کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهلت ثبت نام لاتاری ۲۰۱۷
(2015-10-02 ساعت 00:06)مسافر تنها نوشته:  دوستان تو رو خدا کسانی که امیدی به رفتن ندارن خواهشا وکالتی یا نیابتی ثبت نامشون نکنید
به خدا مسئولیت داره حق یکی دیگه رو ناحق کردن
خواهش می کنم مراعات فرمائید

بعضی از دوستان فقط جو گیرن میخوان ببینن شانس دارن یا نه وقتی برنده میشن میترسن ومنصرف میشن و حق کسای دیگه رو ضایع میکنن
تشکر کنندگان: کیارادمن ، alirezanz ، battosai ، khorsandi
من امروز رفتم يك عكس از خودم گرفتم ????
تشکر کنندگان:
سلام
امسال مهلت ثبت نام تا چندمه؟
خدایا دستم به آسمانت نمی رسد، اما تو که دستت به زمین میرسد بلندم کن
تشکر کنندگان:
(2015-10-09 ساعت 22:58)araz2012 نوشته:  سلام
امسال مهلت ثبت نام تا چندمه؟

هرسال تا دوم ياسوم نوامبره

[quote='mrlzdh' pid='670332' dateline='1443995201']
Case num:2014as3$$/ ديدن قبولى ١مى/ارسال فرمها ٢٨مى/مصاحبه ٨ اكتبر٢٠١٣/كلير پس از ٢٢٥روز ناقابل ٢١مى ٢٠١٤/تاريخ ورود به امريكا ٢٦سپتامبر٢٠١٤/ساكن مريلند/ssn:بعداز٣روز/گرين كارت بعد از ٢٦روز
تشکر کنندگان:
(2015-10-05 ساعت 02:16)mrlzdh نوشته:  سلام دوستان
یک بار دیگه میریم که ثبت نام کنیم . راستش اصلا یادم نبود یه لحظه تو FB مهارجرسرا دیدم زده ثبت نام لاتاری 2017 !!!!!!!! تعجب کردم آدرس رو زدم دیدم بعله شروع شده . حالا ببینیم امسال خدا قسمتمون میکنه یا نه.

انشأ الله امسال با كيس نامبر دورقمى برنده ميشيد
Case num:2014as3$$/ ديدن قبولى ١مى/ارسال فرمها ٢٨مى/مصاحبه ٨ اكتبر٢٠١٣/كلير پس از ٢٢٥روز ناقابل ٢١مى ٢٠١٤/تاريخ ورود به امريكا ٢٦سپتامبر٢٠١٤/ساكن مريلند/ssn:بعداز٣روز/گرين كارت بعد از ٢٦روز
تشکر کنندگان: alirezanz
امیدوارم کسانی که واقعا گرین کارت بدردشون میخوره ثبت نام کنن ما هم با نیت خیر ثبت نام میکنیم هر چند که برنده شدن دلیل بر ویزا گرفتن نیست
شماره کیس :##46 / تعداد 2 نفر/سفارت انکارا هفته دوم اپریل/ وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 27 اگوست
من و همسرم با هم از این ای دی استفاده میکنیم.Rolleyes البته همیشه خانمم نویسنده هستند
ویزااااااا بی ویزاااا. فعلا در ایران موندنی شدیم
تشکر کنندگان: victor2016 ، radman87 ، abshar_wf ، alirezanz
سلام
متعسفانه امروز نرسیدم ثبت نام کنم. فردا اکی میکنم
بعضی از تاپیک ها رو که میخونم, همش میگم چرا... آخه چرا!!! ... واقعن اینقدر سختی داره که برید و یخورده توی سایت جستجو کنید
اصن جستجو نمیخاد... چند تا پست اول هر تاپیک رو که بخونید .. همه نکته ها تو اون مورد میاد دستتون....
از حالا اینو بدونید... مهاجرسرا تا یه جایی میتونه بهتون اطلاعات بده ...
تا یه جایی راه های پر کردن فرم و گرفتن بلیط و واریز وجه برای ویزا و .... میتونید از مهاجرسرا اطلاعات استخراج کنید... کار که پیچیده شد, دیگه خودتونید و خودتون
موقع خرید خونه دیگه مهاجرسرا نیست... باید مطالب اولیه رو مو به مو توی مهاجرسرا جستجو کرده باشید و بعد برای گرفتن اطلاعات جدیدتر برید جلو...
امیدوارم کمتر پرسش های مربوط به چند پست اول تاپیکها مطرح بشه

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
تشکر کنندگان: lighthouse ، victor2016 ، battosai ، Amir.AA ، alirezanz
سایت معتبر برای ثبت نام لاتری 2017 کدام هست؟
شماره کیس: 2016AS0***
تاریخ رویت قبولی: 17 September
کنسولگری:Sydney
تعداد افراد منظور در کیس :۲
ارسال فرمهای سری اول:30 September
کارنت شدن کیس: August
نامه دوم: 25 January
مصاحبه: 8 March
وضعیت: AP
آپدیت ها: 10 March هر دو کیس، 27 April هر دو کیس، 29 April کیس اصلی، 2 May هر دو کیس، 3 May هر دو كيس، 4 May هر دو كيس ( كيس اصلي or شد )، 5 May هر دو کیس، 6 May
دریافت ویزا: 6 May
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی هزینه‌ها:
تشکر کنندگان: shahabjafari
سلام به همگی
بالاخره منم امروز برای چهارمین سال ثبت نام کردم.بیاییدامسال اونقدر انرژی مثبت بفرستیم تا همگی قبول شیم.

تشکر کنندگان: shahabjafari
(2015-10-12 ساعت 09:54)fireball نوشته:  سایت معتبر برای ثبت نام لاتری 2017 کدام هست؟

این سایتشه:
dvlottery.state.gov
In GOD We Trust
تشکر کنندگان: kkr1373 ، shahabjafari
توجه توجه توجه توجه

دوستان بیشتر سایت های تبدیل تاریخ از شمسی و میلادی تاریخ را اشتباه تبدیل میکنند و یک روز بعد یا قبل میزنند.

دوستان برای تبدیل تاریخ از شمسی به میلادی و بالعکس
به سایت زیر مراجعه کنید.

سایت معتبر تبدیل تاریخ از شمسی به میلادی و بالعکس

البته اگر تاریخو تو فرم اشتباه زدین
اگر قبول شدین مشکلی نیست و میشه اصلاحش کرد
لاتاری 2016
کیس نامبر:***1
تاریخ سابمیت فرم :MAY 31
تاریخ مصاحبه:1 نوامبر
کلیرنس AP    
اپدیت ها:9 دسامبر
25 ژانویه
2 مارچ
9 مارچ
10 مارچ
تاریخ کلیر:10 مارچ در سایت سفارت ابوظبی abudhabiivo.net

تشکر کنندگان: battosai
دوسیان خواهش میکنم اونایی که انگیزه رفتن ندارن یا امکان رفتن از جهات متعدد براشون ممکن نیست ثبت نام نکنن چون واقعا حق افراد مصمم ضایع میشه.
در مورد دوستان و فامیلهاتون هم الکی افراد رو ثبت نام نکنین.
تجربه دارم که میگم
**2013AS19 رویت قبولی: 7 می 2013ارسال مدارک23 می ،دریافت نامه دوم 2 july ؛،مصاحبه هفته اول سپتامبر آنکارا صورتی ,1نفر کلیر بعد از 13 روز،به ما که رسید ویزا تموم شد.
تشکر کنندگان: victor2016 ، babak82 ، alirezanz ، khorsandi ، ghzlsa
(2015-10-13 ساعت 01:55)abshar_wf نوشته:  دوسیان خواهش میکنم اونایی که انگیزه رفتن ندارن یا امکان رفتن از جهات متعدد براشون ممکن نیست ثبت نام نکنن چون واقعا حق افراد مصمم ضایع میشه.
تجربه دارم که میگم

متاسفانه فرهنگ نادرستیه که تو جامعه ما رواج داره و به همین دلیل حق خیلی از آدمایی که مصمم هستن و امکان رفتن رو دارن و در واقع به نوعی حقشونه، با این ثبت نام های بی مورد پایمال میشه.

بنده خیلی هارو دیدم که فکر می کنن لاتاری علاوه بر گرین کارت، بهشون میلیون ها دلار هم جایزه میده برای اقامتی خوش در آمریکا!

دوستان لطفا چه خودتون، چه هرکسی که به شما میگه ثبت نامش کنید، اگه امکان رفتن رو ندارن، حق دیگران رو ضایع نکنید.

با تشکر.
تشکر کنندگان: msr839 ، victor2016 ، alirezanz ، tamana2016 ، ghzlsa
(2015-10-13 ساعت 02:18)TAEL نوشته:  
(2015-10-13 ساعت 01:55)abshar_wf نوشته:  دوسیان خواهش میکنم اونایی که انگیزه رفتن ندارن یا امکان رفتن از جهات متعدد براشون ممکن نیست ثبت نام نکنن چون واقعا حق افراد مصمم ضایع میشه.
تجربه دارم که میگم

متاسفانه فرهنگ نادرستیه که تو جامعه ما رواج داره و به همین دلیل حق خیلی از آدمایی که مصمم هستن و امکان رفتن رو دارن و در واقع به نوعی حقشونه، با این ثبت نام های بی مورد پایمال میشه.

بنده خیلی هارو دیدم که فکر می کنن لاتاری علاوه بر گرین کارت، بهشون میلیون ها دلار هم جایزه میده برای اقامتی خوش در آمریکا!

دوستان لطفا چه خودتون، چه هرکسی که به شما میگه ثبت نامش کنید، اگه امکان رفتن رو ندارن، حق دیگران رو ضایع نکنید.

با تشکر.

دوستاني كه شرايط رفتن رو ندارن توجه كنن واسه امتحان شانسشون راه هاي ديگه غير از لاتاري هم هست
بزاريد يكي كه آمادگيش رو داره بتونه بره
می گذرد ...
تشکر کنندگان: alirezanz
ای کاش از اول میگفتن سربازای س پ ا ه شرکت نکنن. خدا از افیسر پرونده من نگذره
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Amir.AA ، dd7472003 ، alirezanz ، Caspian_Wave

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان