کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد
دوستان سلام
میخواستم بپرسم در مورد تایید وزارت علوم مدارک تا اونجایی که من متوجه شدم برای مصاحبه بهش احتیاجی نیست اما آیا برای پیدا کردن کار و ... ممکنه لازم بشه یا نه همون ترجمه کافیه؟
کیس نامبر 3800
تعداد افراد کیس 1 نفر خانم
تاریخ مصاحبه 2 می‎ - آنکارا
وضعیت  ‎AP‎
مدرک لیسانس مدیریت تبلیغات تجاری
شرکت خصوصی
اپدیت ها  
سیس  9 جون - 29 جولای (/ هم شده or) اما دو خطی نشده
و بالاخره كلير (5Aug)
تشکر کنندگان:
با سلام دوستان عزیز.دانشجوی کارشناسی طراحی صنعتی هستم و دو ترم بیشتر ندارم تا درسم تموم بشه.قصد مهاجرت دارم به امریکا.میخواستم ببینم اگه بخوام از طریق دایی ام که تو هیوستون هست میتونم اقدام کنم برای اقامت و بعدش کار و تحصیل و چجوری و یا نه بهتره که از یک دانشگاهی پذیرش بگیرم و برم اونجا و مشکل در این مورد اینه که من اگه پذیرش هم بگیرم نمیتونم هزینه ترم یک رو به اونجا واریز کنم چون 15000 هزار دلار پول ندارم ولی ایا میتونم یا راهی هست که برم و در حین تحصیل کاار کنم و هزینه تحصیل رو بدم؟ یا میتونم از طریق داییم اقدام کنم بهتره که اونم نمیدونم چطوری؟دوستان لطفا یا منو به تایپیک های مربوط وصل کنید یا همینجا منو راهنمایی کنید چون سردرگمم و خیلی وقته نمی دونم از کجا شروع کنم...لطفا کمک کنید.
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز و گرامی مهاجرسرایی به رسم ادای دین به این فروم، هرکس در بدو ورود نیاز به کمک داشت برای من پیام بزاره تا در حد و توانم کمک کنم. دوستانی که از پورت ورودی سانفرانسیسکو هستند بی شک کمک بیشتری از من برمیاد بعلت محل اقامت خودم در محله Bay area.
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
تشکر کنندگان: sahar2016 ، dv2017 ، Siamak ، matin.sh ، mehrdad_9908
سلام و عرض ادب بنده می خواستم یکس ری اطلاعات دقیق در رابطه با پناهندگی به کشور های اروپایی بگیرم لطفا در صورتی که اطلاعاتی در این مورد دارین پاسخ دهید
روند پناهندگی از روزی که به یک کشور در اروپا مثل کشور های اسکاندیناوی میروی تا زمانی که دوره کمپ تمام شود چقدر طول می کشد؟
یعنی به طور مشخص دوره حضور فرد در کمپ چند ماه است؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
کسی اینجا میدونه پناهندگی اجتماعی برای آمریکا چقدر هزینه داره و چطور باید براش اقدام کرد و آیا مطمئنه؟
سوال بعدیم اینه که آیا کسی درمورد رامین دلاوری که در ماهواره تبلیغات میکنه برای پناهندگی آمریکا اطلاعی داره که قابل اعتماد هست یا نه؟
لطفا اگه کسی اطلاعی داره بگه
من اينجا بس دلم تنگ است
و هر سازي كه مي بينم بد آهنگ است
بيا ره توشه برداريم

قدم در راه بي برگشت بگذاريم
ببينيم آسمان هر كجا آيا همين رنگ است؟
مهدی اخوان ثالث
تشکر کنندگان:
اگه کسی بخواد برای ویزای اشتغال اقدام کنه حدودا چقد باید برای وکیل هزینه کنه که براش پیشنهاد کار پیدا کنه؟ اگه کسی میدونه لطفا بگه
من اينجا بس دلم تنگ است
و هر سازي كه مي بينم بد آهنگ است
بيا ره توشه برداريم

قدم در راه بي برگشت بگذاريم
ببينيم آسمان هر كجا آيا همين رنگ است؟
مهدی اخوان ثالث
تشکر کنندگان:
میخوام بدونم کسایی که چند سالی هست اونجان میتونن بگن تو فاصله گرفتن ویزا و اومدن به امریکا بهتره ادم دنبال یادگرفتن چه حرفه ای بره تا اونجا راحتتر کار گیرش بیاد.
تشکر کنندگان:
(2016-07-26 ساعت 00:02)AFN نوشته:  میخوام بدونم کسایی که چند سالی هست اونجان میتونن بگن تو فاصله گرفتن ویزا و اومدن به آمریکا بهتره ادم دنبال یادگرفتن چه حرفه ای بره تا اونجا راحتتر کار گیرش بیاد.

1 - زبان
2- زبان
3- و باز هم زبان
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: storagemeter ، AFN ، Hana2015 ، Pargosha ، matin.sh ، victor2016
(2016-07-25 ساعت 14:24)citizen نوشته:  سلام دوستان
کسی اینجا میدونه پـنـاهــندگی اجتماعی برای آمریکا چقدر هزینه داره و چطور باید براش اقدام کرد و آیا مطمئنه؟
سوال بعدیم اینه که آیا کسی درمورد ر.د که در ماهواره تبلیغات میکنه برای پـنـاهــندگی آمریکا اطلاعی داره که قابل اعتماد هست یا نه؟

سلام. پناهندگی آمریکا 5 نوع هست که به شرح زیره :
1-نژاد 2-دین و اعتقاد 3-عضو گروه خاص اجتماعی بودن 4-قومیت 5-اعتقادات سیاسی.
چیزی به اسم پناهندگی اجتماعی در آمریکا وجود نداره. پروسه پناهندگی هیچ هزینه ای نداره و کاملا رایگان انجام میشه. گول کسانی که به شما میگن در ازای گرفتن پول از شما برای شما پناهندگی میگیریم رو نخورید.
حالا شرایط گرفتن پناهندگی چی هست ؟
اگر شما بتونید به دولت آمریکا ثابت کنید که به خاطر 5 مورد بالا جان شما وقتی که در کشور خودتون بودید در خطر بود و یا این که احساس میکنید اگر برگردید به کشور خودتون جان شما در خطر خواهد بود میتونید پناهندگی بگیرید. یادتون باشه باید با داشتن مدرک کافی باید ثابت کنید که خطر جانی شمارو تهدید میکنه و اگر بر گردید به کشورتون شما یا اعدام میشید. یا حداقل چند سالی باید برید زندان. در غیر این صورت احتمال گرفتن پناهندگی شما خیلی خیلی کم هست (شاید کمتر از 10 درصد)
یادتون باشه که اگر اوباما که رییس جمهور آمریکا هست پسر خاله شما باشه اگر نتونید به قاضی ثابت کنید خطر جانی به هنگام بازگشت به کشور خودتون شمارو تهدید میکنه شما واجد شرایط برای گرفتن پناهندگی در آمریکا نیستید. یعنی اوباما هم در این مورد برای شما نمیتونه کاری بکنه چه برسه به آقا رامین که کلاه بردار و شیاد تشریف دارند.
تشکر کنندگان:
بچه ها،سفارت از کسانی که کارمند دولتی هستن چه مدرکی میخواد،تنها گفته خودمون کافیه یا مدرک مستند میخواد.
2017AS6200
سفارت: آنکارا> ایروان
ارسال فرم: 8May
کارنت: 9March
مصاحبه: 4may
نتیجه: AP
کلیر:15Aug

خوشا راهي! که پايانش تو باشي.

دستانی که به دیگران کمک می کند بهتر از دستانی است که به سمت آسمان دراز می شود.
‎‎
تشکر کنندگان:
(2016-08-16 ساعت 02:25)mohammad.shams نوشته:  
(2016-07-25 ساعت 14:24)citizen نوشته:  سلام دوستان
کسی اینجا میدونه پـنـاهــندگی اجتماعی برای آمریکا چقدر هزینه داره و چطور باید براش اقدام کرد و آیا مطمئنه؟
سوال بعدیم اینه که آیا کسی درمورد ر.د که در ماهواره تبلیغات میکنه برای پـنـاهــندگی آمریکا اطلاعی داره که قابل اعتماد هست یا نه؟

سلام. پـنـاهــندگی آمریکا 5 نوع هست که به شرح زیره :
1-نژاد      2-دین و اعتقاد      3-عضو گروه خاص اجتماعی بودن      4-قومیت       5-اعتقادات سیاسی.
چیزی به اسم پـنـاهــندگی اجتماعی در آمریکا وجود نداره. پروسه پـنـاهــندگی هیچ هزینه ای نداره و کاملا رایگان انجام میشه. گول کسانی که به شما میگن در ازای گرفتن پول از شما برای شما پـنـاهــندگی میگیریم رو نخورید.
حالا شرایط گرفتن پـنـاهــندگی چی هست ؟
اگر شما بتونید به دولت آمریکا ثابت کنید که به خاطر 5 مورد بالا جان شما وقتی که در کشور خودتون بودید در خطر بود و یا این که احساس میکنید اگر برگردید به کشور خودتون جان شما در خطر خواهد بود میتونید پـنـاهــندگی بگیرید. یادتون باشه باید با داشتن مدرک کافی باید ثابت کنید که خطر جانی شمارو تهدید میکنه و اگر بر گردید به کشورتون شما یا اعدام میشید. یا حداقل چند سالی باید برید زندان. در غیر این صورت احتمال گرفتن پـنـاهــندگی شما خیلی خیلی کم هست (شاید کمتر از 10 درصد)
یادتون باشه که اگر اوباما که رییس جمهور آمریکا هست پسر خاله شما باشه اگر نتونید به قاضی ثابت کنید خطر جانی به هنگام بازگشت به کشور خودتون شمارو تهدید میکنه شما واجد شرایط برای گرفتن پـنـاهــندگی در آمریکا نیستید. یعنی اوباما هم در این مورد برای شما نمیتونه کاری بکنه چه برسه به آقا رامین که کلاه بردار و شیاد تشریف دارند.

اگه به رامین دلاوری بگی میخوام به مریخ مهاجرت کنم،میگه دوست عزیز همین الان هزینه رو واریز کن،من اکی میکنم برات.
یکم با فکر تصمیم بگیرین
2017AS6200
سفارت: آنکارا> ایروان
ارسال فرم: 8May
کارنت: 9March
مصاحبه: 4may
نتیجه: AP
کلیر:15Aug

خوشا راهي! که پايانش تو باشي.

دستانی که به دیگران کمک می کند بهتر از دستانی است که به سمت آسمان دراز می شود.
‎‎
تشکر کنندگان:

سلام خدمت همه دوستان عزیز

سرانجام برنامه لاتاری 2016 با تمام اتفاقات خوب و بدش به پایان رسید .

به تمام دوستانی که موفق به دریافت ویزا شدند تبریک عرض میکنیم و خدمت دوستان عزیزی هم که به هر دلیلی موفق به دریافت ویزا نشدن پیشنهاد میکنیم که تسلیم نشن و از راههای دیگر برای رسیدن به هدف استفاده کنند .

تاپیکهای 2016 بسته خواهد شد .برندگان 2017 میتوانند از تاپیکهای DV-2017 برای تبادل اطلاعات استفاده کنند و دوستانی که میخوان برای برنامه لاتاری 2018 ثبت نام کنند میتوانند از تاپیکهای DV-2018 برای تبادل اطلاعات استفاده کنند .

برای تک تک دوستان آرزوی موفقیت داریم
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان