کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
درخواست تغییر نام‌کاربری
.
برای تغییر نام کاربری، ابتدا با مراجعه به لیست اعضا و جستجوی نام کاربری مورد نظر، از آزاد بودن آن مطمئن شوید.
سپس درخواست خود را با ارسال پیام خصوصی با عنوان درخواست تغییر نام کاربری به یکی از مدیران، اعلام کنید.

لطفاً از ارسال همزمان درخواست به چند مدیر خودداری کنید.
.
پاسخ
تشکر کنندگان: Siamak ، Amir.AA ، MiladCr7 ، rezaafkhami ، aminrahimi
با سلام
با توجه به اینکه اینجانب در زمان افتتاح حساب به اشتباه ادرس ایمیلم را به عنوان نام کاربری انتخاب کردم درخواست تغییر نام کاربری بهNGNJ را دارم
با تشکر
نوع ویزا :eb1.   تاریخ اپروو:۹اپریل .   تاریخ دریافت  کیس نامبر:۸ می  
نامه دریافت مدارک ازnvc:نوزده اگوست  
دریافت تایید تکمیل مدارک از nvc :پانزده سپتامبر  
تاریخ اعلام مصاحبه:۳اکتبر  
مصاحبه:۵نوامبر ابوظبی
اپدیت ها
همه اعضا :۷ و ۹ نوامبردر سایت سفارت.
کیس اصلی: ۱۲ ،١٦،١٧نوامبر ٧،٩ دسامبر ٢٥ژانويه (٥اپريل ٣مي بعد از ايميل به سفارت )٤ مي ،٥مي در  سیس   
بقيه اعضا: ۱۶ نوامبر ٧،٩دسامبر ٢٥ژانويه  ٥مي در سايت سیس .  
٥مي تبديل به or در سيس بعد از دقيقا ٦ماه  
كلير:10می                
پاسخ
تشکر کنندگان: aminrahimi
با سلام و عرض ادب، احتراماً خواهشمندم اگر مقدور هست نام کاربری اینجانب را به KORYO تغییر دهید.
بنده چند سال پیش عضو انجمن بودم ولی به دلایل مختلف فعال نبودم.
ضمناً اگر امکان داره بفرمائید که با ادمین کانال تلگرام چگونه میشود ارتباط برقرار کرد؟
سپاسگذارم
کیس نامبر: ‎2017AS30XX‎
تاریخ رویت قبولی: هفته اول ‎MAY‎
تعداد اعضای کیس: 3
تاریخ شروع فرم: اواسط ‎MAY‎
تاریخ اولین ارسال فرم: ‎26-05-2016‎
تاریخ آخرین ارسال فرم: ‎13-06-2016‎
محل مصاحبه : ایروان 08-12-2016
نتیجه مصاحبه : نقص مدارک AP
Just Do It
پاسخ
تشکر کنندگان: Siamak ، aminrahimi
سلام به نظر من بهتر بود که این امکان تغییر نام کاربری در تنظیمات وجود داشت و هر کسی می تونست خودش اسم کاربریشو تغییر بده
پاسخ
تشکر کنندگان: Kaveh ، Ramak ، dv2017 ، ELNAZ21 ، aminrahimi ، Shila Sadeghi ، amin4564564 ، mohamad67566 ، elnaz655 ، علی 32454 ، usa687789
با سلام و تشکر
لطفا نام کاربری بنده را تغییربدهید به نام shila sadeghi
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-20 ساعت 03:51)Kaveh نوشته:  .
برای تغییر نام کاربری، ابتدا با مراجعه به لیست اعضا و جستجوی نام کاربری مورد نظر، از آزاد بودن آن مطمئن شوید.
سپس درخواست خود را با ارسال پیام خصوصی با عنوان درخواست تغییر نام کاربری به یکی از مدیران، اعلام کنید.

.
ببخشید من نمی توانم با پیام خصوصی برای شما ارسال کنم . پیغام می دهد که شما نمی توانید چون 5 پست ارسال نکردی!!!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-07 ساعت 20:55)Shila Sadeghi نوشته:  با سلام و تشکر
لطفا نام کاربری بنده را تغییربدهید به نام shila sadeghi

تغییر داده شد
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: Kaveh ، MiladCr7
سلام
نام کاربری من را بهnedosh تغییر دهید لطفا
ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: MiladCr7 ، Kaveh
سلام، اگه امکانش هست اسم کاربری منو به Reb تغییر بدید.
ما در پیاله عکس رخ یار دیده ایم
پاسخ
تشکر کنندگان: Kaveh
(2016-02-20 ساعت 03:51)Kaveh نوشته:  .

.

با سلام
لطفا نام کاربری بنده fadmin شود
با تشکر
2018
پاسخ
تشکر کنندگان: Kaveh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان