آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

درخواست راهنمایی
سلام من خوب نمیدونم در باره مطلبم با کی حرف بزنم راهنمایی میخوام میشه کمکم کنید پرونده ی من ازدواجیه ممنون میشم .
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من خوب نمیدونم در باره مطلبم با کی حرف بزنم و راهنمایی بخوام کیسم ازدواجیه مصاحبه رفتم نقص مدارک خوردم بعد از تکمیل مدارکم فقط پاسپورتم رو پس دادن و گفتن بررسی مدارک همین و در باره زمانش هم گفتن معلوم نیست این کلیرنس نمیتونه باشه کسی میدونه چیه و من رو راهنمایی کنه ..
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
من دو ساله که اینجا میگردم و اطلاعات خوبی از این گروه گرفتم
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
ولی الان شش ماه از مصاحبه ی من میگذره
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سوال های زیادی دارم که دلم میخواد بپرسم
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
آیا امکان حذف اکانت مهاجر سرا هست؟
امضا
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام و تشکر از زحمات شما، چطور میتونم سوال جدید بذارم و چطور میتونم متوجه بشم که سوالم رو گذاشتید؟
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
(2016-11-28 ساعت 16:17)mrjs2002 نوشته:  
سلام و تشکر از زحمات شما، چطور میتونم سوال جدید بذارم و چطور میتونم متوجه بشم که سوالم رو گذاشتید؟

سلام
2 پست اول کاربران جدید نیاز به تأیید مدیریت دارد و پستهای بعد مستقیم در سایت قرار میگیرد.
الان شما که 2 پست دارید، پستهای بعد بصورت مستقیم و بدون نیاز به تأیید در سایت قرار خواهد گرفت.
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: gbtm
(2016-02-22 ساعت 15:58)Kaveh نوشته:  
در این تاپیک می توانید سوالات فنی و عمومی مرتبط با سایت را مطرح کنید.

با سلام من هر چی تلاش میکنم نمیتونم راهی پیدا کنم که بتونم پیام خودم رو به انجمن گرین کارت ازدواجی ارسال کنم لطفا منو راهنمایی کنید با تشکر از سایت خوبتون
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان