کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کارت اعتباری یا کردیت کارت چیست؟
دوستان یه سوالی هست که من اینجا نظر خودم رو میگم البته که ممکنه به درد بقیه هم بخوره به شکل عمومی (فکر کنم قبلا هم بحث شده باشه) و اینکه بعضی کردیتورها افری میدن که شامل گریس پریود یا دوره بخشودگی هست و مثلا میگن تا 12 ماه میتونین از لاین بدون بهره استفاده کرد. مثلا شما 1000 دلار لاین دارید و یک تلویزیون میخرید به 250 دلار و ماهی 20 دلار یا مقدار مینیممی که براتون تعیین میشه میپردازین تا پایان این دوره 12 ماهه و بهره هم نمیدید و کل حساب رو در ماه 12 البته تصفیه میکنید. سوال اینه که این به اسکور شما لطمه میزنه؟ از نظر من خیر چون کل بالانس شما %25 لاینتون بیشتر نیست و همینطور هم هر ماه ازین درصد کم میشه پس مشکلی نیست به شرطی که خرید دیگه ای نداشته باشین.
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان: behfaza ، ffrfar ، romance33 ، Saeedv13 ، lighter ، sce ، آلیس-1980
(2014-04-23 ساعت 10:38)soheilbadami نوشته:  دوستان یه سوالی هست که من اینجا نظر خودم رو میگم البته که ممکنه به درد بقیه هم بخوره به شکل عمومی (فکر کنم قبلا هم بحث شده باشه) و اینکه بعضی کردیتورها افری میدن که شامل گریس پریود یا دوره بخشودگی هست و مثلا میگن تا 12 ماه میتونین از لاین بدون بهره استفاده کرد. مثلا شما 1000 دلار لاین دارید و یک تلویزیون میخرید به 250 دلار و ماهی 20 دلار یا مقدار مینیممی که براتون تعیین میشه میپردازین تا پایان این دوره 12 ماهه و بهره هم نمیدید و کل حساب رو در ماه 12 البته تصفیه میکنید. سوال اینه که این به اسکور شما لطمه میزنه؟ از نظر من خیر چون کل بالانس شما %25 لاینتون بیشتر نیست و همینطور هم هر ماه ازین درصد کم میشه پس مشکلی نیست به شرطی که خرید دیگه ای نداشته باشین.
من بلیط هواپیمای عیال و دخترها رو با دو تا کردیت کارت از وان تراول خریدم و همین روش شما رو اجرا کردم. یعنی تا پایان APR صفر به صورت قسطی هر ماه مبلغیش رو میدم. یه جوری تنظیم کردم که زمان پایان APR صفر بدهیم صاف بشه و دیگه سودی ندم. البته اسکورم ماه اول خیلی افت کرد. اونم به خاطر این بود که بیشتر از 90 درصد کردیت لاین دو تا کردیت کارتم رو خرج کرده بودم ولی هر ماه به تدریج اسکورم بهتر شده. به نظر من هم نباید صرف پرداخت قسطی باعث کاهش اسکور بشه، به شرطی که مجموع کردیت لاین تمام کارت ها رقم بالایی باشه و خرید شما درصد کمی (همون حداکثر 30 درصد معروف) از این کردیت لاین رو تشکیل بده.
پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، soheilbadami ، lighter ، sce ، behfaza ، romance33 ، shimoda ، Rock ، tartar ، آلیس-1980
سعید جان بابا بگذار عرقت خوش بشه اخه ! Smile یعنی زدی تو گوش کل کردیت لاین رفت پی کارش دیگه اره ؟ نگفتی کسر اسکور میاری ؟ منو بگو فکر کردم خودم فقط اینطوریم . البته مزاح کردم رییس من خودمم ازین کارا زیاد میکنم ولی زیاد مهم نیست و تا اسکورت زیر 650 نیومده موردی نداره ایشالا. واقعا خیلی مزه میده شما این پولو یک روزگاری گرفتی و به یه کار لازم زدی و میتونی انقدر کشش بدی که روزی که تصفیه میشه یکجورایی دیگه اون ارزشو نداره. تازه مرحله بعدیت میدونی چیه ؟ تا وقتی این گریس پریودت تموم بشه یک کارت دیگه میگیری که اونم 15 ماه روشه و با 20 دلار فیه بالانس ترنسفر باز 15 ماه دیگه کشش میدی با کارد جدید ! خلاصه با این ریسک پذیری خوب کاش نزدیک ما بودی یه کارایی میکردیم اخه میخوام یک وام بزرگ بگیرم اما تنهایی میترسم ! Smile
موفق باشی
پاسخ
تشکر کنندگان: Rock ، Saeedv13 ، lighter ، romance33 ، behfaza ، sce ، آلیس-1980
(2014-04-25 ساعت 11:32)soheilbadami نوشته:  سعید جان بابا بگذار عرقت خوش بشه اخه ! Smile یعنی زدی تو گوش کل کردیت لاین رفت پی کارش دیگه اره ؟ نگفتی کسر اسکور میاری ؟ منو بگو فکر کردم خودم فقط اینطوریم . البته مزاح کردم رییس من خودمم ازین کارا زیاد میکنم ولی زیاد مهم نیست و تا اسکورت زیر 650 نیومده موردی نداره ایشالا. واقعا خیلی مزه میده شما این پولو یک روزگاری گرفتی و به یه کار لازم زدی و میتونی انقدر کشش بدی که روزی که تصفیه میشه یکجورایی دیگه اون ارزشو نداره. تازه مرحله بعدیت میدونی چیه ؟ تا وقتی این گریس پریودت تموم بشه یک کارت دیگه میگیری که اونم 15 ماه روشه و با 20 دلار فیه بالانس ترنسفر باز 15 ماه دیگه کشش میدی با کارد جدید ! خلاصه با این ریسک پذیری خوب کاش نزدیک ما بودی یه کارایی میکردیم اخه میخوام یک وام بزرگ بگیرم اما تنهایی میترسم ! Smile
موفق باشی
این حرفی رو که می زنم مطمئن نیستم. جایی هم نخوندم. فقط یه جور احساسهTongue:
به نظرم کردیت اسکور کسانی مثل من که چند ماهه وارد آمریکا شدن خیلی حساس تشریف دارند. به قول معروف "با یک غوره سردیش می کنه و با یک مویز گرمیش!". مثلاً اگر یک ماه بیشتر از 30 درصد مجموع کردیت لاین کارت ها رو خرج کنی اسکورت سقوط آزاد می کنه و اگر ماه بعد رعایت کنی مثل موشک ولی در راستای 45 درجه بالا میره. نوسان زیاد داره ولی حدس میزنم هر چه مدت زمان بیشتری اینجا بمونیم حساسیت و نوسانات کردیت اسکور در برابر عوامل موثره کمتر میشه. اینه که ما دلو زدیم به دریا و گفتیم حداقل تا زمان داریم از APR صفر کردیت کارت ها استفاده کنیم. به قول بروبچ مثل مرد 3800 دلار زدیم به بدن ولی از اون طرف اسکور فایکوم مثل نامردها سقوط آزاد کردTongue.
27 مارچ اسکور فایکوی من تازه بعد از بهبود نسبی 631 بوده. خواستم بهتون هشدار بدم که اگر مردونه عمل کنین باید منتظر عواقبش هم باشینTongue.
راستی اینو بگم که من هر چی از کردیت بلدم از سهیل و یامی یاد گرفتم و همین جا لازمه بابت اطلاعات مفیدی که شما دو نفر تو تمام تاپیک ها میذارین تشکر کنم. اگر مهاجرسرا بهترین سایت مهاجرتی فارسی زبان دنیا شده، تنها دلیلش داشتن کاربرایی مثل شما دو نفر هست. امیدوارم سال های سال شما رو در کنار خودمون ببینیم و از پست های مفیدتون بهره ببریم. ارادتمند: سعید
پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، Rock ، el333 ، soheilbadami ، lighter ، romance33 ، behfaza ، tartar ، sce ، shimoda ، Ehsan1358 ، tenese ، مریم فتوحی ، آلیس-1980
ﺳﻌﻴﺪ ﺟﺎﻥ ﻧﻆﺮ ﻟﻂﻔﺖ ﻫﺴﺖ. ﻣﺎ ﺻﺮﻓﺎ ﻛﺎﺭﻱ ﺭﻭ ﻣﻴﻜﻨﻴﻢ ﻛﻪ اﻧﺘﻆﺎﺭ. ﺩاﺭﻳﻢ ﺩﻳﮕﺮاﻥ ﻫﻢ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﻣﺎ ﻭﻗﺘﻲ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩﻱ ﭼﻴﺰﻱ ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻴﻢ اﻧﺠﺎﻡ ﺑﺪﻥ.

ﺣﺪﺱ ﺷﻤﺎ ﺩﺭﺳﺘﻪ و ﺗﺎﺯﻩ ﻛﺎﺭﻫﺎ ﻧﻮﺳﺎﻥ اﺳﻜﻮﺭ ﺑﺎﻻﻳﻲ ﺩاﺭﻥ.
ﻋﻠﺘﺶ اﻳﻨﻪ ﻛﻪ ﺳﻴﺴﺘﻢ ﻫﻮﺷﻤﻨﺪ ﻣﺤﺎﺳﺒﻪ اﺳﻜﻮﺭ ﺩﺭ اﻳﻦ ﺳﻪ ﺑﻴﻮﺭا ﻛﺮﺩﻳﺖ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﻳﺎﺩﮔﻴﺮﻱ ﺭﻓﺘﺎﺭ ﻣﺎﻟﻲ ﺷﻤﺎﺳﺖ (ﻫﻣﺎﻥ ﻫﻮﺵ ﻣﺼﻨﻮﻋﻲ ﻛﻪ ﻣﻴﮕﻦ).

ﺑﻪ ﻣﺬﻭﺭ ﺯﻣﺎﻥ ﺑﺎ ﻳﺎﺩﮔﻴﺮﻱ ﺭﻓﺘﺎﺭ ﻣﺎﻟﻲ ﺷﻤﺎ ﺑﺎ ﺩﻗﺖ ﺑﺎﻻﺗﺮﻱ ﻣﻴﺘﻮﻧﻪ ﺭﻓﺘﺎﺭ ﻣﺎﻟﻲ اﻳﻨﺪﻩ ﺷﻤﺎ ﺭﻭ ﭘﻴﺶ ﺑﻴﻨﻲ و ﺑﻪ ﻃﺒﻊ اﻭﻥ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ اﺳﻜﻮﺭ ﺑﺪﻩ.

ﺑﺨﺎﻃﺮ ﻫﻤﻴﻦ ﻋﺪﻡ ﺩﻗﺖ ﺩﺭ اﺳﻜﻮﺭ ﺗﺎﺯﻩ ﻛﺎﺭﻫﺎ ﻫﺴﺖ ﻛﻪ ﻛﺮﺩﻳﺘﻮﺭﻫﺎ ﺑﻪ اﺳﻜﻮﺭ اﻧﻬﺎ اﻫﻤﻴﺘﻲ ﻧﻤﻴﺪﻥ و ﺳﺎﺑﻘﻪ ﺑﺮاﺷﻮﻥ ﻣﻬﻤﺘﺮﻩ.

اﻣﺎ اﻳﻨﻜﻪ ﻓﻌﻼ ﺻﻔﺎﺷﻮ ﺑﺒﺮﻳﻢ ﺑﻪ ﻗﻮﻝ ﺷﻤﺎ ﺑﻪ ﻫﻤﻴﻦ ﺩﻟﻴﻞ ﻓﻮﻕ ﺩﺭ ﺑﻠﻨﺪﻣﺪﺕ ﺑﻪ ﺳﻴﺴﺘﻢ ﺧﻮاﻫﺪ ﮔﻔﺖ ﻛﻪ ﺷﻤﺎ اﻳﻦ ﻣﺪﻟﻲ ﺧﺮﻳﺪ ﻣﻴﻜﻨﻴﺪ و اﺳﻜﻮﺭ اﻳﻨﺪﻩ ﺷﻤﺎ ﻣﻤﻜﻪ ﭘﺎﻳﻴﻦ ﺑﺎﺷﻪ.
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، Rock ، el333 ، lighter ، romance33 ، behfaza ، sce ، msnfx ، مریم فتوحی ، آلیس-1980
سعید جان با اینهمه تعریف که کردی دیگه ما عرق ریزون شدیم که هیچ مجبورم کردی یک تریک دیگه هم بهت بگم که بازم بیشتر مردونه و با خشانت ! رفتار کنی. این کردیتورها بسته به شرکتشون بین هر 4 تا 6 ماه یک افزایش کردیت لاین در نظر میگیرن اما ممکنه برات نفرستن ولی میتونی چند وقت یکبار بری به ساتشون و در قسمت سرویس یا خدمات معمولا درخواست افزایش لاین دارن وقتی انتخاب کردی میپرسه که چقدر اضافه تر میخوای و شما یک عددی وارد میکنی بعد جواب میده که مثلا نه ما تا فلانقدر رو در جا برات اپروو میکنیم ولی بیشترش رو باید 3 روز صبر کنی (که میخوان هارد اینکوری برات بکشن) و شما هم در جا همون افر اونها رو قبول میکنی بدون کردیت چک شدن و لاینت میره بالا و به طبع اسکورت.خوش باشی.
پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، Saeedv13 ، romance33 ، behfaza ، sce ، shimoda ، مریم فتوحی ، آلیس-1980
(2014-04-26 ساعت 04:41)soheilbadami نوشته:  سعید جان با اینهمه تعریف که کردی دیگه ما عرق ریزون شدیم که هیچ مجبورم کردی یک تریک دیگه هم بهت بگم که بازم بیشتر مردونه و با خشانت ! رفتار کنی. این کردیتورها بسته به شرکتشون بین هر 4 تا 6 ماه یک افزایش کردیت لاین در نظر میگیرن اما ممکنه برات نفرستن ولی میتونی چند وقت یکبار بری به ساتشون و در قسمت سرویس یا خدمات معمولا درخواست افزایش لاین دارن وقتی انتخاب کردی میپرسه که چقدر اضافه تر میخوای و شما یک عددی وارد میکنی بعد جواب میده که مثلا نه ما تا فلانقدر رو در جا برات اپروو میکنیم ولی بیشترش رو باید 3 روز صبر کنی (که میخوان هارد اینکوری برات بکشن) و شما هم در جا همون افر اونها رو قبول میکنی بدون کردیت چک شدن و لاینت میره بالا و به طبع اسکورت.خوش باشی.

والا من به چیس زنگ زدم و پرسید چقدر میخوای؟ گفتم مقدارش مهم نیست ولی چون زرت و زرت آفر میفرستین برای گرفتن یک کارت دیگه، که من البته دو تا کارت رو میخوام چکار، برای همین زنگ زدم که بلکه کردیت لاین رو ببرین بالا. حالا هر چقدر که شد شد.
کمی ازین چرندیات گفت و منم گفتم باشه و بعد گفت از فلان قدر شد فلان قدر. تفاوت در حد 40 درصد اضافه.
منم گفتم دستتون درد نکنه. بعدم دیدم که هارد اینکوئری کردن.
بنابرین احتمالا این روشی که شما میگین عمومیت نداره و یا یک مدل دیگه آنالیزش کنم...
برای کارت دیسکاورم خودشون تا حالا دو تا افزایش کردیت لاین انجام دادن و اعلام کردن و برای اونا هارد اینکوئری نشده.
بنابرین احتمالا خودشون این کار رو انجام بدن، سافت اینکوئری هست، و اگه ما زنگ بزنیم هارد اینکوئری؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، romance33 ، soheilbadami ، behfaza ، sce ، msnfx ، آلیس-1980
(2014-04-26 ساعت 04:41)soheilbadami نوشته:  سعید جان با اینهمه تعریف که کردی دیگه ما عرق ریزون شدیم که هیچ مجبورم کردی یک تریک دیگه هم بهت بگم که بازم بیشتر مردونه و با خشانت ! رفتار کنی. این کردیتورها بسته به شرکتشون بین هر 4 تا 6 ماه یک افزایش کردیت لاین در نظر میگیرن اما ممکنه برات نفرستن ولی میتونی چند وقت یکبار بری به ساتشون و در قسمت سرویس یا خدمات معمولا درخواست افزایش لاین دارن وقتی انتخاب کردی میپرسه که چقدر اضافه تر میخوای و شما یک عددی وارد میکنی بعد جواب میده که مثلا نه ما تا فلانقدر رو در جا برات اپروو میکنیم ولی بیشترش رو باید 3 روز صبر کنی (که میخوان هارد اینکوری برات بکشن) و شما هم در جا همون افر اونها رو قبول میکنی بدون کردیت چک شدن و لاینت میره بالا و به طبع اسکورت.خوش باشی.
یه زمانی بود که بلیط واشنگتن-مشهد هواپیمایی ترکیش تو چیپو ایر و وان تراول نفری 950 دلار در میومد. من می خواستم بلیط رو بخرم ولی هم کردیت لاینم کافی نبود و هم کردیت کارت مخصوص مسافرتی نداشتم. یه چند روزی به سرچ بهترین Travel Credit Card گذشت. یه مقاله ای پیدا کردم که گفته بود اگر آدم کثیر السفری هستین بهتره کردیت کارت یکی از این ایرلاین ها مثل یونایتد یا دلتا رو بگیرین. اگرم خیلی اهل سفر نیستین از کردیت کارت های بانک ها استفاده کنین که مخصوص پرداخت هزینه های مربوط به سفر مثل بلیط و هتل و ... هستند. تو تمام اینها هم از Bank of America Travel Rewards خیلی تعریف کرده بود. منم چون تو این بانک حساب داشتم برای کارتش اپلای کردم. وقتی فرستادند دیدم 1500 تا بیشتر لاین نداره. بهشون ایمیل زدم که این کمه من حداقل 4000 تا لازم دارم! جواب دادن که به فلان شماره زنگ بزن. در مورد مسایل اینجوری نمیشه ایمیلی مذاکره کرد. به شماره مربوطه زنگ زدم. طرف دیگه کم مونده بود شماره شناسنامه بابا بزرگ خدا بیامرزم رو هم بپرسه. بعد یک ربع جواب پس دادن گفت تقاضای منو به جریان می نداره و بعد یک هفته زحمت کشیدن کردیت لاین رو 500 دلار افزایش دادند! البته هارد اینکوئری مجدد برام ننداخته بودن ولی کار منم راه نیفتاد. خلاصه تا من اومدم کردیت کارت بگیرم و بقیه داستان ها بلیط شد نفری 1260 دلار. البته خوب شد باز همون موقع خریدم وگرنه الان همون بلیط 1800 دلار شدهSad. اینم داستان ما بود در باب خرید بلیط با کردیت لاین اندک!
پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، lighter ، romance33 ، soheilbadami ، behfaza ، sce ، Ehsan1358 ، مریم فتوحی ، آلیس-1980
*یامی جان حدست درسته. چیس اون گزینه رو نداره و وقتی با ادم زنده حرف بزنی امکانش هست که بفرسته برا پروسه معمولی افزایش اما اگه با سایت طرف باشی اتوماتیک همونجا جلوی چشمت انجام مبده و تمام

* سعید جان اگه گفته بودی پیشنهاد من امریکن اکسپرس بود حتی اگه اونهاش رو که فی سالانه نداره قبول نمیشدی میتونستی اون عضویت دارها رو بگیری و صرف میکرد برات چون سریع انجام میشه و در ضمن امریکن اگر شما ترنسکشن راجع سفر داشته باشی تا خیلی بالاتر از لاینت رو براش قبول میکنه و تراکنش رو رد نمیکنه و لاین رو موقتا بالا میبره.
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، yami ، behfaza ، Saeedv13 ، sce ، msnfx ، kasrafo ، آلیس-1980
(2014-04-26 ساعت 10:18)soheilbadami نوشته:  ...* سعید جان اگه گفته بودی پیشنهاد من امریکن اکسپرس بود حتی اگه اونهاش رو که فی سالانه نداره قبول نمیشدی میتونستی اون عضویت دارها رو بگیری و صرف میکرد برات چون سریع انجام میشه و در ضمن امریکن اگر شما ترنسکشن راجع سفر داشته باشی تا خیلی بالاتر از لاینت رو براش قبول میکنه و تراکنش رو رد نمیکنه و لاین رو موقتا بالا میبره.
من یکی کاستکوی امریکن اکسپرس رو دارم. نصفه هزینه بلیط رو با اون دادم، نصفه دیگه رو با تراول ریواردز BOA. کلاً از امریکن اکسپرس خیلی خوشم میاد. تنها مشکلم با این کردیت کارت اینه که همه جایی قبولش نمی کنن. منم اول اونو رو می کنم اگر قبول نکرد میرم سراغ دیسکاور.
پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، Rock ، soheilbadami ، sce ، frozen mind ، romance33 ، valencia ، behfaza ، آلیس-1980
ذوستان من تقاضای سکیور کردیت داده بودم به ولز فارگو ولی به من یه آن سکیور کردیت دادن و در حقیقت ازم دپازیت نگرفتن ولی فکر کنم چیز خوبی بهم ندادن جون نرخ بهره اش برای شش ماه اول 13.99 درصد و بعدش 21.99 درصده . جالب اینه که نرخ بهره می تونست پائین تر باشه وبه ترتیب 6 و 12 درصد باشه ولی فکرمیکنم چون سابقه کردیت نداشتم با این نرخ بهره حساب کردن . جالب اینه که نرخ بهره سکیور کردیت از اینی که من گرفتم پائین تر بود و 18.99 درصد بود ولی دپازیت نگه میداشت. به نظرتون ببرم اینو بدم و بگم من درخواست سکیور داده بودم

در ضمن این کردیتی که الان بهم دادن اسمش هست cash back college card و خودم سقفش 500 دلار انتخاب کردم
شماره کیس 3xxx 2013AS/نامه دوم 26 دسامبر /یک نفر /مصاحبه 21 فوریه / کلیرنس 208 روز /سفارت آنکارا /کلیر 17 سپتامبر / صدور ویزا 27 سپتامبر/ کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، lighter ، behfaza ، msnfx ، آلیس-1980
(2014-04-30 ساعت 05:14)valencia نوشته:  ذوستان من تقاضای سکیور کردیت داده بودم به ولز فارگو ولی به من یه آن سکیور کردیت دادن و در حقیقت ازم دپازیت نگرفتن ولی فکر کنم چیز خوبی بهم ندادن جون نرخ بهره اش برای شش ماه اول 13.99 درصد و بعدش 21.99 درصده . جالب اینه که نرخ بهره می تونست پائین تر باشه وبه ترتیب 6 و 12 درصد باشه ولی فکرمیکنم چون سابقه کردیت نداشتم با این نرخ بهره حساب کردن . جالب اینه که نرخ بهره سکیور کردیت از اینی که من گرفتم پائین تر بود و 18.99 درصد بود ولی دپازیت نگه میداشت. به نظرتون ببرم اینو بدم و بگم من درخواست سکیور داده بودم

در ضمن این کردیتی که الان بهم دادن اسمش هست cash back college card و خودم سقفش 500 دلار انتخاب کردم

نه بابا نبری پس بدی!!
اول اینکه کردیت کارت رو ببندی کلی به ضرر کردیت اسکورت هست. تازه شما که قرار نیست اصلا بدهی ات رو به ماه بعد انتقال بدی که نگران بهره اش هستی؟ اصلا باشه 50 درصد، شما سر ماه استیتمنت ات رو کامل پرداخت کنی یک پنی ازت بهره نمیگرن.
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، lighter ، el333 ، valencia ، Rock ، soheilbadami ، behfaza ، romance33 ، msnfx ، amjad ، poone59 ، آلیس-1980
سلام
یه سوال دارم لطف میکنید اگه پاسخ بدید/مرسی
من درخواست credit card از Bank of America کردم و ظاهرا اینجور مطلبی توی حسابم ظاهر شده:
BankAmericard Cash Rewards Platinum Plus Visa
میخواستم بدونم این چیه و کسی تجربه کار با این حساب رو داشته؟

متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان:

من توي بانك او امريكا حساب دارم درخواست افزايش لاين دادم و تنها جوابي كه گرفتم اين بود كه تا ٧ ال ١٠ روز ديگه جوابش رو برات ميل ميكنيم كه قاعدتا معني اش هارد اينكوري هستSad .
به نظر ميرسه اين در مورد همه حسابها صادق نيست

(2014-05-01 ساعت 01:53)خانه نوشته:  سلام
یه سوال دارم لطف میکنید اگه پاسخ بدید/مرسی
من درخواست credit card از Bank of America کردم و ظاهرا اینجور مطلبی توی حسابم ظاهر شده:
BankAmericard Cash Rewards Platinum Plus Visa
میخواستم بدونم این چیه و کسی تجربه کار با این حساب رو داشته؟

متشکرم

يعني كرديت كارت
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، sce ، آلیس-1980
(2014-05-18 ساعت 21:59)shimoda نوشته:  

من توي بانك او امريكا حساب دارم درخواست افزايش لاين دادم و تنها جوابي كه گرفتم اين بود كه تا ٧ ال ١٠ روز ديگه جوابش رو برات ميل ميكنيم كه قاعدتا معني اش هارد اينكوري هستSad .
به نظر ميرسه اين در مورد همه حسابها صادق نيست

اینکه بگن چند روز دیگه به معنی اینه که به احتمال 99 درصد تقاضاتون رد شده. معمولا جواب رد رو پشت تلفن یا آنلاین نمیگن چون طرف ممکنه قاط بزنه و کلا مسائل قانونی هست که میگن جوابش تا یک هفته میاد و در نامه ای که میفرستن مینویسن که متاسفانه رد شده و گاها علتش رو هم مینویسن و توضیح میدن که این همه وقت داری که یک ریپورت رایگان هم از اون بیورا یی که استفاده کرده بانک بگیرید.
برای من که همیشه این گونه بوده و هر وقت پشت تلفن یا آنلاین نوشته که جوابش میاد یعنی رد شده.
و یک نکته دیگه اینکه بعد از بخاطر آوردن کیسهای مختلفی که داشتم به این نتیجه رسیدم که وقتی آدم خودش زنگ بزنه و یا آنلاین تقاضای افزایش کردیت کنه، هارد اینکواری میکنن و اگه خودشون بهت ایمیل بزنن یا نامه بفرستن که در صورت تمایلتون ممکنه تا فلان قدر بتونیم سقفت رو افزایش بدیم یعنی اینکه قبولش کنین یا حتی کمتر بخواهید، سافت اینکواری ولی اگه بیشتر از اون مقدار بخواهید هارد اینکواری و اگه نامه بفرستن که شتلپ اینقدر کردیت لاینت خواهی نخواهی افزایش پیدا "کرد"، یعنی قطعا سافت اینکواری بوده که خودشون سر خود انجام دادن و شما اجازه ای از این بابت ندادین که البته کاملا بلامانع هست.
پاسخ
تشکر کنندگان: mohsenmb ، behfaza ، Saeedv13 ، shimoda ، sce ، آلیس-1980

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان