کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ثبت نام خانوادگی و پرسشهای مرتبط با آن
اصلا مهم نیست. اگر می خواید الان ثبت نام کنید و مشخصاتی براش وارد نکنید. اگر تا قبل از اتمام مهلت ثبت نام فرزندتون به دنیا میاد می تونید می تونید اونموقع ثبت نام کنید.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان: Lara94
سلام ، من و نامزدم قصد داريم كه ثبت نام را به عنوان اينكه ازدواج كرديم پر كنيم تا شانس برنده شدنمون دو بار بشه در حاليكه عقد نكرديم و بعدا اگه ايشالله برنده شديم يه عقدنامه با تاريخ قبل از ثبت نام بگيريم ،البته يكي از دوستانمون كه الان لس آنجلس هستند هم همين كارو كردن يعني به دفتر خونه اي مه عقد كرده بودند يه پولي دادن و تاريخ عقدشون و بر گردوندن به قبل ثبت نام مشكلي هم پيش نيومد، چون شنيدم اگه بعد از برنده شدن تو فرم اوليه اعلام كني كه الان ديگه مجرد نيستي و متاهلي حداقل ٣-٤ سال زمان مي بره كه همسرت كاراش درست بشه و بياد من در اين مورد اطلاعات دقيق و موثق مي خواستم ممنون
تشکر کنندگان: faaezeh
(2015-10-10 ساعت 13:36)Niloofarz نوشته:  سلام ، من و نامزدم قصد داريم كه ثبت نام را به عنوان اينكه ازدواج كرديم پر كنيم تا شانس برنده شدنمون دو بار بشه در حاليكه عقد نكرديم و بعدا اگه ايشالله برنده شديم يه عقدنامه با تاريخ قبل از ثبت نام بگيريم ،البته يكي از دوستانمون كه الان لس آنجلس هستند هم همين كارو كردن يعني به دفتر خونه اي مه عقد كرده بودند يه پولي دادن و تاريخ عقدشون و بر گردوندن به قبل ثبت نام مشكلي هم پيش نيومد، چون شنيدم اگه بعد از برنده شدن تو فرم اوليه اعلام كني كه الان ديگه مجرد نيستي و متاهلي حداقل ٣-٤ سال زمان مي بره كه همسرت كاراش درست بشه و بياد من در اين مورد اطلاعات دقيق و موثق مي خواستم ممنون
شما میتونید هر کدوم فرم رو جدا پر کنید ..ولی اگه میخواین با هم پر کنین و فکر میکنین که زمان عقد رو میشه به تاریخ قبل ثبت نام برگردوند مشکلی نیست ولی تاریخی که در فرم ثبت میکنین یادتون باشه تا یه وقت مشکلی پیش نیاد ..البته در صورت قبولی فرم 260 مهمه و اگه اشتباهی در این فرم شده باشه در اون فرم میشه درست کرد ...در این مورد که کارای همسر چقدر طول میکشه تا بتونه بیاد نمیدونم..با تجربه ها و مدیران سایت حتما جوابتون رو میدن
باران تویی! به خاکِ من بزن
بازا ببین! که بی‌ مه‌ِ تو من هوای پر زدن ندارم!
تشکر کنندگان:
(2015-10-10 ساعت 13:36)Niloofarz نوشته:  سلام ، من و نامزدم قصد داريم كه ثبت نام را به عنوان اينكه ازدواج كرديم پر كنيم تا شانس برنده شدنمون دو بار بشه در حاليكه عقد نكرديم و بعدا اگه ايشالله برنده شديم يه عقدنامه با تاريخ قبل از ثبت نام بگيريم ،البته يكي از دوستانمون كه الان لس آنجلس هستند هم همين كارو كردن يعني به دفتر خونه اي مه عقد كرده بودند يه پولي دادن و تاريخ عقدشون و بر گردوندن به قبل ثبت نام مشكلي هم پيش نيومد، چون شنيدم اگه بعد از برنده شدن تو فرم اوليه اعلام كني كه الان ديگه مجرد نيستي و متاهلي حداقل ٣-٤ سال زمان مي بره كه همسرت كاراش درست بشه و بياد من در اين مورد اطلاعات دقيق و موثق مي خواستم ممنون

این کار اصلاً عاقلانه نیست به دو دلیل:
دلیل اول اینه که این کار اصلاً توجیهی نداره چون شما بعد از رویت قبولی هم میتونید ازدواج کنید و این رو به اطلاع مرکز کنتاکی برسونید و با هم برید امریکا؛ تاپیک‌هایی که هر سال با اسم "ازدواج بعد از قبولی" در این سایت نوشته میشن وظیفشون راهنمایی و تبادل نظر در همین مورد هست

دلیل دوم هم اینه که خدایی نکرده شما فرض کن تا زمان اعلام نتایج رابطتون با طرف مقابلتون به هم بخوره یا به هر دلیلی دیگه ازدواج کردن براتون مقدور نباشه، اون موقع اگر اسم خود شما هم به تنهایی در اومده باشه کاری از دستتون ساخته نیست و حتی خودتونم نمیتونید برید و درجا ریجکت میشید.
In GOD We Trust
تشکر کنندگان: faaezeh ، victor2016 ، amin_j
(2015-10-10 ساعت 16:52)عمو سام نوشته:  

دلیل اول اینه که این کار اصلاً توجیهی نداره چون شما بعد از رویت قبولی هم میتونید ازدواج کنید و این رو به اطلاع مرکز کنتاکی برسونید و با هم برید آمریکا؛ تاپیک‌هایی که هر سال با اسم "ازدواج بعد از قبولی" در این سایت نوشته میشن وظیفشون راهنمایی و تبادل نظر در همین مورد هست

دلیل دوم هم اینه که خدایی نکرده شما فرض کن تا زمان اعلام نتایج رابطتون با طرف مقابلتون به هم بخوره یا به هر دلیلی دیگه ازدواج کردن براتون مقدور نباشه، اون موقع اگر اسم خود شما هم به تنهایی در اومده باشه کاری از دستتون ساخته نیست و حتی خودتونم نمیتونید برید و درجا ریجکت میشید.

دوست عزیز به صورت مجرد ثبت نام کنید در این فاصله که نتایج رواعلام میکنند ازدواج کنید اسم هر کدوم از شما که در بیاد وقتی که فرم 260 رو پر میکنه میتونه در قسمت تاهل که پرسیده شده متاهل بزنه و مشخصات همسر رو وارد کنه و به اتفاق برای مصاحبه برید.این مسئله برای خیلیها پیش میاد و راه حلش همینه که گفتم. موفق باشید
تشکر کنندگان: faaezeh ، victor2016
دوستان من قصد دارم برای یکی از بستگان ثبت نام کنم اما یه مشکلی که دارن اینه که اگر شوهر از یه زن دیگه بچه داشته باشه، باید اسم اون بچه که از یه زن دیگه است، ( و الان هم اون زنه از زندگی اونها رفته ولی بچه مونده) باید تو اسم فرزندان اعلامیه هر دو بیاد؟
منظورم اینه که زنی که بچه مال شوهرشه و مال خودش نیست بازم باید تو فرم هر دویشان باشه؟
تشکر کنندگان:
بله. اگر اون بچه مجرد و زیر 21 یک سال هست باید تو فرم هردوشون ذکر بشه.
تشکر کنندگان:
(2015-10-11 ساعت 10:08)victor2016 نوشته:  بله. اگر اون بچه مجرد و زیر 21 یک سال هست باید تو فرم هردوشون ذکر بشه.

یعنی میفرمایین با وجود اینکه بچه برای شوهرشه و برای خودش نیست، ولی بازم تو فرم خانمه ذکر بشه؟
تشکر کنندگان:
سلام
دختر خاله من 25 سالشه، میخواد هم خودش و هم مامانش رو ثبت نام کنه، میپرسید اگه هر کدوم برنده بشن میتونن اون یکی رو هم ببرن یا نه.
تشکر کنندگان:
(2015-10-11 ساعت 11:26)Farey نوشته:  سلام
دختر خاله من 25 سالشه، میخواد هم خودش و هم مامانش رو ثبت نام کنه، میپرسید اگه هر کدوم برنده بشن میتونن اون یکی رو هم ببرن یا نه.

خیر نمیتونن
In GOD We Trust
تشکر کنندگان: Farey ، victor2016

سلام
اگر برنده بشن و موفق به دریافت ویزا بشن، همزمان نمیتونن برای هم اقدام کنند. اما بعد از گذشت 5 سال و سیتیزن شدن، میتونند از طریق خویشاوندی اقدام کنند. توجه داشته باشید که صرفا برنده شدن در لاتاری به معنای گرفتن گرین کارت نیست!
موفق باشید

(2015-10-11 ساعت 10:53)poweronline نوشته:  
(2015-10-11 ساعت 10:08)victor2016 نوشته:  بله. اگر اون بچه مجرد و زیر 21 یک سال هست باید تو فرم هردوشون ذکر بشه.

یعنی میفرمایین با وجود اینکه بچه برای شوهرشه و برای خودش نیست، ولی بازم تو فرم خانمه ذکر بشه؟

بله دقیقا. اگر همسر فردی از ازدواج قبلیش فرزند مجرد زیر 21 سال داشته باشه، باید مشخصات فرزند توی فرم هر دو نفر ثبت بشه.
موفق باشید
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: Farey ، victor2016 ، ehsan TT ، ELNAZ21
(2015-10-11 ساعت 12:37)amirabas93 نوشته:  

سلام
اگر برنده بشن و موفق به دریافت ویزا بشن، همزمان نمیتونن برای هم اقدام کنند. اما بعد از گذشت ۵ سال و سیتیزن شدن، میتونند از طریق خویشاوندی اقدام کنند. توجه داشته باشید که صرفا برنده شدن در لاتاری به معنای گرفتن گرین کارت نیست!
موفق باشید

(2015-10-11 ساعت 10:53)poweronline نوشته:  

بله دقیقا. اگر همسر فردی از ازدواج قبلیش فرزند مجرد زیر 21 سال داشته باشه، باید مشخصات فرزند توی فرم هر دو نفر ثبت بشه.
موفق باشید

نه ازدواج قبلیش نیست در حین ازدواج اصلیش یه صیغه داشته که تمام شد البته با یه بچه کوچیک تمام شد (همون خیانت!)
تشکر کنندگان:
دیگه بحث های حقوقیش خیلی پیچیده شد ولی چیزی که روش تاکید شده، step children (نافرزندی ها) هم باید جزء آمار بیاد.
تشکر کنندگان: Amir.AA ، ELNAZ21
(2015-10-10 ساعت 17:17)panizrm نوشته:  

دلیل اول اینه که این کار اصلاً توجیهی نداره چون شما بعد از رویت قبولی هم میتونید ازدواج کنید و این رو به اطلاع مرکز کنتاکی برسونید و با هم برید آمریکا؛ تاپیک‌هایی که هر سال با اسم "ازدواج بعد از قبولی" در این سایت نوشته میشن وظیفشون راهنمایی و تبادل نظر در همین مورد هست

دوست عزیز به صورت مجرد ثبت نام کنید در این فاصله که نتایج رواعلام میکنند ازدواج کنید اسم هر کدوم از شما که در بیاد وقتی که فرم 260 رو پر میکنه میتونه در قسمت تاهل که پرسیده شده متاهل بزنه و مشخصات همسر رو وارد کنه و به اتفاق برای مصاحبه برید.این مسئله برای خیلیها پیش میاد و راه حلش همینه که گفتم. موفق باشید
ممنون از دوستان عزيز به خاطر راهنمايي ها فقط يك سوال اگ تو همين فرم٢٦٠ برنيم متاهل كارامون همزمان پيش مي ره يعني اينطوري نيست كه مثلا ويزاي من يا ايشون و بدن و براي همسر وارد پروسه بشه و چند سال طول بكشه؟
تشکر کنندگان:
(2015-10-12 ساعت 14:32)Niloofarz نوشته:  
(2015-10-10 ساعت 17:17)panizrm نوشته:  

ممنون از دوستان عزيز به خاطر راهنمايي ها فقط يك سوال اگ تو همين فرم٢٦٠ برنيم متاهل كارامون همزمان پيش مي ره يعني اينطوري نيست كه مثلا ويزاي من يا ايشون و بدن و براي همسر وارد پروسه بشه و چند سال طول بكشه؟

قبل از پر کردن فرم 260 ازدواج کنید و اون رو توی 260 اعلام کنید، اینطوری با هم مصاحبه میشید و میرید اما اگر بعد از مصاحبه و دریافت ویزا ازدواج کردید دیگه وارد یه پروسه 3 ساله میشید
In GOD We Trust
تشکر کنندگان: victor2016

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان