کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فرصت مناسب برای تهیه خط موبایل
(2016-09-01 ساعت 23:26)himmlisch
[quote='yami نوشته:  
کماکان در

https://social.ringplus.net/categories/deals

گوش بزنگ پلنهای رایگان جدید باشید

با سلام، از best buy هم می‌شه این سیم کارت‌ها را تهیه کرد؟ قبلان فرمودید که می‌شه خودمون گوشی رو ببریم ولی‌ من نمیدونم آیا مثلا با گوشی‌های اکسپریا هم سازگار هست یا نه؟
[/quote]

سیم کارت رو باید یا از خود سایتشون بسته به مدل گوشی بخری یا از امازون چون اسپرینت مغازه هاش نمیدن. البته اگه گوشی صفر ایفون بخری اولش میپرسن چه سیم کارتی میخوای و یکی بهت میدن

گوشی باید یا گوشی اسپرینت باشه از لیست بلند بالایی که در سایتشون گذاشتن و نمیدونم الان کجاشه!! و یا گوشی انلاک ایفون 6 و بالاتر یا نکسوس از مدلهای جدید 5 و 6

در قسمت BYOD سایت در بالا اگه IMEI گوشی را چک کردید و اوکی داد پس جله هر گوشی که میخواد باشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: golia ، himmlisch
ظاهرا +R هم یک خونه تکونی حسابی کرده و پلنهای ارزون با اینترنت بالا رو از سرویس هاش حذف کرده.
البته ۶ تا پلن جدید آفر داده که چنگی به دل نمی زنه
کسی دیل بهتری رو کریرهای دیگه سراغ نداره ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-24 ساعت 08:54)marco250 نوشته:  ظاهرا +R هم یک خونه تکونی حسابی کرده و پلنهای ارزون با اینترنت بالا رو از سرویس هاش حذف کرده.

دوست عزیز درسته . متاسفانه ریسکی که من کردم و 120 دلار بابت ممبر+ دادم (که بلکه این اتفاق افتاد گردن ماها رو نگیره) هم جواب نداد و پلن رایگان همه چی 8000 من رو از دستم گرفتن.
البته سعی کردم که با شارژ بک کردن اون پول ممبر+ بلکه ازش پس بگیرم ولی بخاطر هزار تا موافقتی که از آدم شرکتها موقع فروش کالا و خدمات میگیرن، سیتی بانک اعتراضم رو رد کرده و بعید میدونم موفق بشم.
در عین حال با چند نفر از دوستان در شب بلک فرایدی یک پلن چهار خط انلیمیتد تی موبایل ماهی جمعا 120 دلار گرفتیم و الانم چند نفر بهش اضافه کردیم از قرار خطی 20 دلار هر ماه و اینجوری هی هزینه مون کمتر میشه.
متاسفانه رینگ پلاس حدس میزدم ریگی تو کفشش باشه ولی نه تا این حد تابلو. بهرحال من به اندازه کافی استفاده ام رو کرده بودم و زیاد دلم نسوخت ولی خوب دزدی در روز روشنشان یکم رو اعصابه.
پاسخ
تشکر کنندگان: marco250
(2016-12-29 ساعت 06:51)yami نوشته:  
(2016-12-24 ساعت 08:54)marco250 نوشته:  ظاهرا +R هم یک خونه تکونی حسابی کرده و پلنهای ارزون با اینترنت بالا رو از سرویس هاش حذف کرده.

دوست عزیز درسته . متاسفانه ریسکی که من کردم و 120 دلار بابت ممبر+ دادم (که بلکه این اتفاق افتاد گردن ماها رو نگیره) هم جواب نداد و پلن رایگان همه چی 8000 من رو از دستم گرفتن.
البته سعی کردم که با شارژ بک کردن اون پول ممبر+ بلکه ازش پس بگیرم ولی بخاطر هزار تا موافقتی که از آدم شرکتها موقع فروش کالا و خدمات میگیرن، سیتی بانک اعتراضم رو رد کرده و بعید میدونم موفق بشم.
در عین حال با چند نفر از دوستان در شب بلک فرایدی یک پلن چهار خط انلیمیتد تی موبایل ماهی جمعا 120 دلار گرفتیم و الانم چند نفر بهش اضافه کردیم از قرار خطی 20 دلار هر ماه و اینجوری هی هزینه مون کمتر میشه.
متاسفانه رینگ پلاس حدس میزدم ریگی تو کفشش باشه ولی نه تا این حد تابلو. بهرحال من به اندازه کافی استفاده ام رو کرده بودم و زیاد دلم نسوخت ولی خوب دزدی در روز روشنشان یکم رو اعصابه.
من هم روی Member Plus سرمایه گذاری کرده بودم ولی هیچ کمکی به از دست ندادن پلن قبلی نکرد. البته من هنوز از +R موو نکردم ولی دارم روش فکر می کنم. کمپانی SPRINT هم ۵ خط با شرایط unlimited را ۱۰۰ دلار آفر داده.
پاسخ
تشکر کنندگان:
همینه دیگه... اگه میشد ولی چی میشد!! (جریان دوغ درست کردن بوهلول با اب رودخانه)

اسپرینت بشدت شرکت دزدی هست. پوشش هم زیاد جالب نیست.
یکبار ب۲۱۰۱۲ به من خطی فروختن که قرار بود ماهی ۳۵ دلار باشد ولی بیل اول امد ۹۰ دلار با کلی فی های عجیب غریب
مثلا تکس موبایل فدرال - تکس موبایل ایالت - تکس موبایل کانتی - تکس موبایل شهر محل سکونت - تکس ۹۱۱ - و....
زنگ زدم گفتم یه تکس محله و کوچه و دم در خونمونم بذارین دیگه!!
خلاصه با دعوا و پرداخت ۱۴ دلار جریمه و بطرز بسیار معجزه اسایی صرفا بخاطر اسکرین شاتی که از افر شان داشتم از شرشان نجات پیدا کردم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
کمپانی MintSim پلنهای ۳ ماهه رو با تاک و تکست نامحدود و دیتا 10GB , 5GB , 2GB رو ارزون کرده.
به نظرم دیل خوبی هستش
پاسخ
تشکر کنندگان: feidom30 ، yami
سلام دوستان وقت بخیر من نیاز به یه سیمکارت از شرکت at&t دارم (ساکن ایران هستم)
اگر از دوستان کسی امکان تهیه و ارسال رو داشت پیام خصوصی بدن ممنون میشم
کلیه هزینه ها از 0-100 تقدیم میکنم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان