کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نامه دعوت به مصاحبه (نامه دوم)
(2017-01-21 ساعت 10:08)rainyday نوشته:  
(2017-01-21 ساعت 00:08)behrad78 نوشته:  
(2017-01-20 ساعت 23:46)Paniz888 نوشته:  سلام
هیچی دیگه امسال دو بار بر شما مبارکه
اول سال نو دوم ویزای نو
اگه ممکنه امضای خودتون رو هم تکمیل کنید
تغییر سفارت نداشتید ؟
یا ارسال مجدد فرم
اگه ممکنه

سلام.مرسی ایشالا به زودی همه دوستان ویزاهاشونو میگیرن...واقعا این همه تحقیق و استرسو داستانایی که توی مسیر ویزا گرفتن هست یطرف و این بلاتکلیفی قبلش یطرف.
اطلاعات کیس به این صورته که:
CN:+4000
DS260 submission:25 june
resubmitted: 1st of aug
EMB: ایروان زده بودم و عوض هم نشده
بگم که دوبار فرممو باز کردم(تاریخاش یادم نیست). کلا نگران این موضوع نباشید چون خیلی تاثیر نداره. فقط مهمه که حداقل یه یه ماه قبل کارنت شدن سابمیت شده باشه انگار(اینم از آقای سایمون پرسیدم چون نگران بودم خودم Big Grin )
منم چن بار فرم آنلاین 260 رو چک کردم تاثیر بدی نداشته باشه؟
اگه حداکثر یه ماه قبل کارنت شدن اخرین ادیتش بوده باشه که فک نکنم خیلی اتفاقی بیافته
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-21 ساعت 18:05)behrad78 نوشته:  
(2017-01-21 ساعت 10:08)rainyday نوشته:  
(2017-01-21 ساعت 00:08)behrad78 نوشته:  سلام.مرسی ایشالا به زودی همه دوستان ویزاهاشونو میگیرن...واقعا این همه تحقیق و استرسو داستانایی که توی مسیر ویزا گرفتن هست یطرف و این بلاتکلیفی قبلش یطرف.
اطلاعات کیس به این صورته که:
CN:+4000
DS260 submission:25 june
resubmitted: 1st of aug
EMB: ایروان زده بودم و عوض هم نشده
بگم که دوبار فرممو باز کردم(تاریخاش یادم نیست). کلا نگران این موضوع نباشید چون خیلی تاثیر نداره. فقط مهمه که حداقل یه یه ماه قبل کارنت شدن سابمیت شده باشه انگار(اینم از آقای سایمون پرسیدم چون نگران بودم خودم Big Grin )
منم چن بار فرم آنلاین 260 رو چک کردم تاثیر بدی نداشته باشه؟
اگه حداکثر یه ماه قبل کارنت شدن اخرین ادیتش بوده باشه که فک نکنم خیلی اتفاقی بیافته

وقتی فرم 260 کامپیلیت شد و بارکد بهت میده دیگه شما نمیتونی اونو ویرایش کنی
برای ویرایش کردن حتمن باید تقاضای آنلاک بدی
وقتی خیلی حساسیت نشون میدی الکی استرسهای بیخود بهت وارد میشه
من خودم چن بار رفتم فرم 26رو چک کردم و بعدش برام استرس ایجاد شد که شاید این نگاه کردنا مثلا یه نوع ویرایش حساب بشه
خلاصه اوضاع قمر در عقربی شد بعدش یه بنده خدایی اومد مارو توجیه کرد و فهمیدیم که الکی فکر و خیال داشتیم
البته خیلی سخته ولی خب بهتره استرس و فکر و خیال نداشته باشیم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من هم با كيس 4XXX از انكارا به ارمنستان تغيير داده شدم.تمام مدارك را بر اساس انچه در سايت انكارا بود تهيه كرديم مثل ترجمه ها كه لزومي نداشت رسمي باشه واي تو سايت ار منستان به ترجمه رسمي مدارك اشاره كردهnutatrised . دوستان بايد تغيير بديم؟تشكر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-21 ساعت 18:34)rainyday نوشته:  
(2017-01-21 ساعت 18:05)behrad78 نوشته:  
(2017-01-21 ساعت 10:08)rainyday نوشته:  منم چن بار فرم آنلاین 260 رو چک کردم تاثیر بدی نداشته باشه؟

وقتی فرم 260 کامپیلیت شد و بارکد بهت میده دیگه شما نمیتونی اونو ویرایش کنی  
برای ویرایش کردن حتمن باید تقاضای آنلاک بدی
وقتی خیلی حساسیت نشون میدی الکی استرسهای بیخود بهت وارد میشه
من خودم چن بار رفتم فرم 26رو چک کردم و بعدش برام استرس ایجاد شد که شاید این نگاه کردنا مثلا یه نوع ویرایش حساب بشه
خلاصه اوضاع قمر در عقربی شد بعدش یه بنده خدایی اومد مارو توجیه کرد و فهمیدیم که الکی فکر و خیال داشتیم
البته خیلی سخته ولی خب بهتره استرس و فکر و خیال نداشته باشیم
آهان. اگه بحث چک کردنه که شما هرچی دلت میخواد چک کن Big Grin Big Grin
بنده در مورد آنلاک کردن و این صحبتا گفتم. Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: rainyday
(2017-01-21 ساعت 19:45)بابي نوشته:  سلام دوستان من هم با كيس  4XXX از انكارا به ارمنستان تغيير داده شدم.تمام مدارك را بر اساس انچه در سايت انكارا بود تهيه كرديم مثل ترجمه ها كه لزومي نداشت رسمي باشه واي تو سايت ار منستان به ترجمه رسمي مدارك اشاره كردهnutatrised . دوستان بايد تغيير بديم؟تشكر

اگه مدارکتون رو دارالترجمه رسمی بردید و مهر مترجم رسمی داره که همون ترجمه رسمیه. اگه نشستید خودتون ترجمه کردید باید ببرید دارالترجمه ترجمه کنند. آنکارا هم اگه خودتون تو خونه ترجمه کنید قبول نمیکنه.
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888
سلام، نامه دوم منم اومد روز جمعه تغییر از آنکارا به ابوظبی از طرف خود kcc، شد 9 مارس، اگر کسی این تاریخ یا نزدیک این تاریخ مصاحبه اشه و تمایل داره یه همسفر داشته باشه پی ام بده اینطوری بیشتر خوش میگذره
کیس نامبر: 41XX
روئیت نتیجه: 2 می Big Grin
ارسال فرم 260: 13 می
آنلاک: 7 آگوست برای تغییر شماره پاسپورت
تعداد افراد کیس: 1
تاریخ کارنتی: 10 ژانویه
مصاحبه: تغییر از آنکارا به ابوظبی از طرف خود KCC
آپدیت ها:
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888
(2017-01-22 ساعت 11:08)MUALL نوشته:  سلام، نامه دوم منم اومد روز جمعه تغییر از آنکارا به ابوظبی از طرف خود kcc، شد 9 مارس، اگر کسی این تاریخ یا نزدیک این تاریخ مصاحبه اشه و تمایل داره یه همسفر داشته باشه پی ام بده اینطوری بیشتر خوش میگذره

نمیدونم چرا پس نامه من برای همون آنکارا اومده ؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-22 ساعت 11:51)al_dabiri نوشته:  
(2017-01-22 ساعت 11:08)MUALL نوشته:  سلام، نامه دوم منم اومد روز جمعه تغییر از آنکارا به ابوظبی از طرف خود kcc، شد 9 مارس، اگر کسی این تاریخ یا نزدیک این تاریخ مصاحبه اشه و تمایل داره یه همسفر داشته باشه پی ام بده اینطوری بیشتر خوش میگذره

خب خودتون تغییر ندادین. اونا هم تغییر ندادن. کسی تغییر نده ممکنه اونا تغییر بدن ممکنه هم نه.
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-22 ساعت 10:29)TiredAdmin نوشته:  
(2017-01-21 ساعت 19:45)بابي نوشته:  سلام دوستان من هم با كيس  4XXX از انكارا به ارمنستان تغيير داده شدم.تمام مدارك را بر اساس انچه در سايت انكارا بود تهيه كرديم مثل ترجمه ها كه لزومي نداشت رسمي باشه واي تو سايت ار منستان به ترجمه رسمي مدارك اشاره كردهnutatrised . دوستان بايد تغيير بديم؟تشكر

اگه مدارکتون رو دارالترجمه رسمی بردید و مهر مترجم رسمی داره که همون ترجمه رسمیه. اگه نشستید خودتون ترجمه کردید باید ببرید دارالترجمه ترجمه کنند. آنکارا هم اگه خودتون تو خونه ترجمه کنید قبول نمیکنه.

منظورم ترجمه رسمي دادگستري بود.بهرحال ممنون از پاسخ . لطفا راهنمايي فرماييد كه براي ايروان لازمه تا زمان مصاحبه كه در نامه دوم امده را در سايت confirm كرد و اگر جواب مثبته چگونه.در سايت انكارا موضوع روشن است واي ايروان خير.
كيس 4xxxx ,زمان مصاحبه مارچ در ايروان
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-22 ساعت 11:51)al_dabiri نوشته:  

سلام
تغییر سفارت گاهی به درخواست شما واز همه مهمتر با توجه به ظرفیت انجام امور در سفارت ها و تعداد متقاضیان انجام میشود
اگر برای همه تغییر کند ، یک سفارت خالی از مراجعه کننده و دیگری زیر فشار کار میماند
اصلا نگران نباشید ، **خدا بزرگتر از آن است که وصف شود
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: MOZHDEHHHHHH
(2017-01-22 ساعت 19:12)بابي نوشته:  
(2017-01-22 ساعت 10:29)TiredAdmin نوشته:  

منظورم ترجمه رسمي دادگستري بود.بهرحال ممنون از پاسخ . لطفا راهنمايي فرماييد كه براي ايروان لازمه تا زمان مصاحبه كه در نامه دوم امده را در سايت confirm كرد و اگر جواب مثبته چگونه.در سايت انكارا موضوع روشن است واي ايروان خير.
كيس 4xxxx ,زمان مصاحبه مارچ در ايروان

خیر کانفرم لازم نیست. منتظر شما هستن تو همون روزی که تو نامه دوم ذکر شده. الان کارهایی که باید بکنید گرفتن وقت از دکتر و ثبت نام پسته.
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: MOZHDEHHHHHH
سلام دوستان
نامه دوم من اومده،سفارت ابوظبی،میخواستم بدونم از کجا میشه روزای تعطیل رسمی اونجا رو چک کرد که یه وقت روز مصاحبه سفارت تعطیل نباشه؟؟؟
و اینکه تمامی مدارکی رو که سفارت ازم میخواد رو باید از کجا نگاه کنم؟
میشه لطفا راهنماییم کنین؟؟؟ممنون میشم...
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
نامه دوم من اومده،سفارت ابوظبی،میخواستم بدونم از کجا میشه روزای تعطیل رسمی اونجا رو چک کرد که یه وقت روز مصاحبه سفارت تعطیل نباشه؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-23 ساعت 14:26)faegheh_niazmand نوشته:  سلام دوستان

میتونید خیلی راحت گوگل کنید سایت های زیادی هستن که تعطیلات رسمی کشور هارو میگن
برای امارات تعطیلات رسمی 2017 رو میتونید تو لینک های زیر ببینید

http://www.officeholidays.com/countries/uae/

https://www.timeanddate.com/holidays/uni...-emirates/
شماره کیس: ‎2017AS48XX  ‎
تاریخ رویت قبولی:  ‎2016 may 4‎
تعداد افراد کیس:  2
کنسولگری:  آنکارا
اولین تاریخ ارسال فرم:   ‎2016  may 17
آخرین تاریخ ارسال فرم:  ‎2016  may 21
کارنت شدن کیس: ‎2017  feb 8
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎2017  March 28
تاریخ و محل مصاحبه: ‎2017  may 3 ANKARA
آپدیت ها: 29 مارچ,10 ,11 ,13 آپریل, 5,4,3 می
نتیجه: AP
کلیرنس : 15 آگوست - صدور ویزا 25 آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان: ekhveh ، faegheh_niazmand
تشكر از شما.امروز يك ايميل از سفارت امد و از من CV كامل خواستند كه با ايميل براشون ارسال كنم.قبل از مصاحبه طبيعيه؟من تو موارد گذشته نديده بودم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان