آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

فن مصاحبه و پاسخ گویی به سوالات استخدامی)
دوستان عزیز

ممکن است که شما هم تا کنون ساعتها وقت گرانبهای خودتونو در سایتهای شرکتهای ریتیل مثل والمارت و بقیه برای جواب دادن به دهها و صدها سوال روانشناسی هدر دادید و نهایتا هم موفق به گرفتن مصاحبه نشدید.
برای من هم این قضیه همیشه سوال بود تا اینکه امروز متوجه شدم که این سوالها فوت کوزه گری داشته که ما نمیدانسته ایم!!

این سوالات توسط شرکتی به نام ‎Unicru‎ طراحی شده و تبادل نظر کارجویان بسیار در اینترنت مشخص کرده که دو نکته مهم در موفقیت در پاسخ دادن به این سوالات وجود داره:

1- پاسخ دادن سریع به سوالات. یعنی سوالات رو خوانده و روی آن فکر و تحلیل نکنید!! هر چه سریعتر به سوالات پاسخ دهید نرم افزار به حساب این میگذارد که شما کاملا به این جواب اعتقاد دارید و اصلا نیازی به فکر کردن به آن نداشته اید، تا احیانا پاسخی که فکر میکنید باید به سوال بدهید، بجای پاسخی که شخصا به آن معتقدید، را بدهید.

2- جواب سوالات رو فقط با ‎Strongly Agree‎ یا همان SA یا ‎Strongly Disagree‎ یا همان SD بدهید. از گزینه های میانه استفاده نکنید. صداقت در این کار اصلا مهم نیست چون اگه بخواهید زمان صرف کنید و صادقانه جواب بدید (زمان بیشتر و زدن گزینه های میانی تا به واقعیت خودتون نزدیکتر باشه)، بدون اینکه در آخر حتی متوجه بشید، در آزمون روانشناسی رد شده، تقاضای کار شما بصورت کاملا خودکار بایگانی شده و حتی به مسول استخدام ارجاع نخواهد شد!! و شما هم روزها و هفته ها به امید واهی اینکه با شما تماس خواهند گرفت، منتظر خواهید بود.

یک نکته بسیار مهم دیگر این هست که معمولا برای کتگوری های مختلف سوالات مختلفی دارند. مثلا برای مشاغل ریتیل یک سری سوالات و برای مشاغل اداری سری دیگر. بنابرین اگه یک بار به این سوالات جواب داده باشید و دوباره به مشاغلی در همان سری اپلای کنید، به احتمال زیاد بصورت اتوماتیک از همان آزمون استفاده کرده و اگه قبلا رد شده باشید، برای مشاغل جدید هم رد خواهید شد!! معمولا این آزمونها رو هر شش ماه یک بار تمدید میکنن. بنابرین اگه امروز شرکت کردید و رد یا قبول شدید، تا شش ماه نتیجه آن همان هست که هست. تنها راه حل این هست که اگه فکر میکنید قبلا خرابکاری کرده اید، برای مشاغل جدید با یک پروفایل تازه اپلای بکنید که دوباره امکان آزمون بهتون بده. بعضی سایتها موقع ثبت نام شماره سوشال رو هم میگیره که اگه اینجوری باشه، مطمئن نیستم بعدا سیستم میفهمه شما دو تا پروفایل دارید یا اینکه احتمالا چک نمیکنه. من که شخصا بعید میدونم چک کنه.

لینک مطلب:
‎http://hubpages.com/business/Unicru‎

خواهشا این رو با بقیه دوستان در گروههای دیگه به اشتراک بذارید چون بی نهایت نکته مهمی هست که برای من 5 سال طول کشید که متوجه بشم و البته زمانی که دیگه به دانستنش نیازی ندارم!!
پستهایم را زیاد جدی نگیرید چون ::کماکان در مایه های خداحافظیم ‎::
فلسفه «خر ما از پل گذشت، نشیمنگاه متزلزل دیگران» را کنار بگذارید. از هر دستی بدهید، از همان دست یا نهایتا از دست دیگر، یک روزی پس می گیرید.
بدهی رتبه ها را هم، احیانا با تاخیر، پس می دهم، مگر آنهایی که اکانتشان بسته شده.
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: rahbar ، behjat ، sahar2016 ، sce ، حاجی واشنگتن ، behjan ، lighthouse ، sheghi ، karmen ، alirezafarhang81 ، AbbasHTC ، AMIRI1
دقیقا همینطوره که آقای یامی میگن... اتفاقا درسهای کالج هم یکجورائی تو چهارگزینه ایها که آیتم همه یا هیچکدوم یا اونی که میگه دوگزینه فلان و بیسار داره درسته.

راستی میتونید تو گوگل خیلی پاسخنامه ها را در بیارین. شاید ‎pdf‎ باشه ولی از زدن اون همه تست مزخرف و مهمتر اینکه بی هدف و غلط بهتره. مثلا گوگل کنید ‎walmart application questions and answers‎
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: yami ، lighthouse ، alirezafarhang81
دوستان عزیز،
اگر برای خودتون یا آشنایانتون به دنبال کار میگردید، من در منطقه ‎Rancho Bernardo‎ در نزدیکی سن دیگو یک کار در زمینه ‎Retail‎ (فروشگاه) سراغ دارم. حقوق مینیمم میدهند و بصورت تمام وقت استخدام میکنند. 40 ساعت در هفته نیاز دارند مگر اینکه خودتون کمتر بخواهید. معمولا هم کسی رو به این راحتی اخراج نمیکنند. اگر بخواهید با پرداخت حق بیمه میتونید از بیمه پزشکی و دندانپزشکی بهره مند شوید. اگر تمایل داشتید، به من پیام خصوصی بدهید.
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان