کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
درخواست راهنمایی
سلام من خوب نمیدونم در باره مطلبم با کی حرف بزنم راهنمایی میخوام میشه کمکم کنید پرونده ی من ازدواجیه ممنون میشم .
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من خوب نمیدونم در باره مطلبم با کی حرف بزنم و راهنمایی بخوام کیسم ازدواجیه مصاحبه رفتم نقص مدارک خوردم بعد از تکمیل مدارکم فقط پاسپورتم رو پس دادن و گفتن بررسی مدارک همین و در باره زمانش هم گفتن معلوم نیست این کلیرنس نمیتونه باشه کسی میدونه چیه و من رو راهنمایی کنه ..
پاسخ
تشکر کنندگان:
من دو ساله که اینجا میگردم و اطلاعات خوبی از این گروه گرفتم
پاسخ
تشکر کنندگان:
ولی الان شش ماه از مصاحبه ی من میگذره
پاسخ
تشکر کنندگان:
سوال های زیادی دارم که دلم میخواد بپرسم
پاسخ
تشکر کنندگان:
آیا امکان حذف اکانت مهاجر سرا هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام و تشکر از زحمات شما، چطور میتونم سوال جدید بذارم و چطور میتونم متوجه بشم که سوالم رو گذاشتید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-28 ساعت 16:17)mrjs2002 نوشته:  سلام و تشکر از زحمات شما، چطور میتونم سوال جدید بذارم و چطور میتونم متوجه بشم که سوالم رو گذاشتید؟

سلام
2 پست اول کاربران جدید نیاز به تأیید مدیریت دارد و پستهای بعد مستقیم در سایت قرار میگیرد.
الان شما که 2 پست دارید، پستهای بعد بصورت مستقیم و بدون نیاز به تأیید در سایت قرار خواهد گرفت.
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm
(2016-02-22 ساعت 15:58)Kaveh نوشته:  در این تاپیک می توانید سوالات فنی و عمومی مرتبط با سایت را مطرح کنید.

با سلام من هر چی تلاش میکنم نمیتونم راهی پیدا کنم که بتونم پیام خودم رو به انجمن گرین کارت ازدواجی ارسال کنم لطفا منو راهنمایی کنید با تشکر از سایت خوبتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام لطفا کمکم کنید
من و نامزدم هر دو ایرانی هستیم‌ ایشون در اروپا ساکن هستن . ما میخوایم تو یه کشور سوم مثل آذربایجان یا گرجستان ازدواج کنیم . میشه بفرمایید چه مدارکی میخوان . و باید چه کارهای انجام بریم برلی رفتن
ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
آیا فقط ارسال های من باید بررسی و تأیید توسط مدیریت بشن یا همه اینجورین؟
اگر فقط منم دلیلش چیه؟
تا به حال بی ادبی یا بی احترامی به کسی کردم؟

ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام و درود.
من تازه در اینجا عضو شدم و میخواستم به یکی از اعضای قدیمی که ظاهرا دیگر فعالیتی در اینجا ندارد پیام بدهم.
ولی وقتی که ارسال پیام از طریق ایمیل را میزنم اجازه دسترسی داده نمی شود. میخواستم بپرسم چطور میتوانم به آن شخص ایمیل ارسال کنم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز سلام. من به تازگی وارد این گروه شدم. یازده ماه پیش درخواست ویزای نامزدی دادیم. بعد از یازده ماه به نامزدم که سیتی زن امریکا هستند ایمیل زده شد و ایشان از طرف من فرم ds160 را پر کردند و ارسال کردند. ولی پرینت نگرفتند. از آن روز هر چی تلاش میکنم که وارد آن صفحه بشم نمیتونم. در ضمن نامزدم صفحه کانفرمیشن را برای من نفرستادن و خودشون هم نمیتونن پیداش کنن. سوال من این هست که الان میتونم با کیس نامبر وارد صفحه کانفرمیشن بشم؟ اصلا کیس نامبر را کجا باید وارد کنم؟ یا اگر راه دیگری برای دیدن و پرینت صفحه کانفرمیشن هست، لطفا راهنمایی بفرمایید. متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
من از برندگان لاتاری 2019 هستم، در چه بخشی میتونم از آخرین کیس نامبرهایی که دعوت به مصاحبه شدن مطلع بشم؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام . دو پست بنده مدتی است که در مرحله تائید مانده و تغیری نکرده . تا چه مدت باید صبر کرد
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان