آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

نکاتی در مورد ادیتور جدید
.
نمایش متن نهایی قبل از ارسال

با استفاده از "پیش نمایش ارسال" در پایین کادر ادیتور، می توانید قبل از ارسال، نحوه نمایش متن را مشاهده کرده و در صورت نیاز تغییر دهید.
علاوه بر این، در ادیتور جدید می توانید با خاموش کردن کلید "مشاهده سورس" شکل نهایی متن را همان لحظه مشاهده کنید.توجه: برای جلوگیری از بهم ریختگی فرمت متن، حتماً متن مورد نظر را در وضعیت سورس-روشن، ویرایش کرده و از حالت سورس-خاموش فقط برای کنترل نحوه نمایش متن استفاده کنید.

در صورت ویرایش متن در حالت سورس-خاموش و بهم ریختگی فرمت، می توانید با انتخاب بخش مورد نظر و کلیک بر روی "حذف فرمت"، فرمت آن بخش از متن را حذف کنید.
تغییر جهت نوشتاری

برای تغییر جهت نوشتاری چپ به راست و راست به چپ، می توانید با انتخاب سطرهای مورد نظر، روی ‎"Right-to-Left"‎ یا ‎"Left-to-Right"‎ کلیک کنید.
ترکیب کلمات فارسی و انگلیسی

با ایجاد تغییرات در سایت، مشکل ترکیب کلمات فارسی و انگلیسی رفع شده است و نوع کلمات بصورت هوشمندانه توسط سیستم شناسایی و اصلاح می شود.
بنابرین می توانید کلمات فارسی و انگلیسی را بدون نگرانی از بهم ریختگی کاراکترها استفاده کنید.

نمونه متن ترکیبی قبل از ایجاد تغییرات در سیستم:


نمونه متن ترکیبی بعد از ایجاد تغییرات در سیستم:
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: dv2017 ، Nazem ، behjan ، Danoosh ، Pakpourasghar ، milade ، victor2016 ، Amir.AA ، Amir.Mansoury ، alireza_guitar ، copol ، babak433 ، soruosh
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان