کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
Public Charge | تمکن مالی | اسپانسر
(2016-05-08 ساعت 12:29)cupcake نوشته:  
(2016-05-08 ساعت 11:57)Big apple نوشته:  سلام. برای سفارت گردش مالی مهم است یا پرینت حساب؟

پرینت حساب رو میخوان از شما Smile

اگر بشه یک نمونه نامه از بانک بزارین خیلی عالیه. نمیدونم برای این کار وزارت خارجه آمریکا فرم خاصی داره یا نامه بانک براشون کفایت میکنه؟؟ تو نامه چی باید نوشته شده باشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Big apple
دو نمونه نامه تمکن مالی رو برای دوستان می زارم امیدوارم کمکشون کنه. البته شما هر بانکی که حساب دارید می تونید برید و بگید گواهی موجودی و گردش حساب مثلا یکساله و شش ماهه به زبان لاتین می خوام. گردش حساب رو بصورت کلی تو نامه میدن که مثلا صاحب حساب تو یک سال گذشته این مقدار پول واریز کرده و این مقدار برداشت کرده. اگر پرینت حساب بخواین اون رو هم به لاتین میدن اما برای کسانیکه میخوان پول بریزن و بردارن بهتره پرینت حساب نگیرن چون ممکنه سوال بشه چرا یک دفعه ابن مقدار پول اومده.
مقدار موجودی رو معمولا به ریال میدن و زیرش درج میشه هر دلار یا هر یورو در تاریخ تهیه نامه معادل چند ریاله.
پیشنهاد میشه حداقل دو سه روز پول تو حساب باشه
اگر برای دو نفر می خواین تمکت مالی بگیرین جتما دقت بشه در یک تاریخ گرفته بشه که شبهه جابجایی پول ایجاد نشه.

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، nazi56 ، MJJAVAN ، matin.sh ، ELNAZ21 ، a_cute65 ، amir89 ، Arash.arezoo ، MOZHDEHHHHHH
Sport 
با سلام خدمت دوستان
من برنده لاتاري 2017 با شماره كيس زير 1000 هستم
سوالي دارم من خانوادم امريكا هستن اگه بخوام نامه تمكن مالي از بانك بگيرم بازم بايد نزديك 20000 دلار يعني حدود 70 ميليون پول تو حساب داشته باشم ؟
آيا چون خوانوادم اونجان منم ميرم با اونا باشم بازم بايد اثبات تمكن مالي كنم ؟
لطفا راهنمايي كنيد . Shy
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-11 ساعت 02:04)niopdc نوشته:  با سلام خدمت دوستان
من برنده لاتاري 2017 با شماره كيس زير 1000 هستم
سوالي دارم  من خانوادم امريكا هستن اگه بخوام نامه تمكن مالي از بانك بگيرم بازم بايد نزديك 20000 دلار يعني حدود 70 ميليون پول تو حساب داشته باشم ؟
آيا چون خوانوادم اونجان منم ميرم با اونا باشم بازم بايد اثبات تمكن مالي كنم ؟
لطفا راهنمايي كنيد . Shy

سلام دوست عزیز

بله باید نامه تمکن رو داشته باشید
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام

آیا باید فرم اسپانسر بعد از اینکه اسپانسر امضا نمود در دفتر خاصی تایید شود ؟ یا فقط امضا اسپانسر کافی است ؟

با سپاس از شما
کتگوری : F3
اپلای : AUG2004
کیس نامبر : ANK2010
فرم DS-261 : در تاريخ ١٨ فبريه ٢٠١٥
پرداخت ١٢٠$ بعد از آن پرداخت دوتا ٣٢٥$ و تكميل فرم DS-260 و ترجمه مدارك و ارسال مدارك به NVC
در تاريخ ١١ مى ٢٠١٥ ايميل از NVC براى تاييد مدارك ارسالى
مصاحبه در ۲۹ مارچ آنکارا
منتظر پروسه طولانی کلیر
۸ اگست آپدیت دو خطی در سایت ceac
اتمام پروسه كلير ٢٩ آگست
دريافت ويزا ٣١ آگست
بردن لاتاری ۲۰۱۷ توسط همسرم بعد از سالها کیس نامبر++2017AS22 آنکارا (آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا؟!)
کامپلیت فرم DS-260 جدید در ۳۱ می و ارسال به KCC
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام،
1-برای اثبات تمکن مالی فرم بخصوصی رو هم باید تکمیل کنیم یا همان گواهی بانک کافیه؟
2- ایا امکان داره که پدر یا مادر را که در ایران ساکن هستند را بعنوان اسپانسر معرفی کنیم و گواهی از موجودی حساب انها گرفته و ارائه بدیم؟و در صورت مثبت بودن جواب این سوال ایا باید پدر یا مادر (فرد دارنده حساب) فرم بخصوصی رو تکمیل و امضا کنند؟
3-اایا خواهر من که سیتیزن امریکا است میتونه اسپانسر من باشه ؟ و در صورت مثبت بودن جواب این سوال چه فرمهایی رو باید پرکنه؟
خیلی سپاسگزارم اگر راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-12 ساعت 04:54)nice نوشته:  با سلام،
1-برای اثبات تمکن مالی فرم بخصوصی رو هم باید تکمیل کنیم یا همان گواهی بانک کافیه؟
2- ایا امکان داره که پدر یا مادر را که در ایران ساکن هستند را بعنوان اسپانسر معرفی کنیم و گواهی از موجودی حساب انها گرفته و ارائه بدیم؟و در صورت مثبت بودن جواب این سوال ایا باید پدر یا مادر (فرد دارنده حساب) فرم بخصوصی رو تکمیل و امضا کنند؟
3-اایا خواهر من که سیتیزن آمریکا است میتونه اسپانسر من باشه ؟ و در صورت مثبت بودن جواب این سوال چه فرمهایی رو باید پرکنه؟

سلام

1.فقط نامه تمکن از بانک کافیه

2. خیر نمیشه

3. بله میشه به این پست برید
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان کلا بهتره اسپانسر داشته باشیم یا خیر؟
دوستم که قبول شده علاوه بر نامه تمکن مالی، امکان جور کردن اسپانسر رو به راحتی داره. چی کار کنه به نظرتون؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-12 ساعت 12:47)satellite نوشته:  دوستان کلا بهتره اسپانسر داشته باشیم یا خیر؟
دوستم که قبول شده علاوه بر نامه تمکن مالی، امکان جور کردن اسپانسر رو به راحتی داره. چی کار کنه به نظرتون؟

اگر تمکن مالی به اندازه کافی دارید دیگه به اسپانسر نیازی نخواهید داشت و توجه داشته باشید که معرفی اسپانسر پروسه شما رو طولانی تر میکنه .
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: satellite ، matin.sh ، ELNAZ21 ، a_cute65 ، amir89 ، MOZHDEHHHHHH
سپاسگزار از جوابتون،
ایا اگر حساب مشترک باشه (با کسی که متقاضی ویزا نیست، قابل قبول هست؟

(2016-05-12 ساعت 11:12)matin.sh نوشته:  
(2016-05-12 ساعت 04:54)nice نوشته:  با سلام،
3-اایا خواهر من که سیتیزن آمریکا است میتونه اسپانسر من باشه ؟ و در صورت مثبت بودن جواب این سوال چه فرمهایی رو باید پرکنه؟

سلام

1.فقط نامه تمکن از بانک کافیه

2. خیر نمیشه

3. بله میشه به این پست برید
پاسخ
تشکر کنندگان:
درود
برنده همسر من است ایا نامه تمکن برای ایشان کفایت میکند یا من هم باید نامه تمکن بگیرم؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-12 ساعت 20:04)h.mgh نوشته:  درود
برنده همسر من است  ایا نامه تمکن برای ایشان کفایت میکند یا من هم باید نامه تمکن بگیرم؟؟

سلام

تمکن مای فقط برای همسرتون کافیه و برای شما نیازی نیست

پاسخ
تشکر کنندگان: h.mgh ، MOZHDEHHHHHH
(2016-05-12 ساعت 20:04)h.mgh نوشته:  درود
برنده همسر من است  ایا نامه تمکن برای ایشان کفایت میکند یا من هم باید نامه تمکن بگیرم؟؟

تمكن مالي فقط براي فرده برنده لازمه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: matin.sh ، h.mgh ، ELNAZ21 ، MOZHDEHHHHHH
دوستان اسم و ادرسيو رو كه تو فرم D-260 وارد كرديم فقط جهت ارسال گرين كارت به اون ادرسه و در واقع اسپانسر ما نيست جهت اسپانسر بايد فرم I-138 رو اسپانسر پر كنه برامون بفرسته و روز مصاحبه به افيسر نشون بديم در واقع تو فرم D-260 مشخصاتي از اسپانسر نپرسيده

چون من ادرسي كه وارد كردم براي يه نفره و اسپانسرم يه نفره ديگه

دوستان راهنمايي كنند ممنون ميشم
تاريخ رويت قبولي: ٣ مي 2016
تكميل فرم: ٤ مي 2016
كيس نامبر: ٣٤xx
سفارت: ابوظبي
سربازی : س
کارنت : ۹ نوامبر
نامه دوم:22 نوامبر
تاریخ  مصاحبه:22 ژانویه
نتیجه مصاحبه:
کیس اصلی: AP، تاریخ اپدیت ها: 22 ژانویه- 23 ژانویه- 25 ژانویه- 26 ژانویه- 18 جولای- 10 اگوست- 11 اگوست دوخطی - 18 اگوست اور - 26 اگوست اسلش و 28 اگوست ایشود
کیس زیر مجموعه : Ready، اپدیت ها: 22 ژانویه- 23 ژانویه- 25 ژانویه- 26 ژانویه- 30 ژانویه - 18 جولای- 10 اگوست- 11 اگوست - 26 اگوست تبدیل به ای پی و اسلش - 28 اگوست ایشود

28 اگوست ایشود - اولین ورود 7 سپتامبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-13 ساعت 23:01)Saeedshahriari نوشته:  دوستان اسم و ادرسيو رو كه تو فرم D-260 وارد كرديم فقط جهت ارسال گرين كارت به اون ادرسه و در واقع اسپانسر ما نيست جهت اسپانسر بايد فرم I-138 رو اسپانسر پر كنه برامون بفرسته و روز مصاحبه به افيسر نشون بديم در واقع تو فرم D-260 مشخصاتي از اسپانسر نپرسيده

چون من ادرسي كه وارد كردم براي يه نفره و اسپانسرم يه نفره ديگه

دوستان راهنمايي كنند ممنون ميشم

بله اون ادرس برا ارساله گرين كارته و زياد مهم نيس
چون شما مي تونيد زمان ورود به امريكا ادرس رو عوض كنيد
و حتي تو سفارتم ميشه عوض كنيد .
شماره کیس: ***2015AS5 ,کنسولگری: Yerevan ,تعداد افراد منظور در کیس : 1 ,مصاحبه: May , کلیر بعد از ۲۱ روز
پاسخ
تشکر کنندگان: unforgiv3n

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان