل یا مکانی هستید که همراه با غذا است ریسک نکنید که شیر یا کالباس (بدلیل عدم پخت گوشت در آن)استفاده کنید یا موارد خاصی که براتون میتونه مشکل زا باشه
3)بیمه مسافرتی از ایران تهیه کنید بیمه ما بیمه ما بود منظورم از بیمه ما اسمش هست قاطی نشه و کامل از بیمارستان مدارک هزینه ها رو بگیرد و پرداخت رو به صورت ماشینی بهتون بدن بهر حال که انشالله براتون اتفاقی نیفته
4)در خصوص ویزای ارمنستان در فرودگاه میتونید راحت بگیرید اما ظاهرا که میخواد ویزا بین ایران و ارمنستان حذف شه شاید زمان کلییر شدن نوه ما این اتفاق بیفته.....!!!!!
5)مینی بوسای شماره خط فکر کنم 67 یک راست میبره جلوی بیمارستان موراتسان بازم بپرسید شمارشو ،مثل ایران نباشه هر 6 ماه شماره اتوبوسا عوض میشه....؟؟؟؟/
6)روبروی هتل سیلاچی بازار روز هست که با قیمت و کیفیت خوب همه چیز پیدا میکنید حتی دارو گیاهی من نعنا زیاد خریدم....
7)استرس نداشته باشید اسمش مصاحبه است اما واقعیتش تحویل مدرک هست و این که ببین شما اصلا زنده ایی یا نه...!!!به نظرم آمریکا در لاتاری به دنبال تنوع DNA یا همان ژنیتیکی ماست که بانک ژنومشون ناقص نشه پس زیاد از خودتون و کارتون نگید در حد واجبات و جواب سوالات خودشون
به امید خدا که مفید گفته باشم برام دعا کنید اگر خیریتی و خوبیتی و موفقیتی در کلییر شدم هست این اتفاق برای من حقیر هم بیفته از دور برای همه هموطنام و کشورم آرزوی عزت و سربلندی دارم
CASE NUM:7200
DS260--->21 JUN
YEREVAN
jun9<------INTERVIEW
AP
UP DATE .......>:5MAY&9JUN&10JUN&13jun&14jun
اوس کریم هرچی برامون رقم زدی راضیم به رضایت Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: hes94 ، Siamak ، storagemeter ، tamana2016 ، TiredAdmin ، matin.sh ، alonak ، sheghi ، a_cute65 ، saeidsh ، m0na ، ostokhan ، dv2017

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان