کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن کیس
(2017-01-17 ساعت 09:16)ebrahim.kazemi نوشته:  
(2017-01-17 ساعت 09:07)AbbasHTC نوشته:  
(2017-01-17 ساعت 08:59)AbbasHTC نوشته:  سلام...کیس نامبر رو بدون صفر تو سیس و سایت سفارت و تو ایمیل وارد کن..کلا بیخیال اون صفرا شو...

من پیشنهادی که برات دارم اینه که به اقای کاوه مدیر فنی همین تاپیک پیام بده تا ایشون کامل شما رو راهنمایی کنن تا از این سردرگمی در بیای..بابا یه ذره دست بجنبون....

ممنون بهشون پیام میدم
والا کاری نمی تونم بکنم
ممنون از راهنمایی همه دوستان

آقا شما تو این وضعیت بهتره به سفارت زنگ بزنید یا سریع ایمیل بزنید.. چک کردن سیس و.. الان کمکی به شما نمیکنه.. باید تماس بگیرید ببینید چطور میتونن وقت مجدد بذارن.
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: MOZHDEHHHHHH ، AbbasHTC ، soruosh
ممنون از همه دوستان فعال و مثبت اندیش، امیدوارم تو زندگی هر چی که میخواین بهش برسین و شاد و سلامت باشین.
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh
(2017-01-17 ساعت 11:50)TiredAdmin نوشته:  
(2017-01-17 ساعت 09:16)ebrahim.kazemi نوشته:  
(2017-01-17 ساعت 09:07)AbbasHTC نوشته:  من پیشنهادی که برات دارم اینه که به اقای کاوه مدیر فنی همین تاپیک پیام بده تا ایشون کامل شما رو راهنمایی کنن تا از این سردرگمی در بیای..بابا یه ذره دست بجنبون....

ممنون بهشون پیام میدم
والا کاری نمی تونم بکنم
ممنون از راهنمایی همه دوستان

آقا شما تو این وضعیت بهتره به سفارت زنگ بزنید یا سریع ایمیل بزنید.. چک کردن سیس و.. الان کمکی به شما نمیکنه.. باید تماس بگیرید ببینید چطور میتونن وقت مجدد بذارن.
سلام
والا راه تماس تلفنی که تو چین نیست ایمیل هست که زدم
توکل به خدا
کیس نامبر: 2017AS00003$$$  
تاریخ رویت قبولی:
تعداد اعضای کیس: 1
تاریخ آخرین ارسال فرم: 10 /5/ 2016
تاریخ کارنت شدن: November
تاریخ دریافت نامه دوم: December
محل مصاحبه : گوانگژو چین
تغییر وقت مصاحبه به:  23 Feb
نتیجه: نقص مدارک و AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-17 ساعت 10:48)Paniz888 نوشته:  
(2017-01-17 ساعت 08:48)ebrahim.kazemi نوشته:  
(2017-01-16 ساعت 00:04)Paniz888 نوشته:  نه فکر کنم اشتباه متوجه شدید
در سایت ceac قسمت Visa Status Check شما کیس نامبرتون رو بدون صفر های ابتدا وارد میکنید و نشون میده که وضعیت ویزای شما به چه صورت هست
اون رو چک کنید

سلام  زده READY
فقط یه نکته هست کیس نامبر رو یه چیزه دیگه زده یعنی با اون شماره که کلی صفر داره فرق داره
به سفارت باید این شماره رو بفرستم؟ این کیس نامبر من هست یا اون که اول دادان :/

در این سایت صفر های ابتدا شماره کیس حذف میشه و منظور از
‎Ready‎
اولین بار پس از اینکه سفارت کیس را تحویل گرفت، وضعیت ‎Ready‎ اتفاق می افتد.
از این وضعیت برای بیان حالتهای مختلف استفاده می شود. (منتظر مصاحبه، عدم حضور در مصاحبه، منتظر اتمام کلیرنس برنده اصلی و ‎...)‎
باز پیگیر کار از سفارت باشید
موفق باشید

ایمیل به سفارت زدم حالا منتظر جوابیم
توکل به خدا
تاریخ رویت قبولی:
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزيز.باتوجه به اينكه در امضاء برخي از دوستان ديدم كه در ماههاي اخير نامه دعوت به مصاحبه دوسه روز بعد از كارنت شدن به دستشون رسيده ميخواستم ببينم آيه كسي نامه دوم اين ماه دريافت كرده يا نه؟ممنون
شماره کیس:  2017as40XX
تعداد افراد منظور در کیس:3نفر
تاریخ رویت قبولی : اولین روز اعلام
تاریخ ارسال فرم:9 می
تاریخ انلاک و ارسال مجدد:october
کارنت:ژانويه
تاریخ دریافت نامه دوم:٢٠ژانويه
تاریخ مصاحبه:٦مارچ
محل مصاحبه:ابوظبي
نتیجه:AP
مقصد:انشالله florida
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-18 ساعت 00:49)amirfarhan نوشته:  سلام دوستان عزيز.باتوجه به اينكه در امضاء برخي از دوستان ديدم كه در ماههاي اخير نامه دعوت به مصاحبه دوسه روز بعد از كارنت شدن به دستشون رسيده ميخواستم ببينم آيه كسي نامه دوم اين ماه دريافت كرده يا نه؟ممنون

سلام از 20 ژانویه میاد
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh ، Paniz888
(2017-01-18 ساعت 00:54)sabmn نوشته:  
(2017-01-18 ساعت 00:49)amirfarhan نوشته:  سلام دوستان عزيز.باتوجه به اينكه در امضاء برخي از دوستان ديدم كه در ماههاي اخير نامه دعوت به مصاحبه دوسه روز بعد از كارنت شدن به دستشون رسيده ميخواستم ببينم آيه كسي نامه دوم اين ماه دريافت كرده يا نه؟ممنون

سلام از 20 ژانویه میاد

متشكرم
شماره کیس:  2017as40XX
تعداد افراد منظور در کیس:3نفر
تاریخ رویت قبولی : اولین روز اعلام
تاریخ ارسال فرم:9 می
تاریخ انلاک و ارسال مجدد:october
کارنت:ژانويه
تاریخ دریافت نامه دوم:٢٠ژانويه
تاریخ مصاحبه:٦مارچ
محل مصاحبه:ابوظبي
نتیجه:AP
مقصد:انشالله florida
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-15 ساعت 17:01)Mrcivil نوشته:  
(2017-01-03 ساعت 08:06)خوش لحن نوشته:  همونطور كه قبلا گفتم معمولا تعداد كارنتي ها براي ماه هاي مارچ و آوريل افزايش چند برابري داره. اميدوارم امسال هم اين اتفاق بيوفته و همه دوستان بزودي كارنت بشن. عكس يه پست مربوط به سال لاتاري 2015 رو براتون ميزام تا با انرژي مثبت بيشتري منتظر اعلام كارنتي هاي جديد باشيد.

[عکس: L6dNl.jpg]

سلام ممنون میشم بفرمایید چجوری میشه به اطلاعات تعداد کیسهای هر سفارت دسترسی داشت؟

سلام ببخشید که دیر پاسختون رو میدم
از اواخر ژانویه سایت سیس یه فایل اکسل ارایه میده که شامل جزئیات عملکرد سفارت خونه هاست کیس های ایران رو معمولا از مجموع عملکرد سفارتهای آنکارا، ایروان و ابوظبی بدست میارن
پاسخ
تشکر کنندگان: علیا
(2017-01-18 ساعت 19:09)خوش لحن نوشته:  
(2017-01-15 ساعت 17:01)Mrcivil نوشته:  
(2017-01-03 ساعت 08:06)خوش لحن نوشته:  همونطور كه قبلا گفتم معمولا تعداد كارنتي ها براي ماه هاي مارچ و آوريل افزايش چند برابري داره. اميدوارم امسال هم اين اتفاق بيوفته و همه دوستان بزودي كارنت بشن. عكس يه پست مربوط به سال لاتاري 2015 رو براتون ميزام تا با انرژي مثبت بيشتري منتظر اعلام كارنتي هاي جديد باشيد.

[عکس: L6dNl.jpg]

سلام ممنون میشم بفرمایید چجوری میشه به اطلاعات تعداد کیسهای هر سفارت دسترسی داشت؟

سلام ببخشید که دیر پاسختون رو میدم
از اواخر ژانویه سایت سیس یه فایل اکسل ارایه میده که شامل جزئیات عملکرد سفارت خونه هاست کیس های ایران رو معمولا از مجموع عملکرد سفارتهای آنکارا،  ایروان و ابوظبی بدست میارن

سلام. خیلی ممنون از پاسختون
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-17 ساعت 08:48)ebrahim.kazemi نوشته:  
(2017-01-16 ساعت 00:04)Paniz888 نوشته:  نه فکر کنم اشتباه متوجه شدید
در سایت ceac قسمت Visa Status Check شما کیس نامبرتون رو بدون صفر های ابتدا وارد میکنید و نشون میده که وضعیت ویزای شما به چه صورت هست
اون رو چک کنید

سلام  زده READY
فقط یه نکته هست کیس نامبر رو یه چیزه دیگه زده یعنی با اون شماره که کلی صفر داره فرق داره

‎Ready‎
از این وضعیت برای بیان حالتهای مختلف استفاده می شود. (منتظر مصاحبه، عدم حضور در مصاحبه، منتظر اتمام کلیرنس برنده اصلی و ‎...)‎
موفق باشید

سلام دوستان

به من وقت مصاحبه مجدد دادن واسه 2 هفته دیگه
دوستان خواستن که به اشتراک بزارم ولی کلا 14 روز وقت دارم تمام مدارکم رو آاده کنم
مرسی از همه بابت نظراتتون Smile
تاریخ رویت قبولی:
پاسخ
تشکر کنندگان: MOZHDEHHHHHH ، TiredAdmin ، saeidsh ، Paniz888 ، okhtapos ، mahdis932 ، copol
دوستان سلام
کسی می دونه Priority date چیه؟ باید توی یه سایت مربوط به سفارت گوپانگژو پر کنم
تاریخ رویت قبولی:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-24 ساعت 13:54)ebrahim.kazemi نوشته:  
(2017-01-17 ساعت 08:48)ebrahim.kazemi نوشته:  سلام  زده READY

‎Ready‎
موفق باشید

سلام دوستان

به من وقت مصاحبه مجدد دادن واسه 2 هفته دیگه
دوستان خواستن که به اشتراک بزارم ولی کلا 14 روز وقت دارم تمام مدارکم رو آاده کنم
مرسی از همه بابت نظراتتون Smile

تشکر فراوان از اینکه به اشتراک گذاشتید
لطفا با خبر گرفتن ویزاتون ما رو هم خوشحال کنید
موفق باشید
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: MOZHDEHHHHHH ، ebrahim.kazemi ، mostafa2017
(2017-01-24 ساعت 19:44)farhhad نوشته:  
(2017-01-24 ساعت 16:28)ebrahim.kazemi نوشته:  دوستان سلام
کسی می دونه   Priority date  چیه؟ باید توی یه سایت مربوط به سفارت گوپانگژو پر کنم

اگه متن کامل رو بگین ترجمه بهتری میشه انجام داد،ولی این کلمه به تنهایی" اولویت تاریخ" معنی میده.

دوست عزیر فرمایش شما صحیح هست از لحاظ لغوی
ولی این مثل اینکه یه اصطلاح برای ویزی امریکا هست که به کارنت شدن ارتباط داره
یه فرم مخصوص سفارت گوانگژو هست که از من این تارخ رو میخواد و توضیحی بیشتر نداده، حالا اگر متوجه شدم همرسانی می کنم
تاریخ رویت قبولی:
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888
(2017-01-24 ساعت 20:10)ebrahim.kazemi نوشته:  
(2017-01-24 ساعت 19:44)farhhad نوشته:  
(2017-01-24 ساعت 16:28)ebrahim.kazemi نوشته:  دوستان سلام
کسی می دونه   Priority date  چیه؟ باید توی یه سایت مربوط به سفارت گوپانگژو پر کنم

اگه متن کامل رو بگین ترجمه بهتری میشه انجام داد،ولی این کلمه به تنهایی" اولویت تاریخ" معنی میده.

دوست عزیر فرمایش شما صحیح هست از لحاظ لغوی
ولی این مثل اینکه یه اصطلاح برای ویزی آمریکا هست که به کارنت شدن ارتباط داره
یه فرم مخصوص سفارت گوانگژو هست که از من این تارخ رو میخواد و توضیحی بیشتر نداده، حالا اگر متوجه شدم همرسانی می کنم

دوست عزیز تصور من اینه که شما باید تاریخ کارنت شدن شماره کیس تون رو بزنین.
امیدوارم توضیحات زیر به دردتون بخوره.

Checking the Progress of Your Priority Date

To see what priority dates are becoming "current" -- meaning that people with those dates are now becoming eligible for visas/green cards -- you should check the Visa Bulletin published by the U.S. State Department every month, and available online. It shows a list of visa cutoff dates, in every category. In some cases, the categories are also broken down by country, due to the fact that there are per-country limits on visas, and the demand from those countries is especially high. This is usually true for China, India, Mexico, and the Philippines.

If the Visa Bulletin shows "C" or "current" under your application category and your country of citizenship, it means that there are visas available under the said category for your country and you should either expect to see correspondence from the National Visa Center (NVC) soon or should, if you're adjusting status, prepare and submit your green card application.

If the Visa Bulletin shows a date for your category and country, it means that all the people whose priority dates are prior to that date can apply for an immigrant visa under that category. So, when you see a date that's later than your own priority date, get ready to apply for your green card.
Priority date is a United States immigration concept – it is the date when a principal applicant first reveals his intent of immigration to the US government. For family-sponsored applicants, the priority date is the date an immigration petition, filed on behalf of him or her, is received by the United States Citizenship and Immigration Services (USCIS). For employment-based immigration beneficiaries, the priority date is the date an immigration petition is filed at USCIS, under categories where a labor certification is not required, or when the United States Department of Labor receives a labor certification application, under categories where a labor certification is required. In all cases, the priority dates are not established until USCIS approves the immigration petition. The date establishes one's place in the queue for a family-sponsored or employment-based or permanent residency permit (also known as "green card") application.
2017AS6200
سفارت: آنکارا> ایروان
ارسال فرم: 8May
کارنت: 9March
مصاحبه: 4may
نتیجه: AP
کلیر:15Aug

خوشا راهي! که پايانش تو باشي.

دستانی که به دیگران کمک می کند بهتر از دستانی است که به سمت آسمان دراز می شود.
‎‎
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888
يادش بخير اون موقعي كه سايت بولتن پيام coming soon ميزد چه شوق و ذوقي داشتيم و چقدر با شور و حال لحظه شماري مي كرديم

امروز بولتن ويزا coming soon ‌زده

ببينيم خدا واسمون چي تقدير كرده

بشنو اين نكته كه خود را ز غم آزاده كني
خون خوري گر طلب روزي ننهاده كني

پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، amir_esp ، mrticoen ، Ali--usa ، copol ، علیا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان