کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نامه دعوت به مصاحبه (نامه دوم)
(2016-10-13 ساعت 12:38)farid993 نوشته:  
(2016-10-13 ساعت 11:50)Mehran11 نوشته:  
(2016-10-13 ساعت 11:35)bahareh75 نوشته:  من تنها دليل اي پي خوردن رو داشتن فوق ميدانم و اين مطلب رو خود آفيسر به يكي از دوستان گفت  به هرحال اين مسئله حكم منزل خدا نيست احتمال داره سليقه اي هم عمل بشه!سابقه ي كار با مدرك بالا براي اونا آلارم محسوب ميشه!به هرحال من كه شامل اي پي شدم با اينكه همه ميگفن درجا ميگيري!

اصولا کار با مدرک بالا رو سخت میگیرنذ یک مورد دیگه امسال حجم کیس های پایین از ایران خیلی زیاد شده و بیشتر افراد تو کبس های پایین هستند که اگه بخوان به همه ویزا برسه باید یا سیستم ap جلو دادن ویزا رو بگیزن .

بهربحال ممنون که لطف کردید و نتیجه مصاحبه رو گذاشتید و امید که هر چه زودتر ویزاتون بگیرید .
اصرارتون روی این موضوع عحیبه Big Grin لطفا جدول بولتن رو نگاه کنید. 3200 خیلی هم عدد بزرگیه برای تعداد برندگان امسال. در اصل بزرگترین عدد چند سال اخیره!

کیس نامبرهای پایین هم امسال خیلی زیادن بطرزعجیب همه زیر 3000
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان اگر کسی نامه دوم گرفت برای ماه جدید لطفا خبر بده
کیس نامبر:***2017as00001
تعداد: 2نفر(آقای همسر نفر اصلی)
تاریخ رویت: 3May
تاریخ ارسال فرم: 28May
تاریخ دریافت نامه دوم: 14Oct
تاریخ مصاحبه: 6Dec
سفارت: ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-13 ساعت 12:43)Mehran11 نوشته:  
(2016-10-13 ساعت 12:38)farid993 نوشته:  
(2016-10-13 ساعت 11:50)Mehran11 نوشته:  اصولا کار با مدرک بالا رو سخت میگیرنذ یک مورد دیگه امسال حجم کیس های پایین از ایران خیلی زیاد شده و بیشتر افراد تو کبس های پایین هستند که اگه بخوان به همه ویزا برسه باید یا سیستم ap جلو دادن ویزا رو بگیزن .

بهربحال ممنون که لطف کردید و نتیجه مصاحبه رو گذاشتید و امید که هر چه زودتر ویزاتون بگیرید .
اصرارتون روی این موضوع عحیبه Big Grin لطفا جدول بولتن رو نگاه کنید. 3200 خیلی هم عدد بزرگیه برای تعداد برندگان امسال. در اصل بزرگترین عدد چند سال اخیره!

کیس نامبرهای پایین هم امسال خیلی زیادن بطرزعجیب همه زیر 3000

سالهای پیش هم همینجوری بوده:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7161.html
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7022.html
شماره کیس: 2017AS000024xx
تعداد افراد: خودم
رویت قبولی: می
تکمیل فرم: 18 می
کارنت: 9 سپتامبر
نامه دوم: 21 سپتامبر
محل مصاحبه: انکارا تغییر به ابوظبی توسط KCC
تاریخ مصاحبه: 30 نوامبر(تعطیل رسمی در امارات) بعد ار ایمیل به سفارت تغییر به 29 نوامبر - سفارت 11 اکتبر تماس گرفت و ایمیل داد و رسما روز مصاحبه رو به 29 نوامبر تغییر داد
سربازی: معافیت پزشکی
نتیجه: دریافت یک ضرب ویزا
God Bless America Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
درود بر دوستان عزیز

یه سوال دارم و یک راهنمایی میخواستم،

من کیس نامبرم زیر 1200 هست ساکن تهران، تاریخ قبولی 3 می و فرم را هم 27 می سابمیت کردم و کامفرم گرفتم ( دو نفر هستیم)، محل مصاحبه را هم تغییر ندادم و همان انکارا هست، تا این لحظه نامه دوم هنوز جایگزین نشده، به توصیه یکی از دوستان که قبولی 2014 هستند هنوز به KCC ایمیل نزدم، ایشان معتقد هستند که هنوز دیر نشده، لطفا اگر عزیزی کامنتی داره لطفا منو راهنمایی کنه- با سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
امروز باز ايميل زدم به kcc زمان مصاحبمومو پرسيدم بهم جواب دادن كه :

Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

فكر كنم بر خلاف انتظار نامه دوم اين ماهم براي ما نياد Sad
کیس نامبر: ‎2017AS1XXX‎
تعداد اعضای کیس  : ‎3 نفر
تاریخ رویت قبولی : ‎3 می‎
سربازی : معافی
شغل :شرکت خصوصی
تاریخ اولین ارسال فرم :  15 می‎
درخواست آنلاک : ‎3 مرتبه
کامل شدن و امضا فرم   DS260 :جولای 20
تاریخ دریافت نامه دوم : 20 دسابر
تاریخ مصاحبه :  9  فوریه
تاریخ مدیکال :  8  فوریه
نتیجه مصاحبه   -  AP -Administrative Processing
آپدیت ها :  13 فوریه ، 14 فوریه,17فوریه ،12 آپریل(توسط ایمیل)،،23 می(توسط ایمیل)،14 جون
کلیرینس:  14  جون
وضعیت ویزا : ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان من ایمیل برام اومده ولی نامه ی دومم جایگزین نشده! برای همه ی کیسا به همین رواله؟ طول می کشه چند روز ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-14 ساعت 20:23)shirin.s نوشته:  دوستان من ایمیل برام اومده ولی نامه ی دومم جایگزین نشده! برای همه ی کیسا به همین رواله؟ طول می کشه چند روز ؟

چند ساعت و حتی یکی دو روز بعد امتحان کنید. یکم بازی داره.

امضاتونم کامل کنید اگه مثل ماها، در آینده هم ما بیشتر باهاتون آشنا میشیم هم بچه ها موقع راهنمایی بهتر میتونن نظر بدن و کمک کنن.
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888
(2016-10-14 ساعت 20:23)shirin.s نوشته:  دوستان من ایمیل برام اومده ولی نامه ی دومم جایگزین نشده! برای همه ی کیسا به همین رواله؟ طول می کشه چند روز ؟

چه ايميلي متن ايميلو ميفرماييد؟
آپدیت ها :  13 فوریه ، 14 فوریه,17فوریه ،12 آپریل(توسط ایمیل)،،23 می(توسط ایمیل)،14 جون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-14 ساعت 21:01)grimfandango نوشته:  بچه ها من به معنای کلمه گرخیدم

پریروز کارنت شدیم الان نامه دوم اومد!!! البته ایمیل هم زد که نامه دوم اومده رو سایت

خدا رو شکر
برو ببینیم چی کار می کنی
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh
(2016-10-14 ساعت 20:35)fortminor نوشته:  

چه ايميلي متن ايميلو ميفرماييد؟

You have received this email notification to inform you that you have updates available at http: //www.dvlottery.state.gov/ESC. Please log in using your confirmation number from your original application to complete further processing.
شماره کیس: 2017AS000024xx
تعداد افراد: خودم
رویت قبولی: می
تکمیل فرم: 18 می
کارنت: 9 سپتامبر
نامه دوم: 21 سپتامبر
محل مصاحبه: انکارا تغییر به ابوظبی توسط KCC
تاریخ مصاحبه: 30 نوامبر(تعطیل رسمی در امارات) بعد ار ایمیل به سفارت تغییر به 29 نوامبر - سفارت 11 اکتبر تماس گرفت و ایمیل داد و رسما روز مصاحبه رو به 29 نوامبر تغییر داد
سربازی: معافیت پزشکی
نتیجه: دریافت یک ضرب ویزا
God Bless America Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: fortminor
برای کارنتی های دسامبر نامه جایگزین شده واسه ۳۰۰۰ تا 3200 !!!!!!!۱
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
تشکر کنندگان:
برای ما که نیومده هنوز Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-14 ساعت 21:55)fortminor نوشته:  برای ما که نیومده هنوز Sad

خیلی ممنون از اطلاع رسانی دوستان .
نامه ما هم اومد . Smile Smile
شماره کیس:   **2017AS000 زیر صد (3 نفر)
دیدن قبولی:   20 می
ارسال فرم:    29 می
تاریخ نام دوم:   14 اکتبر 
تاریخ مصاحبه:   5 دسامبر
محل مصاحبه:    آنکارا
نتیجه:    AP
آپدیت ها :   9 دسامبر ، 30 مارچ ،13 جون - دو خطی  ، 19 جون بخاطر ایمیل تعویض پاسپورت ، 20 جون OR  و نامه کلیری، 28 جون ، 6 جولای ، 7 جولای

پاسخ
تشکر کنندگان: Tero.guy
سلام
توی نامه دوم فقط اسم برنده میاد یا اسم همسر هم برای دعوت به مصاحبه میاد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان واقعا ممنون از اطلاع رساني نامه من هم بلاخره بعد دو ماه انتظار اومد شكرت خدايا
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان