کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر زمان و یا مکان مصاحبه | درخواست وقت مصاحبه مجدد
یعنی واقعا هیچ کس جواب سوال من رو نمیدونه؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان ولي بايد قبول كنيم كه بيخود نيست همه تو گروههاي تلگرام فعاليت ميكنن
من همين سوال رو تو يك گروه مطرح كردم بعد از ٥ دقيقه ٣ نفر به درستي جواب دادن
متأسفانه فعاليت تو فروم ها خيلي خيلي كم شده!
اينجا سوال ميپرسي بعد از ٣ روز با تمسخر شايد يك نفر لطف كنه جوابت رو بده
يك نكته جالبتر اينكه دوستان پاريز تراول هم پاسخگو نيستن
من شخصا با يك كارشناس از گروه پاريز تراول تماس گرفتم و از ايشون در ارتباط با يك موضوعي مشورت گرفتم
يك متني رو براي من فرستادن كه حداقل ٥ غلط نوشتاري توش بود
خواهشي كه از همه دوستان دارم اينه كه به هيچ وجه تو فروم هاي ايراني دنبال مطلب نگردند و فقط از سايت هاي خارجي و به كمك google translate مطالب رو بخونن
واقعاً اينجا كسي مطلع نيست
من براحتي با تماس تلفني با KCC به جواب تمامي سوالاتم رسيدم كه البته خيلي نزديك بود به جواب دوستان در تلگرام
اميدوارم كسي برداشت خاص از گفته هاي من نداشته باشه
فقط و فقط دردل هست و كمك به مابقي عزيزان

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-17 ساعت 10:35)Ali--usa نوشته:  دوستان ولي بايد قبول كنيم كه بيخود نيست همه تو گروههاي تلگرام فعاليت ميكنن
من شخصا با يك كارشناس از گروه پاريز تراول تماس گرفتم و از ايشون در ارتباط با يك موضوعي مشورت گرفتم
خواهشي كه از همه دوستان دارم اينه كه به هيچ وجه تو فروم هاي ايراني دنبال مطلب نگردند و فقط از سايت هاي خارجي و به كمك  google translate مطالب رو بخونن
من براحتي با تماس تلفني با KCC به جواب تمامي سوالاتم رسيدم كه البته خيلي نزديك بود به جواب دوستان در تلگرام

سلام
اینکه مدیران فروم فعال نیستند درست هست و کمتر جواب سوال رو میدن
ولی بچه های اینجا هم مطمئن باش اگه جواب سوال رو بدونن میدن نه اینکه الکی راهنمایی کنند
بعد شما که می‌فرمائید جواب درست رو تو گروه های تلگرامی و منابع خارجی گرفتید ، دیگه جواب درست تری وجود نداره که
ضمنا میاونید برای جوابگیری سریعتر از britsimon سوال کنید
موفق باشید
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-17 ساعت 11:03)Paniz888 نوشته:  
(2016-11-17 ساعت 10:35)Ali--usa نوشته:  دوستان ولي بايد قبول كنيم كه بيخود نيست همه تو گروههاي تلگرام فعاليت ميكنن
خواهشي كه از همه دوستان دارم اينه كه به هيچ وجه تو فروم هاي ايراني دنبال مطلب نگردند و فقط از سايت هاي خارجي و به كمك  google translate مطالب رو بخونن

سلام
اینکه مدیران فروم فعال نیستند درست هست و کمتر جواب سوال رو میدن
ولی بچه های اینجا هم مطمئن باش اگه جواب سوال رو بدونن میدن نه اینکه الکی راهنمایی کنند
بعد شما که می‌فرمائید جواب درست رو تو گروه های تلگرامی و منابع خارجی گرفتید ، دیگه جواب درست تری وجود نداره که
ضمنا میاونید برای جوابگیری سریعتر از britsimon سوال کنید
موفق باشید
ممنون
به نظرم تماس مستقيم با اپراتورهاي KCC مطمئن ترين راه براي رفع ابهاماته

پاسخ
تشکر کنندگان:

گروه های تلگرامی نسبت به فروم ها نه تنها مزیتی ندارن بلکه مضر هم هستن از این لحاظ که اون سوال شما دیگه رفت پودر و خاکستر شد و هیچ کجای دنیا و اینترنت نه ثبت میشه نه کمکی به بقیه مردم که این سوال رو دارن میکنه ولی فروم ها موندگار هستن و حتی اگه کسی این فروم یا بقیه رو نشناسه به راحتی با جستجوی همین سوال شما توی گوگل به این فروم ها راهنمایی میشه و میتونه پاسخ بقیه رو بعضا همراه با لینک منبع و از یه ادمی که اسم و رسمش مشخصه تعداد پستهای مشخصه فعالیتش مشخصه بخونه نه اینکه یکی توی تلگرام نشسته باشه و جواب بده و ادم ندونه کیه چیه میدونه نمیدونه راهنمایی درست میکنه نمیکنه
بعدشم شما به راحتی میتونید توی قسمت برندگان 2016 جواب سوالتون رو پیدا کنید. به نظرم بد نیست که ادم خودش هم یه مقدار جستجو کنه و فقط توقع نداشته باشه که یک سوال تکراری رو بپرسه و ناراحت بشه که چرا بقیه بهش جواب ندادن. منظورم شما نیستیدها! کلی دارم وضعیت فروم رو میگم! مثلا تاپیکی داریم که ده صفحه اس یه سوال دهها بار پرسیده شده ولی دوستان حتی لطف نمیکنن یه صفحه برن عقب و مطالب گذشته رو بخونن و سریع میان توی اخرین پستش سوال تکراریشون رو میپرسن
شماره کیس: 2017AS000024xx
تعداد افراد: خودم
رویت قبولی: می
تکمیل فرم: 18 می
کارنت: 9 سپتامبر
نامه دوم: 21 سپتامبر
محل مصاحبه: انکارا تغییر به ابوظبی توسط KCC
تاریخ مصاحبه: 30 نوامبر(تعطیل رسمی در امارات) بعد ار ایمیل به سفارت تغییر به 29 نوامبر - سفارت 11 اکتبر تماس گرفت و ایمیل داد و رسما روز مصاحبه رو به 29 نوامبر تغییر داد
سربازی: معافیت پزشکی
نتیجه: دریافت یک ضرب ویزا
God Bless America Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: hesgan ، Paniz888 ، فرناز٥٧
اولا دوستان زود قضاوت نكنيد
من خودم فك ميكنم حداقل ٣ ماه پيش تو تاپيك بولتن و كارنت شدن كلاً پست زدم كه انقد تو تلگرام فعاليت نكنيد و همه جمع بشيد تو همين فروم
من ٢ روز هم منتظر شدم تا كسي تو همين فروم بهم جواب بده
بعد يكبار ديگه درخواست كردم بازم هيچي
كه ديگه تو گروه تلگرام پرسيدم
بعدشم دوست من كل تاپيك هاي ٢٠١٦ رو بخونيد مطمئناً جواب اين سوال من توش نبوده كه پرسيدم
مورد بعد اينكه حداقل١٠٠ كيس (البته به گفته اپراتور KCC) درخواست جابه جايي به ايوظبي رو داشتند همه هم به پيش فرض آنكارا رو انتخاب كردن
ولي چون ما ايراني ها عادت به پنهان كاري داريم و خيلي هم زرنگيم و فك ميكنيم اگه بيايم اينجا بگيم ايميل داديم به KCC  و براحتي محل مصاحبه مون از آنكارا به ابوظبي تغيير كرد همه اين كارو ميكنن و اون سفارت شلوغ ميشه و كار خودمون عقب ميفته و... نميگيم!
من هم اگر نگراني خانواده م نبود و اينكه هروز يه بمب يه گوشه تركيه ميتركه ٤ نفر زنگ ميزنن كه آقا نري تركيه و از اين دست حرفها هيچوقت درخواست جابجايي محل مصاحبه رو نميدادم

راستي تا ميتونيد بامن شوخي كنيد ناراحت نميشم همه باهم دوستيم Cool

پاسخ
تشکر کنندگان: omid1313
راستي دوستان اين هم سوال من كه از سيمون پرسيدم :
ali
November 17, 2016 at 8:04 am
hi simon
i’m winner of 2017th. lottery of the US and I’m from Iran. As you know every thing is a bit instable in Turkey due to political issues and I am supposed to be there for the interview with my wife. Our case number is around 4000. I don’t want to unlock my DS form. should I send and email to KCC and ask them to change the country and transfer all my procedure from Turkey to Abu dhabi or that you don’t think this would be a good idea.
I’m afraid that the email would postpone the study of my case.
Thank you in advance for your kind reply.

كه ايشون در جواب به اشتباه به آنلاك كردن ds-260 اشاره كرده :

BritSimon
November 17, 2016 at 2:30 pm
To change AD, you would need to unlock your DS260 and change your current address to one in AD. THen you would email KCC and ask them to change your interview location. However, if your address is not changed, KCC will pick the interview location, based on their procedures.

دوستان براي تغيير محل مصاحبه اصلاً نيازي به آنلاك فرم ds-260 نيست
فقط با يك ايميل درخواست تغيير محل بديد
من تلفني پرسيدم از kcc به هيچ عنوان وقت مصاحبه با اين كار عقب نمي افته
نگران نباشيد.

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-17 ساعت 23:35)Ali--usa نوشته:  راستي دوستان اين هم سوال من كه از سيمون پرسيدم :
ali
November 17, 2016 at 8:04 am
hi simon
i’m winner of 2017th. lottery of the US and I’m from Iran. As you know every thing is a bit instable in Turkey due to political issues and I am supposed to be there for the interview with my wife. Our case number is around 4000. I don’t want to unlock my DS form. should I send and email to KCC and ask them to change the country and transfer all my procedure from Turkey to Abu dhabi or that you don’t think this would be a good idea.
I’m afraid that the email would postpone the study of my case.
Thank you in advance for your kind reply.

كه ايشون در جواب به اشتباه به آنلاك كردن ds-260 اشاره كرده :

BritSimon
November 17, 2016 at 2:30 pm
To change AD, you would need to unlock your DS260 and change your current address to one in AD. THen you would email KCC and ask them to change your interview location. However, if your address is not changed, KCC will pick the interview location, based on their procedures.

دوستان براي تغيير محل مصاحبه اصلاً نيازي به آنلاك فرم ds-260 نيست
فقط با يك ايميل درخواست تغيير محل بديد
من تلفني پرسيدم از kcc به هيچ عنوان وقت مصاحبه با اين كار عقب نمي افته
نگران نباشيد.

دقیقا درست میگید و نیازی به انلاک کردن نیست. برای تحقیق این موضوع هم کافیه یه نگاهی به تاییدیه ارسال فرم 260 بندازید. منظورم همون برگ Immigrant Visa and Alien Registration Application Confirmation هست. عین متن رو میزارم:
If you would like to change your interview location, you must contact the Kentucky Consular Center by sending an
e-mail to (KCCDV@state.gov) before your interview is scheduled.
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali--usa ، Paniz888
سلام. تو فرم 260 سفارت رو گوانگژو انتخاب کردم. با توجه کیس نامبرم ، احتمالا موقع کارنت شدن استرالیا باشم. لذا میخوام ایمیل بزنم و محل مصاحبه رو به سیدنی تغییر بدم. کسی از دوستان تجربه ای تو مصاحبه تو سیدنی داره؟ کلا پیشنهادی و یا هر راهنمایی که میدونید خوشحال میشم بشنوم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-22 ساعت 14:23)modichan نوشته:  سلام. تو فرم 260 سفارت رو گوانگژو انتخاب کردم. با توجه کیس نامبرم ، احتمالا موقع کارنت شدن استرالیا باشم. لذا میخوام ایمیل بزنم و محل مصاحبه رو به سیدنی تغییر بدم. کسی از دوستان تجربه ای تو مصاحبه تو سیدنی داره؟ کلا پیشنهادی و یا هر راهنمایی که میدونید خوشحال میشم بشنوم.

سلام
فکر نمیکنم کسی تو این دوره ها چنین تجربه ای داشته باشه
بهتره تو گوگل یا کل انجمن در موردش سرچ کنی
موفق باشید
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: modichan
درود بر دوستان عزیزم
من به دلایلی مجبور شدم تاریخ مصاحبه ام را به تعویق بندازم. گفتم شاید #تجربه ام به درد بقیه دوستان هم بخوره.
طریقه انجام این کار خیلی ساده است. باید برید تو وب سایت https://ais.usvisa-info.com ‎ ثبت نام کنید. بعد از ثبت نام از بالای صفحه گزینه Reschedule appointment را انتخاب کنید. و تاریخ جدید را انتخاب کنید و دکمه تایید را انتخاب کنید. به همین راحتی.
فقط دو تا نکته را در نظر داشته باشید.
1. تا زمانی که نیاز واقعی به این کار ندارید. این کار را به هیچ عنوان انجام ندهید.
2. حداکثر تعداد دفعاتی که می تونید این کار را انجام دهید 5 دفعه هست. بعد از پنج بار حساب شما قفل شده و پرونده شما برای بررسی های بیشتری (در خصوص کلاهبرداری ) به مرکز جلوگیری از  کلاهبرداری(US Department of State's Fraud Protection Unit) فرستاده میشه.
Case number: 32xx
Family number: 1
First letter: May
DS-260 Completion: Jun
Second letter: November
Embassy: Ankara Turkey==> Abu Dhabi     ---    Changed By KCC
Status: Visa holder
Destination: Austin,TX
Total Cost: about 5 milion
Looking for a ROOMMATE

پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh ، فرناز٥٧ ، Paniz888
سلام و خسته نباسید خدمت دوستان بزرگوار
من نامه دوم رو دریافت کردم حدود یک ماه دیگه هستش وقت مصاحبه م. ولی چند هفته دیگه قراره عقد کنم چون با همسرم‌میخوام برم برای مصاحبه. حالا میخواستم ببینم باید چیکار کنم و به کجا این موضوع رو‌ اطلاع بدم؟ به سفارت ابوظبی میل زدم. اتوریپلای زد که باید زنگ بزنی یا تو سایت سوال بپرسی که زنگ زدم و جواب درست نگرفتم چون کسی که جواب میداد فارسی رو‌ درست متوجه نمیشد. وبسایتش هم گزینه باید انتخاب میکردم که گزینه مورد نظر من رو‌ نداشت. واقعا ممنون میشم کمک بفرمایید.........
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان سوال دارم لطف یه راهنمایی درست و دقیق بفرمایید میخاستم بدونم چطوری میتونم زمان مصاحبه سفارت خودم رو عقب بندازم؟من برنده لاتاری هستم و نوبت سفارتم تو ابوظبی هست ماه دیگه چطوری اقدام کنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. من پریروز یک ایمیل زدم به KCC و درخواست تغییر محل مصاحبه رو دادم. یک ایمیل Auto Reply اومد که ایمیل من به دستشون رسیده. اما دیگه خبری نشد که آیا تغییر محل مصاحبه انجام میشه یا نمیشه. کلا روال همینجوره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-17 ساعت 14:17)modichan نوشته:  سلام. من پریروز یک ایمیل زدم به KCC و درخواست تغییر محل مصاحبه رو دادم. یک ایمیل Auto Reply اومد که ایمیل من به دستشون رسیده. اما دیگه خبری نشد که آیا تغییر محل مصاحبه انجام میشه یا نمیشه. کلا روال همینجوره؟

امروز ایمیل KCC اومد. متنش رو میزارم. اونطوری که من متوجه شدم میبایست دلیل تغییر رو بنویسم و اگه دلیل آن، تغییر در محل اقامت باشه میبایست فرم 260 رو آنلاک کنم. اما نمیخوام آنلاک کنم چون اونطوری که شنیدم با اینکار زمان مصاحبه عقب میفته. از طرفی مجبورم محل مصاحبه رو عوض کنم.
راه حل چیه؟ نمیشه یه دلیل دیگه برای تغییر محل مصاحبه گفت تا نیازی به آنلاک کردن فرم 260 نباشه؟

Once the DS-260 has been submitted, the Interview Location can only be updated by the Kentucky Consular Center (KCC). Please send your request to KCCDV@state.gov. You will need to include information that explains why you need the interview location changed.
If you need to change your interview location because your residency has changed, you will need to include the previous address on the original electronic entry and the new address in your email. You will also need to request that KCC unlock your DS-260, so that you can update your application with your new address. (Please note that Post Office Boxes and mailing addresses in care of another person do not justify a change of interview location.)
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان