کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مدارک مورد نیاز سفارت | ترجمه مدارک
سلام دوستان
برای ترجمه مدرک دانشگاهی باید اصل مدرک باشه چون برای من گواهی موقت کارشناسی اومده؟؟؟
مدارک مربیگری و تور لیدری و هر مدرک دیگه ای که داریم هم باید ترجمه کنیم؟ و حکم قهرمانی چی نیاز به ترجمه دارن موثر هست ترجمشون؟
ی سوال دیگه ایکه من شنیدم سفارت ایروان نیاز به مهر دادگستری داره درسته هیچ کدام از سفارت ها مهر دادگستری نمیخوان؟
کیس نامبر : 2017AS5***
تاریخ رویت قبولی: 9 MAY
محل مصاحبه‌:ایروان
تعداد کیس:2 نفر
برنده اصلی: همسرم (مرد)
تاریخ مصاحبه: 30 می
یکضرب? ولی نقص مدرک?
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani
(2016-05-18 ساعت 16:21)NEGAR.GOLKAR نوشته:  سلام دوستان
برای ترجمه مدرک دانشگاهی باید اصل مدرک باشه چون برای من گواهی موقت کارشناسی اومده؟؟؟
مدارک مربیگری و تور لیدری و هر مدرک دیگه ای که داریم هم باید ترجمه کنیم؟ و حکم قهرمانی چی نیاز به ترجمه دارن موثر هست ترجمشون؟
ی سوال دیگه ایکه من شنیدم سفارت ایروان نیاز به مهر دادگستری داره درسته هیچ کدام از سفارت ها مهر دادگستری نمیخوان؟

باید اصل مدرک باشه
مدارک اضافه اصلا با خودتون نبرید . اینا فقط برای پیدا کردن کار تو امریکا شاید به درد بخوره نه مصاحبه
خیر هیچ سفارتی مهر دادگستری نمیخواد
این مهر و تایید فقط برای ادامه تحصیل توی آمریکا لازمه
شنیده های خودتون رو کنار بزارید و مطالب سال گذشته لاتاری رو بخونید چون قوانین و نیازها همونا هست
، کیس نامبر:2XXX&ارسال فرم:1 June &کارنت:12 August&مصاحبه:هفته سوم نوامبر ایروان
نتیجه:خودم یک ضرب و همسر جانAP(شغل شرکت خصوصی، سربازی نیرو هوایی ارتش)
ورود خودم به آمریکا:13می(4 روز مونده به انقضای ویزا،ریسک کردم که شاید ویزای همسرم بیاد... Sad )-دالاس-سوشال:14روز بعد از ورود،گرین کارت 28روز بعد از ورود

*آپدیت همسرم:٢۵ نوامبر، ٢١جولای از آمریکا(دو خطی)، ٢٢ جولای از سفارت،٢۵ جولای آپدیت تبدیل به OR ،کلیر بعد از 247 روز
گرفتن ویزا 12 آگوست Big Grin
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: alonak ، NEGAR.GOLKAR ، a_cute65
(2016-05-19 ساعت 16:19)chakavakl نوشته:  
(2016-05-18 ساعت 16:21)NEGAR.GOLKAR نوشته:  سلام دوستان

باید اصل مدرک باشه
مدارک اضافه اصلا با خودتون نبرید . اینا فقط برای پیدا کردن کار تو آمریکا شاید به درد بخوره نه مصاحبه
خیر هیچ سفارتی مهر دادگستری نمیخواد
این مهر و تایید فقط برای ادامه تحصیل توی آمریکا لازمه
شنیده های خودتون رو کنار بزارید و مطالب سال گذشته لاتاری رو بخونید چون قوانین و نیازها همونا هست

در مورد ارائه اصل مدرک هم منم بدلیل وام صندوق رفاه و تقسیط اون مشکل داشتم که یکی از دوستان راهنمایی کردن که برای لاتاری موقت هم قبول میکنن.
اصل مدرک برای کسانی که قراره ادامه تحصیل بدن نیاز میشه
خوشحال میشیم اگه یکی از دوستان با سابقه و پیشکسوت و یا کسی که با ترجمه مدرک موقت تو مصاحبه شرکت کرده راهنماییمون کنه
?شماره کیس: ‎2017AS40XX‎
?تاریخ رویت قبولی:12 MAY‎
??تعداد افراد:2
?کنسولگری:ایروان
?تاریخ ارسال فرم:MAY 26
?کارنت شدن کیس: Feb
?تاریخ مصاحبه: March 21
?نتیجه: همسر یکضرب - بنده AP- آپدیت اول MAY 4 -
✈️مقصد:
پاسخ
تشکر کنندگان: satellite ، NEGAR.GOLKAR ، alonak ، milad.abadani
سلام ميخواستم بدونم مدارك تحصيلي برنده اصلي فقط بايد ترجمه بشه يا همراه هم لازمه؟
پاسخ
سلام ميخواستم بدونم مدارك تحصيلي برنده اصلي فقط بايد ترجمه بشه يا همراه هم لازمه؟
پاسخ
سلام
دوستان راجب به مدرک 11 ساله فنی
میخوام بدونم اگر مدارک تحصیلی 11 ساله فنی داشته باشیم چه سابغه کاری باید ارایه داده بشه ؟؟ و یا اینکه اگر تحصیلات دانشگاهی هنوز کامل نشده چطور؟؟؟؟
ممنون میشم کمکم کنین
پاسخ
(2016-05-21 ساعت 08:59)baran2011 نوشته:  سلام ميخواستم بدونم مدارك تحصيلي برنده اصلي فقط بايد ترجمه بشه يا همراه هم لازمه؟

سلام

بله مدارک تحصیلی شخص برنده باید ترجمه بشه
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

پاسخ
تشکر کنندگان: ایمان بخشنده ، milad.abadani
سلام
دوستان راجب به مدرک 11 ساله فنی
میخوام بدونم اگر مدارک تحصیلی 11 ساله فنی داشته باشیم چه سابغه کاری باید ارایه داده بشه ؟؟ و یا اینکه اگر تحصیلات دانشگاهی هنوز کامل نشده چطور؟؟؟؟
ممنون میشم کمکم کنین
پاسخ
سلام
گواهى مدرك ليسانس كافيه يا اصلش بايد باشه؟ در ضمن مگر داشتن ديپلم و مدرك اصل ديپلم كافى نيست براى مصاحبه؟
پاسخ
سلام به همه . دو نفر از دوستان از من سوالاتی پرسیده بودند ولی چون من فعلا امکان پاسخ گویی خصوصی را ندارم اینجا جواب میدم . دوستی در مورد زمان ثبت نام من پرسیده بود که باید بگم تقریبا دو روز مونده بود به پایان مهلت که من ثبت نام کردم و حدود ساعات شب بود. دوست دیگری در مورد فرم 260 پرسیده بودند که باید بگم چون زیر 500 هستید بهتره که هر چه زودتر فرم رو پر کنید ولی دیر فرستادنش هم مشکلی پیش نمیاره فقط از بقیه هم ردیف هاتون عقب میفتید و پر کردن فرم فعلا به ترجمه مدارک نیازی نداره فقط زودتر پر کنید و سابمیت کنید. و فکر میکنم تو آیکون تاهل گزینه های مجرد، متاهل، متارکه کرده و شاید بیوه وجود داره که بنا به وضعیت خودتون باید یک گزینه رو انتخاب کنید. همگی موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: sheghi ، ندا خانوم ، milad.abadani
سلام ترجمه مدارک چقدر روز زمان میبره؟ چون من هنوز اصل مدرک کارشناسیم اماده نشده
آن ‎‎کيس نامبر‎‎ ‎2017AS6###:‎ ‎‎
تعداد افراد: 1 نفر
کنسولگری:  انتخابی ایروان
ارسال فرم: 09 MAY
تاریخ مصاحبه:  
کلیر:  
دریافت ویزا : 
ورود :  
پاسخ
دوستان

اگر مدرك دانشگاهي تون حاضر نشده مشكلي پيش نمياد ميتونيد گزينه university,no degree رو انتخاب كنيد
ولي پيش دانشگاهي و ديپلم حتماً بايد ارائه بديد
?شماره کیس: ‎2017AS13xx
?تاریخ رویت قبولی:5 ‎MAY‎
??تعداد افراد:3
?کنسولگری: ایروان
?تاریخ ارسال فرم:MAY19
?کارنت شدن کیس:
?تاریخ دریافت نامه دوم:
?تاریخ مصاحبه: سوم نوامبر
?نتیجه:برنده اصلی یضرب ، غیر اصلی ای پی✈
آپدیت ها : 4می و 10 می
تاریخ کلیرنس: 10 می
پاسخ
(2016-05-23 ساعت 17:18)bitabrit نوشته:  سلام
گواهى مدرك ليسانس كافيه يا اصلش بايد باشه؟ در ضمن مگر داشتن ديپلم و مدرك اصل ديپلم كافى نيست براى مصاحبه؟

پيش دانشگاهي خيلي مهمه
مگر اينكه نظام قديم باشيد
?شماره کیس: ‎2017AS13xx
?تاریخ رویت قبولی:5 ‎MAY‎
??تعداد افراد:3
?کنسولگری: ایروان
?تاریخ ارسال فرم:MAY19
?کارنت شدن کیس:
?تاریخ دریافت نامه دوم:
?تاریخ مصاحبه: سوم نوامبر
?نتیجه:برنده اصلی یضرب ، غیر اصلی ای پی✈
آپدیت ها : 4می و 10 می
تاریخ کلیرنس: 10 می
پاسخ
دوستان من اصل مدرگ دیپلمم گم شده.. کارنامه قبولی و ریز نمرات رو دارم... چکار کنم ؟ ایا دیپلم مجددا صادر میشه ؟
پاسخ
(2016-05-08 ساعت 15:57)ho_tasha نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 23:23)kaka22_milan نوشته:  سلام گواهی فوت پدر حتما لازمه که ترجمه شه ؟

با سلام بله دوست عزیز حتماً باید ترجمه بشه.

نه لازم نیست.
اون گواهی فوت همسره که لازمه.Death certificate (گواهی فوت )فقط تو قسمت Marriage Termination Documentation (مستندات خاتمه ی ازدواج )خواسته شده.
شماره کیس: ‎ 16**‎
تاریخ رویت قبولی: ‎05 May‎
تعداد افراد:2
کنسولگری:آنکارا
تاریخ ارسال فرم:May 26
کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
نتیجه:
مقصد:
پاسخ
تشکر کنندگان: ho_tasha ، R@#@ ، milad.abadani